رفتن به مطلب

ماشین اصلاح

silvermanHHH
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام 

یه ماشین اصلاح دارم بزور ریشو میزنه،دیروز مثلا خاستم تیغشو تیز کنم ،با سنگ چاقو تیز کن آب ریختم روی اون بعد سطح تیغو گذاشتم روش (بزرگه)صیغلش دادم ،بعد که گذاشتم ،الان دیگه موها دستو هم بزور میزنه ریش که دیگه تا میزارم رو ریش تکون میدم ریشو میگیره

مدلش remmington هست تیغ و لوازمش گیر نمیاد

بعد رفتم دیجی کالا قیمتا ماشین اصلاحو ببینم،پس افتادم 

آشغالای قلابی موزر و دارن میدن ۴۵۰!

گیری افتادم نمیدونم با این چیکار کنم ؟

این عکسشه،دم و دستگاه تیغش کامل درمیاد:

IMG_20200519_222151.jpg

لینک به دیدگاه

در 26 دقیقه قبل، Slasher گفته است :

نباید آب بخوره به تیغش... 

ربطی نداره من زیر شیر میشورم هردفعه

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، Behrouz Molaei گفته است :

ربطی نداره من زیر شیر میشورم هردفعه

من شنیده بودم آب بخوره کند میشه :(

لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، Slasher گفته است :

من شنیده بودم آب بخوره کند میشه :(

من صرفا برای تیز کردن اب ریختم که زیاد خراش برنداره

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Silvermanhhh گفته است :

سلام 

یه ماشین اصلاح دارم بزور ریشو میزنه،دیروز مثلا خاستم تیغشو تیز کنم ،با سنگ چاقو تیز کن آب ریختم روی اون بعد سطح تیغو گذاشتم روش (بزرگه)صیغلش دادم ،بعد که گذاشتم ،الان دیگه موها دستو هم بزور میزنه ریش که دیگه تا میزارم رو ریش تکون میدم ریشو میگیره

مدلش remmington هست تیغ و لوازمش گیر نمیاد

بعد رفتم دیجی کالا قیمتا ماشین اصلاحو ببینم،پس افتادم 

آشغالای قلابی موزر و دارن میدن ۴۵۰!

گیری افتادم نمیدونم با این چیکار کنم ؟

این عکسشه،دم و دستگاه تیغش کامل درمیاد:

IMG_20200519_222151.jpg

درود 

ببرید پیش ارایشگرها چون برای کار خودشون زیاد ازین کارا انجام میدن حتما میتونن کمکتون کنن

بهرحال اونا برای حرفه و کار خودشون مجبور به یادگرفتن مهارت های تعمیر ماشین های اصلاح هستن

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، Amirhossein Azimi گفته است :

درود 

ببرید پیش ارایشگرها چون برای کار خودشون زیاد ازین کارا انجام میدن حتما میتونن کمکتون کنن

بهرحال اونا برای حرفه و کار خودشون مجبور به یادگرفتن مهارت های تعمیر ماشین های اصلاح هستن

اوکی میرم دستگاهو میبرم ببینم میتونن تیزش کنن،شایدم خودشم مشکل داره

لینک به دیدگاه

سنگ چاقو تیز کن آب ریختم

هر سنگی نمیشه استفاده کرد بهترین کار همون بدی به تعمیرکاران ماشین اصلاح، زیادی با تیغه ها ور نرو تیغه های اورجینال موزر من خراب شد 150 تومن قیمت تیغه های اورجینالش شد.

لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، masooyan گفته است :

هر سنگی نمیشه استفاده کرد بهترین کار همون بدی به تعمیرکاران ماشین اصلاح، زیادی با تیغه ها ور نرو تیغه های اورجینال موزر من خراب شد 150 تومن قیمت تیغه های اورجینالش شد.

اره خوندم که سنگ گریت ۴۰۰۰میخاد ،اما خب کل سایتا داخلیو گشتم تنها جایی که دیدم مالتینا بود،سفارش سنگ از آمازون!

حالا تیغه هاش اگه گیر میومد بازم میخریدم،بدبختی مثل موزر چیاش گیر نمیاد

لینک به دیدگاه

اوکی میرم دستگاهو میبرم ببینم میتونن تیزش کنن،شایدم خودشم مشکل داره

داداشم شما اگه بتونی یدونه از اون موزر قدیمی قرمزا اصلیشو گیر بیاری خیلی خوبه.

مال حقیه لامصب🥰.لوازمشم همیشه هست

لینک به دیدگاه

سلطان یه بسته تیغ تیز + ژیلت بخر راحت یه روز در میون دوتیغه کن ارتشی باش ... :D

لینک به دیدگاه

من دو سال پیش از همین دیجی کالا یکی از همین موزر ها خریدم 150 تومن تا الان خیلی راحت میگیرم، تیغش اینقدر تیز هست که موقه زدن باید هواست باشه صورت و گردن رو قیچی نکنه😑

لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، invoker گفته است :

حاجی آدم پوستش میفته با تیغ بزنه .پیر که بشی همینطوری زشت میشه آدم چ برسه پوست بیفته😭

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، lordinvo1380 گفته است :

حاجی آدم پوستش میفته با تیغ بزنه .پیر که بشی همینطوری زشت میشه آدم چ برسه پوست بیفته😭

بابای شمارو نمیدونم ولی بابای من خدا حفظش کنه ... 60 ساله ریشش رو با تیغ میزنه ! صورتش از صورت منم جوونتره ...

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

حالا من به شوخی گفتم یه روز در میون ! در اصل یبار که با تیغ بزنی تا حداقل 5 روز ته ریشه ! بعدش دوباره تیغ ...

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، invoker گفته است :

بابای شمارو نمیدونم ولی بابای من خدا حفظش کنه ... 60 ساله ریشش رو با تیغ میزنه ! صورتش از صورت منم جوونتره ...

عجب بابایی خدا حفظش کنه♥

لینک به دیدگاه

یادش بخیر ... 4-5 ماه پیش من اینو واسه یکی از کاربرای پرشین از امازون امارات تهیه کردم ... 1 تومن قیمت خورد !

https://www.amazon.ae/HATTEKER-Rechargeable-Hair-Clippers-Men/dp/B07YHRM26S/ref=sr_1_104?qid=1579456334&s=hpc&sr=1-104

وقتی رسید بدستم ... لامصب عجب چیزی بود :| جوری که به طرف گفتم این واسه من یکی دیگه واست سفارش میدم :D

الان همینو بخوام بخرم با درهم 5 تومنی فقط خوده خریدش 1500 میشه :|

تا برسه بدستم حدودا 2300 قیمت میخوره :|

لینک به دیدگاه

در 12 دقیقه قبل، invoker گفته است :

این که آره ،ولی من میخام ته ریش باشه،البته فکر نکنید من رفتم جزو قیمه خورا xDصرفا خودم احساس میکنم ته ریش بیشتر بم میاد،بعد ته ریش که میشم شبیه کارگر افغانیا خخخ

در 18 دقیقه قبل، lordinvo1380 گفته است :

در 14 دقیقه قبل، Paradise Lost گفته است :

من دو سال پیش از همین دیجی کالا یکی از همین موزر ها خریدم 150 تومن تا الان خیلی راحت میگیرم، تیغش اینقدر تیز هست که موقه زدن باید هواست باشه صورت و گردن رو قیچی نکنه😑

دلم نمیاد بندازمش،قیمتش الان ۴۰۰هست ،تقریبا فکر کنم ۶سال پیش بود ۷۰از دیجی کالا خریدمش.صداش قبلا اینقد کم بود الان شده عین این موزرای درب و داغون صدا تراکتور میدن،البته وقتی تیغو درمیارم بازم کم صدا میشه

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، lordinvo1380 گفته است :

عجب بابایی خدا حفظش کنه♥

فقط بابای من نیست ! شما هر سال خورده ای که / مال دوره پهلوی بزرگه رو ببینین ریشش 2 تیغه اس !

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

صورتشون هم عینه هلو ! دروغ میگم یه نگاه به فرمانده ارشد های ارتش بندازه !!! ( مال دوره پهلوی ) / ( که البته الان چیزی ازشون باقی نمونده )

اصالت یعنی همین !

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، Silvermanhhh گفته است :

این که آره ،ولی من میخام ته ریش باشه،البته فکر نکنید من رفتم جزو قیمه خورا xDصرفا خودم احساس میکنم ته ریش بیشتر بم میاد،بعد ته ریش که میشم شبیه کارگر افغانیا خخخ

دلم نمیاد بندازمش،قیمتش الان ۴۰۰هست ،تقریبا فکر کنم ۶سال پیش بود ۷۰از دیجی کالا خریدمش.صداش قبلا اینقد کم بود الان شده عین این موزرای درب و داغون صدا تراکتور میدن،البته وقتی تیغو درمیارم بازم کم صدا میشه

والا هیچی بهتر از تیغ نیست ! کافیه فقط اصولی کار کنی ... یبار صاف میکنی نم نم جوونه میکنه میشه ته ریش ! بعد دوبار ...

ماشین اصلاح هم بیاری کمکش دیگه نورعلا نوره ... :D

هم اصالت و داری همم حاسب میبرن اذت :D

چی میخواهی دیگه ؟!

جدا از شوخی... این ماشین موزر قرمزا ار همه چی بهتر و بصرفه تره

هم یدکی هاش راحت پیدا میشه همم اغلب ارایشگرا میتونن تعمییرش کنن.

لینک به دیدگاه

در 44 دقیقه قبل، invoker گفته است :

مررررردم از خنده 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

لینک به دیدگاه

در 7 دقیقه قبل، Function گفته است :

مررررردم از خنده 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

ای شیطون :D توام ارتش بودی نکنه 🤣

---------------------------------------------------------------

یه بنده خدای / ِیه ژلت داشت ... بعد 4 ماه تازه ازش دزدیدن :D

لامصب سامورایی بود 🤣 خودش که نه تیغش :D

تو کف این مونده بودم این ژیلت چجوری بعد 4 ماه صورتشو خط میندازه :|

والا بخدا من نو نو میخرم به زور باهاش ته ریش میزنم :| از بس که اشغاله :|

افتخار هم میکرد تو گردان تکاوریه :D:D:D

استارتر عزیز دمت گرم کلی خاطره واسم تازه کردی :D

ولی خوب خودتو لو دادی خدمت نرفتی شیطون @Silvermanhhh

یا هم اگه رفتی هتل بوده هتللللل 🤣

لینک به دیدگاه

سلام دوست من.

عزیز من تو 2 سال گذشته از این مدل ریش تراش حدود 7 عدد برای خودم و اطرافیانم خریدم https://www.digikala.com/product/dkp-416286/ماشین-اصلاح-کیمی-مدل-km-5017

بدون شک بهت میگم بهترین ریش تراشی هست ک میتونی تهیه کنی با قیمت بسیار خوب.

بعد 2 سال هیچ کدوم نه کند شده نه مشکلی پیدا کرده. بسیار عالی مثل روز اول داره کار میکنه و تیزه تیز هست.

از خریدش پیشمون نمیشی.

موفق باشید.

لینک به دیدگاه

در 30 دقیقه قبل، invoker گفته است :

ستارتر عزیز دمت گرم کلی خاطره واسم تازه کردی :D

ولی خوب خودتو لو دادی خدمت نرفتی شیطون @Silvermanhhh

یا هم اگه رفتی هتل بوده هتللللل 🤣

ناجا بودم 

اونجا چون زیادی ball مال  داره ،کلا همشون ژست مومنی میگیرن( از اونور هم از مردم رشوه میگیرن،پشت سر هم عین زنا همسایه غیبت میکنن)

یبار بخاطر نماز نخوندن راپورتمو دادن از پاسگاه برم عقیدتی تا توضیح بدم که چرا نمیخونم(کلا رو هم بیست بار بیشتر نماز نخوندم اونم از سر زور بود)

در 30 دقیقه قبل، Ali Subi گفته است :

سلام دوست من.

عزیز من تو 2 سال گذشته از این مدل ریش تراش حدود 7 عدد برای خودم و اطرافیانم خریدم https://www.digikala.com/product/dkp-416286/ماشین-اصلاح-کیمی-مدل-km-5017

بدون شک بهت میگم بهترین ریش تراشی هست ک میتونی تهیه کنی با قیمت بسیار خوب.

بعد 2 سال هیچ کدوم نه کند شده نه مشکلی پیدا کرده. بسیار عالی مثل روز اول داره کار میکنه و تیزه تیز هست.

از خریدش پیشمون نمیشی.

موفق باشید.

بنظر چیز خوبیه ،اگه اون درست نشد میخرم دستت درد نکنه

لینک به دیدگاه

در 9 دقیقه قبل، Silvermanhhh گفته است :

اونجا چون زیادی ball مال  داره

ششششششششششششششت

لینک به دیدگاه

در 7 ساعت قبل، invoker گفته است :

فقط بابای من نیست ! شما هر سال خورده ای که / مال دوره پهلوی بزرگه رو ببینین ریشش 2 تیغه اس !

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

صورتشون هم عینه هلو ! دروغ میگم یه نگاه به فرمانده ارشد های ارتش بندازه !!! ( مال دوره پهلوی ) / ( که البته الان چیزی ازشون باقی نمونده )

اصالت یعنی همین !

درود بر شما وپدر گرامیتون.اصلا کیف کردم این موارد رو شنیدم.واقعا آرتش یعنی همین چیزها.نظم ونظم ونظم در همه ارکان زندگی فردی تا یگان

ارتش فدای ملت

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...