رفتن به مطلب

مشکل در نصب نسخه فیت گرلFitgirl(فوری)

Recommended Posts

image.png.12f2889dca45cadaea8f6b81adacd97c.pngاین اطلاعات سیستم منه . من فایل های فیت گرل assassins creed odyssey رو دانلود کردم . میخواستم نصب کنم سرعت نصب خیلی خیلی پایین بود . 7 ساعت طول کشید تا 35% بازی نصب شه . اگه میشه راهنمایی کنید ☹️

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، alireza_rj گفته است :

image.png.12f2889dca45cadaea8f6b81adacd97c.pngاین اطلاعات سیستم منه . من فایل های فیت گرل assassins creed odyssey رو دانلود کردم . میخواستم نصب کنم سرعت نصب خیلی خیلی پایین بود . 7 ساعت طول کشید تا 35% بازی نصب شه . اگه میشه راهنمایی کنید ☹️

طبیعیه

حتی اگه نصبم بکنی بازیو،فریم دهیش اونقد مضخرفه که حذفش میکنی

مشکل اول پردازنده هست ,که ۲هسته ۴رشته هست اونم پردازنده لپتاپ

مشکل دوم رم پایینه،حداقل رم برای نصب راحت فیت گرل ۸گیگه،مال شما ۶گیگ،پس باید مقداری از هارد رو بعنوان پیج فایل در نظر بگیرید(حدود ۱۰گیگ)

بازم میگم نصبشم بکنی اونقد اجرای بازی افتضاحه که حذفش میکنی

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، alireza_rj گفته است :

منم موقع نصبش مشکل داشتم. i7 8700 و رم 16 اکسکالیبر 3600 . نمیدونم چه مرگش بود وسط نصب بازیش سیستم فریز میشد بلواسکرین میداد . مجبورم کرد xmp رو کلا خاموش کنم تا نصب بشه . اگه دیدی خیلی اذیت میکنه رو safe mode نصبش کن که برنامه های اضافیت مشکل درست نکنن واسه پردازنده ، حتما قبل نصبم چه پوشه ای که قراره نصب کنی چه جایی که فایل اینستالر هستشو به فایروال بده که دست نزنه بهش!! یه بار سره نصب فایروال با اینکه خاموش بود زد یه سری فایلو حذف کرد الکی 1 ساعت و نیم مجبور شدم دوباره نصب کنمش . از موقعی که نصب کردم بازیشو هروقت رممو اورکلاک میکنم سیستم بلواسکرین میده . حتی رو فرکانس 2666 چه برسه 3600 که xmp خوده شرکت رممه . نمیدونم داستان چیه تا قبل این بازی هیچ مشکلی نداشتم با رم

لینک به دیدگاه

من اصلا بعد از syndicate کلا اساسینز رو بوسیدم گذاشتم کنار.ارزش بازی نداره داداش مخصوصا با سیستم شما

لینک به دیدگاه

در 18 دقیقه قبل، lordinvo1380 گفته است :

من اصلا بعد از syndicate کلا اساسینز رو بوسیدم گذاشتم کنار.ارزش بازی نداره داداش مخصوصا با سیستم شما

اساسینز بعد از Revelations برای من تموم شد :/

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، Slasher گفته است :

اساسینز بعد از Revelations برای من تموم شد :/

اون نسخه که من تا نیم ساعت گریه میکردم.اصن یه حس عجیبی نسبت به جنازه altair داشتم

در هم اکنون، lordinvo1380 گفته است :

اون نسخه که من تا نیم ساعت گریه میکردم.اصن یه حس عجیبی نسبت به جنازه altair داشتم

همین پریروز دوباره نسخه 1 رو تموم کردم😅لامصب قدیمی نمیشه

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، alireza_rj گفته است :

عزیز شما نصب هم کنید مشکل اجرا خواهید داشت ولی این مشکلتون به نظرم قابل حله.من دقیقا عین مشکل شمارو با gta v داشتم فیتگرل.راه حلش هم اینه که اولین صفحه نصب باید اون تیک که استفاده از رم رو به 2 گیگ محدود میکنه حتما بزارید نهایتا تو 4 ساعت کل بازی نصب میشه ولی خواهشا تو اون مدت اصلا دست به سیستم نزنین

ویرایش شده توسط lordinvo1380
لینک به دیدگاه

فیتگرل با پردازنده 4 هسته ای هم مشکله نصبش 

لپتاپ دیگه بماند ... 

پر حجم ترین رو دانلود کنید راحت 20 دقیقه ای بدون مشکل نصب کنید.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...