رفتن به مطلب

تست ASUS ROG STRIX GTX 1650 Super O4G

Recommended Posts

سلام دوستان

اول جا داره از تمامی کسانی که منو راهنمایی کردن در این تایپک تشکر کنم

ممنون دوستان انشاالله بتونم جبران کنم

و همینطور از @علی خسروی

و @ARMIN

هم تشکر میکنم

خوب دوستان من تست برای بازی های Control Expeditions و Assassin's Creed Odyssey و Grand Theft Auto V رو گرفتم خیلی خوب جواب داده

اول از همه واقعا گرافیک از نظر ظاهری خیلی خوبه و حس خوبی به آدم میده مخصوصا سیستم نورپردازی که داره

شرمنده تصاویری بیشتر نتونستم بگیرم به کل فراموش کردم وقت بشه میزارم براتون

1040.thumb.jpg.39c5790015e2f29f5ba94ce30807b58c.jpg

سیستم خنک کنندگی هم تو این مدل از asus خیلی معروفه و لازم به تعریف نیست

خوب بریم سراغ بازی های

بازی Assassin's Creed Odyssey

رو بالاترین تنظیمات قرار داره

B1.thumb.jpg.e70ab4e0290573a1813406d2db708cc5.jpg

B3.thumb.jpg.69bd89ed81c074a6b7be8e4a6e581dee.jpgB2.thumb.jpg.132365515177b84c5f23c1e5a6f5b28a.jpg

بازی Control Expeditions

Control_DX11.thumb.jpg.475666f1f59a198216d1a5db00f47765.jpgControl_DX111.thumb.jpg.3f09a11ae709c8cecddf784542cac0fd.jpgControl_DX112.thumb.jpg.3271f7a5aaf5f7b58a54abbdf66e3d34.jpg

بازی Grand Theft Auto V

GTA5_1.thumb.jpg.c448682a6ac71eab9d168ccdc88cd74f.jpgGTA5_2.thumb.jpg.315563aa7252ff33b0b03b01c139dca5.jpgGTA5_3.thumb.jpg.254fcd99781f292cd638f2c7faa97032.jpgGTA5_4.thumb.jpg.95f4cdf81d98417e83ae9cb04a70a51e.jpgGTA5_5.thumb.jpg.5d3a8651e6335f70e4c8483fa47e4a7b.jpg

دوستان نرم افزار ASUS GPU Tweak اگر داخل تنظیمات رو OC قرار بگیره مشکلی داره برای کارت؟یا مشکلی نداره و قرار بدم؟

https://www.asus.com/us/site/graphics-cards/gpu-tweak-ii/img/gpu-tweak-module/gpu-tweak-dashboard.png

بازی های بیشتری هم بود تست میکنم و قرار میدم

ممنون🌹

ویرایش شده توسط digital_2015
لینک به دیدگاه

در 6 دقیقه قبل، digital_2015 گفته است :

نرم افزار ASUS GPU Tweak اگر داخل تنظیمات رو OC قرار بگیره مشکلی داره برای کارت؟یا

سلام مبارکه

این یکی از ویژگیهاشه مشکلی نداره بزن

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، Silvermanhhh گفته است :

سلام مبارکه

این یکی از ویژگیهاشه مشکلی نداره بزن

پس نرم افزار ASUS GPU Tweak  رو نصب و حالت OC میزارم

حالت گیمینگ لازم نیست؟

ممنون داداش🌹

این مدل خیلی قویتی اصلا gta v راحت بازی میکنم با Assassin's Creed Odyssey و بازی کنترل

شاید باورت نشه تو عمرم این بازی ها رو خوب بازی نکرده بودم😁

لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، digital_2015 گفته است :

حالت گیمینگ لازم نیست؟

حالت گیمینگ دیفالته 

اگه دیدی بعضی بازیا لگ شدن و vram زد به سقف ،فقط تو تنظیمات گرافیک تکسچر رو بیار پایین تا بره زیر 4 گیگ،چون احتمالش خیلی زیاده

لینک به دیدگاه

مبارکتون باشه کارت به نسبت قیمتش عالیه ... من از دیدن دماش تعجب کردم بعد یک ساعت بازی بازم تو رنج 50 درجس؟

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، noname گفته است :

مبارکتون باشه کارت به نسبت قیمتش عالیه ... من از دیدن دماش تعجب کردم بعد یک ساعت بازی بازم تو رنج 50 درجس؟

ممنون داداش

یک ساعت بازی میکنم و نتیجه رو میزارم

لینک به دیدگاه

در 6 دقیقه قبل، Silvermanhhh گفته است :

حالت گیمینگ دیفالته 

اگه دیدی بعضی بازیا لگ شدن و vram زد به سقف ،فقط تو تنظیمات گرافیک تکسچر رو بیار پایین تا بره زیر 4 گیگ،چون احتمالش خیلی زیاده

یعنی در حالت oc که باشه اگر دیدم به این شکل شد تکسچر رو کم کنم

فقط در حالت oc به گرافیک که آسیب نمیزنه درسته؟چه دما چه تو گیم و چه انجام کاری های دیگه

و هر بار بعد تعویض ویندوز با نرم افزار ASUS GPU Tweak   رو نصب و رو حالت OC بزارم؟

ممنون

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، digital_2015 گفته است :

یعنی در حالت oc که باشه اگر دیدم به این شکل شد تکسچر رو کم کنم

فقط در حالت oc به گرافیک که آسیب نمیزنه درسته؟چه دما چه تو گیم و چه انجام کاری های دیگه

ممنون

حالت oc اونطور که باید باشه حدود ۲۰تا ۳۰مگا هرتز فرکانسو میبره بالا،مثلا در حد ۳درجه شاید دما بره بالاتر ،غیر اون مشکلی نداره

من کارت خودمو rx 570 از دیفالت ۱۲۸۱ رسوندم به ۱۴۷۰،دما از ۶۳ رسید به ۷۶،اون که ۱۹۰هرتز بود فقط اینقد بیشتر شد 

کلا پردازنده فقط باید حواست به دماش باشه،هر بلای میخای سرش بیار ،فقط دماش از حدی بالا نزنه که استهلاک بیاره

دمای کارت گرافیک کلا زیر ۷۵ مشکلی نداره

لینک به دیدگاه

در 8 دقیقه قبل، Silvermanhhh گفته است :

حالت oc اونطور که باید باشه حدود ۲۰تا ۳۰مگا هرتز فرکانسو میبره بالا،مثلا در حد ۳درجه شاید دما بره بالاتر ،غیر اون مشکلی نداره

من کارت خودمو rx 570 از دیفالت ۱۲۸۱ رسوندم به ۱۴۷۰،دما از ۶۳ رسید به ۷۶،اون که ۱۹۰هرتز بود فقط اینقد بیشتر شد 

کلا پردازنده فقط باید حواست به دماش باشه،هر بلای میخای سرش بیار ،فقط دماش از حدی بالا نزنه که استهلاک بیاره

دمای کارت گرافیک کلا زیر ۷۵ مشکلی نداره

پس بزارم تو بازی Assassin's Creed Odyssey برم و یک ساعت تست کنم دما و بقیه چیزها رو تا بفهمه چی به چیه

فقط از پاور مصرف میکنه در حالت یا نه اصلا ربطی به پاور نداره؟

و هر بار بعد تعویض ویندوز با نرم افزار ASUS GPU Tweak   رو نصب و رو حالت OC بزارم؟

ممنون داداش🌹

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، digital_2015 گفته است :

پس بزارم تو بازی Assassin's Creed Odyssey برم و یک ساعت تست کنم دما و بقیه چیزها رو تا بفهمه چی به چیه

فقط از پاور مصرف میکنه در حالت یا نه اصلا ربطی به پاور نداره؟

ممنون داداش🌹

طبیعیه که مصرف کارت میره بالاتر ولی اصلن در حدی نیست که بخای بش توجه کنی،اگه میخاستی اور کنی قضیه فرق میکرد 

آره این نرم افزاریه ،در واقع اگه خودت وارد باشی ،اصلن میتونی تو خوده msi afterburner اور کنی ،سر ویندوز،سر آپدیت درایور،حتی اگه برنامه باگ داشته باشه،بعد هر ریست ممکنه برگرده حالت اولش

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، Silvermanhhh گفته است :

طبیعیه که مصرف کارت میره بالاتر ولی اصلن در حدی نیست که بخای بش توجه کنی،اگه میخاستی اور کنی قضیه فرق میکرد 

آره این نرم افزاریه ،در واقع اگه خودت وارد باشی ،اصلن میتونی تو خوده msi afterburner اور کنی ،سر ویندوز،سر آپدیت درایور،حتی اگه برنامه باگ داشته باشه،بعد هر ریست ممکنه برگرده حالت اولش

تو اون مورد که وارد نیستم داداش نرم افزار نصب میکنم رو حالت OC قرار میدم و تو بازی تست میکنم

حالت گیمینگ که نه رو حالت OC الان بزارم ببینم چطوره

ممنون

لینک به دیدگاه

دوستان بعد از نصب نرم افزار احساس میکنم خیلی فن ها سریع در حال انجام فعالیه چرا؟مشکلی نداره؟چون حتی داخل بازی هم نیستم

Untitled3.thumb.jpg.4c23f20d3bdfe07e6e106a09a2006809.jpgUntitled2.thumb.jpg.edb0bc7ad163804f7ae2e120a2e74552.jpgUntitled1.thumb.jpg.0ebeaabb4bb215a580ae58895946044c.jpgUntitled0.thumb.jpg.95ba7d7973d0dd25d8ab2454bb5d7c90.jpg

لینک به دیدگاه

در 17 دقیقه قبل، digital_2015 گفته است :

دوستان بعد از نصب نرم افزار احساس میکنم خیلی فن ها سریع در حال انجام فعالیه چرا؟مشکلی نداره؟چون حتی داخل بازی هم نیستم

مثل اینکه روی دیفالت رفتن روی ۲۸درصد 

توی عکس یکی مونده به آخر زده دیفالت ،روی manual کلیک کن و تنظیم کن که مثلا از فلان درجه بره بالاتر فنا حرکت کنن

البته من با این برنامه کار نکردم،فقط کارت msi داشتم

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، digital_2015 گفته است :

Control_DX111.thumb.jpg.3f09a11ae709c8cecddf784542cac0fd.jpg

msaa x2 کنید اصلا نیاز به 4 نیست 

فریمتون بیشتر میشه

دوستان نرم افزار ASUS GPU Tweak اگر داخل تنظیمات رو OC قرار بگیره مشکلی داره برای کارت

نه فقط اگه افتربرنر استفاده میکنید ممکنه تداخل پیدا کنه

ترجیحا 1برنامه رو سیستم باشه بهتره

لینک به دیدگاه

در 8 دقیقه قبل، _Ga̴͇̒ḿ̷͈e̶_ò̸̞v̶̫̂e̵̠͒r_ گفته است :

msaa x2 کنید اصلا نیاز به 4 نیست 

فریمتون بیشتر میشه

افتربرنر

هم دارم

الان سرعت فن بعد از نصب ASUS GPU Tweak    خیلی بالاست چطور مثل حالت اولیه بکنم؟

اینم چند دقیقه بازی  با Assassin's Creed Odyssey

ACOdy40.thumb.jpg.06a4d17393ab6f6337202a3a838d9ef1.jpg

Untitled40240420.thumb.jpg.e20b995b63692117a8bcfaacc944a45e.jpg

لینک به دیدگاه

دوستان اگر قرار نصب نرم افزار

ASUS GPU Tweak   

مشکلی به کارت بزنه من حاظر برنامه رو حذف کنم

چون یک جا دیدم اخطار داده بود نسبت به این برنامه

لینک به دیدگاه

چون فکر کنم در حالت معمول هم انجام کار میکرد😁

Untitled40040440.thumb.jpg.0e87bb2ad0c1e984b1dfec90cdc99b05.jpgUntitled4004.thumb.jpg.f11b41247fbee6ded02bac43c0563dbb.jpg

لینک به دیدگاه

دیدی گفتم کارت توپیه من در سال ده مدل عوض می کنم مبارکت باشه

لینک به دیدگاه

در 36 دقیقه قبل، علی خسروی گفته است :

دیدی گفتم کارت توپیه من در سال ده مدل عوض می کنم مبارکت باشه

ممنون علی جان🌹

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، _Ga̴͇̒ḿ̷͈e̶_ò̸̞v̶̫̂e̵̠͒r_ گفته است :

من هر دو برنامه رو دارم تداخلی ندارن. هر چی توی asus gpu tweakll انجام بدید خود به خود وی msi after burner ست میشه.

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، miladhaerian گفته است :

من هر دو برنامه رو دارم تداخلی ندارن. هر چی توی asus gpu tweakll انجام بدید خود به خود وی msi after burner ست میشه.

داداش الان

چطور میتونم بفهمم فن من در حالت نرمال است بدون این که داخل بازی باشم؟

ممنون

لینک به دیدگاه

دوستان اگر قرار نصب نرم افزار

ASUS GPU Tweak   

مشکلی به کارت بزنه من حاظر برنامه رو حذف کنم

چون یک جا دیدم اخطار داده بود نسبت به این برنامه

چرا باید این برنامه که مربوط به شرکت سازنده هست به کارت آسیب بزنه؟ من خودم مدت هاست دارم استفاده میکنم. اون اخطار ها هم فقط یه هشداره که مثلاً بیش از حد اورکلاک نکیند. و این چیز‌ها.

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، digital_2015 گفته است :

داداش الان

ممنون

اگر میخواید طبق تنظیمات دیفالت باشه  که همه تنظیمات برنامه رو به حالت دیفالت برگردونید. سرعت نرمال رو راستش من نمیدونم چه‌قدره. توی عکسی که گذاشتید در دمای 35 درجه فن ها 30 درصد دارن کار میکنن. اگر به نظرتون زیاده خودتون کمش کنید.

لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، digital_2015 گفته است :

داداش الان

ممنون

اینکه یه یکم سرعت فن ها بیشتر شده فکر میکنم به خاظر تنظیم روی حالت oc هستش. خودش سرعت رو میبره بالا که دمای پردازنده بالا نره. در ضمن به نظر من از حالت oc استفاده نکنید چون فکر میکنم واقعا بی تأثیره. شاید یک فریم بتونه بهتون کمک کنه. روی حالت دیفالت بهتره.

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، miladhaerian گفته است :

اگر میخواید طبق تنظیمات دیفالت باشه  که همه تنظیمات برنامه رو به حالت دیفالت برگردونید. سرعت نرمال رو راستش من نمیدونم چه‌قدره. توی عکسی که گذاشتید در دمای 35 درجه فن ها 30 درصد دارن کار میکنن. اگر به نظرتون زیاده خودتون کمش کنید.

داداش مجدد میزارم

Untitled204.thumb.jpg.c2f05d439e1b962821eab50be10d740c.jpgUntitled203.thumb.jpg.9fbacdf6d986b633958f340e57df209f.jpgUntitled202.thumb.jpg.7048dedabb4d3683a469c4f7748fc502.jpgUntitled201.thumb.jpg.baec5b25d65689c0682d620a0048bfac.jpg

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...