رفتن به مطلب

راهنمایی جهت خرید سیستم صوتی

Recommended Posts

سلام

بودجه 3 میلیون فیکس

سیستم صوتی میخوام 7.1 باشه، یا 5.1

به هیچ عنوان دنبال صدای بزرگ، نیستم، دنبال کیفیت هستم، خودم اسپیکر 2.1 ادیفایر دارم اصلا کیفیت نداره، البته یک نسخه پایین رده...

من دنبال صدای 7.1 هستم یا در اخر صدای 5.1

کسی میدونه چرا قیمت اسپیکر ها این ماه این همه افزایش شدید بیشتر داشت از شانس گند ما؟

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، Paradise Lost گفته است :

سلام

سلام دوست من.

7.1 چیز خوب تو بازار پیدا نمیشه. نهایت 5.1 میشه چیز خوب گیر اورد.

صدای بزرگ؟! منظورتون حجم صدای بالاست؟

مدل اسپیکر 2.1 فعلیتون رو بفرمایید. مشکلاتش رو بفرمایید. نقاط ضعف و قوتش رو بگید.

کارت صداتون چی هست؟

درباره قیمت هم چون پراید شده 90 تومن دوست من. وقتی نهاد نظارتی همدست دلال باشه چیزی جز این نمیشه.

کاربریتون از اسپیکر چیه؟ هدف از خرید اسپیکر 7.1 یا 5.1 چی هست؟ قراره با اسپیکر موزیک گوش داده بشه یا بازی کرد و فیلم دید یا چیز دیگه؟

فکر میکنید تفاوت 5.1 با 2.1 فعلیتون چیه؟ صدای 5.1 تا حالا شنیدید؟ مدلش چی بوده؟
صدای خوبی ک شنیدید و باعث شده به 2.1 فعلیتون بی کیفیت لقب بدید چی بوده؟

همگی رو جواب بدید.

در خدمتتون هستم.

در 40 دقیقه قبل، Nsm1000 گفته است :

چشم نعیم جان. :x

لینک به دیدگاه

در 9 دقیقه قبل، Ali Subi گفته است :

سلام دوست من.

7.1 چیز خوب تو بازار پیدا نمیشه. نهایت 5.1 میشه چیز خوب گیر اورد.

صدای بزرگ؟! منظورتون حجم صدای بالاست؟

مدل اسپیکر 2.1 فعلیتون رو بفرمایید. مشکلاتش رو بفرمایید. نقاط ضعف و قوتش رو بگید.

کارت صداتون چی هست؟

درباره قیمت هم چون پراید شده 90 تومن دوست من. وقتی نهاد نظارتی همدست دلال باشه چیزی جز این نمیشه.

کاربریتون از اسپیکر چیه؟ هدف از خرید اسپیکر 7.1 یا 5.1 چی هست؟ قراره با اسپیکر موزیک گوش داده بشه یا بازی کرد و فیلم دید یا چیز دیگه؟

فکر میکنید تفاوت 5.1 با 2.1 فعلیتون چیه؟ صدای 5.1 تا حالا شنیدید؟ مدلش چی بوده؟
صدای خوبی ک شنیدید و باعث شده به 2.1 فعلیتون بی کیفیت لقب بدید چی بوده؟

همگی رو جواب بدید.

در خدمتتون هستم.

چشم نعیم جان. :x

1- اره صدای زیاد نمیخوام، و همون بزرگ منظورمه

2- مدل فعلی اسپیکرم 

https://www.lioncomputer.com/computer/computer-accessories/speaker/edifier/edifier-m1360-speaker.html

جدا از این که عقربه ولوم رو از وسط زیاد تر میکنی کیفیت صدا زیاد خش خش میکنه، اصلا کیفیت صدای خوبی هم نداره که هیچ، هر کس با موبایل هم زنگ میزنه یا اس ام اس میاد این اسپیکر شروع میکنه به وق وق کردن هی صدای اضافی ازش در میاد....

نقاط قوتی که من ندیدم...

3- کارت صدا ندارم همون کارت صدای مادربرد هست، که انبرد هست

4-همین چند ماه پیش دوستم Z906 خرید 3500، از قضا صدای همین اسپیکر رو دیدم که فهمیدم صدا تو بازی ها و موسیقی چقدر کیفیت داشته باشه مهم و لذت بخشه....

5- هدف هم از خرید اسپیکر روزانه 4 ساعت بازی، 2 ساعت موسیقی و چند روز در میان فیلم دیدن هست

6- والله همین Z906 رو تو موسیقی شنیدم تک تک جزئیات و صدا های موسیقی رو از هر کدوم از اسپیکر ها پخش میکرد یا موقع فیلم دیدن یا بازی کردن، اصلا یک وضعی بود انگار تو خود بازی یا موسیقی بودی...در صورتی که این حرکات با اسپیکر خودم  غیر محاله و اصلا لذت یک بازی رو ده برابر میکرد مثل R6

7- چند برند دیگه هم مثل پایونر و همین لاجیتک هم شنیدم که کیفیتشون ده برابر اسپیکر من حدقل

در اخر هم اگر امکان داشته باشه که 7.1 بخرم خیلی خیلی بهتره ...

ویرایش شده توسط Paradise Lost
لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، Paradise Lost گفته است :

هر کس با موبایل هم زنگ میزنه یا اس ام اس میاد این اسپیکر شروع میکنه به وق وق کردن هی صدای اضافی ازش در میاد....

با اجازه استارتر، مشکل بنده هم هست @Ali Subi

سینما خانگی 5.1 هست، مارک porsche (نه اون پورش معروف البته)، کارت صدا هم alc892 آنبورد رییلتک

لینک به دیدگاه

با اجازه استارتر.

دوستی هست به من بگه چطور میشه از شر سلف نویز خلاص شد؟ منظورم نویزی هست که وقتی چزی از اسپیکر پخش نمیشه، شنیده میشه. آیا اسپیکر های پسیو که آمپ اکسترنال دارن راه حله؟ اسپیکر فعلیم Z5500 هست، کارت صدامم هم آنبرد درست حسابیه در حد خودش.

لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، Paradise Lost گفته است :

...

اسپیکر فعلیتون اسپیکر خوبیه تو قیمت خودش. عزیز 906 قیمتش حدود 8 برابر این اسپیکره طبیعیه که اون خیلی بهتر باشه نباید با هم مقایسه بشن. مثل سمند با کادنزا!

درباره مشکل افزایش ولوم و کاهش کیفیت فقط و فقط کارت صدا میتونه کمک کنه. افزایش thd تو ولوم بالا از نقاط ضعف بزرگ کارت صداهای بی کیفیت هست. شما قبل از خرید اسپیکر گرون و قوی باید کارت صدای خوب تهیه کنید.

تو فروم چند مدل خوب و با قیمت خوب اومده بود بگردید ببینید هست یا نه همون ها رو تهیه کنید.

اگر با همین کارت صدای انبرد و معمولی اسپیکر خوب بخرید نهایت میتونید 30 درصد از ولوم فعلیتون بیشتر صدا بگیرید. البته حجم صدا خیلی بیشتر میشه ولی کیفیت صدای بالا و کاهش به هم ریختگی صدا نیازمند کارت صداست.

اون نویزی هم ک ازش صحبت میکنید به چند عامل برمیگرده اولیش نویز گیر ضعیف کارت صدا و dac برد شماست. به همین دلیله ک مین های جدید تبلیغ میکنن ک audio shield دارن چون مانع ورود این نویز ها میشن.

نکته دوم مدار نویز گیر خود اسپیکره ک نشون میده قدرت کافی برای حذف این نویز رو نداره. بنده رو اسپیکر قبلیم این نویز رو داشتم و با تعویض جای امپلی فایرش تونستم نویز رو حذف کنم.

با تعویض اسپیکر ممکنه این نویز از بین نره.

906 از بهترین 5.1 های دنیاست و بسیار با کیفیته. قیمتی ک اون دوستتون خریدن عالی بوده. 506 ک مدل ضعیف و ارزون همون هست هم اسپیکر خوبیه ولی اصلا به 906 نمیرسه اگر اون نوع صدا رو میخاید یا باید همون 906 رو بخرید یا از ادیفایر مدل های سری s مثل 550 رو بخرید ک قیمت نجومی دارن با 3 تومن اصلا نمیتونید بخرید.

درباره 5.1 هم این رو بدونید ک ویندوز به صورت نرمال موزیک ها رو فقط از ساب و اسپیکر های چپ و راست پخش میکنه ینی همون 2.1 میشه درستش هم همینه. اگر صدا رو بزارید از هر 5 تا پخش بشه نهایت 30 دقیقه میتونید بشینید اون وسط و بعد از 2 روز خودتون به 2.1 تبدیلش میکنید چون شدیدا سردرد میگیرید وسط اون همه صدا.

عمده تفاوت 5.1 با 2.1 تو گیم هست فیلم هم خیلی به ندرت هست که 5.1 باشه فیلم های 4k جدیدا میزارن ک حجم های بالای 8 گیگ دارن 5.1 هستن بقیه همون 2.1 میشن. حتی با دیکودر و ... باز هم چیز خوبی در نمیاد البته همونم از 2.1 بهتره ولی ارزش هزینه نداره.

درباره بازی هم من خودم گیمرم و اسپیکرم c6xd ادیفایره. تو بازی های انلاین هیچ چیز مثل هدفون خوب نمیتونه کمکت کنه. تو بازی های افلاین بله خیلی لذت بخشه مخصوصا ترسناک باشه ک هیچییی میری وسط بازی ولی بازی انلاین مخصوصا شوتر ها مثل وارزون ک بازی میکنم چند وقته، اصلا چیز مفیدی نیست هدفون بسیار بسیار بهتره.

اما درباره پیشهاد اسپیکر 5.1 تا 3 تومن ک بتونه نیاز شما رو براورده کنه. الان بازار ما وضعیت بسیار بدی داره قبلتر همون 906 رو پیشنهاد میدادم ولی الان نمیدونم چند شده. فکر میکنم با این پول نهایت بتونید c6xd ادیفایر تهیه کنید ک البته اسپیکر بسیار بسیار خوبی هست و پیشنهاد میدم بهتون. تمام پارامتر های مورد نیازتون رو داره.

مورد بعد میشه 506 لاجیتک که الان نگاه کردم سری جدیدش ارائه شده به اسم LOGITECH Z607 طبق مشخصاتش میشه حدس زد صدای بم و قوی داشته باشه چون ستلایت هاش تویتر ندارن تو های رنج و های ووکال کاملا از ادیفایر عقب میمونه. ولی بلوتوث داره که ممکنه براتون مهم باشه.

درباره بیسش زیاد تبلیغ شده ولی من چون صداش رو نشنیدم نمیتونم نظر قطعی بدم دربارش.

پیشنهاد قوی من به شما C6XD ادیفایر هست با 300 تومن افزایش بودجه.

نقاط برتری ادیفایر ساب بزرگترشه ک بیس عمیقتری بهتون ارائه میکنه.

دوم ستلایت ها با ووفر کاغذی و تویتر سافت دام جنس ابریشم ک بسیار تو های رنج و وولم بالا گوش نواز هستن و های رنج رو همیشه خوب ارائه میکنن نه تیز و نه بم.

سوم واتیج بیشتر ک باعث میشه نیاز نباشه اصلا ولوم رو تا اون حد بالا ببرید.

چهارم امپلی فایر تو محفظه جدا ک باعث میشه thd تو ولوم های بالا کم بشه.

پنجم جنس بدنه از چوب که باعث گرم تر شدن صدا و وضوح بیشتر میدرنج و کاهش فالش شدن های رنج میشه.

ولی قبلش کارت صدای خوب بگیرید بدون کارت صدای خوب این اسپیکر ها صدای اصلیشون رو نمیتونن نمایش بدن و شما از قسمتی از هزینه ای ک دادید براشون نمیتونید استفاده کنید.

==-==

در 37 دقیقه قبل، ali_8114 گفته است :

با اجازه استارتر، مشکل بنده هم هست @Ali Subi

سینما خانگی 5.1 هست، مارک porsche (نه اون پورش معروف البته)، کارت صدا هم alc892 آنبورد رییلتک

سینمای خانگی اغلب برد نویزگیر قوی ندارن مخصوصا برندی ک شما گرفتید و ی برند کاملا فیک هست فک نمیکنم اصلا قسمت نویزگیر داشته باشه.

راه های بالاتر ک گفتم رو تست کنید اگر جواب نداد گوشی رو دورتر بزار.😁

البته میتونید کارت صدای اکسترنال هم تست کنید شاید مشکل برطرف بشه.

در 21 دقیقه قبل، Devileytion گفته است :

با اجازه استارتر.

دوستی هست به من بگه چطور میشه از شر سلف نویز خلاص شد؟ منظورم نویزی هست که وقتی چزی از اسپیکر پخش نمیشه، شنیده میشه. آیا اسپیکر های پسیو که آمپ اکسترنال دارن راه حله؟ اسپیکر فعلیم Z5500 هست، کارت صدامم هم آنبرد درست حسابیه در حد خودش.

سلام دوست من.

فقط تو ویدیو ها دیده میشدی قبلنا.. ببین از خوبیای کروناس این که اینجایی 😄

عزیز اون نویز نشون دهنده خرابی تو ی قسمتی از صدای شماست. اکثرا خازن های ورودی برق امپلی اسپیکر دچار مشکل میشن و این نویز ایجاد میشه اکثر صدای تق تق هم بهش اضافه بشه ینی ای یس داره میره ب رحمت ایزدی.

ی تست کن اسپیکر رو از مین بکش ببین بازم نویز داره یا نه. اگر نداره مینت یا پاورت میتونن ایجاد کننده نویز باشن.

ی چیز عجیب هم ک ب تور من خورد 1080 گیگا قبلی من رو هدفون نویز مینداخت! صدای کویل واینش رو مینداخت رو هدفون!! ولی اسپیکرم به خاطر نویزگیر عالیش نویز نمیداد! الان ک عوض کردم msi با اینکه کویل واین کمی داره ولی اصلا نویز نمیده به هدفون! مرگ بر تو گیگا.

لینک به دیدگاه

در 7 دقیقه قبل، Ali Subi گفته است :

اسپیکر فعلیتون اسپیکر خوبیه تو قیمت خودش. عزیز 906 قیمتش حدود 8 برابر این اسپیکره طبیعیه که اون خیلی بهتر باشه نباید با هم مقایسه بشن. مثل سمند با کادنزا!

درباره مشکل افزایش ولوم و کاهش کیفیت فقط و فقط کارت صدا میتونه کمک کنه. افزایش thd تو ولوم بالا از نقاط ضعف بزرگ کارت صداهای بی کیفیت هست. شما قبل از خرید اسپیکر گرون و قوی باید کارت صدای خوب تهیه کنید.

تو فروم چند مدل خوب و با قیمت خوب اومده بود بگردید ببینید هست یا نه همون ها رو تهیه کنید.

اگر با همین کارت صدای انبرد و معمولی اسپیکر خوب بخرید نهایت میتونید 30 درصد از ولوم فعلیتون بیشتر صدا بگیرید. البته حجم صدا خیلی بیشتر میشه ولی کیفیت صدای بالا و کاهش به هم ریختگی صدا نیازمند کارت صداست.

اون نویزی هم ک ازش صحبت میکنید به چند عامل برمیگرده اولیش نویز گیر ضعیف کارت صدا و dac برد شماست. به همین دلیله ک مین های جدید تبلیغ میکنن ک audio shield دارن چون مانع ورود این نویز ها میشن.

نکته دوم مدار نویز گیر خود اسپیکره ک نشون میده قدرت کافی برای حذف این نویز رو نداره. بنده رو اسپیکر قبلیم این نویز رو داشتم و با تعویض جای امپلی فایرش تونستم نویز رو حذف کنم.

با تعویض اسپیکر ممکنه این نویز از بین نره.

906 از بهترین 5.1 های دنیاست و بسیار با کیفیته. قیمتی ک اون دوستتون خریدن عالی بوده. 506 ک مدل ضعیف و ارزون همون هست هم اسپیکر خوبیه ولی اصلا به 906 نمیرسه اگر اون نوع صدا رو میخاید یا باید همون 906 رو بخرید یا از ادیفایر مدل های سری s مثل 550 رو بخرید ک قیمت نجومی دارن با 3 تومن اصلا نمیتونید بخرید.

درباره 5.1 هم این رو بدونید ک ویندوز به صورت نرمال موزیک ها رو فقط از ساب و اسپیکر های چپ و راست پخش میکنه ینی همون 2.1 میشه درستش هم همینه. اگر صدا رو بزارید از هر 5 تا پخش بشه نهایت 30 دقیقه میتونید بشینید اون وسط و بعد از 2 روز خودتون به 2.1 تبدیلش میکنید چون شدیدا سردرد میگیرید وسط اون همه صدا.

عمده تفاوت 5.1 با 2.1 تو گیم هست فیلم هم خیلی به ندرت هست که 5.1 باشه فیلم های 4k جدیدا میزارن ک حجم های بالای 8 گیگ دارن 5.1 هستن بقیه همون 2.1 میشن. حتی با دیکودر و ... باز هم چیز خوبی در نمیاد البته همونم از 2.1 بهتره ولی ارزش هزینه نداره.

درباره بازی هم من خودم گیمرم و اسپیکرم c6xd ادیفایره. تو بازی های انلاین هیچ چیز مثل هدفون خوب نمیتونه کمکت کنه. تو بازی های افلاین بله خیلی لذت بخشه مخصوصا ترسناک باشه ک هیچییی میری وسط بازی ولی بازی انلاین مخصوصا شوتر ها مثل وارزون ک بازی میکنم چند وقته، اصلا چیز مفیدی نیست هدفون بسیار بسیار بهتره.

اما درباره پیشهاد اسپیکر 5.1 تا 3 تومن ک بتونه نیاز شما رو براورده کنه. الان بازار ما وضعیت بسیار بدی داره قبلتر همون 906 رو پیشنهاد میدادم ولی الان نمیدونم چند شده. فکر میکنم با این پول نهایت بتونید c6xd ادیفایر تهیه کنید ک البته اسپیکر بسیار بسیار خوبی هست و پیشنهاد میدم بهتون. تمام پارامتر های مورد نیازتون رو داره.

مورد بعد میشه 506 لاجیتک که الان نگاه کردم سری جدیدش ارائه شده به اسم LOGITECH Z607 طبق مشخصاتش میشه حدس زد صدای بم و قوی داشته باشه چون ستلایت هاش تویتر ندارن تو های رنج و های ووکال کاملا از ادیفایر عقب میمونه. ولی بلوتوث داره که ممکنه براتون مهم باشه.

درباره بیسش زیاد تبلیغ شده ولی من چون صداش رو نشنیدم نمیتونم نظر قطعی بدم دربارش.

پیشنهاد قوی من به شما C6XD ادیفایر هست با 300 تومن افزایش بودجه.

نقاط برتری ادیفایر ساب بزرگترشه ک بیس عمیقتری بهتون ارائه میکنه.

دوم ستلایت ها با ووفر کاغذی و تویتر سافت دام جنس ابریشم ک بسیار تو های رنج و وولم بالا گوش نواز هستن و های رنج رو همیشه خوب ارائه میکنن نه تیز و نه بم.

سوم واتیج بیشتر ک باعث میشه نیاز نباشه اصلا ولوم رو تا اون حد بالا ببرید.

چهارم امپلی فایر تو محفظه جدا ک باعث میشه thd تو ولوم های بالا کم بشه.

پنجم جنس بدنه از چوب که باعث گرم تر شدن صدا و وضوح بیشتر میدرنج و کاهش فالش شدن های رنج میشه.

ولی قبلش کارت صدای خوب بگیرید بدون کارت صدای خوب این اسپیکر ها صدای اصلیشون رو نمیتونن نمایش بدن و شما از قسمتی از هزینه ای ک دادید براشون نمیتونید استفاده کنید.

==-==

سینمای خانگی اغلب برد نویزگیر قوی ندارن مخصوصا برندی ک شما گرفتید و ی برند کاملا فیک هست فک نمیکنم اصلا قسمت نویزگیر داشته باشه.

راه های بالاتر ک گفتم رو تست کنید اگر جواب نداد گوشی رو دورتر بزار.😁

البته میتونید کارت صدای اکسترنال هم تست کنید شاید مشکل برطرف بشه.

سلام دوست من.

عزیز اون نویز نشون دهنده خرابی تو ی قسمتی از صدای شماست. اکثرا خازن های ورودی برق امپلی اسپیکر دچار مشکل میشن و این نویز ایجاد میشه اکثر صدای تق تق هم بهش اضافه بشه ینی ای یس داره میره ب رحمت ایزدی.

ی تست کن اسپیکر رو از مین بکش ببین بازم نویز داره یا نه. اگر نداره مینت یا پاورت میتونن ایجاد کننده نویز باشن.

ی چیز عجیب هم ک ب تور من خورد 1080 گیگا قبلی من رو هدفون نویز مینداخت! صدای کویل واینش رو مینداخت رو هدفون!! ولی اسپیکرم به خاطر نویزگیر عالیش نویز نمیداد! الان ک عوض کردم msi با اینکه کویل واین کمی داره ولی اصلا نویز نمیده به هدفون! مرگ بر تو گیگا.

ممنونم واقعا در مورد راهنمایی دوست عزیز ، واقعا خیلی لطف کردی و واقعا استفاده بردم.

اسپیکر رو بخرم بعدا هم کارت صدای خوب رو میخرم...الان فقط چند روزه وارد بحث اسپیکر شدم XD

خوب غیر از ادیفایر با این بودجه دیگه از چه برند های دیگه ای میتونم بخرم؟

راستی نظرت در مورد این اسپیکر چیه؟

Edifier S530D Desktop Speaker

لینک به دیدگاه

در 14 دقیقه قبل، Ali Subi گفته است :

سلام دوست من.

ممنون بابت پاسخ.

کم ارادتم که افتخار خدمت به شما خوب های لیونی رو از دست دادم.

جک های صدارو از روی برد و کنترل یونیت اسپیکر جدا کردم، تاثیری نداشت.

حقیقتش من خیلی ساله این اسپیکر رو دارم و از روز اول هم همین بوده. البته وقتی روی اپتیکال هست و صدایی پخش نمیشه خودش میوت میشه و سلف نویز نداره. اما روی اپتیک وقتی دیتا بهش میفرستی، حتی اگه صدای نداشته باشه فایلت؛ سلف نویز به شکل دیگه ولی همچنان یک نواخت برقراره.

روی جک های 3.5 وقتی صدا 0 هست از روی اسپیکر یا ویندوز باز سلف نویز یک نواخت برقراره. ولی mute رو میزنی از روی ریموت یا کلا اسپیکر رو stand by میکنی نویزش کاملا قطع میشه. حالا راه حل چیه؟ بدم بره اسپیکرو یا قابل تعمیره؟

به خاطر همین گفتم شاید اسپیکر پسیو یا مانیتورینگ این مشکل رو نداشته باشن. یه مدت چشممو G560 گرفته بود چون از سیم کشی 5.1 خسته شدم + جای زیادی که روی میز میگیره. ولی چون حدس میزنم اونم نویز داشته باشه فعلا بیخیالش شدم.

لینک به دیدگاه

در 55 دقیقه قبل، Paradise Lost گفته است :

ممنونم واقعا

خاهش میکنم دوست من. انجام وظیفست.

الان بازار وضعیت کاملا غیر عادی داره چیز خاصی نیست.

در حالت عادی هم البته لاجیتک و ادیفایر پیشنهاد میدادم. مدل های خوب دیگه هم از برند کریتیو بود ولی اونا ارزونن. تو قیمت های بالا و حجم بیشتر، همین ادیفایر و لاجیتک خیلی خوب عمل کردن.

سری S بالاترین سری ادیفایره و خیلی خوبه هر مدلش ک بگیری عالیه ولی ابعادش رو قبلتر ی سرچ بزن ببین.

باکس سابش اندازه ی دبه 20 لیتری فضا میخاد. ستلایتاش هم بزرگن. صداش عالیه هم تو کیفیت و هم حجم صدا، بسیار حجم صدای زیادی داره همین مدل 530 رو برای جشن تو اتاق 90 متری استفاده کردیم ترکونده بود فضا رو.

قیمتش ولی خیلی بالاست ولی. ادیفایر رو از اقای رضایی امار بگیر. قیمت بهتری از دیجیکالا و سایت ها میتونه بهت بده.

در 35 دقیقه قبل، Devileytion گفته است :

ممنون بابت پاسخ.

فدای تو لطف داری عزیز ما هم استفاده میکنیم از ویدیو های زیبات.

اینکه بی ورودی هم نویز داره نشون میده اسپیکرت رو این ورودی دچار نویزه. احتمالش هست به خاطر نداشتن ارت باشه، میتونی براش ی ارت با چارچوب دیوار یا لوله اب فلزی ایجاد کنی؟ زیرش رنگ نباشه ک کامل اتصال برقرار بشه.

میتونی از منفی خروجی اسپیکرت سیم بگیری برای ارت. منفیش میشه اون گردی دور خروجی ی سیم بزار روش و بزن به ی چیز فلزی ببین تغییری میکنه یا نه.

ویرایش شده توسط Ali Subi
لینک به دیدگاه

• 2 ماه بعد...

متسفانه 2 ماهه شب روز جست و جو میکنم، مورد خوبی پیدا نکردم. هیچ اسپیکر باب میل من هنوز پیدا نشده، مدل ادیفایر و لاجیتک فقط محدود شده به چند مدل خاص، یا سطح بشدت پایین، یا سطح بشدت خیلی بالا ، اولی رو نه نیاز دارم، دومیش رو نه قدرت و کیفیتش رو، یک چیزی در حد بوکشلف ها میخواستم که پیدا نمیشه.

یک چیزی مثل اینا، خیلی دوست داشتم یک مدل از اینا داشته باشم، ولی نیستش، حتی وارد کننده رسمی ادیفایر هم بهم گفت وارد نمیکنیم فعلا ، لاجیتک اون مدل هاش که 2 ماه پیش 700 تومن بود الا شدن 3 میلیون خریدشون غیر منطقی هست با این قیمت ها:/

خلاصه اگر کسی جایی رو پیدا کرد که اسپیکر های شبیه به اینا بفروشه اکبند، معرفی کنه لطفا بهم :/

https://www.amazon.com/dp/B0719C132V/ref=sspa_dk_detail_3?psc=1&pd_rd_i=B0719C132V&pd_rd_w=Ck2AU&pf_rd_p=a64be657-55f3-4b6a-91aa-17a31a8febb4&pd_rd_wg=bpfQ7&pf_rd_r=2DDEFEQAV0KNYYD2M7N1&pd_rd_r=044df6f0-340e-42fe-b645-a66d317801b3&spLa=ZW5jcnlwdGVkUXVhbGlmaWVyPUEySks3VFk5Q1ZNNTJNJmVuY3J5cHRlZElkPUExMDE1NDg2MTVGTEpWMzlOWVdLUCZlbmNyeXB0ZWRBZElkPUEwNzU1NjUyMllVWUNCNUxJVklHVSZ3aWRnZXROYW1lPXNwX2RldGFpbF90aGVtYXRpYyZhY3Rpb249Y2xpY2tSZWRpcmVjdCZkb05vdExvZ0NsaWNrPXRydWU=

نمیدونم چی شده، چرا وارد کننده ها همه چی وارد میکنند، ولی اسپیکر وارد نمیکنند، واقعا خیلی ناراحتم...

اگر همون موقعه که تایپک رو میزدم، بالاترین مدل ادیفایر رو میخریدم، دیجی کالا میداد 3800 ، الان شده 5800 :/ کاش همون موقعه همون رو میخریدم :/

ویرایش شده توسط Paradise Lost
لینک به دیدگاه

اقا بتشابید اسپیکر های بوکشلف تو لیون موجود شد، خدایی دیشب خواب همین اسپیکر رو دیدم، دیدم لیون موجودش کرده تو یک ثانیه سفارش دادم😁 منو این همه خوشبختی مهاله تو خواب و رویا میدیدم این اسپیکر ها رو 

این مدل رو خریدم که این همه دنبالش بودم اخرش اکبند خریده شد...

https://www.lioncomputer.com/catalog/product/view/id/34981/s/edifier-r1280db-2-0-bluetooth-speaker-444061/category/31/

بنظرم هر کسی نیاز داره سریع بخره تا دیگه ناموجود نشده باز :/

اینم محصولات جدید ادیفایر ش ایول داره.....

https://www.lioncomputer.com/brand/edifire.html

حقوق این ماهم رو هم واریز کنند هدفونش هم سفارش میدم...

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...