رفتن به مطلب

خارج شدن از بازی بدون هیچ اروری

Recommended Posts

سلام دوستان خسته نباشید

من دیروز حین بازی کردن به مشکلی برخوردم که بعد از یک ساعت بازی خود به خود از گیم خارج میشه الان تو دومورد گیم همچین اتفاقی برام افتاده از دوستان خواهشمندم که مرا یاری کنند

لینک به دیدگاه

واسه من تو Fallout 4همینجوریه،بقیه بازیا نه

لینک به دیدگاه

برام سواله چقدر شما تایپک میزنی 

حداقل اول یه سرچی بزنید بعد تایپکش کنید

درضمن شما مشکل رم داشتی و شاید درصورت پر شدن رمت سیستم جا برای page file کردن نداره

برو حافظه مجازی روی هارد تنظیم کن رو 4تا8گیگ بزار بعد بازی کن 

لینک به دیدگاه

استاد شما ناراحتی از تاپیک زدن من؟مشکلات خودم را میگم و جواب میگیرم اگه شما ناراحتی جواب نده

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، mankan_rs گفته است :

استاد شما ناراحتی از تاپیک زدن من؟مشکلات خودم را میگم و جواب میگیرم اگه شما ناراحتی جواب نده

اتفاقا فکر میکنم اون دوستمون درست گفتن. شما مشکل رم داشتی و توی اون تاپیک هم آخر از تب Performance برنامه TaskManager عکس ندادید.

احتمالا با اضافه کردن PageFile مشکل کرش کردن برطرف میشه/

لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، ARMAN - H گفته است :

اتفاقا فکر میکنم اون دوستمون درست گفتن. شما مشکل رم داشتی و توی اون تاپیک هم آخر از تب Performance برنامه TaskManager عکس ندادید.

احتمالا با اضافه کردن PageFile مشکل کرش کردن برطرف میشه/

دوست عزیز از کجا میشه فهمید که رم مشکل داره الان شما اول بسم الله سیستم روشن میکنید چقدر از رمت در حال استفادست 

لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، mankan_rs گفته است :

دوست عزیز از کجا میشه فهمید که رم مشکل داره الان شما اول بسم الله سیستم روشن میکنید چقدر از رمت در حال استفادست 

عزیز، رمتون مشکل نداره فقط pageFile رو اگر روشن نیست روشن کنین احتمالا درست میشه مشکلتون.

حدود 3-4 گیگ فکر کنم

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...