رفتن به مطلب

فوری کمک در مورد معافیت پزشکی

حامد 480
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

ببینید برای معافیت 3 مرحله داره

که غول مرحله آخرش کمسیون هست که پنج نفر هستن برای مشکلات متفاوت که از سگ هار هم بدتر هستند (البته من تهران رو میگم)

ولی برای معافیت های پزشکی مشکوک حتی تا مدت ها بعد از صدور کارت معافیت میتونن دوباره بخواهند شما رو برای معاینه

ولی من مشکل دارانی رو دیدم که میگفتم آقا اینا 100 درصد معاف هستن میخوردن به این کمسیون 5 نفره اکثریت رو معاف از آموزش میکردن بعد هم مینداختن برای کارهای اداری

ولی معاف از خدمت نمیکردن اینارو

به عکس افرادی هم بودن که مشکل داشتن بهداری فرستاده بودشون برای معافیت خودشون زیر بار نمیرفتن میگفتن ما خوبیم

به خاطر اینکه معافیت پزشکی نخوره و چند تا شونم میگفتن تو ده ما کار که نیست غذام به سختی گیر میاد

اینجا عالیه غذا خوب میدن جا خواب میدن حقوق میدن 🤐

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Coffee Addicted گفته است :

کاملا عادیه چرا؟ده هفتادی و هشتادی نمیرن سربازی،

داداش شما دهه شصت هستی؟

...........

البته باید بگم بچه های شهر نمیرن سربازی،وگرنه تا دلتون بخاد بچه های شهرستان های کوچک و روستاها ازشون ریخته اونجا

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، Silvermanhhh گفته است :

داداش شما دهه شصت هستی؟

...........

البته باید بگم بچه های شهر نمیرن سربازی،وگرنه تا دلتون بخاد بچه های شهرستان های کوچک و روستاها ازشون ریخته اونجا

نه هفتادیم،درسته اکثرا بچه های روستا میرن سربازی اونم با دیپلم

ویرایش شده توسط Coffee Addicted
لینک به دیدگاه

در 36 دقیقه قبل، Slasher گفته است :

اون موقع فک کنم داداشت میخواست Knock Outعت بکنه درسته ؟

درد تموم کتک هایی که خورده بودم ازش پرید😂

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، Coffee Addicted گفته است :

نه هفتادیم

اهان پس هیچ ،منم هتادی ام ،۷۵

الحمدلله راحت شدی،آموزشی فقط دوریه،ولی یگان خیلی آدمای پفیوز به تور آدم میخورن،چه سرباز زیر آب زن ،چه کادریه عقده ای بچه صفت ،خوبه این روزا رو ندیدی

لینک به دیدگاه

در 7 دقیقه قبل، Silvermanhhh گفته است :

اهان پس هیچ ،منم هتادی ام ،۷۵

الحمدلله راحت شدی،آموزشی فقط دوریه،ولی یگان خیلی آدمای پفیوز به تور آدم میخورن،چه سرباز زیر آب زن ،چه کادریه عقده ای بچه صفت ،خوبه این روزا رو ندیدی

البته از تو بزرگترم باید بهم بگی masterیا senpai😁

سربازی کلا مزخرفه باید حرفه ای بشه با حقوق خوب نه اینکه تو آشغال ترین کشور دنیا بزرگ بشی بدترین اقتصاد رو داشته باشه با فوق لیسانس هم کار گیرت نیاد دو سال خدمت مفت و مجانی هم انجام بدی ،یک استوار 18ساله بیسواد عقده ای میاد کمبودای زندگیشو به اسم انضباط و قانون سر یه تحصیلکرده ی 24ساله خالی میکنه

از اون طرف میبینی سردار کمالی که قوانین سربازی رو هر سال دستمالی میکنه جفت آقا پسراش سربازی نرفتن و معافیت پزشکی گرفتن😎اینو کجای دلم بزارم؟اتفاقا پسر سردار باید 4سال بره سربازی

ویرایش شده توسط Coffee Addicted
لینک به دیدگاه

در 36 دقیقه قبل، Sabertooth گفته است :

درد تموم کتک هایی که خورده بودم ازش پرید😂

من اگه جاش بودم مثل هیزم میزدمت سر زانو میشکوندمت 😂

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، VIP3R گفته است :

اینجا عالیه غذا خوب میدن جا خواب میدن حقوق میدن 🤐

:D

حالا اینا به کنار تو اون یگانی که من خدمت میکردم تعداد زیادی سرباز معتاد داشت که تو اضاف خدمت بودن همشون،علنا تریاک میکشیدن:D، بازرسی هم کاری بهشون نداشتo.O

لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، حامد 480 گفته است :

با سلام دوستان پسر دایی بنده به علت بیماری(ژنوراكورواتوم) حقیقتا اسم مریضیش سخته مربوط به عقب زدگی زانو هستش این اقا در تاریخ 10/12/98 معافیتش در شهر نیشابور تویه شورای عالی پزشکی تایید میشه و هزینه کارت (معافیت) رو هم میده بعد از دو ماه دوباره بهش زنگ زدن و گفتن که بیاد به مشهد چون پروندش مشکل داره این اقا هم رفته اونجا و حالا دوباره میخوان بفرستنش برای معاینه پزشکی تا حالا این اقا حدود4 میلیون تومن خرجش شده (برای این که هی فرستادنش بیمارستان عکس از زانوت بگیر برو پول به دکتر بده که برای عکس ها گزارش بنویسه و....) حالااینها به کنار حدود 1سال هم طول کشیده ایا امکانش هست که این اقا معاف بشه اگر قرار بود معاف نشه چرا یه سال طولش دادن دوستان کسانی که تجربه دارن لطف راهنمایی کنن.

با این کار ها حداقل حقوق یه سرباز دیگه را در میارن دیگه این دولت از راهی شده میخواد از ملت پول بگیره نمیدونم برو مدرک تحصیلی را اداره پست تایید کن نمیدونم برو اونجا پول بده این کار را کن. همش الکی. یعنی حتی دولت به مدرک تحصیلی که خودش صادر کرده هم شک داره؟ معلوم این کاغذ بازی های الکی برای خالی کردن جیب ملت هست دیگه. 

لینک به دیدگاه

در 17 ساعت قبل، zen گفته است :

با این کار ها حداقل حقوق یه سرباز دیگه را در میارن دیگه این دولت از راهی شده میخواد از ملت پول بگیره نمیدونم برو مدرک تحصیلی را اداره پست تایید کن نمیدونم برو اونجا پول بده این کار را کن. همش الکی. یعنی حتی دولت به مدرک تحصیلی که خودش صادر کرده هم شک داره؟ معلوم این کاغذ بازی های الکی برای خالی کردن جیب ملت هست دیگه. 

دیروز که از دژبانی بیرون میومدم سرباز فلک زده غصه ی یک لیسانس شلخته را میخورد فکر میکرد عمرش تلف شده و بعد سربازی باید به دانشگاه برود ناموسا

لینک به دیدگاه

در 26 دقیقه قبل، Coffee Addicted گفته است :

دیروز که از دژبانی بیرون میومدم سرباز فلک زده غصه ی یک لیسانس شلخته را میخورد فکر میکرد عمرش تلف شده و بعد سربازی باید به دانشگاه برود ناموسا

بعد ۲سال دانشگاهش،لیسانس تپ سی و اسنپ رو باهم میگیره

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Silvermanhhh گفته است :

بعد ۲سال دانشگاهش،لیسانس تپ سی و اسنپ رو باهم میگیره

دو کار در جوانی اشتباه است یکی دانشگاه یکی سربازی

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Coffee Addicted گفته است :

دو کار در جوانی اشتباه است یکی دانشگاه یکی سربازی

دانشگاه داریم تا دانشگاه

پس این فارغ التحصیلان شریف و تهران که بهترین پذیرش هارو میگیرن و میرن چی اند.

دانشگاه آزاد دوگنبدان ممسنی که دانشگاه حساب نمیشه! نهایتا بشه بهش گفت فروشگاه مدرک تحصیلی.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 56 دقیقه قبل، Arthur گفته است :

دانشگاه داریم تا دانشگاه

دانشگاه آزاد دوگنبدان ممسنی که دانشگاه حساب نمیشه! نهایتا بشه بهش گفت فروشگاه مدرک تحصیلی.

درود

بفرمایید بهترین پذیرش ها رو از کجا میگیرند در حال حاضر!؟ 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در در 16 اردیبهشت 1399 در 17:54، حامد 480 گفته است :

با سلام دوستان پسر دایی بنده به علت بیماری(ژنوراكورواتوم) حقیقتا اسم مریضیش سخته مربوط به عقب زدگی زانو هستش این اقا در تاریخ 10/12/98 معافیتش در شهر نیشابور تویه شورای عالی پزشکی تایید میشه و هزینه کارت (معافیت) رو هم میده بعد از دو ماه دوباره بهش زنگ زدن و گفتن که بیاد به مشهد چون پروندش مشکل داره این اقا هم رفته اونجا و حالا دوباره میخوان بفرستنش برای معاینه پزشکی تا حالا این اقا حدود4 میلیون تومن خرجش شده (برای این که هی فرستادنش بیمارستان عکس از زانوت بگیر برو پول به دکتر بده که برای عکس ها گزارش بنویسه و....) حالااینها به کنار حدود 1سال هم طول کشیده ایا امکانش هست که این اقا معاف بشه اگر قرار بود معاف نشه چرا یه سال طولش دادن دوستان کسانی که تجربه دارن لطف راهنمایی کنن.

درود

ببینید دوست عزیز معافیت پزشکی خیلی خیلی به مدرک تحصیلی وابسته هست. یعنی یک فرد با مدرک دیپلم و زیر دیپلم بسیار راحت تر از یک لیسانس یا فوق لیسانس معافیت پزشکی میگیره.

برای مثال هم خدمتی داشتم با لیسانس الکترونیک که به علت تصادف زانوی پای راستش از جا خارج شده بود و بزور خودش رو حرکت میداد ولی فقط معاف از رزم شده بود! به دو علت یا توجیه:  اول اینکه کسی که شرایط و توان درس خوندن تا لیسانس یا فوق لیسانس رو داشته و به عبارتی از امکانات دولتی مملکت استفاده کرده پس باید توان خدمت و جبران رو داشته باشه. دوم از اونجایی که یک تحصیل کرده میتونه در زمینه های علمی فعالیت کنه یا در بخش های اداری خدمت کنه(لزوما نه اینکه بره بالای برجک یا دنبال متهم بندازه) پس میتونه برای سیستم نظامی مفید تر از یک آدم بیسواد یا کم سواد باشه.

پس مطمئنا از خیر یک فرد تحصیل کرده نمیگذرن مگر در موراد بسیار خاص یا استثنایی مثلا طرف سرطان خون داشت و تحت شیمی درمانی بود با اینکه لیسانس بود معافش کردند.(مواردی که خودم دیدم)

لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، HeX گفته است :

درود

خیلی از دانشگاه های معتبر.

بستگی به سطح زبان و سطح علمی افراد داره. 

از اروپا و کانادا و حتی آمریکا. کسی واقعا تو رشته خودش تحصیل کرده باشه و در یک فیلد هم تخصصی کار کرده باشه و فعالیت پژوهشی انجام داده باشه، راحت فول فاند هم میگیره، پذیرش که هیچ.

لینک به دیدگاه

در 9 ساعت قبل، Arthur گفته است :

دانشگاه داریم تا دانشگاه

بیکار از دانشگاه شریف سراغ دارم،نفر اول کنکور رو میگیرند میندازنش تو یه زیرزمین به چپشونم نمیگیرند کجایی کاری

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 11 ساعت قبل، HeX گفته است :

درود

قبلا کسانی که از دانشگاه امیر کبیر تهران شریف فوق لیسانس داشت استرالیا دعوتنامه بهش میداد الان نمیدونم

لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، Arthur گفته است :

از اروپا و کانادا و حتی آمریکا. کسی واقعا تو رشته خودش تحصیل کرده باشه و در یک فیلد هم تخصصی کار کرده باشه و فعالیت پژوهشی انجام داده باشه، راحت فول فاند هم میگیره، پذیرش که هیچ.

اونایی ک دانشگاه های برتر کشور درس خوندن 2 دسته ان :
دسته اول اونایی ک زرنگ بودن و رزومه جمع کردن آخرم مدرک زبان و گرفتن و ادمیشن گرفتن و رفتن 
دسته دوم اونایی ک نتونستن(به هر دلیلی)  یا تنبلی کردن خیلی بیشتر از دسته اول هستن ! 

پ.ن: شما هروقت خودت تونستی اپلای بزنی بیا بگو که تحصیل خوبه :)

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
ارسال شده در (ویرایش شده)

در 8 ساعت قبل، Arthur گفته است :

با شرایط فعلی اگر دکتر رضائیان هم بود نمیتونست مثل سال 56 بره آمریکا سه مقطع رو اونجا تحصیل کنه. 

در 1 ساعت قبل، Hassan.SK گفته است :

قبلا کسانی که از دانشگاه امیر کبیر تهران شریف فوق لیسانس داشت استرالیا دعوتنامه بهش میداد الان نمیدونم

ای کاش زمانی که رتبه 1 کنکور دکتری حسابداری در سال 92(در حال حاضر هیئت علمی مجموعه حسابداری دانشگاه تهران) از چالش هاش با استرالیا میگفت حضور داشتی...

ویرایش شده توسط HeX
لینک به دیدگاه

در 7 ساعت قبل، Slasher گفته است :

اونایی ک دانشگاه های برتر کشور درس خوندن 2 دسته ان :
دسته اول اونایی ک زرنگ بودن و رزومه جمع کردن آخرم مدرک زبان و گرفتن و ادمیشن گرفتن و رفتن 
دسته دوم اونایی ک نتونستن(به هر دلیلی)  یا تنبلی کردن خیلی بیشتر از دسته اول هستن ! 

پ.ن: شما هروقت خودت تونستی اپلای بزنی بیا بگو که تحصیل خوبه :)

بیا برعکس ش کنیم.

شما برو شریف قبول بشو اگه نتونستی پذیرش بگو بیا تحصیل بد است.

ضمنا، دوستان چرا انقدر کلید کردین رو پذیرش.

پذیرش گرفتن یکی از اهداف تحصیل میتونه باشه.

والا من دانشگاه خیلی تاپی هم نبودم، ولی الان همه دوستام جاهای خوبی هستند.

ویرایش شده توسط Arthur
لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، HeX گفته است :

با شرایط فعلی اگر دکتر رضائیان هم بود نمیتونست مثل سال 56 بره آمریکا سه مقطع رو اونجا تحصیل کنه. 

ای کاش زمانی که رتبه 1 کنکور دکتری حسابداری در سال 92(در حال حاضر هیئت علمی مجموعه حسابداری دانشگاه تهران) از چالش هاش با استرالیا میگفت حضور داشتی...

حالا پذیرش هم نگرفتند به هر حال جایگاه خوبی دارند دیگه!

مثال پذیرش یعنی موقعیت های خوب بود.

خب طبیعی ه.حسابداری رشته خیلی پژوهشی نیست که بخان دانشجو خارجی بگیرن و باهاش طرح پیش ببرن و فاند بدن.

لینک به دیدگاه

همش به فکر معافیت و تقلب، یعنی شما با بقیه مردم فرق دارید که به کشورتون خدمت نمی کنید؟ این پشتکاری که برای گرفتن معافیت تقلبی دارید توی درس و زندگی بذارید...

لینک به دیدگاه

در 58 دقیقه قبل، XXXGAMERXXX گفته است :

همش به فکر معافیت و تقلب، یعنی شما با بقیه مردم فرق دارید که به کشورتون خدمت نمی کنید؟ این پشتکاری که برای گرفتن معافیت تقلبی دارید توی درس و زندگی بذارید...

دوست عزیز بنده تصور میکنم که شما از نعمت بینایی محروم هستید چون که استارتر توی پست اول زده که پسر داییش مشکل زانو داره... 

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Slasher گفته است :

دوست عزیز بنده تصور میکنم که شما از نعمت بینایی محروم هستید چون که استارتر توی پست اول زده که پسر داییش مشکل زانو داره... 

بله منم با نظر شما موافقم بعضی از افراد فقط ظاهر بین هستند حالا من نمیدونم چرا اینجوری قضاوت میکنن در مورد بقیه اون به گردن خودش ولی مشکل پسر دایی بنده جدی هستش که من به دنبال راهنمایی بودم . بنده سال 93 رفتم خدمت 1393/03/19 اموزشی رو تو 05 کرمان بودم یگان رو هم یگان تکاوری 105 نصرت اباد خدمت کردم سیتان و بلوچستان (کسانی که اونجا خدمت کردن میدونن چه جایی هستش) بگذریم بنده رفتم نمیگم دوران خوبی بودش ولی بازم دلم برای اون روزا تنگ میشه یادم نمیره هر روز تنگ غروب اعصاب ادم بد بهم میریزه میری تویه کما وقتی هم که تصویه حساب کردم اومدم خونه دیگه هیچی مثل روزای خدمت نبود یه احساس سردرگمی بدی داشتم هر جور بود ولی خدمت رو تموم کردم ولی یه چیزی بابام بهم گفت که همیشه توگوشم هست و همیشه میمونه (گفتش تا خدمت نری از دنیا هیچی نمیفهمی بعد قدر آزادی رو میچشی میفهمی که همیشه حق با تو نیستش) ولی یه چیزی رو همینجا بگم از روزی که کارت پایان خدمت رو گرفتم الان فک کنم 4یا 5 سالی میشه یه بار هم به کارم نیومده خداوکیلی🤣🤣

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...