رفتن به مطلب

انجمن محصولات گرین Green شرکت پردیس صنعت سیاره سبز

Recommended Posts

با عرض سلام خدمت آقای مهندس عمرانی

اگه لطف کنید این سوال من رو جواب بدین ممنون می شم.

http://lioncomputer.ir/forum/showpost.php?p=41959&postcount=71

در ضمن قیمت دو کیس cm690 و infinity رو هم لطف کنید بفرمایید

ممنون

لینک به دیدگاه

• ارسال 175
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

تصاویر ارسال شده

به نام آنکه جانشین همه نداشتن هاست

دوستان عزیز؛

سلام،

همانطور که قول داده بودم، نتایج مقایسه حقیقی دو مدل کیس Infinity و CM690 را آماده نمودم و نتایج حاصله را در تصویر قرار دادم. امیدوارم که انصاف را رعایت نموده باشم و نتیجه گیری را بر عهده خوانندگان محترم می سپارم.

i24286_CM690INFINITYCompare1.gif

i24287_CM690INFINITYCompare2.gif

i24288_CM690INFINITYCompare3.gif

با تقدیم احترام

ویرایش شده توسط J.Omrani
لینک به دیدگاه

سلام ...

با تشکر از شما مهندس عمرانی عزیزکه همیشه به وعده هاتون عمل میکنید :)

ای کاش میشد که بین این دو مقایسه ای هم از نظر کولینگ انجام میگرفت با نصب سخت افزارهای مشابه داخل کیس ها که البته این کار کمی زمان بر هست و انتظار این که این کار انجام بشه نیست :D ولی خوب اینطوری خیلی بهتر میشد و خریدار بهتر میتونست نتیجه گیری کنه چون توی این رنج قیمت این کیس ها خیلی پر طرفدار هستن و نتیجه گیری شخص رو راحت تر میکنند ...

با تشکر بابت زحماتی که میکشید...

لینک به دیدگاه

درود

اول اینکه از جناب عمرانی عزیز تشکر میکنم بابت وقتی که گذاشتید و ارزشی که برای نظرات دوستان قائل شدید .

در کل به نظر من هر کدوم از این کیسها طرفدارهای خودشو در بازار داره و خیلی وقتها شده که مشتری برای خرید به این مشخصات ریز این دو کالا توجه نمیکنه و فقط دنبال برندش میره حالا خوب باشه یا بد باشه

لینک به دیدگاه

سلام ...

با تشکر از شما مهندس عمرانی عزیزکه همیشه به وعده هاتون عمل میکنید :)

ای کاش میشد که بین این دو مقایسه ای هم از نظر کولینگ انجام میگرفت با نصب سخت افزارهای مشابه داخل کیس ها که البته این کار کمی زمان بر هست و انتظار این که این کار انجام بشه نیست :D ولی خوب اینطوری خیلی بهتر میشد و خریدار بهتر میتونست نتیجه گیری کنه چون توی این رنج قیمت این کیس ها خیلی پر طرفدار هستن و نتیجه گیری شخص رو راحت تر میکنند ...

با تشکر بابت زحماتی که میکشید...

به نام آنکه جانشین همه نداشتن هاست

دوست خوب من؛

سلام،

در مورد مقایسه کولینگ:

حداقل حجم انتقال هوا در کیس Infinity به فضای بیرونی کیس معادل 197 فوت مکعب در هر دقیقه است.

حداقل حجم انتقال هوا در کیس CM690 به فضای بیرونی کیس معادل 45 فوت مکعب در هر دقیقه است.

حداقل حجم انتقال هوا در کیس Infinity به فضای داخلی کیس معادل 72 فوت مکعب در هر دقیقه است.

حداقل حجم انتقال هوا در کیس CM690 به فضای داخلی کیس معادل 90 فوت مکعب در هر دقیقه است.

حداقل عمر مفید فن ها در کیس Infinity معادل 50 هزار ساعت است.

حداقل عمر مفید فن ها در کیس CM690 معادل 25 هزار ساعت است.

و...

(در مورد تست هم انشاا.. اگر شما همکاری نمایید، تجهیزات جهت تست در اختیارتان قرار خواهد گرفت)

درود

اول اینکه از جناب عمرانی عزیز تشکر میکنم بابت وقتی که گذاشتید و ارزشی که برای نظرات دوستان قائل شدید .

در کل به نظر من هر کدوم از این کیسها طرفدارهای خودشو در بازار داره و خیلی وقتها شده که مشتری برای خرید به این مشخصات ریز این دو کالا توجه نمیکنه و فقط دنبال برندش میره حالا خوب باشه یا بد باشه

جناب آقای حسینی؛

سلام،

بنده نیز با شما موافقم که در ایران بیشتر بحث بر سر برند است تا نقد ، موشکافی و مقایسه رودرروی دو محصول.

در جدول مشخصات قرار داده شده در قسمت بالا، حتی ریزترین موضوعات نیز مورد مقایسه قرار گرفته اند. آیا هیچکدام از دوستان به ضخامت ورقهای به کار رفته شده در این دو کیس (که یکی از مهمترین عوامل قیمت تمام شده کیس به شمار می رود) دقت فرمودند؟ و...

با تقدیم احترام

لینک به دیدگاه

بنده نیز با شما موافقم که در ایران بیشتر بحث بر سر برند است تا نقد ، موشکافی و مقایسه رودرروی دو محصول.

در جدول مشخصات قرار داده شده در قسمت بالا، حتی ریزترین موضوعات نیز مورد مقایسه قرار گرفته اند. آیا هیچکدام از دوستان به ضخامت ورقهای به کار رفته شده در این دو کیس (که یکی از مهمترین عوامل قیمت تمام شده کیس به شمار می رود) دقت فرمودند؟ و...

درود

ممنون از توضیحات خوبتون جناب عمرانی .

اگر قطر کیسی دو برابر اون یکی باشه باز هم بر طبق تجربه ای که در این بازار خراب شده دارم مشتری وقتی یه چیزی رو دوست داره میره دنبالش و اگر یک کالای بهتر با نصف قیمت بهش بدی نمیخره این واقعیت بد بازاره

لینک به دیدگاه

جناب عمرانی عزیز

اگه براتون مقدوره مشحصات فنی کیس Fusion گرین رو هم به طور کامل مثل Infinity بذارین

اینطور که از عکس مربوطه در سایت گرین دیدم باید کیس حرفه ای باشه

لطفا زمان احتمالی ورود به بازار و قیمت تخمینی اون هم ذکر کنید

با سپاس فراوان

لینک به دیدگاه

سلام

اگه ممکنه یک کیس تا 50 هزار تومن به من پیشنهاد بدین

می خوام که حتما فیلتر گرد و خاک داشته باشه (ترجیحا قابل شست و شو) چون کیس قبلیم (Silent Storm) داخلش چند سانتی متر خاک نشسته :)

خیلی متشکرم

لینک به دیدگاه

فکر میکنم نسبت به زمان طراحی و ابتکار در طراحی همه چیز به نفع کولر مستر cm690 . کیس اینفینتی فقط یک مقدار بنا به سال ساخت دو تا سه تا اپشن به طرح کولر مستر اضافه کرده . ولی در کل هر دو کیس حرفه ای هستند

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

جناب عمرانی به نظر من این پاورهای جدید گرین که فن های بزرگتر دارند (مثل gp1035) بدرد کیس هایی مثل orbit و magnum 2 می خوره که یه سوراخ از زیر برای خروج هوای گرم پاور داره اما اگه به خوایم توی کیس های قدیمی مثل silent storm وصل کنیم هوای گرم پاور مستقیما به cpu و داخل کیس می زنه اگه دارم اشتباه می گم منو توجیه کنید

لینک به دیدگاه

به شماره 88911378 تماس بگیرید داخلی 144 باهاشون صحبت کنید

لینک به دیدگاه

• 4 ماه بعد...

با سلام.

دوستان من یک کیس Magnum+ دارم.

گرافیکم هم 4670

چند وقتی بود که روشن میکردم سیستم رو اول این فن این گرافیکه خیلی صدا میکرد و باید چتد بار با دست از پایین فشار میاوردم تا درست میشد ( در همون حین هم احساس میشد که خیلی داغ شده)

تا این گه امروز که بردم گارانتی (اهتمام) گفت که سوخته (نیم سوز شده یا یه چیزی تو این مایه ها) و تعویض کردم با مدل جدید تر ی از همون club 3d

اما سوال من اینجاست که من MB ام

Biostar Tp43D2A7

هست.

و توی کیس که گذاشتم، موقع نصب گرافیک وقتی اون رو توی اسلات PCI-E میزنم، نمیدنم به خاطر سنگینی کارت (یعنی عادیه) یا به خاطر این که MB کمی بالاتر نصبت به اسلات های پشت کیس قرار گرفته باید موقع بستن پیچ کارت گرافیک، اون رو کمی به سمت بالا هل بدم که احساس میکنم با این کار فن کارت از حالت کاملا افقی بودن خارج میشه و کمی مایل میشه و احساس میکنم که به خاطر این مسئه یک کمی صدای بیشتر میده.... خواستم نظر متخصصین رو بپرسم.

ضمنا کارتم خیلی (یعنی واقعا خیلی ! ) گرد و خاک گرفته بود که اون طرف تو گارانتی گفت که احتمالا به خاطر همون بوده و رگوله های فن خراب شدن و این حرف ها ...

الان یک بلوور گرفتم تا هر ماه اگر بتونم گرد گیری کنم....

تاثیر داره دیگه نه ؟!

ممنون.

لینک به دیدگاه

با سلام.

دوستان من یک کیس Magnum+ دارم.

گرافیکم هم 4670

چند وقتی بود که روشن میکردم سیستم رو اول این فن این گرافیکه خیلی صدا میکرد و باید چتد بار با دست از پایین فشار میاوردم تا درست میشد ( در همون حین هم احساس میشد که خیلی داغ شده)

تا این گه امروز که بردم گارانتی (اهتمام) گفت که سوخته (نیم سوز شده یا یه چیزی تو این مایه ها) و تعویض کردم با مدل جدید تر ی از همون club 3d

اما سوال من اینجاست که من MB ام

Biostar Tp43D2A7

هست.

و توی کیس که گذاشتم، موقع نصب گرافیک وقتی اون رو توی اسلات PCI-E میزنم، نمیدنم به خاطر سنگینی کارت (یعنی عادیه) یا به خاطر این که MB کمی بالاتر نصبت به اسلات های پشت کیس قرار گرفته باید موقع بستن پیچ کارت گرافیک، اون رو کمی به سمت بالا هل بدم که احساس میکنم با این کار فن کارت از حالت کاملا افقی بودن خارج میشه و کمی مایل میشه و احساس میکنم که به خاطر این مسئه یک کمی صدای بیشتر میده.... خواستم نظر متخصصین رو بپرسم.

ضمنا کارتم خیلی (یعنی واقعا خیلی ! ) گرد و خاک گرفته بود که اون طرف تو گارانتی گفت که احتمالا به خاطر همون بوده و رگوله های فن خراب شدن و این حرف ها ...

الان یک بلوور گرفتم تا هر ماه اگر بتونم گرد گیری کنم....

تاثیر داره دیگه نه ؟!

ممنون.

درود

در مورد متمایل شدن کارتتون این قضیه خیلی عادی هست و مشکلی پیش نمیاد به شرطی که در حدی نباشه که جایگاهش در شکاف pci ex شل باشه.ضمنا وجود یک بلوور برای کسی که سیستم داره و میدونه گرد و خاک زیاد میگیره کیسش ضروری هستش فقط باید موقعی استفاده بشه که قطعات کاملا سرد شده و چند ساعتی از خاموش بودن سیستم میگذره

ویرایش شده توسط MR PC
لینک به دیدگاه

سلام ! در مورد استفاده از بلوور ، حواستون باشه بصورت مستقیم و نزدیک به فن نگیریدش ، چون باعث فشار و خرابی فن میشه ! اینو از روی تجربه میگم . مخصوصا در مورد فن گرافیک .

دوستان شرمنده منظورم بلوور بود !

ویرایش شده توسط بازنده
لینک به دیدگاه

ما که وسعمون به بلوری نمیرسه ! :دی

اما ربطش چیه ؟ تجربه شما چی بوده ؟! (به خاطر لیزرش میگید ؟!)

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...
  • کاربر ویژه

جمعه ۱۶ بهمن ۸۸ - ۰۱:۴۵' timestamp='1265321710' post='39903']

جناب عمرانی عزیز

اگه براتون مقدوره مشحصات فنی کیس Fusion گرین رو هم به طور کامل مثل Infinity بذارین

اینطور که از عکس مربوطه در سایت گرین دیدم باید کیس حرفه ای باشه

لطفا زمان احتمالی ورود به بازار و قیمت تخمینی اون هم ذکر کنید

با سپاس فراوان

سلام:

دوست عزیز آقای Amir-Miri این هم تعدادی عکس از کیس FUSION برای اطلاعات بیشتر می توانید به سایت اصلی این محصول ، که ساخت کشور کره جنوبی است مراجعه بفرما یید .

نام کمپانی GMC و نام محصول H-80 می باشد.

لینک کمپانی اصلی:

http://www.gmc.co.kr/english/programs/read.php?board=PRODUCTS&uid=57&

category=11&depth2=25

با تشکر...

post-6927-094506000 1280250956_thumb.jpg

post-6927-095530400 1280250959_thumb.jpg

post-6927-010796000 1280250966_thumb.jpg

post-6927-096462000 1280250972_thumb.jpg

post-6927-019171600 1280250979_thumb.jpg

post-6927-031308600 1280250988_thumb.jpg

post-6927-098846800 1280251000_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

سلام آقای عمرانی

میشه یخورده توضیح بیشتر در مورد کیس challenger بدبد 

از haf-x پایینتره.میتونید یه تست از این کیس بزارید تا دمای قطعات مختلف کیس در اون و کیس های دیگه بررسی شده باشه.

پاور 1200 gold گرین توش جا میشه.آیا در پایین اوردن قطعات تاثیر محسوسی داره یا نه؟

لینک به دیدگاه

• 2 ماه بعد...

سلام ! در مورد استفاده از بلوور ، حواستون باشه بصورت مستقیم و نزدیک به فن نگیریدش ، چون باعث فشار و خرابی فن میشه ! اینو از روی تجربه میگم . مخصوصا در مورد فن گرافیک .

دوستان شرمنده منظورم بلوور بود !

من الان فن پاور GP430A گرینم هر چند وقت یک باز شروع میکنه به صدا کردن، گفتم یه بلوور بگیرم شاید گرد و خاک گرفته، اما شما میگید که ضرر داره. پس چطور باید گرد گیری کرد ؟

ضمنا آیا گارانتی گرین فن رو تعویض میکنه ؟!

ممنون

لینک به دیدگاه

فن 14cm گیرین کی وارد بازار میشه ؟

توی سایت هست اما هیچ یک از نمایندگی ها فروش نداشتن

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من الان فن پاور GP430A گرینم هر چند وقت یک باز شروع میکنه به صدا کردن، گفتم یه بلوور بگیرم شاید گرد و خاک گرفته، اما شما میگید که ضرر داره. پس چطور باید گرد گیری کرد ؟

ضمنا آیا گارانتی گرین فن رو تعویض میکنه ؟!

ممنون

دوست من یکی از دلایل بدی بلوور اینه که وقتی که باد رو پره ها میگیرید باعث میشه فن بالای 5-6 هزار دور بزنه و میتونه به بلیرینگ ها و بوش ها آسیب جدی برسونه من خودم به تجربه میگم بهترین وسیله یک قلموی نرم هست که به آرامی گرد و خاک رو تمییز کنید

و بعد با بلور از فاصله دور تمییز کنید

اما بهترین راه اینه که پلمب گرین رو بیخیال بشید و بعد فن رو بیرون بیارید و کاملا تمییز کنید دویاره ببندید سر جاش اگ رهم برای پاور مشکلی پیش اومد و خواستید برید گارانتی مستقیم میرین پیش آقای عمرانی و قضیه فک پلمب رو براتون حل میکنه انصافا آقای مهندس عمرانی کارشون درسته و تقریبا دست خالی برتون نمیگردونه

لینک به دیدگاه

دوست من یکی از دلایل بدی بلوور اینه که وقتی که باد رو پره ها میگیرید باعث میشه فن بالای 5-6 هزار دور بزنه و میتونه به بلیرینگ ها و بوش ها آسیب جدی برسونه من خودم به تجربه میگم بهترین وسیله یک قلموی نرم هست که به آرامی گرد و خاک رو تمییز کنید

و بعد با بلور از فاصله دور تمییز کنید

اما بهترین راه اینه که پلمب گرین رو بیخیال بشید و بعد فن رو بیرون بیارید و کاملا تمییز کنید دویاره ببندید سر جاش اگ رهم برای پاور مشکلی پیش اومد و خواستید برید گارانتی مستقیم میرین پیش آقای عمرانی و قضیه فک پلمب رو براتون حل میکنه انصافا آقای مهندس عمرانی کارشون درسته و تقریبا دست خالی برتون نمیگردونه

پس که این طور، خود پاور طوریش نمیشه بازش کنیم برا فن ؟

شما معلومه که خودت کردی این کارو، یه کم بیشتر توضیح میدی ؟

ممنون

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

سلام آقای حسینی

میخواستم بدونم فن tower 120 extreme و کیس x3 کی تو سایتتون برای فروش موجود میشه؟

با تشکر فراوان

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام. کیس x3 و Fusionتو بازار اومده؟

سلام دوست عزیز Green Fusion توبازار موجوده و قیمتشم بین 90 تا 100 هستش.

Green x3 رو نمیدونم امده یا نه ولی اگه بیاد به گفته ی آقای حسینی قیمتش در حدود 70 ت خواهد بود.

لینک به دیدگاه

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...