رفتن به مطلب

درخواست مشاوره و راهنمایی برای خرید سیستم

اشتراک گذاری

Recommended Posts

شما که شمالی بهتره از همین لیون خرید کنی ! قیمتاش 100 درصد نسبت به سایتای دیگه بروزتره !

اون مادربرد هم i7 های سوکت 1156 رو ساپورت میکنه !

اینجا لیستشون هست :

http://www.gigabyte.com.tw/Support/Motherboard/CPUSupport_Model.aspx?ProductID=3249#anchor_os

کلا 920 برای سوکت 1366 هست !

پس با این حساب 50000 دیگه باید اضافه کنم.آخه هارد 250 خیلی کمه یا 500 باشه یا 1 tb .این مادر بورد که گفتی از i5 هم پیشتیبانی میکنه یا فقط ماله i7?????بعد تو اون سایت که گفتی i5با i7 920مقایسه کردم .انگار i5 بهتر بود.خیلی عجیبه i7 صد هزار تومن بیشتره ولی؟؟؟

منظور از قیمت قیمت آنلاین با قیمت مغازه یا بازار رایانه چقدر کمتره.همین مادربورد که میگی تو سایت 230000 هست بیرون چقدره؟؟؟؟

ما چون شهرستان هستیم یه خورده دنگو فنگ داره آنلاین خریدن.1 دوری راه 2 مثلا یه سیستم من از ایجا بگیرم بعد از چند ماه یه هر دلیلی خراب بشه بعد مصیبت میشه.چه جوری باید از گارانتی استفاده کرد دیگه با خداست

ویرایش شده توسط Iman samie
لینک به دیدگاه

• ارسال 78
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

پس با این حساب 50000 دیگه باید اضافه کنم.آخه هارد 250 خیلی کمه یا 500 باشه یا 1 tb .این مادر بورد که گفتی از i5 هم پیشتیبانی میکنه یا فقط ماله i7?????بعد تو اون سایت که گفتی i5با i7 920مقایسه کردم .انگار i5 بهتر بود.خیلی عجیبه i7 صد هزار تومن بیشتره ولی؟؟؟

منظور از قیمت قیمت آنلاین با قیمت مغازه یا بازار رایانه چقدر کمتره.همین مادربورد که میگی تو سایت 230000 هست بیرون چقدره؟؟؟؟

ما چون شهرستان هستیم یه خورده دنگو فنگ داره آنلاین خریدن.1 دوری راه 2 مثلا یه سیستم من از ایجا بگیرم بعد از چند ماه یه هر دلیلی خراب بشه بعد مصیبت میشه.چه جوری باید از گارانتی استفاده کرد دیگه با خداست

خوب هارد هم همون سامسونگ f3 رو بردار ! این مادربرد هم i5 پشتیبانی نمیبکنه ! تو اون سایتی هم که گفتم 15 تو بازی ها بهتر عمل کرده ! تو اکثر تستها 920 بهتر بوده ! یک سری از تستاش low is better هست که جلوش نوشته به اونا دقت کن !

خوب برای خرید هم احتمالا یک سری قطعات رو نتونی تو شهرستان پیدا کنی مثل همین هارد و حتی کارت گرافیک رو ! و مطمئن باش همین سیستمی که مثلا اینجا میبندی 1.000.000اونجا شیرین 100.000 بیشتر در میاد برات ! ولی از همین لیون بخری شاید خیلی کمتر از اینا در بیاد برات ! قیمت تمام سایتا رو هم میتونی چک کنی ولی در نهایت میبینی قیمت لیون بهتر از بقیه هست !

لینک به دیدگاه

خوب هارد هم همون سامسونگ f3 رو بردار ! این مادربرد هم i5 پشتیبانی نمیبکنه ! تو اون سایتی هم که گفتم 15 تو بازی ها بهتر عمل کرده ! تو اکثر تستها 920 بهتر بوده ! یک سری از تستاش low is better هست که جلوش نوشته به اونا دقت کن !

خوب برای خرید هم احتمالا یک سری قطعات رو نتونی تو شهرستان پیدا کنی مثل همین هارد و حتی کارت گرافیک رو ! و مطمئن باش همین سیستمی که مثلا اینجا میبندی 1.000.000اونجا شیرین 100.000 بیشتر در میاد برات ! ولی از همین لیون بخری شاید خیلی کمتر از اینا در بیاد برات ! قیمت تمام سایتا رو هم میتونی چک کنی ولی در نهایت میبینی قیمت لیون بهتر از بقیه هست !

آقا این مادربورد که گفتیASUS P6T SE 230000 تومنه الان تو همین سایت زده :(:eek::eek:290000 تومن .اینجوری پیش برم با 1200000 هم نمیشه سیستم جم کرد.:confused::-t:-t

لینک به دیدگاه

این مادربوردی که گفتم تو خود سایت گیگا نوشته ازi7 پشتیبانی میکنه

ولی اون 16.16 دیگه نمیدونم؟؟ یه سوال قیمت تو بازار با قیمت همین سایت چقدر بیشتره.من شمال زندگی میکنم؟ا ختلاف با بیرون چقدره؟؟؟

درود

دوست عزیزم در مورد قیمتهای سایت بگم که در خیلی از موارد یا در بیشتر موارد قیمتهای سایت مهم نیست چون ما سعی میکنیم در هنگام خرید حتما حتما قیمتها رو به روز تحویل مشتری بدیم .

خیلیها تصور میکنن که ما کالاهامون رو به قیمت سایت میفروشیم ولی اونهایی که از ما خرید کردن متجه شدن که در اکثر موارد کالاهایی که راه داشته براشون قیمتش رو کاهش دادیم

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...