رفتن به مطلب

مقدار مصرف سی پی یو

Recommended Posts

در 2 دقیقه قبل، yazdan ashouri گفته است :

دقیقا همین جوری میشه

پس اگه لگ شدید هم داره،پس یه برنامه دیگه همزمان داره پردازنده رو میخوره

اگه ویندوز ۱۰دارید من شکم به sysmain هست ،اما برنامه دیگه هم ممکنه باشه

لینک به دیدگاه

لگ میشه اگه دیسکورد باز باشه صدا رباتیک میشه و بعضی مواقع موس هنگ میکنه و یه دفعه میره یه جای دیگه انگار هنگ کرد

در هم اکنون، Silvermanhhh گفته است :

پس اگه لگ شدید هم داره،پس یه برنامه دیگه همزمان داره پردازنده رو میخوره

اگه ویندوز ۱۰دارید من شکم به sysmain هست ،اما برنامه دیگه هم ممکنه باشه

سیس مین بستم و امتحان کردم نشد

لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، yazdan ashouri گفته است :

لگ میشه اگه دیسکورد باز باشه صدا رباتیک میشه و بعضی مواقع موس هنگ میکنه و یه دفعه میره یه جای دیگه انگار هنگ کرد

همونطور که دوستان گفتن یه برنامه دیگه باعث این 100 شدن میشه.چون همین مشکلو یه بنده خدایی با 9700k داشتن و 1050ti

مشخصا گلوگاه نیست

ویرایش شده توسط lordinvo1380
لینک به دیدگاه

در 7 دقیقه قبل، yazdan ashouri گفته است :

غیر از برنامه ممکنه از ویروس هم باشه

خیلی وقت پیش برای کانتر سورس چیت گرفتم از سایت ایرانی ،از شانس ما ویروسی بود،ولی نمیدونستم ،کارش طوری بود که کل فایلای exe رو ویروسی میکرد بعد وقتی بازشون میکردی،یک هسته از پردازنده رو همینجور برا خودش مصرف میکرد،فریم تو بازیا نصف شده بود پردازنده هم همیشه ۱۰۰درصد ،تایه آنتی ویروس زدم ،یعنی فکر کنم ۱۰۰تا از همون ویروسو پاک کرد تا سیستم درست شد،اسمش sality بود تو گوگل سرچ کنی کارشو میگه

لینک به دیدگاه

ربطی به cpu نداره من تو کال اف 2019 این مشکل رو داشتم اما تو وارزون اصلا !

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، Silvermanhhh گفته است :

غیر از برنامه ممکنه از ویروس هم باشه

خیلی وقت پیش برای کانتر سورس چیت گرفتم از سایت ایرانی ،از شانس ما ویروسی بود،ولی نمیدونستم ،کارش طوری بود که کل فایلای exe رو ویروسی میکرد بعد وقتی بازشون میکردی،یک هسته از پردازنده رو همینجور برا خودش مصرف میکرد،فریم تو بازیا نصف شده بود پردازنده هم همیشه ۱۰۰درصد ،تایه آنتی ویروس زدم ،یعنی فکر کنم ۱۰۰تا از همون ویروسو پاک کرد تا سیستم درست شد،اسمش sality بود تو گوگل سرچ کنی کارشو میگه

انتی ویروس چی بود؟

در 1 دقیقه قبل، Sabertooth گفته است :

ربطی به cpu نداره من تو کال اف 2019 این مشکل رو داشتم اما تو وارزون اصلا !

وارزون و مدرن وارفار دوتاش برای من یکیه

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، yazdan ashouri گفته است :

انتی ویروس چی بود؟

والا من اونموقه avg زدم ولی همون ویندوز دفندر هم خوبه ،البته اگه بازی کرکی داری بدون که سر اسکن ،اونارم میبره تو لیست سیاه ،دستی بعدا برشون گردونی

ویرایش شده توسط Silvermanhhh
لینک به دیدگاه

بعد از اپدیت جدید وارزون. بازی طی 2 تا 3 دقیقه نهایت کرش میکنه بدون هیچ اروری.حافظه مجازی ست کردم نشد.پسوندشو عوض کردم نشد. run as admin کردم نشد همش کرش میکنه

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، yazdan ashouri گفته است :

بعد از اپدیت جدید وارزون. بازی طی 2 تا 3 دقیقه نهایت کرش میکنه بدون هیچ اروری.حافظه مجازی ست کردم نشد.پسوندشو عوض کردم نشد. run as admin کردم نشد همش کرش میکنه

غیر از گرافیک 1060 بقیه قطعات 10 تا 13 سال از عمرشون میگذره اما هیچ مشکلی با بازیها ندارم..اورکلاک کردید؟

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، Sabertooth گفته است :

غیر از گرافیک 1060 بقیه قطعات 10 تا 13 سال از عمرشون میگذره اما هیچ مشکلی با بازیها ندارم..اورکلاک کردید؟

اصلا

لینک به دیدگاه

در 11 دقیقه قبل، yazdan ashouri گفته است :

جناب با قاطعیت نگو

رم به 12 ارتقاع دادم بازم مشکل داره

رم 16 کنید بعد تست کنید

تو فروم بغلی خیلیا این مشکل و لگ داشتن با افزایش رم مشکلشون حل شد..بازی 10 تا 13 گیگ رم میخوره

کرش کردن بازی.
این مشکل خیلی هاست. یکی از دوستان نزدیک بنده همین مشکل رو داشت و هیچ روشی جواب نمی داد! با تست هائی که انجام دادیم به این نتیجه رسیدیم که مشکل از مقدار حافظه رم هست! دوست بنده رم 8 داشت، همراه با لگ و ارور فراوان! با اضافه کردن 8 گیگ رم اضافه، مشکل کاملا رفع شد! اینطور که به نظر می رسه، بازی تا 10 گیگ فضای رم رو اشغال می کنه! این تست رو خودم انجام دادم و جواب داده! پس برای حل مشکل کرش و ارور و لگ های بی مورد، شما باید رم رو ارتقاء بدید.ممکنه در آپدیت های بعدی این ایرادات رفع بشه.

ویرایش شده توسط Sabertooth
لینک به دیدگاه

دوست عزیز

شما با V.P.N بازی میکنی؟ اگه آره پردازش svchost.exe بعضا این مشکل رو به وجود میاره. من الان یه i5 2400 و Rx580 دارم که همین مشکل مصرف زیاد رو داره. دو ماه پیش تو بازی های آنلاین (منظور بازی های میدرنج هست مثل فورتنایت و دوتا و بازی های بلیزارد و نه اونایی که کلا سیستم نمیکشه) هیچ مشکلی نداشتم و به راحتی حتی 10 12 ساعت پشت سر هم میتونستم بازی کنم ولی از وقتی ویندوزو عوض کردم یهو وسط بازی مصرف میره روی 100 و اینقدر لگ میشه که از بازی میفتم بیرون. همه تنظیمات کارت گرافیک و تنظیمات گرافیکی داخل بازی رو هم کم و زیاد کردم ولی هیچ تفاوتی نمیکنه

در کل این مشکل شما باگ نرم افزاریه و ربطی به سخت افزار شما نداره. چون i5 4690 کاملا میتونه از همه توان Rx580 استفاده کنه همونطور که یه 2400 میتونه از 50 60 درصدش استفاده کنه

بعد تازه شما داری میگی حتی وقتی تنظیمات گرافیکی رو تغییر میدی بازم توی مصرف تاثیری نداره پس این خودش یه دلیل دیگه ست برای همون باگی که گفتم

چند بار ویندوزتو عوض کن و ویندوز ها با آپدیت های مختف نصب و تست کن احتمال خیلی زیاد مشکلت حل میشه

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...