رفتن به مطلب

بحث و گفتگو درمورد سهام عدالت

Rorschach
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

در در 14 تیر 1399 در 09:32، Persian Assassin گفته است :

کسی که حدود 10 سال پیش زمان عرضه اولیه فرابورس فقط یه میلیون تومن از سهامش رو خریده بود، الان فقط همون سهمش بیشتر از یک و نیم میلیارد تومن ارزش داره، خاهشا همه چی رو به مسخره نگیرید و اگه میتونید با مطالعه وارد بازار سهام بشید. این جو که راه افتاده که سهام عدالتتون رو زود تر رد کنید، تهش برای خیلیا به بزرگترین پشیمونی عمرشون ختم میشه. همه از شرایط موجود خبر داریم، ولی اکثرا با دید خیلی اغراق آمیز واکنش نشون میدیم و فقط عده کمی هستن که نسبت به شرایط دید درستی دارن و واکنششون احساسی نیست و برای اونا بازار بورس یه محل خوب برای سرمایه گزاریه، حالا چه تو ایران چه هر جای دیگه دنیا

امروز ارزش دارایی کسی که حدود 10 سال پیش زمان عرضه اولیه فرابورس فقط یه میلیون تومن از سهامش رو خریده بود، حدود 1.8 میلیارد تومنه. یعنی تو یه هفته 300 میلیون رفت بالا. بازم توصیه میکنم یه جوری حد اقل تا چند ماه بعد سر کنید، بعد اگه دلتون خاست سهام عدالتتونو رد کنید. تازه اون موقع عرضه هم انقدر زیاد نیست و خیلی زود میتونه سهامتون به فروش بره. و من الله توفیق 😜

لینک به دیدگاه

• ارسال 186
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

تصاویر ارسال شده

دوستان یه سوال 

من چیز زیادی راجب بورس و شرکت ها نمیدونم اما به نظرتون طبق سهم هایی که سهام عدالت داره سهم بخرم ریسکی هست؟؟؟

امروز رفتم احراز هویت کارگزاری مفید کردم پرسیدم میشه از طریق بورس، خودم سهام عدالتو بفروشم گفت میشه!! میشه یا طرف اشتباه کرده؟؟؟

ویرایش شده توسط Miad007
لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، Miad007 گفته است :

دوستان یه سوال 

من چیز زیادی راجب بورس و شرکت ها نمیدونم اما به نظرتون طبق سهم هایی که سهام عدالت داره سهم بخرم ریسکی هست؟؟؟

امروز رفتم احراز هویت کارگزاری مفید کردم پرسیدم میشه از طریق بورس، خودم سهام عدالتو بفروشم گفت میشه!! میشه یا طرف اشتباه کرده؟؟؟

منم چند سالی هست که مشتری این کارگزاری هستم و در آخرین اطلاعیشون خوندم که نوشته بود که سهام عدالت تو پرتفوت نمیاد و فقط میتونی از طریق سایت https://se.emofid.com/login.html بفروشیش.

لینک به دیدگاه

سلام به دوستان لیونی 

کسانی که   سهامشونو به صورت مستقیم زدن الان اون مبلغ که قرار بود واریز بشه، واریز شد؟گفته بودن سی درصدش.حالا این  کامل اومد  یا یه بخشی رو دادن؟

ویرایش شده توسط Yasin.s
لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

دوستان بعد بیشتر از دو ماه بانک ملی هفته پیش برام یه ۵۰ و یه ۱۵ ریخت امروز هم ۱۰۰ انگار داره صدقه میده😐

قسم خوردم بعد گرفتن پول سهام عدالت برم حسابمو ببندم

لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، Miad007 گفته است :

دوستان بعد بیشتر از دو ماه بانک ملی هفته پیش برام یه ۵۰ و یه ۱۵ ریخت امروز هم ۱۰۰ انگار داره صدقه میده😐

قسم خوردم بعد گرفتن پول سهام عدالت برم حسابمو ببندم

حتی شوخیشم زشته به خدا . یعنی تا این حد ؟؟؟ 😵 

لینک به دیدگاه

اقا من نه اقتصاد دان هستم نه بورس باز فقط میخوام نظر شخصیمو بگم !

به نظر من اگه میخوایین بفروشین یا نگهدارین انتخابش با خودتونه ولی حتما توی سجام ثبت نام کنین و احراز هویتش هم خیر حضوریه  با اینکار روند انجام درخواست هاتون بهتر و سریعتر انجام میشه 

اینم بگم الان 49 میلیون نفر سهام عدالت دارن! حتی اگه بعد از چند ماه ارزش اون سهام بشه 100 میلیون دیگه فایده نداره ! چرا؟ از اونجایی که مردم دیگه به ریال اعتمادی ندارن! به محض اینکه سهام رو فروختن میخوان با پولش برن .دلار. خونه . ماشین .و... سرمایه گذاری کنن وقتی این اتفاق بیفته و قیمتا میره بالا و تورم شدید ایجاد میشه 

لینک به دیدگاه

در 34 دقیقه قبل، ehsangomez گفته است :

اقا من نه اقتصاد دان هستم نه بورس باز فقط میخوام نظر شخصیمو بگم !

به نظر من اگه میخوایین بفروشین یا نگهدارین انتخابش با خودتونه ولی حتما توی سجام ثبت نام کنین و احراز هویتش هم خیر حضوریه  با اینکار روند انجام درخواست هاتون بهتر و سریعتر انجام میشه 

اینم بگم الان 49 میلیون نفر سهام عدالت دارن! حتی اگه بعد از چند ماه ارزش اون سهام بشه 100 میلیون دیگه فایده نداره ! چرا؟ از اونجایی که مردم دیگه به ریال اعتمادی ندارن! به محض اینکه سهام رو فروختن میخوان با پولش برن .دلار. خونه . ماشین .و... سرمایه گذاری کنن وقتی این اتفاق بیفته و قیمتا میره بالا و تورم شدید ایجاد میشه 

داداش سهام 100 نفروهم روهم بذاری یه خونه نمیشه😐

لینک به دیدگاه

سهام عدالت رو الان دارن میفروشن و پول هر سهمی که فروخته میشه براتون میریزن

یعنی یجا مثلا 5 تومن براتون نمیریزن بلکه جدا جدا هر سهم پولشو میدن 

اینکه مثلا 50 تومن یا 20  و 300 تومن میریزن این قیمت همون سهمیه که گذاشتن برا فروش

لینک به دیدگاه

امروز بانک ملی بعد از ۲ ماه و نیم گل کاشت ۸۰۰ برام ریخت دمش گرم از شدت شوق نمیدونم چیکار کنم!

لینک به دیدگاه

همون روزای اول بانک ملی درخواست دادم

بعد دو هفته 2 تومن ریختن

چند روز پیش هم 890

لینک به دیدگاه

• 3 ماه بعد...

درود

کسی هست ۳۰ درصد اول سهام ناعادل رو کامل گرفته باشه؟؟؟

۳۰ درصد دوم چی؟؟

ویرایش شده توسط Miad007
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...