رفتن به مطلب

ولتاژ بالای CPU

Recommended Posts

درود 

به نظرتون این Vcore برای cpu که اورکلاک نشده بالاست؟

867876865.PNG.b1cf0af535f7df8925b0f32cfb6ab33a.PNGuu6565.PNG.ee0d7e3cba04c2e90a022bff3ac0f044.PNG

دما روی idle حدود 31 هست و زیرلود 100% 44 هست

خمیر هم تازه عوض کردم به علاوه بعضی مواقع power usage توی تسک بار میره بالا 

لینک به دیدگاه

خیر مشکلی نداره پردازندتون ولی شما سیلیکون لاتری رو باختید و چیپتون ضعیف محسوب میشه برای اورکلاک البته نسل 6 اینتل اولین نسل 14 نانومتری اینتل بود و به بلوغ نرسیده بود به عنوان مثال بنده برای فرکانس 3900 در پردازنده 6 هسته ای 22 نانومتری خودم به ولتاژ 1 ولت نیاز دارم!!!

پردازنده شما 4 هسته ای هست بدون هایپر تریدینگ و الان دیگه باید بهش به چشم یک i3 نگاه کرد نسل 10 اومد میاد بین i3 و pentium !!! پس power usage در تسک منیجر عجیب نیست هر ازگاهی در کل مشکلی ندارین و همه چی اوکی هست البته در بایوس می تونید با ولتاژ پردازنده بازی کنید و تا جایی که استیبل هست بیارید پایین پردازنده خودم 80 میلی ولت رو راحت جواب داد و اینم بستگی به شانستون و چیپتون داره

لینک به دیدگاه

خب کلا من اورکلاک نمیکنم(خاطره خوبی ازش ندارم) به خاطر همین خیلی برام مهم نیست

متاسفانه من مدت خیلی بلندی نتونستم خمیر رو عوض کنم و حتی چند ماه پیش واتر کولر نشت کرد 

امکان داره که به خاطر همین مسئله تغییری ایجاد شده باشه توش؟

اگر اشتباه نکنم فرکانس رم روی 2133 باشه(محدود شده)

در صورتی که تا 3200 فرکانس میده اگر توی بایوس پروفایلش رو فعال کنم مشکلی ایجاد نمیشه؟

Capture21111.thumb.PNG.ebcf7b5365361fe7e9a6730d11f513be.PNG

ویرایش شده توسط gebhard
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...