رفتن به مطلب

به این میگن پشتیبانی مشتری !!!!!!!

Reza-sony
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

داشتم توی اخبار میگشتم که به مورد جالبی بر خوردم ، گفتم بزارم اینجا همه استفاده کنند .

واقعا فکر میکنید در کشورهای دیگه هم مثل ایران ، شرکت های اینترنتی از مشتریانشان پشتیبانی میکنند ؟ پس داستان زیر رو بخونید :

اگر شما گربه دارید ، می دانید که اونها چقدر عجیب هستند . شما حتما می دانید که آنها نسبت به وسایل الکترونیکی حساس هستند و روی کیبورد ، کنسول های بازی ، و وسایل دیگه می نشینند . و وقتی که اونها کاری رو میخواهند انجام دهند ، شما واقعا نمیتونید جلوشون رو بگیرید . و نشستن روی وسایل الکترونیکی گرم و نرم و همچنین مرتفع از علایق اونهاست .

به هر حال ، راه حل رو ببینید که یک ISP انگلیسی برای مشتری خودش که از نشستن گربه اش روی Router ناراضی بوده ، انجام داده است

یکی از یوزرهای Reddit با نام Pope_friction یک شکایت برای شرکت ISP خودش ارسال کرده با متن زیر :

" من یک مشکلی با Router خودم دارم " و در ادامه گفته : " مشکل اینه که به نظر میرسه روتر من برای گربه ام جذاب است. او برای ساعت ها در طول روز بر روی مودم من میخوابه و هرزچند گاهی ضربه ای به آنتن اون میزنه ، که باعث میشه شبکه wireless من از کار بیفته . او توی وضعیتی که در عکس نشون دادم برای ساعت ها باقی میمونه . من از اینکه اینترنتم مادامی که این وضعیت هست ، قطع میشه ، خسته شدم . آیا راه حلی هست ؟ من گفتم شاید بشه شما یک مودم دیگه برایم بفرستید تا من به عنوان فریب استفاده کنم و مودم اصلی رو جایی مخفی کنم ."

aerial.jpg

طی زمان کمی بعد از این پست ، از بخش پشتیبانی شرکت ISP مورد نظر با این فرد تماس گرفته شده و به او می گویند که ما مشکل شما رو دیدیم و موافقیم که به شما کمک کنیم:

" ما تصمیم گرفتیم که یک مودم دیگه برای شما بفرستیم ، همونطور که درخواست کرده بودید ، به هر حال ما عکس های بیشتری از این گربه نیاز داریم تا صحت وجود همچنین موردی تایید بشه ، میشه لطفا عکس های بیشتری از این

متجاوز برامون بفرستید ؟ "

شرکت برای مشتری خودش یک مودم اضافی فرستاد تا به شکل زیر یکی برای گربه باشه و یکی هم برای کار .

success.jpg

حالا شما زنگ بزنید پشتیبانی شرکت های اینترنتی ایران بگید چرا سرعت کمه ، چرا نوسان داره ، حتما بهشون بگید گربه هم نداریم ، ببنید چه جوابی میشنوید ؟!!!!!!!!!!!

منبع مبحث

منبع خبر

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

حالا اگه گربه هه از اون یکی مودم هم خوشش بیاد چی ؟؟؟ :D

لینک به دیدگاه

آقا رضا، بسیار مطلب جالب و حسرت بر انگیزی بود.

تو محل کار من، هر روز طرف های اذان ظهر که میشه اینترنتمون قطع میشه، یه بار زنگ زدم پشتیبانی، بعد از 20 دقیقه پشت خط موندن، آخرش گفتن مشکل از خودتونه، صبر کنین وصل بشه :huh:

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

حتما اینترنتو قطع میکنن که برید نماز بخونید دیگه :D

لینک به دیدگاه

اين گربهه عجب حالىىىىىىىىىى مى كنه ها.... 8-X

به قول بعضيا كاش جاى گربههه بوديم... 8-X

لینک به دیدگاه

جالب بود ممنون

من زنگ زده بودم گفتم ترافیک می خوام طرف منو بس فحش که چرا این همه ترافیک مصرف می کنی

لینک به دیدگاه

طرف عجب آدم زرنگی بوده

خب همون اول مودم رو یکجا مخفی میکردی

اینجاست که باید گفت ایی آدم زرنگrolling%20on%20the%20floor.gif

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...