رفتن به مطلب

تست ASUS ROG STRIX GTX 1650 Super O4G

Recommended Posts

اینم رو حالت گیمینگ (دیفالت )

ولی همچنان احساس میکنم سرعت فن ها بالاست

G3.thumb.jpg.a5826bf413f2b6b1715f01c6f03b72bc.jpgG2.thumb.jpg.80cdd486f0c329a12160bd8fee341793.jpgG1.thumb.jpg.ca6f109610e253e5ad34da796b396b28.jpg

لینک به دیدگاه

در 14 دقیقه قبل، digital_2015 گفته است :

داداش مجدد میزارم

Untitled204.thumb.jpg.c2f05d439e1b962821eab50be10d740c.jpgUntitled203.thumb.jpg.9fbacdf6d986b633958f340e57df209f.jpgUntitled202.thumb.jpg.7048dedabb4d3683a469c4f7748fc502.jpgUntitled201.thumb.jpg.baec5b25d65689c0682d620a0048bfac.jpg

دلیلش همون حالت oc هست نگران نباشید. اما اگر اذیتتون میکنه  روی هیچ کدوم از حالت ها نذارید. برای اینکار یه بار سیستم رو ریستارت کنید و دیگه برنامه رو باز نکنید خود به خود میره روی حالت دیفالت.

ویرایش شده توسط miladhaerian
لینک به دیدگاه

در 11 دقیقه قبل، digital_2015 گفته است :

اینم رو حالت گیمینگ (دیفالت )

ولی همچنان احساس میکنم سرعت فن ها بالاست

G3.thumb.jpg.a5826bf413f2b6b1715f01c6f03b72bc.jpgG2.thumb.jpg.80cdd486f0c329a12160bd8fee341793.jpgG1.thumb.jpg.ca6f109610e253e5ad34da796b396b28.jpg

نه دوست عزیز حالت گیمینگ حالت دیفالت نیست. دیفالت موقعیه که روی هیچکدوم از اون حالت های برنامه نباشه. همونطور که میبینید توی حالت گیمینگ هم  چهار درصد به  سرعت فن ها اضافه شده و هیچ فرقی با حالت oc نداره.

لینک به دیدگاه

در 9 دقیقه قبل، miladhaerian گفته است :

دلیلش همون حالت oc هست نگران نباشید. اما اگر اذیتتون میکنه  روی هیچ کدوم از حالت ها نذارید. برای اینکار یه بار سیستم رو ریستارت کنید و دیگه برنامه رو باز نکنید خود به خود میره روی حالت دیفالت.

پس چه در حالت OC چه در حالت گیمینگ سرعت فن به این صورته درسته؟ و این نرم افزار همنطور که شما و بقیه گفتید هیچ آسیبی به گرافیک نمیزنه چون نرم افزار مخصوص خود ASUS است

رو حالت OC دوستان گفتن مشکلی نداره

و فکر کنم داخل بازی بودم یکم دما رفته بالا و فن ها دارنند با این سرعت حرکت میکنند

و با این نرم افزار هم مثل نرم افزار MSI میشه FPS و خلاصه وضعیت داخل بازی رو دید که نمی دونستم

لینک به دیدگاه

در 23 دقیقه قبل، digital_2015 گفته است :

پس چه در حالت OC چه در حالت گیمینگ سرعت فن به این صورته درسته؟ و این نرم افزار همنطور که شما و بقیه گفتید هیچ آسیبی به گرافیک نمیزنه چون نرم افزار مخصوص خود ASUS است

کاملاً صحیحه.

لینک به دیدگاه

در 12 دقیقه قبل، miladhaerian گفته است :

کاملاً صحیحه.

این مورد رو میشه درست کرد مثل msi کار کنه و هم بشه باهاش عکس گرفت؟

G4.thumb.jpg.fd53f8760b6ecf14e5d7bac6b4f2cbb5.jpg

و در مورد این تیک ها که کدوم هاشو بزارم باشه کدوم ها نباشه

مثلا وقتی ویندوز بالا میاد نرم افزار هم بیاد یا موقع بازی اجرا کنم و یا مثل الان که بازی نمی کنم قطعش کنم

Untitled4040000.thumb.jpg.c368e65413b8c9d91e90b5aae8d54d9a.jpg

ممنون

ویرایش شده توسط digital_2015
لینک به دیدگاه

در 15 دقیقه قبل، ARMIN گفته است :

روی حالت سایلنت هم دور فن زیاده؟

سلام آرمین جان باید تست کنم چون داخل بازی بودم

منظور از زیاد چقدر؟

و رو حالت سایلنت باید فن ها خاموش بشه؟

لینک به دیدگاه

فکر کنم زیاد دارم با گرافیک ور میرم نمیخوام به فنا بره😁

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، digital_2015 گفته است :

فکر کنم زیاد دارم با گرافیک ور میرم نمیخوام به فنا بره😁

زیادی حساسی جیییییگر😂

لینک به دیدگاه

حالت سایلنت

دما 31

W5.thumb.jpg.740b9eae6b49809fe57a66bb40e0978d.jpg

و فن ها همچنان در حالت فعالیت

همون ابتدا هم فن ها روشن بود

لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، Nsm1000 گفته است :

زیادی حساسی جیییییگر😂

😁

الان نمی دونم این برنامه رو میشه جایگزین msi کرد

بشه باهاش داخل بازی دما کارت و بقیه رو درست مثل برنامه msi بررسی کرد یا نه

نصب هر دو هم میتونه مشکل ساز بشه

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، digital_2015 گفته است :

ممنون داداش

یک ساعت بازی میکنم و نتیجه رو میزارم

ممنونم میشم، جسارتا سی پی یو و رزولوشنی که بازی میکنید رو هم بفرمایید 

همینطور فریم متوسط و کیفیت 

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، noname گفته است :

ممنونم میشم، جسارتا سی پی یو و رزولوشنی که بازی میکنید رو هم بفرمایید 

همینطور فریم متوسط و کیفیت 

بزارید سر فرصت بهتون میگم

فعلا تو این موارد گیر کردم😁

لینک به دیدگاه

در 10 دقیقه قبل، digital_2015 گفته است :

😁

الان نمی دونم این برنامه رو میشه جایگزین msi کرد

بشه باهاش داخل بازی دما کارت و بقیه رو درست مثل برنامه msi بررسی کرد یا نه

نصب هر دو هم میتونه مشکل ساز بشه

اگر میخواید به اون صورتی که توی بازی هستید همون گوشه بالا ببینید برنامه asus همچین قابلیتی نداره. در رابطه با تداخل دو برنامه واسه من که تداخلی نداره. من با برنامه asus با چند بار  آزمایشو خطا تونستم تا جایی که جا داشت اورکلاک کنم و یه پنل جدید ایجاد کردم واسش. الآن هر بار  که سیستم رو روشن میکنم یه بار وارد برنامه میشم و بعد میبندمش. در این صورت تا وقتی که سیستم رو ریستارت نکردم روی همون چیزی که ست کردم میمونه. وقتی هم وارد msi میشم میبینم که خودش ست شده روی همون اندازه‌ای که توی asus ست کردم.

image.thumb.png.d399b92a42be2b17af0914f5d7b97bb3.png

image.thumb.png.da65061db06d872e7b3f5a438c0a27df.png

همونطور که میبینید توی msi  هم تنظیمات اعمال شده در صورتی که من از توی asus انجام دادم پس تداخلی ندارن خیالتون راحت.

لینک به دیدگاه

دوستان چرا فن در حالت بیکاری خاموش نمیشد چون در حالت P MODE بود

گذاشتم رو حالت Q MODE

از یکی از دوستان پرسیدم

asus-rog-strix-geforce-gtx-1650-super-2-100819154-orig.thumb.jpg.1c9917d83826ffd699fc370bd7c1045f.jpg

یک تست دیگه ی که انجام دادم وقتی نرم افزار نصبه حتی در حالت سایلت فن ها فعالیت دارنند

Q MODE فعاله

IMG_20200510_000237_450(1).thumb.jpg.e9fcf44c1af3a87b949e483c38abfa46.jpg

به نظرتون چرا؟

ASUSTweakII

لینک به دیدگاه

در 36 دقیقه قبل، miladhaerian گفته است :

اگر میخواید به اون صورتی که توی بازی هستید همون گوشه بالا ببینید برنامه asus همچین قابلیتی نداره. در رابطه با تداخل دو برنامه واسه من که تداخلی نداره. من با برنامه asus با چند بار  آزمایشو خطا تونستم تا جایی که جا داشت اورکلاک کنم و یه پنل جدید ایجاد کردم واسش. الآن هر بار  که سیستم رو روشن میکنم یه بار وارد برنامه میشم و بعد میبندمش. در این صورت تا وقتی که سیستم رو ریستارت نکردم روی همون چیزی که ست کردم میمونه. وقتی هم وارد msi میشم میبینم که خودش ست شده روی همون اندازه‌ای که توی asus ست کردم.

همونطور که میبینید توی msi  هم تنظیمات اعمال شده در صورتی که من از توی asus انجام دادم پس تداخلی ندارن خیالتون راحت.

درسته داداش حرف شما رو قبول دارم ولی بتونم با یک نرم افزار کار کنم برای من حداقل بهتره چون ممکنه مشکلی پیش بیاد برای من😁

لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، digital_2015 گفته است :

درسته داداش حرف شما رو قبول دارم ولی بتونم با یک نرم افزار کار کنم برای من حداقل بهتره چون ممکنه مشکلی پیش بیاد برای من😁

خب پس asus رو پاک کنید اون اندازه اورکلاکی که میخواید رو توی msi اعمال کنید.

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، miladhaerian گفته است :

خب پس asus رو پاک کنید اون اندازه اورکلاکی که میخواید رو توی msi اعمال کنید.

داداش والا اصلا oc هم نکنم نیازی نیست فقط میخوام یک چیز باشه بتونم fps و درجه حرارت کارت و بقیه رو چک کنم

الان فکر کنم دیگه درست شد

الان چه در حالت oc چه گیمینگ چه سایلت فن ها خاموشه و تا بهش فشار نیاد روشن نمیشه

IMG_111.thumb.jpg.27f05c4da170d2632ac126f249d3c387.jpgIMG_100.thumb.jpg.5f175102b00253c0a095ce18ff6ae4d2.jpg

لینک به دیدگاه

بزاید جمع بندی کنم مباحثو

مورد اول

فن وقتی در حالت بیکاری هم فعالیت داشت مربوط به این مورد بود که یک سوئیچ رو کارت بود در حالت عادی روی P MODE قرار داشت وقتی اونو به حالت Q MODE قرار دادم فن در حالت بیکاری هم خاموش شد و موقع بازی و یا فشار شروع به کار میکنه

asus-rog-strix-geforce-gtx-1650-super-2-100819154-orig.thumb.jpg.3c9cf8f84f4c83eace907a1e01eb1a61.jpg

مورد دوم دوستان من نرم افزار ASUS Tweak II رو حذف کردم و از حالت های OC و گیمینگ و سایلنتشم گذشتم چون واقعا رو اعصاب بود حالت Monitoring هم ضعیف بود برای همین به کل حذف کردم و مجدد MSIAfterburner رو نصب کردم

تنها کار من با MSIAfterburnerSetup به این صورته که فقط داخل بازی بشم و دما و بقیه موارد تست و ازش خارج بشم و در حالت عادی بازی رو انجام بدهم که فکر کنم مشکلی نداشته باشه دوستان درسته؟

این تنظیمات بدون تغییر

Untitled20202.thumb.jpg.eb3f45a657f9c860621b16a639e9250d.jpg

کلان هیچ نرم افزاری MSIAfterburner نمیشه اونم بخش Monitoring  که خیلی خوبه

فقط دوستان MSIAfterburner  چون از شرکت MSI است رو ASUS نصب بشه مشکلی ایجاد نمیشه؟

ASUS خیلی خوب نمایش نمیداد

ممنون دوستان🌹

لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، miladhaerian گفته است :

چرا باید این برنامه که مربوط به شرکت سازنده هست به کارت آسیب بزنه؟ من خودم مدت هاست دارم استفاده میکنم. اون اخطار ها هم فقط یه هشداره که مثلاً بیش از حد اورکلاک نکیند. و این چیز‌ها.

😄مورد داشتیم بایوس شرکت سازنده به کارت اسیب زده اینکه دیگه جای خود

به طور کلی وجود 2برنامه این مدلی توصیه نمیشه از جمله مشکلاتش که احتمال کم رخ میده : کار نکردن فن، ست نشدن مقادیر داده شده، کرش، مصرف سیپیو بیشتر بدلیل گزارش گیری های مانیتورینگ هست

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، digital_2015 گفته است :

MSIAfterburner  چون از شرکت MSI است رو ASUS نصب بشه مشکلی ایجاد نمیشه؟

ربطی نداره اگه ویژگی خاصی باشه که کارت msi اونو داشته باشه در برنامه غیرفعال میمونه که البته در افتربرنر به دلیل جامعیت داشتن این چیزا وجود نداره

لینک به دیدگاه

در 13 دقیقه قبل، _Ga̴͇̒ḿ̷͈e̶_ò̸̞v̶̫̂e̵̠͒r_ گفته است :

به طور کلی وجود 2برنامه این مدلی توصیه نمیشه از جمله مشکلاتش که احتمال کم رخ میده : کار نکردن فن، ست نشدن مقادیر داده شده، کرش، مصرف سیپیو بیشتر بدلیل گزارش گیری های مانیتورینگ هست

خیلی نادره. مگر اینکه مشکل سخت افزاری یا باگ نرم افزاری وجود داشته باشه.

لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، _Ga̴͇̒ḿ̷͈e̶_ò̸̞v̶̫̂e̵̠͒r_ گفته است :

من شنیده بودم که میگفتن یک برنامه نصب باشه

فقط چرا همون اول کارت رو P MODE  بود و Q MODE  نبود؟

رو حالت Q MODE  درست عمل میکنه درسته؟😁چون احساس کردم داخل بازی بودم داخل کیسو دیدم فن سریع نمیچرخه که شاید زیادی حساسم😁

و بابت نصب MSIAfterburner هم رو asus نگران نباشم؟

احساس میکنم الان با نصب MSIAfterburner یک تغییراتی رو کارت ایجاد میشه که فقط برای کارت گرافیکmsi است و asus نیست

ولی طبق چیزی که دوستان گفتن مشکلی نیست

تنها استفاده من از MSIAfterburner اینه که داخل بازی بشم دما و بقیه موارد چک و بیام بیرون برنامه رو قطع و داخل بازی بشم😁

نرم افزار ASUS تو مانیتورینگ خوب نبود هیچی MSI نمیشه😁

یک سوال دیگه که اگر هر تغییری هم باشه با بستن برنامه MSIAfterburner از بین میره درسته؟

ممنون

لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، _Ga̴͇̒ḿ̷͈e̶_ò̸̞v̶̫̂e̵̠͒r_ گفته است :

ربطی نداره اگه ویژگی خاصی باشه که کارت msi اونو داشته باشه در برنامه غیرفعال میمونه که البته در افتربرنر به دلیل جامعیت داشتن این چیزا وجود نداره

پس مشکلی خاصی  به وجود نمیاره و میتونم از MSIAfterburner استفاده کنم درسته؟

همینطور که گفتم برنامه ASUS بخش مانیتورینگ خوبی نداشت

به قول گفتی بزار کارت گرافیک کار خودشو بکنه چرا بزارم OC یا گیمینگ باشه😁

اینقدر قیمت ها بالاست که کارت گرافیکش مثل بچه واسش میمونه😁

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...