رفتن به مطلب

فوری کمک در مورد معافیت پزشکی

حامد 480
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

در 2 ساعت قبل، XXXGAMERXXX گفته است :

همش به فکر معافیت و تقلب، یعنی شما با بقیه مردم فرق دارید که به کشورتون خدمت نمی کنید؟ این پشتکاری که برای گرفتن معافیت تقلبی دارید توی درس و زندگی بذارید...

فرقی نداریم ولی گوش من از این مزخرفات پر شده من به این کشور خدمت نمیکنم ترجیح میدم فراری باشم چون نه ارق ملی دارم نه علاقه ای به ایران و تاریخ و سیاست و موسیقی ایرانی و الی آخر...شما بروید خدمت کنید اجرتان با آقا و من الله توفیق😎

در 21 ساعت قبل، HeX گفته است :

درود

ببینید دوست عزیز معافیت پزشکی خیلی خیلی به مدرک تحصیلی وابسته هست. یعنی یک فرد با مدرک دیپلم و زیر دیپلم بسیار راحت تر از یک لیسانس یا فوق لیسانس معافیت پزشکی میگیره.

برای مثال هم خدمتی داشتم با لیسانس الکترونیک که به علت تصادف زانوی پای راستش از جا خارج شده بود و بزور خودش رو حرکت میداد ولی فقط معاف از رزم شده بود! به دو علت یا توجیه:  اول اینکه کسی که شرایط و توان درس خوندن تا لیسانس یا فوق لیسانس رو داشته و به عبارتی از امکانات دولتی مملکت استفاده کرده پس باید توان خدمت و جبران رو داشته باشه. دوم از اونجایی که یک تحصیل کرده میتونه در زمینه های علمی فعالیت کنه یا در بخش های اداری خدمت کنه(لزوما نه اینکه بره بالای برجک یا دنبال متهم بندازه) پس میتونه برای سیستم نظامی مفید تر از یک آدم بیسواد یا کم سواد باشه.

پس مطمئنا از خیر یک فرد تحصیل کرده نمیگذرن مگر در موراد بسیار خاص یا استثنایی مثلا طرف سرطان خون داشت و تحت شیمی درمانی بود با اینکه لیسانس بود معافش کردند.(مواردی که خودم دیدم)

هر بند از آئین نامه ممکنه شامل حال تبصره باشد در اینصورت مدرک تحصیلی تاثیرگذار خواهد بود مثل:

الف)قد كمتر از 145 سانتي متر : معاف دائم
تبصره: براي دارندگان مدارك تحصيلي كارشناسي و بالاتر طول قد كمتر از 140 : معاف دائم

http://www.vazifeh.police.ir/index.jsp?siteid=25&fkeyid=&siteid=25&pageid=5282

من وقتی برای معافیت اقدام کردم حتی یک نفر هم به لیسانس من گیر نداد،حتی اگه دکترا هم داشتم بازی گیر نمیدادن چون تبصره ای براش وجود نداشت

ویرایش شده توسط Coffee Addicted
لینک به دیدگاه

در در 18 اردیبهشت 1399 در 21:20، Coffee Addicted گفته است :

فرقی نداریم ولی گوش من از این مزخرفات پر شده من به این کشور خدمت نمیکنم ترجیح میدم فراری باشم چون نه ارق ملی دارم نه علاقه ای به ایران و تاریخ و سیاست و موسیقی ایرانی و الی آخر...شما بروید خدمت کنید اجرتان با آقا و من الله توفیق😎

هر بند از آئین نامه ممکنه شامل حال تبصره باشد در اینصورت مدرک تحصیلی تاثیرگذار خواهد بود مثل:

الف)قد كمتر از 145 سانتي متر : معاف دائم
تبصره: براي دارندگان مدارك تحصيلي كارشناسي و بالاتر طول قد كمتر از 140 : معاف دائم

http://www.vazifeh.police.ir/index.jsp?siteid=25&fkeyid=&siteid=25&pageid=5282

من وقتی برای معافیت اقدام کردم حتی یک نفر هم به لیسانس من گیر نداد،حتی اگه دکترا هم داشتم بازی گیر نمیدادن چون تبصره ای براش وجود نداشت

ختم تاپیک.

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

سلام دوستان بالاخره معاف شد ممنون از همه دوستانی که کمک کردن ختم تایپک

لینک به دیدگاه

در 44 دقیقه قبل، حامد 480 گفته است :

سلام دوستان بالاخره معاف شد ممنون از همه دوستانی که کمک کردن ختم تایپک

خداروشکر 

لینک به دیدگاه

در در 16 اردیبهشت 1399 در 18:36، Coffee Addicted گفته است :

بله تو مرحله سوم معاف شدم بگو بره انجام بده کاریش نمیشه کرد

خوش به حالت...
اگه یادت باشه منم همین مشکل رو داشتم، از توی آموزش قرار بود اقدام کنم!
کمیسیون بدوی به من گفت معاف از رزم، اعتراض کردم رفتم کمیسیون عالی سپاه، دوباره آزمایش و اینا، در حد 3-5 ثانیه کمیسیون تشکیل دادن و فقط معاف از رزم رو تایید کردن!
رییس بهداری پادگان پشماش ریخته بود از اینکه منو اعزام کردن...

در در 16 اردیبهشت 1399 در 19:54، Coffee Addicted گفته است :

بعد حرصتو در میارن بدترین رفتار باهات دارن مخصوصا کمیسیون یعنی طرف فحش کشت میکنه یه چیزی بگی تا همونجا توسط برادران ناجا گنگ بنگ بشی و معافیت کلا یادت بره خیلی باید حواست باشه،مودب و طبق قانون برخورد میکنی از حقت دفاع کن ولی مودبانه،من یه جوری دکتر رو روز آخر پیچوندمش دیگه هیچ حرفی برای گفتن نداشت بعد الکی همش داد میزد یعنی اینقدر مصنوعی رفتار میکرد همونجا با خودم گفتم این میدونه من معاف میشم داره فیلم بازی میکنه سوتی بگیره

باز با تو حرف زده، اسمم رو خوند، 3ثانیه پروندمو نگاه کرد گفت برو بیرون...دکتر بقیه الله که اصلا زورش میومد حرف بزنه! :| حتی مهر زیر آزمایش رو هم دانشجوش زد!

الان منتظرم دفترچه بیمم بیاد برم سراغش دوباره...

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، engmrmz گفته است :

خوش به حالت...
اگه یادت باشه منم همین مشکل رو داشتم، از توی آموزش قرار بود اقدام کنم!
کمیسیون بدوی به من گفت معاف از رزم، اعتراض کردم رفتم کمیسیون عالی سپاه، دوباره آزمایش و اینا، در حد 3-5 ثانیه کمیسیون تشکیل دادن و فقط معاف از رزم رو تایید کردن!
رییس بهداری پادگان پشماش ریخته بود از اینکه منو اعزام کردن...

باز با تو حرف زده، اسمم رو خوند، 3ثانیه پروندمو نگاه کرد گفت برو بیرون...دکتر بقیه الله که اصلا زورش میومد حرف بزنه! :| حتی مهر زیر آزمایش رو هم دانشجوش زد!

الان منتظرم دفترچه بیمم بیاد برم سراغش دوباره...

هزینه کارت مارتم دادم تا اینکه سه روز پیش زنگ زدن فردا صبح ساعت 8بیا مرکز استان واسه شورای عالی،منم گفتم دیگه نمیرم پاره شدم الان 9ماه،البته برای تاییدیه بوده برابر با محتویات پرونده عمل میکنن اما اگر شخصا برم احتمال اینکه دوباره بفرستن واسه معاینات وجود داره برا همین نرفتم تا خودشون تصمیم بگیرن

خلاصه نظرم به اینکه برای معافیت یا سربازی اقدام نکنید،مگر اینکه طرف توی یکی از شهر های کمتر توسعه یافته بزرگ شده باشه و سربازی واسه خونه و خانواده نشانه ی مردانگی و بقیه چرندیات باشه یا مثلا به عشق نظام و یا غذای مفت و تخت و اینچیزا بخواد بره😗

و من الله توفیق 🙄

لینک به دیدگاه

@engmrmz

راستی درصد پوکی استخوانت رو چند بود؟

لینک به دیدگاه

در 8 ساعت قبل، Coffee Addicted گفته است :

هزینه کارت مارتم دادم تا اینکه سه روز پیش زنگ زدن فردا صبح ساعت 8بیا مرکز استان واسه شورای عالی،منم گفتم دیگه نمیرم پاره شدم الان 9ماه،البته برای تاییدیه بوده برابر با محتویات پرونده عمل میکنن اما اگر شخصا برم احتمال اینکه دوباره بفرستن واسه معاینات وجود داره برا همین نرفتم تا خودشون تصمیم بگیرن

خلاصه نظرم به اینکه برای معافیت یا سربازی اقدام نکنید،مگر اینکه طرف توی یکی از شهر های کمتر توسعه یافته بزرگ شده باشه و سربازی واسه خونه و خانواده نشانه ی مردانگی و بقیه چرندیات باشه یا مثلا به عشق نظام و یا غذای مفت و تخت و اینچیزا بخواد بره😗

و من الله توفیق 🙄

بله من هم همین سوال برام پیش اومده بود که این میگفتش بهم گفتن برو کارت یک ماه دیگه میاد ولی این حرفو نظام وظیفه شهرستان بهش گفته که بعد دوباره از مرکز استان خواستنش رفتش و معاف شد دیگه اینی که رفت غول مرحله اخر بودش😂🤣

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...