رفتن به مطلب

مشکل با pot player - دوستان لیونی عزیز راهنمایی میخوام

farhadii
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام به دوستان عزیز انجمن لیون😍

وقتی  با  pot player    از آدرس اینترنتی  فیلم  پخش میکنم

گاهی  از  ویدیوی پخش شده خوشم میاد و میخوام ذخیرش کنم

با بعضی پلیر ها  راحت فیلم پخش شده را  میتوان  save  کرد

اما   من  سر  در  نیاوردم  ، که ویدیویی که با pot player از آدرس اینترنتی پخش شده  چگونه میتوانم  روی کامپیوتر ذخیره و  SAVE  کنم

دوستان  لیونی عزیز راهنمایی میخوام

ویرایش شده توسط farhadii
لینک به دیدگاه

مثل اینکه فقط میشه ضبط کرد

Step 2: Configure the Video Recording Settings

1. Once you’ve your media playing on Potplayer it’s now time to set up the video encoding settings.

To do that, open the Video Recorder by going to: go to: right-click > Video > Video Recording > Record Video or just press Alt+C.

record video
Record Video

2. In the Video Recorder settings, first select where to save the recorded video and give it a filename prefix if need be.

3. Next, from the drop down menu select the video format you’ll want the player to use for the recording.

For maximum flexibility, MKV is the best choice as it gives you the widest choice of video and audio codecs to use (lossy and lossless ones).  

MP4 is however the most widely used format and so that’s most likely what you’ll want to use. The caveat though is that will lessen the choice of codecs you can use.

video recorder

ویرایش شده توسط Sabertooth
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...