رفتن به مطلب

درخواست مشاوره و راهنمایی برای خرید سیستم

اشتراک گذاری

Recommended Posts

هنوز سيستم نخريدي؟

اوضاع خيلي خراب شده

100 تومن بايد بزاري رو پولت سيستم قبلي رو بخري

لینک به دیدگاه

• ارسال 78
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

هنوز سيستم نخريدي؟

اوضاع خيلي خراب شده

100 تومن بايد بزاري رو پولت سيستم قبلي رو بخري

سلام

می بینی شانس رو ... اگه لب دریام برم آب دریا خشک میشه

نگو تو رو خدا ... این همه وقت گذاشتیم تا یه سیستم انتخاب کنیم ... دیگه نمیخوام مجدد بنشینم و به فکر جمع کردن یه سیستم دیگه اونم با کیفیت پایینتر باشم! ... اگه مجبور باشم حالا حالاها صبر می کنم ...

صبر کنیم ببینیم نظر سعید آقا چیه؟

لینک به دیدگاه

سعيد آقا سلام

نماز روزه ها قبول!

يكشنبه هم اومد ... چه خبر از حال و هواي بازار؟!

دوست خوبم قیمتها امروز یه مقدار پایین اومد و بازار یه مقدار آرومتر شد . یه مقدار چند روز پیش بازار رو جو گرفته بود ولی خدارو شکر داره درست میشه . ناراحت نباشید .

لینک به دیدگاه

Sdc110 سلام

ببین هرچه زودتر سیستم رو بخر رو بازار ایران و مملگنمون هیچ جسابی نیست واقعآ میگم برو سریع تر بگیر سیستم رو!

موفق و موید باشید

رضا مقدم

لینک به دیدگاه

دوست خوبم قیمتها امروز یه مقدار پایین اومد و بازار یه مقدار آرومتر شد . یه مقدار چند روز پیش بازار رو جو گرفته بود ولی خدارو شکر داره درست میشه . ناراحت نباشید .

ممنون سعید آقا!

خب ... اگه داره درست میشه پس بازم صبر کنم؟

لینک به دیدگاه

ممنون سعید آقا!

خب ... اگه داره درست میشه پس بازم صبر کنم؟

هفته دیگه سیستمتون رو بخرید عزیز . البته نه شنبه چون قیمتها روز شنبه سر در گمه یکشنبه به بعد بخرید .

لینک به دیدگاه

سلام اقای حسینی راست می گن شنبه ها بازار طوری که چون قیمت قطعه ها باید آپگرید بشه کلآ! بازار یه خورده اصلآ همیشه شنبه ها قیمت ها رو هواست یعنی شاید برید جایی بهتون یه قطعه رو بگن مثلآ 30 تومان جایی دیگه 35 تومان ! ولی بعد از روز شنبه یا در وسط هفته میشه گفت کل بازار با هم هماهنگ هستن و قیمت ها یکی هستش!

موفق و موید باشید

رضا مقدم

لینک به دیدگاه

هفته دیگه سیستمتون رو بخرید عزیز . البته نه شنبه چون قیمتها روز شنبه سر در گمه یکشنبه به بعد بخرید .

ممنون جناب حسینی ... پس هفته آینده میام ببینم قیمت این سیستم چقدره؟

حالا یه چیز ... امکان داره که اگه به مدت طولانی تری مثلا" یکی دو ماه صبر کنم قیمتها به صورت محسوسی پایین بیان؟ یا نه فرق چندانی با الآن نخواهد داشت؟

لینک به دیدگاه

دوست عزیز شرمنده جناب حسینی ما دارم سوالی که از شما پرسیده شده جواب می دم

ببین عزیز بذار راحت بهت بگم بالا بره پایین نمی یاد و کاره امروزم به فردا نیسپار!

چون یحو می بینی سیستم دلت رو زد از همینم که می خوای بخری منصرف می شی چون اگر می خوای اونطوری عزیز بشینی هر روز چیزه جدید تر میاد واقعآ می گم بعد تا 2 ماه دیگم یکی رعتو می زنه !

حالا هر جور که راحتی و یه چیزم بگم قیمت ها شاید بیاد پایین ولی یه حرفی هست که دیگه کارایی های خوشو از دست می ده چه مین باشه چه سی پی یو!!!

شرمنده ما دخالت کردیم جناب حسینی و دوست عزیز :::: چون بلاخره شمام عضوی از این انجمن هستید و باید مشکلتئن هرچه سریعتر حل بشه

موفق و موید باشید

رضا مقدم

لینک به دیدگاه

ممنون جناب حسینی ... پس هفته آینده میام ببینم قیمت این سیستم چقدره؟

حالا یه چیز ... امکان داره که اگه به مدت طولانی تری مثلا" یکی دو ماه صبر کنم قیمتها به صورت محسوسی پایین بیان؟ یا نه فرق چندانی با الآن نخواهد داشت؟

درود

دوست من قیمت قطعات همیشه در حال تغییره و در ضمن همیشه مدلهای زیادی وارد بازار میشه و شاید چند ماه دیگه چنین سیستمی اصلا پیشنهاد نشه .

در ضمن در مورد آینده و قیمت قطعات اگر کسی در مورد قیمت قطعات د ر اینده خبر داشته باشه الان میلیاردره عزیز .

در کل تصمیم و زمان خرید همیشه با خزیداره .

لینک به دیدگاه

با سلام

جناب حسيني اين يكشنبه هم اومد ... حالا قيمتا چجورين؟ ... پايينتر اومدن؟

لطف كنيد قيمت توميه رمهاي OCZ / Corsair / Gskill / Geil / Crocial رو هم بزارين ... اولويت با ارزونترست ... باس 800

ممنون

لینک به دیدگاه

با سلام

جناب حسيني اين يكشنبه هم اومد ... حالا قيمتا چجورين؟ ... پايينتر اومدن؟

لطف كنيد قيمت توميه رمهاي OCZ / Corsair / Gskill / Geil / Crocial رو هم بزارين ... اولويت با ارزونترست ... باس 800

ممنون

قیمتها تا امروز تفاوت چندانی نداشته فقط در بعضی مواقع بعضی از قطعات گرونتر شده و بعضی هم ارزونتر همین . تفاوت چندانی نداشته . ولی فکر میکنم با این وضعیت هر روز بدتر هم بشه .

ببنید فقط من یه چیزی میگم و بهش اعتقاد دارم زیاد به برندهای معروف توجه نکنید در ایران اگ برندی در ایران معروف بشه همیشه شرکت وارد کننده برای مردم ناز میکنه . خیلی از برندها از نظر کیفیت تفاوت چندانی با اینها ندارن ولی از نظر قیمتی عالین و در این موقعیت به همه دوستان پیشنهاد میکنم که اون برندهایی رو خریداری کنن که زیاد هم توی بازار مطرح نیستن . توی بازار نه توی اون ور دنیا .

لینک به دیدگاه

قیمتها تا امروز تفاوت چندانی نداشته فقط در بعضی مواقع بعضی از قطعات گرونتر شده و بعضی هم ارزونتر همین . تفاوت چندانی نداشته . ولی فکر میکنم با این وضعیت هر روز بدتر هم بشه .

ببنید فقط من یه چیزی میگم و بهش اعتقاد دارم زیاد به برندهای معروف توجه نکنید در ایران اگ برندی در ایران معروف بشه همیشه شرکت وارد کننده برای مردم ناز میکنه . خیلی از برندها از نظر کیفیت تفاوت چندانی با اینها ندارن ولی از نظر قیمتی عالین و در این موقعیت به همه دوستان پیشنهاد میکنم که اون برندهایی رو خریداری کنن که زیاد هم توی بازار مطرح نیستن . توی بازار نه توی اون ور دنیا .

سلام

خب منظور شما از برندهاي غير معروف چيه؟ منظور شما در مورد رم هست يا تموميه قطعات ... لطف كنيد يكم توضيح بديد ...

ممنون!

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...
سلام

خب منظور شما از برندهاي غير معروف چيه؟ منظور شما در مورد رم هست يا تموميه قطعات ... لطف كنيد يكم توضيح بديد ...

ممنون!

سعید آقا منتظریما ...!

وضعیت بازار الآن چجوریه؟

متاسفانه اینقدر صبر کردم که حالا از نظر مالی به مشکل برخوردم ... الآن دیگه اجبارا باید یه مدتی صبر کنم ...

ممنون

لینک به دیدگاه

ممنون!

برندهای غیر معروف منظورم اینه که اونهایی که توی ایران جا نیافتاده مثل DFI - baostar - و امثال این . که بعضیها فکر میکنن ایسوس و گیگا پادشها هستند که اینطور نیست . در بضعی مواقع باید قیمتها رو هم مقایسه و بنچمارک کرد .

سعید آقا منتظریما ...!

وضعیت بازار الآن چجوریه؟

متاسفانه اینقدر صبر کردم که حالا از نظر مالی به مشکل برخوردم ... الآن دیگه اجبارا باید یه مدتی صبر کنم ...

ممنون

این بازار هیچ وقت درست نمیشه و هر روز یک رقم میزنه . از این رو هر وقت تصمیم گرفتید کالاتون رو بخرید سریع بخرید و خودتون رو خلاص کنید .

لینک به دیدگاه

• 1 سال بعد...

سلام

یه سیستم با بودجه 1200000 بگید فقط 250000 یرای مانیتور کنار بزارید. در موردکارت گرافیک هم حداقل تا 2 سال بازی های روز و اجرا کنه و hdmi داشته باشه.بعد سیستم amdمیخوام و رم ddr3 ...

لینک به دیدگاه

سلام

یه سیستم با بودجه 1200000 بگید فقط 250000 یرای مانیتور کنار بزارید. در موردکارت گرافیک هم حداقل تا 2 سال بازی های روز و اجرا کنه و hdmi داشته باشه.بعد سیستم amdمیخوام و رم ddr3 ...

یعنی 950.000 بدونه مانیتور !؟

cpu : Amd phemo ii x4 955

main : Gigabyte 770t ud3p

ram : 2 * 2 gig ocz gold 1333

vga : Ati hd 5850 sapphire or xfx

power : Green 585b

case : Green magnum 2

dvrw : Liteon 24x

hdd : Samsung f3 500

spaker : Creative a380

mouse & key هم به دلخواه !

این بدونه ماوس و کیبرد حدوده 950.000 در میاد !

لینک به دیدگاه

امیر جان سیستم خوبی رو پیشنهاد کردن ولی جدیدا این مادربرود asrock M3A 785GXH رو هر کی خریده راضی بوده و از فیس مادربورد هم مشخصه که دارای کیفیت مناسبی باید باشه .

مانیتور هم 23500 پیشنهاد میکنم سامسونگ که حدود 250 تومانه

لینک به دیدگاه

یعنی 950.000 بدونه مانیتور !؟

cpu : Amd phemo ii x4 955

main : Gigabyte 770t ud3p

ram : 2 * 2 gig ocz gold 1333

vga : Ati hd 5850 sapphire or xfx

power : Green 585b

case : Green magnum 2

dvrw : Liteon 24x

hdd : Samsung f3 500

spaker : Creative a380

mouse & key هم به دلخواه !

این بدونه ماوس و کیبرد حدوده 950.000 در میاد !

سلام

این کارت گرافیک که گفتی خیلی گرونه .نظرت درباه 5770 چیه.بعد بین AM3 - Phenom II X4 965 و i5 اینتل سر د.راهی گیر کردم.:(:(:(:(نظر شما چیه؟؟؟؟؟؟؟:confused::-?:(:-?:(

لینک به دیدگاه

سلام

این کارت گرافیک که گفتی خیلی گرونه .نظرت درباه 5770 چیه.بعد بین AM3 - Phenom II X4 965 و i5 اینتل سر د.راهی گیر کردم.:(:(:(:(نظر شما چیه؟؟؟؟؟؟؟:confused::-?:(:-?:(

پیشنهاد من 750 i5 خواهد بود به تستها میتونید مراجعه کنید و در ضمن اگر کار گرافیک بالا ندارید همین 5770 کافیه براتون

لینک به دیدگاه

سلام

منم با نظر آقای حسینی موافقم ! برای i5 که حدوده 30.000 پردازنده گرونتر در میاد و یه مادربرد با امکانات نسبتا خوب مثل p55 ud3p هم حدوده 75.000 گرونر از این مادربرد در میاد ! یا پایینتر MSI P55 GD55 و ASRCO P55 PRO ! مجبورید از کارت کم کنید !

یه پیشنهاد دیگه هم دارم برای سوکت 1366 که یه مانیتور ارزونتر بردارید مثل 2261vp و بودجتون رو برای کیس به 1.000.000 برسونید و این تغییرات رو بدید :

CPU : CORE 17 920

MAIN : ASUS P6T SE

RAM : G-SKILL HK CL7 3*1 GIG

VGA : ATI HD 5770 SAPPHIRE

POWER : NZXT 600W

CASE : MAGNUM II

DVRW : LITEON 24X

HDD : 250 MAXTOR DIAMONDMAX23

SPEAKER : A380 CRATIVE

اینا حدوده 1.050.000 در میاد ! خوب این مادربرد لینک 16:16 میده بهت برای کراس فایر در بهترین حالت ! و پشتیبانی از رمهای سه کاناله ! و قابلیت اور بهتر این سیستم !

در مورد کاراییشون هم نسبتا یکی هستن ( 750 با 920 )

http://www.anandtech.com/bench/default.aspx?p=109&p2=47

لینک به دیدگاه

منم با نظر آقای حسینی موافقم ! برای i5 که حدوده 30.000 پردازنده گرونتر در میاد و یه مادربرد با امکانات نسبتا خوب مثل p55 ud3p هم حدوده 75.000 گرونر از این مادربرد در میاد ! یا پایینتر MSI P55 GD55 و ASRCO P55 PRO ! مجبورید از کارت کم کنید !

یه پیشنهاد دیگه هم دارم برای سوکت 1366 که یه مانیتور ارزونتر بردارید مثل 2261vp و بودجتون رو برای کیس به 1.000.000 برسونید و این تغییرات رو بدید :

CPU : CORE 17 920

MAIN : ASUS P6T SE

RAM : G-SKILL HK CL7 3*1 GIG

VGA : ATI HD 5770 SAPPHIRE

POWER : NZXT 600W

CASE : MAGNUM II

DVRW : LITEON 24X

HDD : 250 MAXTOR DIAMONDMAX23

SPEAKER : A380 CRATIVE

اینا حدوده 1.050.000 در میاد ! خوب این مادربرد لینک 16:16 میده بهت برای کراس فایر در بهترین حالت ! و پشتیبانی از رمهای سه کاناله ! و قابلیت اور بهتر این سیستم !

در مورد کاراییشون هم نسبتا یکی هستن ( 750 با 920 )

http://www.anandtech.com/bench/default.aspx?p=109&p2=47

اول مرسی از اینکه جواب منو مید

این مادر بورد که گفتی حدودا 250000 بو دقیمتش ..یکی خودم پیدا کردم GIGABYTE - P55-UD3L-TPMتو مشخصاتش بد نبود حالا اون چیزای که شما گفتی من زیا ازش سر در نمیارم.16.16 چه مزیتی داره.کراس فایر ت ا این حدی میدنم که یرای اینه که 2 تا vga به هم وصل کنن دیگه اطلاعات دیگه ندارم.بد این کارت گرافیک که گفتم برای بازی خوبه یا نه فقط بازی . برای کارهای گرافیکی نمیخوام

بعد مانیتور هم مدل ال جی که فول hd هست میخوام یگیرم فکر کنم 240000 بود قیمتش

ویرایش شده توسط Iman samie
لینک به دیدگاه

اول مرسی از اینکه جواب منو مید

این مادر بورد که گفتی حدودا 250000 بو دقیمتش ..یکی خودم پیدا کردم GIGABYTE - P55-UD3L-TPMتو مشخصاتش بد نبود حالا اون چیزای که شما گفتی من زیا ازش سر در نمیارم.16.16 چه مزیتی داره.کراس فایر ت ا این حدی میدنم که یرای اینه که 2 تا vga به هم وصل کنن دیگه اطلاعات دیگه ندارم.بد این کارت گرافیک که گفتم برای بازی خوبه یا نه فقط بازی . برای کارهای گرافیکی نمیخوام

بعد مانیتور هم مدل ال جی که فول hd هست میخوام یگیرم فکر کنم 240000 بود قیمتش

خیر قیمت این برد تو بازار حدوده 230.000 هست ! مادربرد گیگایی هم که معرفی کردی سوکت 1156 و با corei7 920 هم خونی نداره و نمیتونی ازش استفاده کنی ! خوب 16:16 هم منظورم این بود که هر دو کارتی که استفاده میکنی برای cf با سرعت 16 کار میکنن !

مانیتور هم همین 2261vp هست که زیر 220.000 قیمت داره ! همین لیون هم داره 219.000 ! فول اچ دی هم هست !

لینک به دیدگاه

خیر قیمت این برد تو بازار حدوده 230.000 هست ! مادربرد گیگایی هم که معرفی کردی سوکت 1156 و با corei7 920 هم خونی نداره و نمیتونی ازش استفاده کنی ! خوب 16:16 هم منظورم این بود که هر دو کارتی که استفاده میکنی برای cf با سرعت 16 کار میکنن !

مانیتور هم همین 2261vp هست که زیر 220.000 قیمت داره ! همین لیون هم داره 219.000 ! فول اچ دی هم هست !

این مادربوردی که گفتم تو خود سایت گیگا نوشته ازi7 پشتیبانی میکنه

ولی اون 16.16 دیگه نمیدونم؟؟ یه سوال قیمت تو بازار با قیمت همین سایت چقدر بیشتره.من شمال زندگی میکنم؟ا ختلاف با بیرون چقدره؟؟؟

ویرایش شده توسط Iman samie
لینک به دیدگاه

شما که شمالی بهتره از همین لیون خرید کنی ! قیمتاش 100 درصد نسبت به سایتای دیگه بروزتره !

اون مادربرد هم i7 های سوکت 1156 رو ساپورت میکنه !

اینجا لیستشون هست :

http://www.gigabyte.com.tw/Support/Motherboard/CPUSupport_Model.aspx?ProductID=3249#anchor_os

کلا 920 برای سوکت 1366 هست !

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...