رفتن به مطلب

سرور بحرین بازی Apex Legends

Hassan.SK
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

سلام دوستان

سرور بحرین به بازی تازه اضافه شده و پینگها تا حدودی کاهش پیدا کرده  برای وصل شدن به این سرور و گرفتن پینگ بهتر ، نیاز به قندشکن سرور امارات دارید که وقتی بهش وصل شدید میتونید روی سرور بحرین جوین بشید یکمی تعداد پلیر نسبت به فرانکفورت کمتر داره ولی خوب ارزش پینگ پایینتر داره

مطلب دیگه اینکه بنده از قندشکن پروتون استفاده میکردم و هفته ای یکبار ثبتنام میکردم اما الان تاییدیه از طریق ایمیل غیرفعال کردن اگه قندشکنی مشابه ای میشناسید که پینگ مناسب و پک لاست نداشته باشه توی خصوصی معرفی کنید

ممنون

R5Apex_2020_05_17_19_03_20_099.thumb.jpg.cfc7a890a2f47b761ff4943df09088ae.jpgR5Apex_2020_05_17_19_03_13_456.thumb.jpg.3075052d0e18e0f73e1152a5f3580859.jpg

این ویدئو هم شخصیتهایی که برای کاراکترها صدا گذاری کردن نشون میده

https://www.youtube.com/watch?v=aqnX-dQz4MA

این هم تاپیک به نظرم تاپیک مرجع بشه برای این بازی : هر مشکلی ، اسکرین شات از بازیهای خودتون فیلمهای فان و .... از بازی خودتون یا دیگران و هر چیزی راجب به این بازی میتونید اینجا بزارید

آیدی بنده توی اورجین اگه مایل بودید اضافه کنید هر از گاهی بازی میکنم

StarKilleRWild

لینک به دیدگاه

سلام

خیلی سری و خلاصه ...

سرور های خلیج ( دبی بحرین و ... ) به هیچ اعنوان واسه ایران مناسب نیست ! اندر حکایت ما دوتا بازاس ...

بنا به دلایل زیادی ... که اغلب دوتا بازا میدونن ! پینگ پایینه مثلا واسه من میزنه 70 ولی به طرز عجیبی لگ داره !

یا یه پلیر های میفته باهات که روس ها صد شرف دارن بهش :|

و ...راستی اینم بگم امارات سرویس V_P_eN اختصاصی نداره و تماما" رسد میشن !!!

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

بهترین سرور واسه ما ایرانیان سرور اروپا هستش ! با اینکه پینگ اغلبمون 120 تا 130 هستش ولی به شدت فیکس تر از سرور های خلیج بدرد نخوره !

و بهترین سرور قند شکن ( المان / اسپانیا / فرانسه / ایتالیا و ... هستش )

پ-ن: قندشکن من 2 ظرفیت خالی شده کسی خواست بگه ... والا به جرعت میتونم بگم واسه من محشر بوده ...

یکسال با خیال راحت بدون قطعی پلی میدم...

لینک به دیدگاه

دوستان حدودا یک ماهه که سرور بحرین واسه ایران کلا مشکل داره. وزیر جوان گفت که  فیبر بین الملل قطع شده و تعمیرش با طرف خارجیه. پینگ فورت که سرورش بحرینه از 50 شده 150. به تبع واسه بقیه بازیا هم همینه که با شبکه شخصی انتقال داده درست میشه. برنامه کاهش پینگ اگزیت لگ خیلی خوبه. سه روز هم فرصت اسفاده رایگان میده. البته اگر به تازگی سرور بحرین اضافه شده باید منتظر آپدیت برنامه برای اضافه کردن این سرور باشید.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 12 دقیقه قبل، miladhaerian گفته است :

دوستان حدودا یک ماهه که سرور بحرین واسه ایران کلا مشکل داره. وزیر جوان گفت که  فیبر بین الملل قطع شده و تعمیرش با طرف خارجیه. پینگ فورت که سرورش بحرینه از 50 شده 150. به تبع واسه بقیه بازیا هم همینه که با شبکه شخصی انتقال داده درست میشه. برنامه کاهش پینگ اگزیت لگ خیلی خوبه. سه روز هم فرصت اسفاده رایگان میده. البته اگر به تازگی سرور بحرین اضافه شده باید منتظر آپدیت برنامه برای اضافه کردن این سرور باشید.

exit lag

فقط 3 روز میده اونم میخوی دوباره ثبت نام کنی اون 3 روز پرمیوم رایگان نمیده

برای بنده پینگم معمولا روی 125-130 بود یکمی اینو اونور روی بحرین اسکرین گذاشتم حداقل 20-25 تا کمتر شده و خیلی خوبه به نظرم (گوش شیطون کر)

لینک به دیدگاه

در 10 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است :

exit lag

فقط 3 روز میده اونم میخوی دوباره ثبت نام کنی اون 3 روز پرمیوم رایگان نمیده

برای بنده پینگم معمولا روی 125-130 بود یکمی اینو اونور روی بحرین اسکرین گذاشتم حداقل 20-25 تا کمتر شده و خیلی خوبه به نظرم (گوش شیطون کر)

توی چنتدتا تاپیک قبلی  متوجه شدم که نتتون مبین نت هست. این نت کلاً با سرورهای خلیج فارس مشکل داره نمیدونم چرا. من با مبین نت پینگ داخلی 40 میگیرم با ایرانسل 50 اما سرور بحرین با مبین نت 100 با ایرانسل 60 الی 70. شما هم با یه نت دیگه امتحان کنید.

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...
  • کاربر ویژه

@ASTS

اینترنت علی قطع شد یا خودش لفت داد نمیدونم البته بعد اینکه مرد 😁

علی جون با این وجود میون 3 تا اسکواد تکی بودم بردم 😎 فقط به افتخار تو 

R5Apex_2020_06_03_13_35_31_960.jpg

لینک به دیدگاه

در 17 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است :

@ASTS

اینترنت علی قطع شد یا خودش لفت داد نمیدونم البته بعد اینکه مرد 😁

علی جون با این وجود میون 3 تا اسکواد تکی بودم بردم 😎 فقط به افتخار تو 

R5Apex_2020_06_03_13_35_31_960.jpg

علی که به idle معروفه :دی 😂

اینم از من 😎😂

20200601_152810.jpg

لینک به دیدگاه

حسن پشت سر این علی گلدن بک پک ما حرف نزن یهو دیدی پکت لاس 99 درصد گرفتیا😂

یک سری رنک رفتم بحرین حیف شد ریکورد نکردم بلایی سرشون اوردم که نپرس با r99 و mastiff

2 دست بازی کردم فک کنم 12k کیل رو که دیدن از سرور بحرین بنم کردن😂 دیگه نشد برم یعنی پلیر برای من پیدا نمی کرد اونم با ip امارات

@Hassan.SK

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 25 دقیقه قبل، RED گفته است :

نمیدونم مشکل از سرور بحرینه یا پروتون. هر 2 دقیقه یبار origin disconnect میشه!

راهی نیست که بدون قند پینگ کم بگیریم از سرور بحرین؟

من که خودم دارم میگردم فعلا بهترین راه خاموش کردن قندشکنه بعد از وصل شدن به اورجین

پروتون هم 7 روزش تموم شده ، کرکی یا هکی استفاده میکنید؟

لینک به دیدگاه

در 34 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است :

من که خودم دارم میگردم فعلا بهترین راه خاموش کردن قندشکنه بعد از وصل شدن به اورجین

پروتون هم 7 روزش تموم شده ، کرکی یا هکی استفاده میکنید؟

مال من بدون قند هم باز میشه origin

شکنو ببندی که کمترین پینگ از آلمان میگیری که 100 هستش واسه من. و بحرین هم میره بالای 200

تو پروتون سرور UAE7 کمترین پینگ رو میداد. حدود 70 تو سرور بحرین واسه APEX ولی همانطورگه گفتم سرور UAE مشکل داره و قطع و وصلیش زیاده.

کرکی نیست خودم هر هفته ثبت نام میکنم.

ویرایش شده توسط RED
لینک به دیدگاه

قبلا اینجا فراخوان دادم برای هم تیمی داخل رنک که کسی نیومد پس تصمیم گرفتم جدی بشینم سولو رنک اپ کنم این ویدیو تقدیم به رسول که دیشب نمی دونم از شدت هیجان بود از حال رفت😂 یا نتش ترکید بین علما اختلاف هست که دقیقا چی شد🤣

https://www.aparat.com/v/xRvWZ

@dmcmrk

لینک به دیدگاه

• 4 هفته بعد...
در در 30 اردیبهشت 1399 در 11:38، Hassan.SK گفته است :

سلام دوستان

سرور بحرین به بازی تازه اضافه شده و پینگها تا حدودی کاهش پیدا کرده  برای وصل شدن به این سرور و گرفتن پینگ بهتر ، نیاز به قندشکن سرور امارات دارید که وقتی بهش وصل شدید میتونید روی سرور بحرین جوین بشید یکمی تعداد پلیر نسبت به فرانکفورت کمتر داره ولی خوب ارزش پینگ پایینتر داره

مطلب دیگه اینکه بنده از قندشکن پروتون استفاده میکردم و هفته ای یکبار ثبتنام میکردم اما الان تاییدیه از طریق ایمیل غیرفعال کردن اگه قندشکنی مشابه ای میشناسید که پینگ مناسب و پک لاست نداشته باشه توی خصوصی معرفی کنید

ممنون

این ویدئو هم شخصیتهایی که برای کاراکترها صدا گذاری کردن نشون میده

https://www.youtube.com/watch?v=aqnX-dQz4MA

این هم تاپیک به نظرم تاپیک مرجع بشه برای این بازی : هر مشکلی ، اسکرین شات از بازیهای خودتون فیلمهای فان و .... از بازی خودتون یا دیگران و هر چیزی راجب به این بازی میتونید اینجا بزارید

آیدی بنده توی اورجین اگه مایل بودید اضافه کنید هر از گاهی بازی میکنم

StarKilleRWild

هرموقع وضع طوری شد که اومدن تو ایران سرور زدن خوب اگرنه من که عربی بلد نیستم نمیفهمم چی میگن. پینگ من هم با اروپا 85-95 میچرخه 

لینک به دیدگاه

پینگو ولش
پکت لاست دیوونه میکنه ادمو
من ک ایرانسل گرفتم اختصاصی برا ایپکس حجمشو کنار گذاشتم
مخابرات و شاتل ک 50/60 درصد پکت دارن تو محل ما

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...
  • کاربر ویژه

دوستان بعد دو هفته اومدم پلی کنم سرور بحرین پینگش تقریبا همونه اما پلیر خیلی کم داره و کلی باید منتظر بشی تا پر بشه سرور(بعضی پلیرهاشم نوب تشریف دارن) احتمالا تا کراس شدن باید صبر کنیم

سرور فرانکفورت که پینگ 115 الی 125 داشتم معمولا زیر 120 الان شده 148 !

R5Apex_2020_07_16_13_10_52_747.jpg

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Hassan.SK گفته است :

دوستان بعد دو هفته اومدم پلی کنم سرور بحرین پینگش تقریبا همونه اما پلیر خیلی کم داره و کلی باید منتظر بشی تا پر بشه سرور(بعضی پلیرهاشم نوب تشریف دارن) احتمالا تا کراس شدن باید صبر کنیم

سرور فرانکفورت که پینگ 115 الی 125 داشتم معمولا زیر 120 الان شده 148 !

R5Apex_2020_07_16_13_10_52_747.jpg

درود. چند روز پیش که اینترنت واسه چند ساعت قطعه شد سجاد بنابی توییت زد که مشکل قطعی از سمت ترکیه و ارمنستان داشتیم و مسیرهارو به جنوب تغییر دادیم. چون مسیر ها از جنوب میگذره افزایش پینگ با اروپا عادیه. در ضمن مسیر gbi بحرین تعمیر شده و اگر اینترنتتون خوب باشه پینگ زیر 65 میگیرید.(مبین نت بدرد سرور بحرین نمیخوره.)

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 11 ساعت قبل، miladhaerian گفته است :

درود. چند روز پیش که اینترنت واسه چند ساعت قطعه شد سجاد بنابی توییت زد که مشکل قطعی از سمت ترکیه و ارمنستان داشتیم و مسیرهارو به جنوب تغییر دادیم. چون مسیر ها از جنوب میگذره افزایش پینگ با اروپا عادیه. در ضمن مسیر gbi بحرین تعمیر شده و اگر اینترنتتون خوب باشه پینگ زیر 65 میگیرید.(مبین نت بدرد سرور بحرین نمیخوره.)

سرور بحرین ایپکس فعلا به درد نمیخوره چون هم پلیر کم داره هم پلیر درست حسابی ، پینگ بحرین هم حدود 92-96 میگیرم

که خیلی بهتر از 150 ، الان گلوله میزنی تا به هدف بخوره طرف این اونور کرده انگاری داری تیر هوایی میزنی

لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...
  • کاربر ویژه
در 38 دقیقه قبل، matrix.trixx گفته است :

اخر عاقبت اکانت اسمارف LOL 

@Hassan.SK

@dmcmrk

Apex Legends 8_3_2020 1_27_14 AM.png

من مدتیه بازی نکردم دیروز اومدم 2 دست بزنم پینگها بدجوری بالا رفته ، بحرین شده 105 که نمیشه جوین داد 2 ساعت باید منتظر بشی سرور پر بشه ، فرانکفورت هم 170 !

لینک به دیدگاه

در 9 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است :

من مدتیه بازی نکردم دیروز اومدم 2 دست بزنم پینگها بدجوری بالا رفته ، بحرین شده 105 که نمیشه جوین داد 2 ساعت باید منتظر بشی سرور پر بشه ، فرانکفورت هم 170 !

با قند شکن منم پینگم رفته بالا پس مجبورم اوریجین رو بیارم بالا بعد خاموشش کنم اگر با شکن بازی می کنی طبیعیه و مشکل از نت داخله

بحرین انشالا از مهر که کراس پلی اضافه بشه حسابی شلوغ میشه بریم به جنگ کنسول پلیرا😂

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 1 ساعت قبل، matrix.trixx گفته است :

با قند شکن منم پینگم رفته بالا پس مجبورم اوریجین رو بیارم بالا بعد خاموشش کنم اگر با شکن بازی می کنی طبیعیه و مشکل از نت داخله

بحرین انشالا از مهر که کراس پلی اضافه بشه حسابی شلوغ میشه بریم به جنگ کنسول پلیرا😂

بددون قندشکنم بازم پینگا از قبل بالاتره ، پینگ 105 بحرین بدون قندشکن بود قبلا 92 اینا بود

سرور فرانکفورت هم پلیرهای خوبی داره برخلاف سرور هلند و لندن که ضعیفترن 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اومدیم دو دست بزنیم از سرور فقط کیک شدم ! ارور قاطی پاتی داد

قبلا قندشکنو خاموش میکردی مشکلی نبود اما الان لیست دوستان نمیاره!

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...
در در 13 مرداد 1399 در 10:58، Hassan.SK گفته است :

اومدیم دو دست بزنیم از سرور فقط کیک شدم ! ارور قاطی پاتی داد

قبلا قندشکنو خاموش میکردی مشکلی نبود اما الان لیست دوستان نمیاره!

کلا نیستی حسن کلید😁

نیومدین رنک بازی کنیم سولو از بس هم تیمی نوب انداخت بام این 3 روز واقعا عذاب اور بود همش می خواست 1 به 3 فایت بدی اخرش رسوندمش دم در دیاموند😉

رسولم که کلا استرس داره اسپلیت یک هلش دادم دیاموند این اسپلیت فرار کردا از رنک😂@dmcmrk

Apex Legends 8_12_2020 7_25_32 AM.png

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، matrix.trixx گفته است :

کلا نیستی حسن کلید😁

نیومدین رنک بازی کنیم سولو از بس هم تیمی نوب انداخت بام این 3 روز واقعا عذاب اور بود همش می خواست 1 به 3 فایت بدی اخرش رسوندمش دم در دیاموند😉

رسولم که کلا استرس داره اسپلیت یک هلش دادم دیاموند این اسپلیت فرار کردا از رنک😂@dmcmrk

Apex Legends 8_12_2020 7_25_32 AM.png

اینوایتت میدم بیا دیگه :)) 

ویرایش شده توسط Sbamin
لینک به دیدگاه

در 10 دقیقه قبل، Sbamin گفته است :

اینوایتت میدم بیا دیگه :)) 

درود من که افلاینم الان انشالا فردا ساعت 3 بعد از ظهر به بعد امروز چند ساعتی بازی کردم و حقیقتش خستم ممنون بابت اینوایت

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...