رفتن به مطلب

کاکتوس🌵🌵🌵

PCG
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام خدمت همه. 

خب من خیلی وقت پیش یه جایی خوندم که کاکتوس باعث دفع اشعه های مضر وای فای میشه. می خواستم بدونم چقد صحت داره چون جدیدا این کار رو انجام دادم و کیفیت خوابم خیلی بهتر شده. اصن علمی هستش؟ اگه نه که من اون کاکتوس رو بر دارم چون کاکتوسه دیگه. یکم تو ذوق آدم میزنه. نظرات رو بگید.

راستی چرا برا من جدیدا فروم هی تست ری کپچا میاره؟ اعصاب خورد کنه واقعا

لینک به دیدگاه

در 49 دقیقه قبل، PCG گفته است :

سلام خدمت همه. 

خب من خیلی وقت پیش یه جایی خوندم که کاکتوس باعث دفع اشعه های مضر وای فای میشه. می خواستم بدونم چقد صحت داره چون جدیدا این کار رو انجام دادم و کیفیت خوابم خیلی بهتر شده. اصن علمی هستش؟ اگه نه که من اون کاکتوس رو بر دارم چون کاکتوسه دیگه. یکم تو ذوق آدم میزنه. نظرات رو بگید.

هیچ اثری نداره و فقط باعث میشه اون کاکتوس بدبخت پلاسیده بشه. شما وقتی میخوای بخوابی وای فای رو خاموش کن بهتره. اینکه خوابتون خوب شده دلیلش یه جورایی باور داشتن این قضیه‌ست🙃 شما یه سماور بذار بگو اشعه رو دفع میکنه احساس میکنی خواب خوبی داری.

در رابطه با اون ری کچپا اعصاب من رو هم خورد کرده از یه صفحه توی فروم نمیتونم برم صفحۀ بعد باید به کلی رفرش بدم بعد برم صفحه بعدی.

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، PCG گفته است :

واقعا

الان می خواستم یه تاپیک بزنم با عنوان  "به جان مادرم من ربات نیستم"

لینک به دیدگاه

در 28 دقیقه قبل، miladhaerian گفته است :

هیچ اثری نداره و فقط باعث میشه اون کاکتوس بدبخت پلاسیده بشه. شما وقتی میخوای بخوابی وای فای رو خاموش کن بهتره. اینکه خوابتون خوب شده دلیلش یه جورایی باور داشتن این قضیه‌ست🙃 شما یه سماور بذار بگو اشعه رو دفع میکنه احساس میکنی خواب خوبی داری.

در رابطه با اون ری کچپا اعصاب من رو هم خورد کرده از یه صفحه توی فروم نمیتونم برم صفحۀ بعد باید به کلی رفرش بدم بعد برم صفحه بعدی.

خب بله خاموشه. اصن ولش تاثیری نداره.

من موندم یه ربات میخواد بیاد اینجا چه کنه؟ اسپم بزنه=بن_اطلاعات سری رو بدزده😂_برای تعمیر خودش تاپیک بزنه_لیون با این حرکت میخواست بگه ما هم ریکپچا داریم و ...

لینک به دیدگاه

در 15 دقیقه قبل، PCG گفته است :

من موندم یه ربات میخواد بیاد اینجا چه کنه؟ اسپم بزنه=بن_اطلاعات سری رو بدزده😂_برای تعمیر خودش تاپیک بزنه_لیون با این حرکت میخواست بگه ما هم ریکپچا داریم و ...

فکر نمیکنم بی دلیل باشه. حتماً یه حمله ای چیزی صورت گرفته که دارن جلوگیری میکنن. آخه این اواخر بعضی از پیاما حتما باید توسط مدیرها تأیید میشد بعد میومد توی فروم. حتماً یه قضیه ای بوده.

لینک به دیدگاه

در 8 ساعت قبل، PCG گفته است :

خب من خیلی وقت پیش یه جایی خوندم که کاکتوس باعث دفع اشعه های مضر وای فای میشه.

اگر هم بشه نه در اون حد. توجه کنید امواج به همه سمت منتشر میشه و نمیشه با چیزی جلوش رو گرفت.

فقط باید سعی کنیم از منبع فرستنده فاصله مناسب داشته باشیم.

حالا فرستنده میتونه دکل مخابراتی ، مودم وای فای، یا حتی گوشی تلفن همراه (مخصوصا حین تماس صوتی) باشه.

یه روش هم کم کردن قدرت سیگنال از تنظیمات مودم هست. (دوستان اهل فن اگه اشتباه میگم اصلاح کنند 🙏🏽)

در 8 ساعت قبل، PCG گفته است :

اگه نه که من اون کاکتوس رو بر دارم چون کاکتوسه دیگه. یکم تو ذوق آدم میزنه

چرا داداش 😌  کاکتوس خوبه که، سر به زیر ، مظلوم ، کم توقع 🙂

باید برم چند تا گلدون کوچیک کاکتوس بخرم 🌷🌵

لینک به دیدگاه

در 53 دقیقه قبل، aVaOMi گفته است :

یه روش هم کم کردن قدرت سیگنال از تنظیمات مودم هست.

قدرت رو که فکر نمیکنم بشه دستکاری کرد ولی توی بعضی مودم ها به گزینه هست به نام LONG و SHORT فکر میکنم که میشه برد وای فای رو کم و زیاد کرد. بعضی از فرکانس‌ها هم کلا ضررشون اونقدر کمه که اصلاً قابل محاسبه نیست فکر کنم. مثل همین فرکانس 800 که در اختیار صدا و سیماست گفتن که چون بسامد بیشتر داری(شاید هم کمتری داره من اشتباه میکنم) ضررش کمتره.

ویرایش شده توسط miladhaerian
لینک به دیدگاه

من یه 2740u dlink داشتم قدرت سیگنال وای فای رو موارد ۱۰۰٪ ، ۵۰٪ ، ۲۵٪ ، ۱۰٪ قابل تنظیم بود. (که روی ۱۰٪ گذاشته بودم)

الان هم یه 2600u Dlink دارم قدرت سیگنال وای فای موارد high , medium,  low هست. (که روی گزینه low گذاشتم)

مثلا وای فای مودم بنده روی گزینه low تا ۷-۸ متر برد داره ولی روی حالت پیشفرض (high) تا ۱۵-۲۰ متر حدودی

حالا نمیدونم واقعا ضرر کمتر میشه یا نه . . .

ویرایش شده توسط aVaOMi
تصحیح
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...