رفتن به مطلب

مشاوره خرید هدست گیمینگ تا 600 هزار تومان

Recommended Posts

سلام دوستان عزیز 

قصد خرید یه هدست باکیفیت و خوب رو دارم ، هدف اصلیم از خرید این هدست این هست که تو گیم بتونم صداپا خوب و واضح بگیرم و میکروفون خوبی داشته باشه ( اگر 7.1 باشه که چه بهتر)

اول قصد داشتم یه a4tech معمولی درحد 200 تومن بگیرم و کارم رو راه بندازم بعد گفتم یزره بیشتر هزینه کنم و کیفیت بهتری بگیرم ( البته میدونم 600 تومن کمه و هدست های حرفه ای از یک و خورده ای شروع میشن)

نظرتون درباره هدست های برند KOTION که دوست عزیزمون در این تاپیک میفروشن چیه؟

پیشنهاد شما دوستان عزیز چی هست ؟ 

لینک به دیدگاه

سلام دوست من خوب هستید؟
عزیز من حدود 1 ماه پیش جایی ک شما امروز هستی بودم با همین حدود بودجه میخاستم هدفون خوب بخرم برای کال اف وارزون.

اتفاقا سراغ همون هدفون کوشن ک لینک دادی هم رفتم ریویوو هم خوندم ازش. ولی خوب نبود ریویووهاش. دلیل پر فروش بودنشم اینه که یه چیزی تو مای های تسکوهای ارزون قیمته اونور.

الان بری دیجیکالا تو هدست های گیمینگ از بیشترین پیشنهاد شده ها تسکوهای گیمینیگ زیر 200 تومنن.

بعد شرو کردم به تحقیقات بیشتر. توسط یکی از دوستان گل علی اقا @ASTS با برند Rapoo اشنا شدم.

رفتم تحقیق کردم دیدم ریووهای بسیار بسیار خوبی ازشون هست ک اکثرا نتیجه رضایت بخش بوده.

از اونجایی هم ک دوس داشتم هدستم 7.1 باشه ( این هدفون شبیه ساز 7.1 هست و واقعی 7.1 نیست) و سوکتش usb باشه رفتم سراغ این برند و مدل vh500 رو تونستم به قیمت نزدیک به چیزی ک مد نظر شماست تو پاساژ ایران پیدا کنم و بخرم.

بعد از خرید دوس داشتم ریویو بزارم ازش برای دوستان لیونی ولی کسلی این کرونا و کال اف وارزون با هدفون 7.1 اصلا اجازه نداد (معذرت میخام از دوستان)

میتونم بگم نمیتونید تو این محدوده قیمت چیزی با این قدرت و زیبایی بخرید.

بنده صرفا برای بازی کال اف وارزون خریدم این هدفون رو. تو همون اولین بازی تاثیرش رو نشون داد با قدرت خط گیری بسیار عالی که داره.

از طرفی وقتی باش موزیک گوش میدی لذت میبری بسکه صداش زیباست.

البته ذکر این نکته هم مهمه ک مین من خروجی usb با تقویت صدا با کارت صدای کریتیو داره ک تو هرچه بیشتر زیبا شدن صدای تاثیر داشته.

ولی پارامتر های بسیار خوب این هدست هم بی تاثیر نیستن.

درایور های 50 میلیمتری ک بسیار بسیار صدای زیبا با بیس عمیقی تولید میکنن.

دور گوش بودن ساختار هدست باعث میشه اصلا ب گوش فشار نیاره.

ابرهای دور گوش خیلی نرم و راحت هستن و اصلا باعث سر درد نمیشن فقط تو 3 4 ساعت تو دمای بالا باعث تعریق میشن.

میکروفون عالی نیست ولی کاملا خوب و کار راه بندازه نویز خیلی کمی اضافه میکنه نسبت به میکروفون ها حرفه ای.

سیمش بلنده و دستتون رو باز میزاره.

رقص نور rgb  ک حالت rainbow داره و از نظر زیبایی هم خیلی زیباست.

1443014663_WhatsAppImage2020-04-27at2_47_38PM.thumb.jpeg.6fb767347dee676541410e66ca9a46e7.jpeg

در کل پیشنهاد من به شما این برند به خصوص سری 500 هست. سری 200 هم ک قبلتر به دوستان ثابت شده.

بگردید به قیمت خیلی کمتر از چیزی ک سایت ها گذاشتن گیرتون میاد حتما.

موفق و پیروز باشید.

ویرایش شده توسط Ali Subi
لینک به دیدگاه

سلام

نمایندگی رپو توی ولیعصر کجاست؟

تا به حال خیلی دنبال این برند نبودم ولی زیاد هم ندیدم کسی داشته باشه بخصوص کیبورداش رو

ممنون

لینک به دیدگاه

در 51 دقیقه قبل، Ali Subi گفته است :

سلام دوست من خوب هستید؟
عزیز من حدود 1 ماه پیش جایی ک شما امروز هستی بودم با همین حدود بودجه میخاستم هدفون خوب بخرم برای کال اف وارزون.

اتفاقا سراغ همون هدفون کوشن ک لینک دادی هم رفتم ریویوو هم خوندم ازش. ولی خوب نبود ریویووهاش. دلیل پر فروش بودنشم اینه که یه چیزی تو مای های تسکوهای ارزون قیمته اونور.

الان بری دیجیکالا تو هدست های گیمینگ از بیشترین پیشنهاد شده ها تسکوهای گیمینیگ زیر 200 تومنن.

بعد شرو کردم به تحقیقات بیشتر. توسط یکی از دوستان گل علی اقا @ASTS با برند Rapoo اشنا شدم.

رفتم تحقیق کردم دیدم ریووهای بسیار بسیار خوبی ازشون هست ک اکثرا نتیجه رضایت بخش بوده.

از اونجایی هم ک دوس داشتم هدستم 7.1 باشه ( این هدفون شبیه ساز 7.1 هست و واقعی 7.1 نیست) و سوکتش usb باشه رفتم سراغ این برند و مدل vh500 رو تونستم به قیمت نزدیک به چیزی ک مد نظر شماست تو پاساژ ایران پیدا کنم و بخرم.

بعد از خرید دوس داشتم ریویو بزارم ازش برای دوستان لیونی ولی کسلی این کرونا و کال اف وارزون با هدفون 7.1 اصلا اجازه نداد (معذرت میخام از دوستان)

بنده صرفا برای بازی کال اف وارزون خریدم این هدفون رو. تو همون اولین بازی تاثیرش رو نشون داد با قدرت خط گیری بسیار عالی که داره.

البته ذکر این نکته هم مهمه ک مین من خروجی usb با تقویت صدا با کارت صدای کریتیو داره ک تو هرچه بیشتر زیبا شدن صدای تاثیر داشته.

ابرهای دور گوش خیلی نرم و راحت هستن و اصلا باعث سر درد نمیشن فقط تو 3 4 ساعت تو دمای بالا باعث تعریق میشن.

میکروفون عالی نیست ولی کاملا خوب و کار راه بندازه نویز خیلی کمی اضافه میکنه نسبت به میکروفون ها حرفه ای.

1443014663_WhatsAppImage2020-04-27at2_47_38PM.thumb.jpeg.6fb767347dee676541410e66ca9a46e7.jpeg

در کل پیشنهاد من به شما این برند به خصوص سری 500 هست. سری 200 هم ک قبلتر به دوستان ثابت شده.

موفق و پیروز باشید.

.

ویرایش شده توسط Slasher
لینک به دیدگاه

در هم اکنون، Slasher گفته است :

شما همون ادمی هستی که وقتی دیدی بنده رپو رو معرفی کردم به یکی از دوستان اومدی که بنده رو مورد اهانت قرار دادی که این برند اشغاله و به بنده گفتی که شما تو یه چیزی سر رشته نداری اظهار نظر نکن اخر سر هم خودت رفتی رپو گرفتی عجب بابا عجب :)))))))))))))))))

بنده هدفون های بسیار زیادی داشته و دارم. همین الان این هدفون رو با ادیفایر و شیاومی و کریتیو ک مقایسه میکنم تو موزیک عقبه مخصوصا تو های رنج و میدرنج. ولی لو رنج کاملا قویتری داره بیس هاش کاملا سرت رو میلرزونه.

کار این هدفون گیمه. اگر بنده گفتم ک به درد نمیخوره حتما مصرف موزیک هم داشتن.

این هدفون برای کسی ک میخاد موزیک زیاد گوش بده خوب نیست در حد چند ترک عالیه مخصوصا بیس دار باشه.

اگر خدای نکرده از طرف من به شما بی احترامی شده همینجا از شما عذر میخام. :x

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، Ali Subi گفته است :

بنده هدفون های بسیار زیادی داشته و دارم. همین الان این هدفون رو با ادیفایر و شیاومی و کریتیو ک مقایسه میکنم تو موزیک عقبه مخصوصا تو های رنج و میدرنج. ولی لو رنج کاملا قویتری داره بیس هاش کاملا سرت رو میلرزونه.

کار این هدفون گیمه. اگر بنده گفتم ک به درد نمیخوره حتما مصرف موزیک هم داشتن.

این هدفون برای کسی ک میخاد موزیک زیاد گوش بده خوب نیست در حد چند ترک عالیه مخصوصا بیس دار باشه.

اگر خدای نکرده از طرف من به شما بی احترامی شده همینجا از شما عذر میخام. :x

واقعا دلخور بودم شرمنده ... شما بزرگ منش هستید کارتون درسته 🙏

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Ali Subi گفته است :

سلام دوست من خوب هستید؟

موفق و پیروز باشید.

سلام دوست من ممنون از وقتی که گذاشتی و پاسخ کاملی که دادی

متاسفانه من تهران نیستم و تو شهر ما (قم) به هیچ عنوان امیدی به یافتن همچین چیزی نیست ، دنبال رم 8 گیگ بودم تمام مراکز کامپیوتری این خراب شده رو گشتم پیدا نشد آخر از تهران سفارش دادن برام :|

قیمت تو نت حدود 750 هست فکر میکنید تو بازار تهران تا چقدر پیدا بشه؟

لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، Mojtaba.mtq گفته است :

سلام دوست من ممنون از وقتی که گذاشتی و پاسخ کاملی که دادی

متاسفانه من تهران نیستم و تو شهر ما (قم) به هیچ عنوان امیدی به یافتن همچین چیزی نیست ، دنبال رم 8 گیگ بودم تمام مراکز کامپیوتری این خراب شده رو گشتم پیدا نشد آخر از تهران سفارش دادن برام :|

قیمت تو نت حدود 750 هست فکر میکنید تو بازار تهران تا چقدر پیدا بشه؟

سلام دوست من مدل VH530 یکی از دوستان به صورت آکبند دارن بوشهر هستن بنده خودم برای یکی از دوستانم خرید کردم ازشون حدود قیمتی 600 هستش اگه خواستین پ.خ بدین شمارشو براتون بفرستم... 

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، Mojtaba.mtq گفته است :

سلام دوستان عزیز 

قصد خرید یه هدست باکیفیت و خوب رو دارم ، هدف اصلیم از خرید این هدست این هست که تو گیم بتونم صداپا خوب و واضح بگیرم و میکروفون خوبی داشته باشه ( اگر 7.1 باشه که چه بهتر)

اول قصد داشتم یه a4tech معمولی درحد 200 تومن بگیرم و کارم رو راه بندازم بعد گفتم یزره بیشتر هزینه کنم و کیفیت بهتری بگیرم ( البته میدونم 600 تومن کمه و هدست های حرفه ای از یک و خورده ای شروع میشن)

نظرتون درباره هدست های برند KOTION که دوست عزیزمون در این تاپیک میفروشن چیه؟

پیشنهاد شما دوستان عزیز چی هست ؟ 

سلام و قت بخیر توصیه میکنم سمت این برند kotion نرید بنده قبل عید مدل g2000 رو 180 گرفتم

2 بار گذاشتم روی گوشم اصلا کیفیت نداره و خیلی کوچیکه به نظرم روی سر بنده و خسته کرد بنده رو فقط در 2 ساعت انلاین بازی کردن 

میکروفونش هم خیلی از دهان دوره ... کابل بلندش هم که قطع کن صدا و میکروفون روشه به نظرم غیره استاندارد طراحی شده بنده که انلاین بازی میکنم خیلی ازیتم میکنه همش گیر میکنه این ور ان ور

فقط اسپیکر 50 mm من رو سمتش کشوند 

و الان که قیمتش فضایی شده

اخه 15 20 دلار نیست  بیشتر 

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...