رفتن به مطلب

مقدار مصرف سی پی یو

Recommended Posts

سلام

سیستم قبلی من این بود 

mother:b85 m gamer 

ram 8 

gtx 550ti 

cpu i5 4690

توی بازی ralm royale یا paladins درصد استفاده حد اکثر 60 بود. گرافیک رو به rx580 ارتقاع دادم.درصد استفاده از سی پی یو روی 100 هستش حتی توی سبک ترین بازی ها.apex  همینجوره تنظیمات گرافیکی بازی هم بالا و پایین بردم ولی فرقی نکرد.ویندوز هم عوض کردم

ممنون میشم راهنماییم کنید

لینک به دیدگاه

در 34 دقیقه قبل، yazdan ashouri گفته است :

سلام

سیستم قبلی من این بود 

ram 8 

gtx 550ti 

cpu i5 4690

توی بازی ralm royale یا paladins درصد استفاده حد اکثر 60 بود. گرافیک رو به rx580 ارتقاع دادم.درصد استفاده از سی پی یو روی 100 هستش حتی توی سبک ترین بازی ها.apex  همینجوره تنظیمات گرافیکی بازی هم بالا و پایین بردم ولی فرقی نکرد.ویندوز هم عوض کردم

گرافیک بازی رو روی حداکثر قرار بدین تا فریم بیاد پایین و فشار از روی سی پی یو کم شه، 

rx580 کارت قدرتمندیه به راحتی بالای ۶۰ فریم میره پس فریم رو قفل کنید روی 59

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، yazdan ashouri گفته است :

سلام

سیستم قبلی من این بود 

ram 8 

gtx 550ti 

cpu i5 4690

عزیز چون گرافیک قبلیتون نسبت به 580 بسیار بسیار ضعیف تر بوده پردازش کمتری رو گردن پردازندتون مینداخته. الان هم برای این فشار روی پردازنده زیاده .یا تنظیمات گرافیکی رو ببرین بالا برای کاهش فریم یا فریم رو قفل کنین یا پردازنده قوی تری تهیه کنین

ویرایش شده توسط lordinvo1380
لینک به دیدگاه

در 6 دقیقه قبل، lordinvo1380 گفته است :

عزیز چون گرافیک قبلیتون نسبت به 580 بسیار بسیار ضعیف تر بوده پردازش کمتری رو گردن پردازندتون مینداخته. الان هم برای این فشار روی پردازنده زیاده .یا تنظیمات گرافیکی رو ببرین بالا برای کاهش فریم یا فریم رو قفل کنین یا پردازنده قوی تری تهیه کنین

البته نباید پردازندتون 100 بشه برای این گرافیک حالا نمیدونم با همه بازیا اینطور هستین یا نه.بحث سبک سنگینی نیست خیلی.... بعضی بازیا کلا سی پی یو محورن

ویرایش شده توسط lordinvo1380
لینک به دیدگاه

در 22 دقیقه قبل، yazdan ashouri گفته است :

تنظیمات اولترا گذاشتم کم کذاشتم فریم قفل کردم نشد بازم.

مطمئن هستین که خود بازی cpu رو 100 درصد میکنه.؟پردازش های پس زمینه ناخواسته باز نباشن یه وقت

لینک به دیدگاه

دوستان متخصص رو تگ کنین نظرشونو بپرسین.من مخم را نمیده

لینک به دیدگاه

دوست عزیز 4 هسته کمه برای اکثر بازی های روز من چند روز مجبود شدم با 6600k کار بکنم اعصابم خورد شده بود شما کارت قبلیتون  اینقدر ضعیف بوده بوده اصلا نمیزاشته به سی پی یو فشار بیاد  الانم طبیعی هستش بمچمارکهارو ببینین سی پی یو های چهار هسته ای برای اکثر کارت های مدرن گلوگاه میشن  

ویرایش شده توسط Pooriya1886
لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، lordinvo1380 گفته است :

نام کاربریشون رو تگ کنین

@Silvermanhhh

خخخخخخ

متخصص کجا بود ،منم زیاد چیزی حالیم نیست 

ادیت :

ولی صرفا برای محکم کاری ،احیانا شما مصرف گرافیکو با پردازنده اشتباه نمیگیرید؟

چون منم قبلا کارت انویدیا داشتم مصرفش دقیق نشون میداد،ولی الان rx 570 دارم یا ۰هست یا ۱۰۰خیلی کم اتفاق میوفته بین اینا باشه

ویرایش شده توسط Silvermanhhh
لینک به دیدگاه

در هم اکنون، Pooriya1886 گفته است :

دوست عزیز 4 هسته کمه برای اکثر بازی های روز من پند روز مجبود شدم با 6600k کار بکنم اعصابم خورد شده بود شما کارت قبلیتون  اینقدر ضعیف بوده بوده اصلا نمیزاشته به سی پی یو فشار بیاد  الانم طبیعی هستش بمچمارکهارو ببینین سی پی یو های چهار هسته ای برای اکثر کارت های مدرن گلوگاه میشن  

عزیز جان این cpu برای 580 کاملا جوابه بعید میدونم مشکل گلوگاه باشه به جز معدود بازی هایی که با سی پی یو خیلی کار دارن

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، Silvermanhhh گفته است :

خخخخخخ

اصلا سی پی یو من ضعیف یکی از اشناهای ما همین مشکلو با i5 8500 داره 

در 2 دقیقه قبل، Silvermanhhh گفته است :

خخخخخخ

جناب نظر شما چیه میشه درستش کرد؟

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، lordinvo1380 گفته است :

عزیز جان این cpu برای 580 کاملا جوابه بعید میدونم مشکل گلوگاه باشه به جز معدود بازی هایی که با سی پی یو خیلی کار دارن

کلا نهایت استفاده پردازنده ایشون با این گرافیک باید بین 60 تا 80 باشه تو هشتاد نود درصد بازیا

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، Pooriya1886 گفته است :

دوست عزیز 4 هسته کمه برای اکثر بازی های روز من چند روز مجبود شدم با 6600k کار بکنم اعصابم خورد شده بود شما کارت قبلیتون  اینقدر ضعیف بوده بوده اصلا نمیزاشته به سی پی یو فشار بیاد  الانم طبیعی هستش بمچمارکهارو ببینین سی پی یو های چهار هسته ای برای اکثر کارت های مدرن گلوگاه میشن  

شما بازی realm royale رو سرچ بکنید یه بازی داغون هست دیگه این سی پی یو از پسش بر میاد این مشکل از یه جای دیگه هستش

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، lordinvo1380 گفته است :

رو چه مقیاسی میگین جوابه دوست عزیز بازی های که ایشون مثال  زدن  فشاره زیادی روی سی پی یو میارن  من با کارت 580 روی 6600k  حدود 10 15 فریم کمتر میگرفتم در مقابل 2600 که روزانه استفاده میکنم

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، yazdan ashouri گفته است :

اصلا سی پی یو من ضعیف یکی از اشناهای ما همین مشکلو با i5 8500 داره 

اگه گرافیگشون یه چیزی در حد 2070 سوپر نباشه پس نتیجه میگیریم مشکل این شما هم گلوگاه نیست

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، Pooriya1886 گفته است :

رو چه مقیاسی میگین جوابه دوست عزیز بازی های که ایشون مثال  زدن  فشاره زیادی روی سی پی یو میارن  من با کارت 580 روی 6600k  حدود 10 15 فریم کمتر میگرفتم در مقابل 2600 که روزانه استفاده میکنم

داداش من شما برو 10 تا بنچمارک ببین با این کمبو اکثرا  cpu بین شصت تا هشتاده بازی های سنگین

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، lordinvo1380 گفته است :

اگه گرافیگشون یه چیزی در حد 2070 سوپر نباشه پس نتیجه میگیریم مشکل این شما هم گلوگاه نیست

1080 گرفته

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، yazdan ashouri گفته است :

شما بازی realm royale رو سرچ بکنید یه بازی داغون هست دیگه این سی پی یو از پسش بر میاد این مشکل از یه جای دیگه هستش

من نمیگم سی پی یو تون داغونه من میگم اینکه 100 درصد میشه طبیعی هستش دوست عزیز بازی های بتل رویال خیلی به فشارشون روی سی پی یو هستش

ویرایش شده توسط Pooriya1886
لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، Pooriya1886 گفته است :

باید یه اسکرین شات بده که حین ۱۰۰بودن پردازنده فریم چقده،من برای بازی farcry 5 که مصرف پردازنده از ۸۰میزد اونور فریم از ۶۰میومد پایین ،طوری که توی مصرف ۹۰ فریم ۳۰بود 

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، Silvermanhhh گفته است :

باید یه اسکرین شات بده که حین ۱۰۰بودن پردازنده فریم چقده،من برای بازی farcry 5 که مصرف پردازنده از ۸۰میزد اونور فریم از ۶۰میومد پایین ،طوری که توی مصرف ۹۰ فریم ۳۰بود 

دقیقا

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، Silvermanhhh گفته است :

دقیقا همین جوری میشه

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...