رفتن به مطلب

راهنمایی برای انتخاب کارت گرافیک

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان من یک سوال داشتم اینکه Asus 8800 Gt Top بهتره یا Asus 8800 Gts 512

میتونه چقدر اختلاف فرم توی بازیها داشته باشه

لینک به دیدگاه

• ارسال 118
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

سلام دوست عزیز Psp2000 شرمنده یک سوالی داشتم از شما ! میشه شما بگید تا چقدر می خواهید هزینه کنید تا ما بیشتر راهنماییتون کنم یهو می بینید با مقدار پولی که می خواهید هزینه کنید چیزه بهتر از 8800 ها می تونید بردارید!!! چون منم حرف امید رو تایید می کنم دیگه این کد هسته G86 و G84 یواش یواش داره میره کنار و من یه جایی خوندم از این کد هسته ها استفاده نکنید به خاطره اینکه خیلی میگفتن اذیت کرده بوده!!! یعنی الان به قولی امید 8800 ارزش خرید رو اصلآ نداره در این مقدار پولی که شما می خواهید هزینه کنید !!! همون 9800gtx یا 4850 HD با این مقدار پول! مگر اینکه بخواهید کمتر هزینه کنیدکه اون یک بحث دیگه ای داره

موفق و موید باشید

رضا مقدم

لینک به دیدگاه

سلام دوستان من یک سوال داشتم اینکه Asus 8800 Gt Top بهتره یا Asus 8800 Gts 512

میتونه چقدر اختلاف فرم توی بازیها داشته باشه

درود

دوست من این اطلاعات رو به این دلیل میخواید که خریداری کنید ؟یا فقط برای اطلاعاتش میخواید ؟

لینک به دیدگاه

اولا سلام به همه دوستان و تشکر بابت راهنمایی/ موضوع از این قراره که من در تیر ماه یک گرافیک 8800 gt asus top گرفتم که بعد دو ماه مشکل دما برایش پیش امد که داغ می کرد وتا جای رسید دمای گرافیک بالای 100 درجه رفت ومشکل برام ایجاد کرد فرستادمش گارانتی (الماس) که بعد یک ماه و اندی گفتن قابل تعمیر نیست و گفتن باید با یک گرافیک 8800 gts عوض کنیی و 50000 هراز تومان هم باقی مانده قیمت بدی که برای همین این سوال( من یک سوال داشتم اینکه Asus 8800 Gt Top بهتره یا Asus 8800 Gts 512 )

را پرسیدم .چون خودشان(گارانتی) میگفتن کارایش خیلی بهتراز قبلی است

باتشکر

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز Psp2000 شرمنده یک سوالی داشتم از شما ! میشه شما بگید تا چقدر می خواهید هزینه کنید تا ما بیشتر راهنماییتون کنم یهو می بینید با مقدار پولی که می خواهید هزینه کنید چیزه بهتر از 8800 ها می تونید بردارید!!! چون منم حرف امید رو تایید می کنم دیگه این کد هسته G86 و G84 یواش یواش داره میره کنار و من یه جایی خوندم از این کد هسته ها استفاده نکنید به خاطره اینکه خیلی میگفتن اذیت کرده بوده!!! یعنی الان به قولی امید 8800 ارزش خرید رو اصلآ نداره در این مقدار پولی که شما می خواهید هزینه کنید !!! همون 9800gtx یا 4850 HD با این مقدار پول! مگر اینکه بخواهید کمتر هزینه کنیدکه اون یک بحث دیگه ای داره

موفق و موید باشید

رضا مقدم

دوست عزیز سلام هسته 8800 gt ,gts 512 mb 86,84 نیست هسته انها g 92 هست

لینک به دیدگاه

شرمنده اشتباه شد ولی در کل الان سری 8 توصیه نمی شه دوست دارید از هر کسی هم سوال کنید!

موفق و موید باشید

رضا مقدم

لینک به دیدگاه

اولا سلام به همه دوستان و تشکر بابت راهنمایی/ موضوع از این قراره که من در تیر ماه یک گرافیک 8800 gt asus top گرفتم که بعد دو ماه مشکل دما برایش پیش امد که داغ می کرد وتا جای رسید دمای گرافیک بالای 100 درجه رفت ومشکل برام ایجاد کرد فرستادمش گارانتی (الماس) که بعد یک ماه و اندی گفتن قابل تعمیر نیست و گفتن باید با یک گرافیک 8800 gts عوض کنیی و 50000 هراز تومان هم باقی مانده قیمت بدی که برای همین این سوال( من یک سوال داشتم اینکه Asus 8800 Gt Top بهتره یا Asus 8800 Gts 512 )

را پرسیدم .چون خودشان(گارانتی) میگفتن کارایش خیلی بهتراز قبلی است

باتشکر

با سلام

دوست عزیز هیچ کدوم اینها ارزش خرید ندارند اگر میشد و به جای اینکه 8800gts به شما بدند پولتون رو به شما پس میدادند خیلی عالی میشد آیا امکانش هست ؟؟؟ و ضرر نمیکردید و مقداری هم روش میذاشتید و یه 4850 یا 9800gtx plus برمیداشتید که اگر امکانش باشه ضرر نخواهید کرد چون این دوکارت خیلی قویتر از دو کارتی هستش که شما میگید .

موفق باشید.

لینک به دیدگاه

از بین کارنهای Ati 4870 و GTX 260کدامیک قوی تر است و من کدام را انتخاب کنم قیمت هر کدام چقدر است

سه تا از بهترین برندهای کارتهای گرافیک ATI را نام ببرید

لینک به دیدگاه

دوست عزیز برند saphire هم برند خوبیه!

رضا مقدم

لینک به دیدگاه

دوست مشکل من هم همینه پول برگشت نمیشه و اجباریست که 8800 gts را بگیرم

خوب پس دیگه در این صورت مجبور هستید که همین رو بردارید در کل کارت بدی نیست ولی با وجود کارتهای قویتر و با قیمت مناسب دیگه کمتر کسی پیدا میشه که طرف این کارتها بره مثلا 4850 کارتی فوق العاده با قیمتی مناسب .

موفق باشید.

لینک به دیدگاه

دوستان نازنين سلام

لطفا اگر منو راهنمايي كنيد متشكر مي‌شوم... چه مدل كارت گرافيكي براي Game خريداري كنم؟ (حدود قيمت300000 تومان)

لینک به دیدگاه

دوستان نازنين سلام

لطفا اگر منو راهنمايي كنيد متشكر مي‌شوم... چه مدل كارت گرافيكي براي Game خريداري كنم؟ (حدود قيمت300000 تومان)

درود

دوست عزیز در این رنج قیمتی میتونید کارت + ZOTAC 9800 GTX رو تهیه کنید با قیمت 285000

که خود لیون کامپیوتر وارد کنندش هست و برای کاربران فروم تخفیف هم داره.

http://www.lioncomputer.ir/index.php?product_id=214

9800gtx595.png

Graphics Processing Unit

- NVIDIA® GeForce® 9800 GTX+ @ 738 MHz engine clock

- 128 Stream Processors

- Dual 400 MHz RamDAC

- Max. Resolution @ 2560 x 1600

- True 128-bit floating point high dynamic-range (HDR) lighting with 16x full- screen anti-aliasing

Memory

- 512 GDDR3

- 2200MHz memory clock

- 256-bit memory bus

Bus Support

- PCI Express 2.0 // PCI Express x16

3D Acceleration

- Microsoft® DirectX®10 support

- Unified Shader Model 4.0

- OpenGL 2.1

لینک به دیدگاه

من یه سوال دارم

برای کارت گرافیک 9800gt پاور 580 وات گرین کفایت می کنه؟؟؟؟

لینک به دیدگاه

سلام سیاوش جان بقیه قطعه های سیستمتم بگو !

موفق و موید باشی

رضا مقدم

لینک به دیدگاه

9800GT

سی پی یو q6600

4 گیگ رم.

مین p5q

سلام

مناسبه عزیز.

لینک به دیدگاه

لطفا به من بگویید بهترین برند کارت Ati 4870 چیست 3 برند برتر این کارت را نام ببرید همچنین قیمت آنها را هم یگویید

بین دو کارت Ati 4870 و Gtx260 کدامیک انتخاب بهتری می باشد و قوی تر است و قیمت هر کدام چند است

لینک به دیدگاه

لطفا به من بگویید بهترین برند کارت Ati 4870 چیست 3 برند برتر این کارت را نام ببرید همچنین قیمت آنها را هم یگویید

بین دو کارت Ati 4870 و Gtx260 کدامیک انتخاب بهتری می باشد و قوی تر است و قیمت هر کدام چند است

با سلام

دوست عزیز برند saphire , his , asus فکر میکنم مناسبتر باشه تا برندهای دیگه و 4870 از 260 قویتره و در این شکی نیست و 4870 انتخاب بهتر و مناسبتری خواهد بود.

موفق باشید.

لینک به دیدگاه

کارت گرافیک Ati 4870 512 قوی تر است یا ATI 4850 X2 و قیمت هرکدام چقدر است

فرق کارت گرافیک HD 4870 با HD 4870 Toxic چیست و قیمت هر کدام چقدر است و کدامیک بهتر است

لینک به دیدگاه

کارت گرافیک ati 4870 512 قوی تر است یا ati 4850 x2 و قیمت هرکدام چقدر است

فرق کارت گرافیک hd 4870 با hd 4870 toxic چیست و قیمت هر کدام چقدر است و کدامیک بهتر است

با سلام

معلومه 4850x2 قویتره ولی هنوز وارد ایران نشده و یکی از رقبای 280 gtx خواهد بود و باید وارد ایران بشه تا قیمتش مشخص بشه و 4870 قیمتش حدود 360 تومان هستش و البته به برند انتخابی شما هم بستگی داره و 4870toxic کولینگش فرق داره و خنک تره.

موفق باشید.

ویرایش شده توسط DOMINATOR
لینک به دیدگاه

آقا قیمت کارت 4850 مدل iceQ4 چرا نمی یاد پایین همون جوری مونده تو 263 هزار تومان. با توجه به این که این کارت تو ایران با استقبال خوبی مواجه شده قاعدتا باید قیمتش هم بیاد پایین.

لینک به دیدگاه

آقا قیمت کارت 4850 مدل iceq4 چرا نمی یاد پایین همون جوری مونده تو 263 هزار تومان. با توجه به این که این کارت تو ایران با استقبال خوبی مواجه شده قاعدتا باید قیمتش هم بیاد پایین.

این کارت دیگه تموم شده ولی منتظر یک کارت خوب با فن عالی باشید تا چند روز دیگه

لینک به دیدگاه

سلام خسته نباشید :

می خواستم بدونم که توی محدوده قیمت کارت 9800gtx+ بهترین انتخاب خودشه ؟

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...