رفتن به مطلب

اموزش نصب SSD رو لپ تاپ

اشتراک گذاری

Recommended Posts

در در 13 اردیبهشت 1399 در 16:13، Sabertooth گفته است :

یه موردی هست درست یا غلطش رو نمیدونم..بهتره ssd بجای hdd نصب کنید و هارد بره بجای dvd

خب هارد اصلی  ضربه گیر ضد لرزش داره که همچنان اذیت میکنه و نمیشه  اونا رو بیخیال شد.

ویرایش شده توسط milad.azn
لینک به دیدگاه

در 16 ساعت قبل، invoker گفته است :

اس اس دی و کدی رسید بدستم.

---------------------------------------------------

الان فقط یک مشکلی هست. به پیشنهاد دوستان اس اس دی رو جای هارد اصلی گذاشتم و هارد رو جای DvD رایتر ولی ...

در حین نصب ویندوز هارد H.D.D رو میخوام 2 درایوش کنم نمیشه ! نمیذاره !

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

SSD بدون هیچ مشکلی ویندوز روش نصب شد ولی برای هارد قبلی به مشکل خوردم.

اینم بگم هارد رو داخل باکس اکسترنال گذاشتم بدون هیچ مشکلی پارتیشن بندی شد ! ولی وقتی که مجدد گذاشتم جای DvD

با کمک کدی ... ویندوز بالا امد ولی درحین کپی فایل سیستم قفل میشه !!!

ممنون میشم راهنمایی کنین دلیل این مشکل چیه ؟!

--------------------------------------------------------------------------------

بنظره خودم تنظیمات ساتا DvD رایتره ! اگه بله باید چیکار کنم ؟!

@Games_OD

سلام، والا برای بنده همچین مشکلی پیش نیومد. همه چی بسادگی تمام انجام شد. از کسی پرسیدم گفت یه بار هارد رو از داخل خود ویندوز وقتی داخل کدی هست فرمت و پارتیشن بندی کنید، ببینید مشکل حل میشه؟

ویرایش شده توسط Games_OD
لینک به دیدگاه

در 9 ساعت قبل، Games_OD گفته است :

سلام، والا برای بنده همچین مشکلی پیش نیومد. همه چی بسادگی تمام انجام شد. از کسی پرسیدم گفت یه بار هارد رو از داخل خود ویندوز وقتی داخل کدی هست فرمت و پارتیشن بندی کنید، ببینید مشکل حل میشه؟

بیرونش اوردم دوباره نصبش کردم انگار درست شده ... با اینکه نمیدونم مشکل از چی بود ...

به هر حال از همه شما / دوستان ممنون ام.

• لایک 1
لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، invoker گفته است :

بیرونش اوردم دوباره نصبش کردم انگار درست شده ... با اینکه نمیدونم مشکل از چی بود ...

به هر حال از همه شما / دوستان ممنون ام.

خواهش می کنم.

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...