رفتن به مطلب

مشکل 100درصد کار کردن گرافیک

اشتراک گذاری

Recommended Posts

با سلام دوستان عزیز و متخصصین یه مشکلی برام پیش اومده که ن جوابش تو اینترنت هست ن توسایتای خارجی و فک کنم تو دنیا اولین کسیم این مشکل براش پیش میاد//اول شرمنده زیاد ن.شتم چون مجبورم جزِیاتو درست بنویسم تا متوجه مشکل بشید

مشکل اینه که من تا چند روز پیش یه سیستم داشتم که موقع بازی کردن چهار پنج دقیقه اول وضیعت نرمال بود ولی بعدش  هرچند ثانیه fpsسیستم میومد پایین و لگ میشدمو بعد از چند دقیقه مانیتورم طوسی یا ابی یا مشکی رنگ میشد فقط چیزی نمیدیدم ولی صدای بازی میومد و بازی در حال اجرا بود//بعد از مدتی دیدم که همه قطعات نرمالن ولی گرافیک در حالت 100درصد کار میکنه خیلی نرم افزار تست کردم ویندوز عوض کردم درایورارو یکی یکی درست نصب کردم سوکتهارو همه چیو هزار بار تست کردم اما درست نشد اخر یه سیستم جدید  و بروز گرفتم که فقط هارد و گرافیکم رو از سیستم قبلی اوردم رو سیستم جدید و باز هم همین مشکل هست

عزیزان دقت کنن سیستم جدیدم سیستمی خوبیه و خوب اسمبل شده و از سیستم قبلی گرافیک و هاردو اوردم رو این سیستم بازم به محض اینکه بازی کنم یا ویدو ادیت کنم یکم کار سنگین بکشم گرافیک رو تسک منیجر نشون میده 100درصد اشغاله --ضمنا گرافیکم     انودیا gt630 مدل        گیگ4      128bit  هست روی جزییات اشغالش میزنم بیشتر از همه بخش 3dگرافیک فضارو اشغال میکنه --بحث سوکتو درایور بروزو خمیر سلیکونو قدرت همه چی با حساب تست کردم ولی کوچکترین بازی معمولی 2یا5گیگی که پلی بدم یا کار ویدویی  انجام بدم همینه داستان با نرم افزار های تست هم تست کردم کم کم باز رفت  رو100 واقعا دیگه هیچی به ذهنم نمیرسه هرکی راه حلشو میدونه بخاطر این ماه مبارک رمضان کمک لطفا 

لینک به دیدگاه

سلام دوست خوبم. اینکه گرافیک در بازی بتونه از حداکثر توان استفاده کنه که مشکل نیست. شما مشکل حرارتی داری دوست خوبم. احتمالا وقتی گرافیک میره رو 100 درصد دمای کارت هم از دمای مجاز بالاتر میره. شما دما را مانیتور کن و بیا اینجا اعلام کن. دما را با نرم افزار  msi afterburner می تونی ببینی.

لینک به دیدگاه

سلام ، احتمالا خمیر گرافیک خشک شده و دما بالاس. 

لینک به دیدگاه

من با 550ti    نهایتا زیر فشار 1 گیگ ddr5  میرسید به 70  تو 100 درصد لود همه چی هم جواب میداد

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...