رفتن به مطلب

کاهش قیمت لپتاپ در 20 روز آینده

Mehrdad.93
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

در 1 ساعت قبل، WINNER گفته است :

خودتم داری میگی هرج و مرج

تو هرج و مرج هر ننه قمری میخواد از اب گلالود ماهی بگیره

مگر چند وقت پیش که دلار زیر 12 تومن امد

مثلا قیمت 9400 زیر 1900 نیومد

8700 شده بود زیر 3500

مادربردها قیمتشون خیلی کاهش پیدا کرده بود

ارزونی میشه مگر اینکه دوباره ثبات به بازار برگرده

این ثبات هم با افزایش موجودی کالا و کاهش قیمت دلار به وجود میاد

پس شما بشین منتظر...

لینک به دیدگاه

من هیچ امیدی به این بازار مرده ندارم.با این وضع حاضر نیستم بخرم.مگر روزی نیاز ضروری پیدا کنم.

ویرایش شده توسط Yasin.s
لینک به دیدگاه

این قیمت لپتاپ اسباب بازی :

https://delband.com/fa/محصولات/بازی-و-سرگرمی/کمک-اموزشی/لپ-تاپ-اموزشی

با این قیمت لپتاپ دست دو استوک میخریدن

به همین خیال باشین

من امیدی به این کشور ندارم

مگر اینکه امریکا بمب اتم بسازه بزنه شکل گربه درست کنه،حداقل مورچه های وطن یه نفس راحتی بکشن

لینک به دیدگاه

باری دیگر حس بدبختی وجودمان را فرا گرفت

https://fararu.com/fa/news/440165/حسین-راغفر-از-داخل-دولت-سیگنال-دلار-۲۵-هزار-تومانی-صادر-می‌کنند-دستکاری-دولت-در-بورس-خطرناک-است

برم لپتاپ رو بخرم، اینا یک هو دیدی دیوانه شدن دلار جدی جدی کردن 25 تومن

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، micpet گفته است :

باری دیگر حس بدبختی وجودمان را فرا گرفت

https://fararu.com/fa/news/440165/حسین-راغفر-از-داخل-دولت-سیگنال-دلار-۲۵-هزار-تومانی-صادر-می‌کنند-دستکاری-دولت-در-بورس-خطرناک-است

برم لپتاپ رو بخرم، اینا یک هو دیدی دیوانه شدن دلار جدی جدی کردن 25 تومن

شما اگر می دانستید این شخص که چنین مطالبی را بیان کرده کیست و شاید بشود گفت چیست؛دیگر حرف از دلار 25 هزار تومانی نمی زدید

در 13 ساعت قبل، Nsm1000 گفته است :

پس شما بشین منتظر...

قبل از این نیز نشسته ایم و همانطور که هم فرومی عزیز اشاره کردند ارزان شدنش را هم دیده ایم

روال بازار همین بوده و هست

لینک به دیدگاه

خود صرافی ملی داره قیمت دلارو هر روز میبره بالاتر بعد شما انتظار داری قیمتا بیاد پایین ؟ 😂

لینک به دیدگاه

در 8 ساعت قبل، Unknown Truth گفته است :

شما اگر می دانستید این شخص که چنین مطالبی را بیان کرده کیست و شاید بشود گفت چیست؛دیگر حرف از دلار 25 هزار تومانی نمی زدید

قبل از این نیز نشسته ایم و همانطور که هم فرومی عزیز اشاره کردند ارزان شدنش را هم دیده ایم

روال بازار همین بوده و هست

شما هم بشین میاد ...

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Nsm1000 گفته است :

شما هم بشین میاد ...

می نشینیم

صندلی مان هم نیلپر است(تازه از آن مدل بالاهایش)

اذیت نمی شویم

ویرایش شده توسط Unknown Truth
لینک به دیدگاه

https://www.shahrsakhtafzar.com/fa/news/28422-laptop-hardware-prices-not-falling

تو این مملکت نمیشه یه خبر بیاد و کسی تکذیبش نکنه

لینک به دیدگاه

ولی حالا با همه این تفاسیر ، چرا بین فروشگاههای مختلف اینقدر اختلاف قیمت فاحش و غیرمنطقی وجود داره ؟؟؟

مثال براتون میزنم :

الان قیمت پردازنده AMD THREADRIPPER 3960X رو توی لیون زده 38 میلیون و 700 هزار تومان ولی همین پردازنده رو فروشگاه فافا گذاشته 30 میلیون و 900 هزار تومان ! یعنی چیزی در حدود 8 میلیون تومان اختلاف قیمت !

این همه اختلاف قیمت ناشی از چیه ؟ عذرخواهی میکنم ولی مثل اینکه واقعأ "خر تو خر" شده این بازار !

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Unknown Truth گفته است :

می نشینیم

اذیت نمی شویم

نشستن که خوبه نهایت نشیمنگاهمون اوووف میشه

می ترسم انقدر طول بکشه خسته بشیم مجبور شیم بریم رو تخت دراز بکشیم دچار زخم بستر شیم

نیلپر تخت مدل بالا هم داره؟

در 46 دقیقه قبل، saeedx گفته است :

ولی حالا با همه این تفاسیر ، چرا بین فروشگاههای مختلف اینقدر اختلاف قیمت فاحش و غیرمنطقی وجود داره ؟؟؟

مثال براتون میزنم :

الان قیمت پردازنده AMD THREADRIPPER 3960X رو توی لیون زده 38 میلیون و 700 هزار تومان ولی همین پردازنده رو فروشگاه فافا گذاشته 30 میلیون و 900 هزار تومان ! یعنی چیزی در حدود 8 میلیون تومان اختلاف قیمت !

این همه اختلاف قیمت ناشی از چیه ؟ عذرخواهی میکنم ولی مثل اینکه واقعأ "خر تو خر" شده این بازار !

در این شکی نیست که در این بازار خر تو خر خرده فروش هم سودی بسیار بیشتر از اون چه که باید،میبره

ویرایش شده توسط Goorani
لینک به دیدگاه

مطمن باشید هیچ ظلمی پایدار نیست مگر اینکه باز مردم سرشون رو بیشتر زیر برف کنن وگرنه دیگه به اوج وقاحت و فضاحت رسوندن اینا با این کشورداری شون

من حاظرم از جون خودم بخاطر رفاه خانوادم بگذرم .

لینک به دیدگاه

دوستانی که میگن قیمت دلار باید پایین بیاد تا قیمت قطعات هم پایین بیاد

خدمتتون عرض کنم که من چند ماهی هست میخام یدونه ssd samsung evo 850 - 250gb بخرم که اسفند ماه با دالار 15 تومنی 750 تومن بود ، الان با دلار 17 تومنی به 1.200 رسیده

2 تومن قیمت دلار بالا رفت چطور قیمت اس اس دی 50درصد بالا رفت ؟ !

لینک به دیدگاه

در 23 دقیقه قبل، sinastar گفته است :

قیمت 750 تومنی  مربوط به خرید و واردات قبل بود و با دلار حدود 12 تومن، و چون پیش بینی این افزایش نرخ دلار رو نداشتن مدتی با همون قیمت قبل در بازار فروخته میشد

ولی در حوزه پردازنده افزایش قیمت به صورت آنی داشتیم.

در 2 ساعت قبل، saeedx گفته است :

مثال براتون میزنم :

یکی از دلایلش اینه فافا موجود داره ولی لیون باید از واسطه تهیه کنه.

ویرایش شده توسط masooyan
لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، sinastar گفته است :

خدمتتون عرض کنم که من چند ماهی هست میخام یدونه ssd samsung evo 850 - 250gb بخرم که اسفند ماه با دالار 15 تومنی 750 تومن بود ، الان با دلار 17 تومنی به 1.200 رسیده2

من تو آذر ماه همینو خریدم 570 ت دوستام مسخره میکردن میگفتن گرون خریدی

لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، Unknown Truth گفته است :

می نشینیم

اذیت نمی شویم

دی ایکس ریسر هم باشه ببخشید البته نشیمنتون اذیت میشه

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، MOHSEN-CH گفته است :

40 سال خاطره

مثل همون خدمته دیگه،همش میشه خاطره

الان تو نکشی هستیم ،یکم دیگه مونده ،۲سال ،نهایتش ۴سال،بعدش که کشور نابود شد ،خلاص میشیم

ویرایش شده توسط Silvermanhhh
لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، Nsm1000 گفته است :

دی ایکس ریسر هم باشه ببخشید البته نشیمنتون اذیت میشه

هر چیزی وطنی اش خوب است

ولاغیر

در ضمن آن برند که فرمودید گارانتی و خدمات پس از فروشش نیز بدرد عمه اش می خورد

در 7 ساعت قبل، sinastar گفته است :

دوستانی که میگن قیمت دلار باید پایین بیاد تا قیمت قطعات هم پایین بیاد

خدمتتون عرض کنم که من چند ماهی هست میخام یدونه ssd samsung evo 850 - 250gb بخرم که اسفند ماه با دالار 15 تومنی 750 تومن بود ، الان با دلار 17 تومنی به 1.200 رسیده

بزرگوار باز هم می گویم وقتی دلار افزایش قیمت داشته و ارزش ریال کم شود دلال و وارد کننده به دلیل عدم ثبات بازار و ترس از گران تر شدن قیمت را بیش از آن چه باید افزایش می دهد و پس از ثبات نسبی و بعد از چند ماه حباب قیمتی تا رسیدن به روال عادی و همیشگی به تدریج شکسته می شود

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Silvermanhhh گفته است :

الان تو نکشی هستیم ،یکم دیگه مونده ،۲سال ،نهایتش ۴سال،بعدش که کشور نابود شد ،خلاص میشیم

آخ گفتی... اگه بشه...

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Unknown Truth گفته است :

هر چیزی وطنی اش خوب است

ولاغیر

در ضمن آن برند که فرمودید گارانتی و خدمات پس از فروشش نیز بدرد عمه اش می خورد

بزرگوار باز هم می گویم وقتی دلار افزایش قیمت داشته و ارزش ریال کم شود دلال و وارد کننده به دلیل عدم ثبات بازار و ترس از گران تر شدن قیمت را بیش از آن چه باید افزایش می دهد و پس از ثبات نسبی و بعد از چند ماه حباب قیمتی تا رسیدن به روال عادی و همیشگی به تدریج شکسته می شود

پراید بدم خدمتتون؟
پراید هم وطنیست خوب است؟

لینک به دیدگاه

در 6 دقیقه قبل، Nsm1000 گفته است :

پراید بدم خدمتتون؟
پراید هم وطنیست خوب است؟

خب خودتان مشاهده کردید وطنی نبود که اگر بود چنین نبود

در 11 ساعت قبل، Goorani گفته است :

نشستن که خوبه نهایت نشیمنگاهمون اوووف میشه

می ترسم انقدر طول بکشه خسته بشیم مجبور شیم بریم رو تخت دراز بکشیم دچار زخم بستر شیم

نیلپر تخت مدل بالا هم داره؟

ندارد ولی می گویم مخصوص شما سفارش پذیرد

در ضمن اگر خوب و درست غلت بزنید زخم بستر نیز نخواهید گرفت

لینک به دیدگاه

در 10 ساعت قبل، Unknown Truth گفته است :

خب خودتان مشاهده کردید وطنی نبود که اگر بود چنین نبود

ندارد ولی می گویم مخصوص شما سفارش پذیرد

در ضمن اگر خوب و درست غلت بزنید زخم بستر نیز نخواهید گرفت

ایرانی میخوای شما؟ بفرما چه کولری داره، امنتیش که اصلا...

هر چیزی وطنیش خوب نیست، حتی همون آلمان و ژاپن و ایکس و ایگرگ هم نمیتونه بگه همه چیزش خوبه
این تعصبات الکی و غیر منطقی هستش فقط! منم کالا ایرانی استفاده میکنم و پیشنهاد میدم، نمونش مودم
vdsl  شرکت یوتل که حالا برچسب ساخت ایران داره، درسته قطعاتش ایرانی نیست اما خوبه 4 تا خانواده نون
میخورن، کیف، کفش، پوشاک واقعا سطح بالایی داره ایران و من به شخصه میخرم و پیشنهاد میدم اما در
مورد ماشین و خیلی چیزهای دیگه که نیاز نیست بگم واقعا آشغالن، یک مشت ماشین فسیل با تکنولوژی
بیش از 30 سال قبل. در مورد صندلی هم با اجازه جناب عالی بنده تو همین صنف در حال کارم و نیلپر
رو به همه پیشنهاد میدم، گرچه شرکت های ایرانی هستن که مطمئنا شما هم نمیدونی به کشورهای نظیر
بلژیک، آلمان، ترکیه، اوکراین ، قطر و... میز و صندلی صادر میکنن، در هر صورت من جنس آشغال ایرانی رو
تا 150 سال دیگه هم ازش حمایت نمیکنم. این تعصب نیست  حماقته دوست گرامی.

لینک به دیدگاه

در 29 دقیقه قبل، Nsm1000 گفته است :

هر چیزی وطنیش خوب نیست، حتی همون آلمان و ژاپن و ایکس و ایگرگ هم نمیتونه بگه همه چیزش خوبه
این تعصبات الکی و غیر منطقی هستش فقط! منم کالا ایرانی استفاده میکنم و پیشنهاد میدم، نمونش مودم
vdsl  شرکت یوتل که حالا برچسب ساخت ایران داره، درسته قطعاتش ایرانی نیست اما خوبه 4 تا خانواده نون
میخورن، کیف، کفش، پوشاک واقعا سطح بالایی داره ایران و من به شخصه میخرم و پیشنهاد میدم اما در
مورد ماشین و خیلی چیزهای دیگه که نیاز نیست بگم واقعا آشغالن، یک مشت ماشین فسیل با تکنولوژی
بیش از 30 سال قبل. در مورد صندلی هم با اجازه جناب عالی بنده تو همین صنف در حال کارم و نیلپر
رو به همه پیشنهاد میدم، گرچه شرکت های ایرانی هستن که مطمئنا شما هم نمیدونی به کشورهای نظیر
بلژیک، آلمان، ترکیه، اوکراین ، قطر و... میز و صندلی صادر میکنن، در هر صورت من جنس آشغال ایرانی رو

امان از عطر های جنسی!!!

لینک به دیدگاه

در 53 دقیقه قبل، Nsm1000 گفته است :

متاسفانه خیلی از دوستان از جمله شما متوجه لحن و بیان طنز اکثر نظرهای من نمی شوند

بنده از برند ایرانی یا خارجی نه دفاع می کنم نه...

برند برای من هیچ اهمیتی ندارد

آن چه را خریداری می کنم که نسبت کارایی و کیفیتش با توجه و در حد شناختی که دارم انتخابی معقول تر باشد

لکن این ها به کنار

ولی اگر روزی بنا به دفاع از تولید ملی باشد این منش و اسلوب شما غلط و اشتباه است

زیرا در کشورهای توسعه یافته هم حمایت دولتی و مردمی از صنایع نوزاد و همچنین تعرفه های بالا بر محصولات وارداتی که مشابه داخلی دارد عامل مهمی در رشد و پیشرفت صنعت بوده و سپس رو به اقتصاد رقابتی و آزاد آورده اند

می توانید تاریخ را خودتان مطالعه کنید!

شما اگر یک کالای ایرانی که کیفیت و قیمت خوبی هم دارد را تحصیل کنید که هنر نیست!این که اسمش حمایت از کالای داخلی نیست!

خسته نباشید!اگر نمی خواستید حمایت کنید هم عقل حکم می کرد که جنس با کیفیت و ارزان بهتر و جمیل تر است!

و البته باز هم تاکید می کنم در شرایط فعلی و به خاطر سیستم مدیریتی وحشتناک این استیت به شخصه در اکثر زمینه ها حمایت کننده کالای داخلی نیستم

کارفرمایی که خون کارگر را در شیشه کند لیاقت حمایت ندارد

کارفرمایی که با هزار دوز و کلک مونتاژ صد در صدی را به عنوان تولید داخل به مردم بی اندازد لیاقت حمایت ندارد

کارفرمایی که چند دهه حمایت شده و در رسته صنایع نوزاد قرار گرفته اما فقط پس رفت داشته لیاقت حمایت ندارد

کارفرمایی که سرمایه اش را اینجا چند برابر کرده ولی جمع می کند می برد کانادا لیاقت حمایت ندارد

استیتی هم که حامی چنین کارفرمایی ست لیاقت حمایت ندارد

وسلام

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...