رفتن به مطلب

انجمن محصولات گرین Green شرکت پردیس صنعت سیاره سبز

Recommended Posts

• ارسال 175
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

تصاویر ارسال شده

با سلام

ميخواستم بپرسم power gp585b كي مياد ؟:D

با سلام

تا اونجایی که من خبر دارم اوایل تابستان با قیمت حدود 90 تومن.

لینک به دیدگاه

من یه پاور گرین 780B دارم

موقعی که توی محطی ویندوز هستم و کار عادی میکنم مشکلی نداره

اما توی باز ها ازش صدای ویز ویز میاد و گرم هم میشه طوری که بادش هم گرم هست. و به محض خرج از بازی صداش هم میفته

توی کارای سنگین مثل تبدیل DVD به Divx با AutoGK هم کمی ویز ویز میکنه

کارت گرافیک هم 4870X2 هست

البته فکر نمیکنم مشکل کمبود برق داشته باشم.

نظر دوستان چی هست؟

لینک به دیدگاه

من هم 780b دارم و گرافیک هم 4870X2 همراه با پردازنده Q9550 و همیشه مشغول اورکلاک های سنگین هستم این پاور دمایی بالاتر از 35 درجه تا به حال نداده و هیچ مشکلی هم در مورد صدا نداشتم ضمناً از 2 هارد و تعداد زیادی فن هم استفاده میکنم اگر مشکل شما خیلی جدی هست بهتره با نماینده این شرکت محترم مطرح کنی

موفق باشید:D

لینک به دیدگاه

من هم 780b دارم و گرافیک هم 4870X2 همراه با پردازنده Q9550 و همیشه مشغول اورکلاک های سنگین هستم این پاور دمایی بالاتر از 35 درجه تا به حال نداده و هیچ مشکلی هم در مورد صدا نداشتم ضمناً از 2 هارد و تعداد زیادی فن هم استفاده میکنم اگر مشکل شما خیلی جدی هست بهتره با نماینده این شرکت محترم مطرح کنی

موفق باشید

سیستم من اینه

i7 920

3 تا رم 1333 DDR3

4870X2

یه هارد 500

یه dvd writer

توی کار های دیگه من جمله تبدیل DVD به AVI 700 مگی هم صدا شنیده میشه و بلند

موقع وصل کردن فلش مموری به سیستم و copy هم صدا به گوشی میرسه

در ضمن توی پاور رو از پشت فن نگاه میکنی دو جا روی برد ها یه لکه های سفیدی هست مثل اینکه چیزی آب شده باشه و ریخته و خشک شده.

ماله شما هم اینارو داره؟

برای حلش باید تا بعد تعطیلات صبر میکنم ممکنه این مشکل پاور باعث شه چیزی بسوزه مثل مین ؟

راستی Vivid منو که میشناسی؟ راجع به 4870X2 Club ـوی اون فروم ازت راهنمایی خواستم؟؟

ویرایش شده توسط RezaGHM
لینک به دیدگاه

سیستم من اینه

i7 920

3 تا رم 1333 ddr3

4870x2

یه هارد 500

یه dvd writer

توی کار های دیگه من جمله تبدیل dvd به avi 700 مگی هم صدا شنیده میشه و بلند

موقع وصل کردن فلش مموری به سیستم و copy هم صدا به گوشی میرسه

در ضمن توی پاور رو از پشت فن نگاه میکنی دو جا روی برد ها یه لکه های سفیدی هست مثل اینکه چیزی آب شده باشه و ریخته و خشک شده.

ماله شما هم اینارو داره؟

برای حلش باید تا بعد تعطیلات صبر میکنم ممکنه این مشکل پاور باعث شه چیزی بسوزه مثل مین ؟

راستی vivid منو که میشناسی؟ راجع به 4870x2 club ـوی اون فروم ازت راهنمایی خواستم؟؟

اون لکه های سفید چسب هست که روی برد وقطعات میریزند تا از اتصال دوتا قطعه یا سیم به هم جلوگیری بشه نه اون مشکلی نداره

لینک به دیدگاه

• 3 ماه بعد...
من یه پاور گرین 780B دارم

موقعی که توی محطی ویندوز هستم و کار عادی میکنم مشکلی نداره

اما توی باز ها ازش صدای ویز ویز میاد و گرم هم میشه طوری که بادش هم گرم هست. و به محض خرج از بازی صداش هم میفته

توی کارای سنگین مثل تبدیل DVD به Divx با AutoGK هم کمی ویز ویز میکنه

کارت گرافیک هم 4870X2 هست

البته فکر نمیکنم مشکل کمبود برق داشته باشم.

نظر دوستان چی هست؟

با سلام. دوست عزیز مشکلی که شما فرمودید رو من هم با این پاور دارم تازه با این اوصاف که سیستم سخت افزاری که من دارم به مراتب از ماله شما پایینتره.کارت گرافیک من HD4870 هست وپردازنده phenom8450 وتنها یک هارد 320GB .ودقیقا همونطور که گفتید در بازیها صدای ویز ویز داره وحرارت فوق الاده بالایی هم ایجاد میکنه.

حالا اگه شما گارانتی بردید ونتیجه داشته بنده را هم در جریان بگذارید.

البته من بعید می دونم اینها به دلیل مشکل فنی ایجاد شده در پاور باشد.در هر صورت پاورهای گریین توی رنج محصولات با توان بالا پاورهای فوق الاده بی کیفیتی هستند واصلا نمی تونن با محصولات مشابه خارجی رقابت داشته باشند. با تشکر

لینک به دیدگاه

محصولات با توان بالا پاورهای فوق الاده بی کیفیتی هستند واصلا نمی تونن با محصولات مشابه خارجی رقابت داشته باشند. با تشکر

اصلا این حرفو نزنید.گرین همیشه اماده رقابت با برترین هاست.واینکه گفتید واقعا بی انصافی کامل هست.دوست عزیز پاورها ممکنه مشکلاتی داشته باشند اونا هم مشکلات جزئی هستند اما تو ورژنهای بعدی گرین اونارو حل میکنه مثلا مشکل صدای پاور 535 گرین که در ورژن جدید حل شده ولی اونایی که ورژن قدیمی رو دار میتونن بفرستن اینده سیما حلش کنه.شما هم تماس بگیر با اینده سیما و تلفنی اونا بهتر از تمام اشخاصی که تو این فروم هستند کمکتون میکنن

لینک به دیدگاه

اصلا این حرفو نزنید.گرین همیشه اماده رقابت با برترین هاست.واینکه گفتید واقعا بی انصافی کامل هست.دوست عزیز پاورها ممکنه مشکلاتی داشته باشند اونا هم مشکلات جزئی هستند اما تو ورژنهای بعدی گرین اونارو حل میکنه مثلا مشکل صدای پاور 535 گرین که در ورژن جدید حل شده ولی اونایی که ورژن قدیمی رو دار میتونن بفرستن اینده سیما حلش کنه.شما هم تماس بگیر با اینده سیما و تلفنی اونا بهتر از تمام اشخاصی که تو این فروم هستند کمکتون میکنن

باسلام.

دوست عزیز شما چطور می فرمایید این بی انصافیه.به نظر شما مبلغ کسی که 140 هزار تومن پول یه پاورو داده وبا چنین مشکلاتی مواجه میشه به نظرتون این بی انصافی نیست.

پس یعنی شما می فرمایید اگه من پاورمو بفرستم آینده سیما اونا پاور رو عوض می کنند؟ چون از لحاظ فنی پاور مشکلی نداره من خودم با تستر اونو تست کردم.فکر نمی کنم گارانتی هم کار خاصی انجام بده.چون اونا خودشون بهتر از هر کسی از کیفیت کالای تولیدی خودشون با خبرند. با تشکر

لینک به دیدگاه

باسلام.

دوست عزیز شما چطور می فرمایید این بی انصافیه.به نظر شما مبلغ کسی که 140 هزار تومن پول یه پاورو داده وبا چنین مشکلاتی مواجه میشه به نظرتون این بی انصافی نیست.

پس یعنی شما می فرمایید اگه من پاورمو بفرستم آینده سیما اونا پاور رو عوض می کنند؟ چون از لحاظ فنی پاور مشکلی نداره من خودم با تستر اونو تست کردم.فکر نمی کنم گارانتی هم کار خاصی انجام بده.چون اونا خودشون بهتر از هر کسی از کیفیت کالای تولیدی خودشون با خبرند. با تشکر

اینده سیما اگر نیاز به تعویض ببینه تعویض میکنه و اگر هم قابل تعمیر باشه تعمیر میکنه.دوست عزیز به جای این همه کل کل بهتره فردا صبح با شماره 02188911378 تماس بگیری یکی از عزیزان اینده سیما پاسخگوی شما خواهد بود.در مورد قیمت هم هرکسی که کیفیت میخواد باید پول بیشتری رو بده.وگرنه شما میتونید برید یکی از برند های دیگرو انتخاب کنید.

درمورد مقایسه پاور 885 گرین که یکی از پاورهای توان بالاست و قیمت150تومنی هم داره میتونید برید به لینک زیر ببینید تفاوتش با برندهای به قول شما خوب دیگه ببینید چه تفاوتی داره

http://www.shahrsakhtafzar.com/other/five-powers-in-a-test/Page-28.html

شما که میگید 140 تومن پول دادید و پاورتون مشکل داره بیه زنگ بزن سازندش بهت چی میگه بعد بیا همینجا مطرح کن.این تاپیک حتی مدیرش اقای عمرانی عزیر هست که همیشه صادقانه پاسخگو بوده اند

لینک به دیدگاه

باسلام.

دوست عزیز من به هیچ وجه قصد کل کل کردن با کسی رو ندارم.

دوست گرامی دیگری پست داده بودن ودررابطه با مشکلی که با این پاور دارن گفتند .وبا توجه به اینکه بنده هم از این پاور استفاده می کنم وهمین مشکلو باهاش دارم می خواستم ببینم مشکلشون حل شده یا نه؟

اما در رابطه با پیشنهاد شما هم از جنابعالی تشکر می کنم چون منطقی ترین راه همینه که شما فرمودید.

فقط یک سوال :استفاده از پاورهایی که از یک فن 12 سانتی متری در قسمت پایین استفاده می کنند مثل مدلی که خودتون دارید(878b)به نسبت پاورهایی که از دو تا فن 8 سانتی متری در قسمت جلو و عقب دارن در تهویه بهتر داخل کیس هم تاثیری دارند؟

با تشکر

لینک به دیدگاه

باسلام.

دوست گرامی دیگری پست داده بودن ودررابطه با مشکلی که با این پاور دارن گفتند .وبا توجه به اینکه بنده هم از این پاور استفاده می کنم وهمین مشکلو باهاش دارم می خواستم ببینم مشکلشون حل شده یا نه؟

اما در رابطه با پیشنهاد شما هم از جنابعالی تشکر می کنم چون منطقی ترین راه همینه که شما فرمودید.

فقط یک سوال :استفاده از پاورهایی که از یک فن 12 سانتی متری در قسمت پایین استفاده می کنند مثل مدلی که خودتون دارید(878b)به نسبت پاورهایی که از دو تا فن 8 سانتی متری در قسمت جلو و عقب دارن در تهویه بهتر داخل کیس هم تاثیری دارند؟

با تشکر

دوست عزیزم فردا جناب عمرانی به مشکل شما رسیدگی میکنن در این تاپیک و در نهایت بنده در زمینه گارانتی و خدمات این پاور کاملا در خدمتتون هستم و اصلا یک درصد نگران نباشید.

سایر دوستان هم لطفا تا پاسخ جناب عمرانی نظر ندن تا این دوستمون سردرگم نشه .

ممنون از همگی

لینک به دیدگاه

دوست عزیزم فردا جناب عمرانی به مشکل شما رسیدگی میکنن در این تاپیک و در نهایت بنده در زمینه گارانتی و خدمات این پاور کاملا در خدمتتون هستم و اصلا یک درصد نگران نباشید.

سایر دوستان هم لطفا تا پاسخ جناب عمرانی نظر ندن تا این دوستمون سردرگم نشه .

ممنون از همگی

اقا حسینی مهندس عمرانی یه مدت نمیاد و به این تاپیک سر نمیزنه اطلاع دقیق دارین که فردا میاد؟

چون کلی سوال دارم از ایشون

لینک به دیدگاه

باسلام.

با تشکر

به طور کل در پاور های 535-585-685-785-885 که من با همه اینا یا کار کردم ا برای کسی بستم از این فن 12سانتی استفاده شده و اولین فایده ای که توش دیدم من نویز پایین تر فن های نسبت به استفاده از 2تا فن هست

لینک به دیدگاه

با سلام خدمت اساتید محترم

بسیار خوشبختم با چنین انجمنی آشنا شدم.

در مورد پاورهای گرین مطالب و سوالاتی دارم خواهشمندم در صورت امکان توجه فرمایید.

با شرکت آینده سیما و برخورد خوب کارکنان آن آشنا هستم و در ادب و دانش جناب عمرانی و سایر عزیزان شکی ندارم.چندی پیش سیستمی برای دفتر گرفتم با مشخصات زیر :

cpu : intel core i7 920

mainboard : gigabyte ga-ex58-ud3r

ram : gskill 3x1gb ddr3 1333

vga : gigabyte hd 4670 ddr3 1gb

hdd : hitachi 500 gb

dvd rw : liteon

توان مصرفی را با استفاده از این لینک محاسبه کردم :

http://extreme.outervision.com/psucalculatorlite.jsp

با در نظر گرفتن بار 100% و چند دستگاه اضافه و سایر موارد درصدها که در لینک فوق میتوانید ببینید و 24 ساعته و ... توان محاسباتی شد حدود 350 وات.با راندمان پاور و هر مورد دیگری که فکرش رو بکنید گفتم پاور gp680b گرین باید مناسب باشه.این پاور رو انتخاب کردم.سیستم رو بستم و ویندوز رو ریختم.موقع بالا آمدن سیستم عامل چنان صدای ویز ویزی از پاور بیرون میزد که ترسیدم منفجر بشه.با تکان دادن ماوس هم این صدا بگوش میرسید.همانطور که دوستان در بالا اشاره کرده بودند.البته برای مدل دیگری از گرین.خودم هم قبلا در وب دیده بودم شخصی اعلان کرده بود به هنگام بازی این صدا از پاور در میاد.گفتم شاید این یکی مشکل داره.نصف روز مرخصی و اتلاف وقت و هزینه و رفتن به بازار و تعویض با یه پاور دیگه ولی اون هم دقیقا همینطور بود.با خدمات پس از فروش شرکت آینده سیما صحبت کردم ایشان پس از پرسیدن قطعات به محاسبه توان مصرفی به قول خودشان با برنامه مختص شرکت پرداخته و پس از اینکه همه چیز را تقریبا دو برابر در نظر گرفتند به این نتیجه رسیدند که پاور کافی است و احتمالا مشکل مربوط به اتصالی یا لحیم کاری نامناسب است و پیشنهاد دادند پاور را ببرم گارانتی.

من 2 سوال دارم :

1- این مشکل به فرموده دوستان و تجربه اینجانب لااقل در این چند مدل وجود دارد.آیا مسوول گارانتی از این مساله بی اطلاع است؟ من که فکر نمیکنم.

2- از آنجا که 2 دستگاه را به عینه دیدم که اینطور است و هر دو تولید امسال است با توجه به مدلهای دیگر که دوستان فرمودند به هر حال این مساله وجود دارد.آیا همه اینها مشکل لحیم کاری یا قلع مردگی یا ... دارند.

از مطلب فوق بگذریم.قید این مدل را زدم و مدل gp885b را خریدم.به لطف سازنده ویز ویز نمیکرد.منتها پس از یک روز که دستگاه خاموش بود و زیر کولر کمی سرد شده بود ، دستگاه را که روشن کردم دیدم برق میدهد ولی فن بزرگ پاور گیر کرده مجبور شدم با وسیله ای آن را حرکت دهم تا شروع به چرخش کند.آیا فن یک پاور با قیمت 145 هزار تومان باید اینقدر بی کیفیت باشد که مشگل گیرپاچ پیدا کند.این واقعا خجالت آور نیست؟

خواهشمندم جناب عمرانی و سایر دست اندرکاران اگر صلاح میدانید توضیح دهید.

چون به تدریج با چنین مواردی شاهد بازگشت گرین به وضعیت چندین سال قبل خواهیم بود که پس از چنین کسب اعتباری واقعا حیف است.

با تشکر

ویرایش شده توسط smaeel
لینک به دیدگاه

با سلام خدمت اساتید محترم

بسیار خوشبختم با چنین انجمنی آشنا شدم.

در مورد پاورهای گرین مطالب و سوالاتی دارم خواهشمندم در صورت امکان توجه فرمایید.

با شرکت آینده سیما و برخورد خوب کارکنان آن آشنا هستم و در ادب و دانش جناب عمرانی و سایر عزیزان شکی ندارم.چندی پیش سیستمی برای دفتر گرفتم با مشخصات زیر :

Cpu : Intel core i7 920

mainboard : Gigabyte ga-ex58-ud3r

ram : Gskill 3x1gb ddr3 1333

vga : Gigabyte hd 4670 ddr3 1gb

hdd : Hitachi 500 gb

dvd rw : Liteon

توان مصرفی را با استفاده از این لینک محاسبه کردم :

http://extreme.outervision.com/psucalculatorlite.jsp

با در نظر گرفتن بار 100% و چند دستگاه اضافه و سایر موارد درصدها که در لینک فوق میتوانید ببینید و 24 ساعته و ... توان محاسباتی شد حدود 350 وات.با راندمان پاور و هر مورد دیگری که فکرش رو بکنید گفتم پاور gp680b گرین باید مناسب باشه.این پاور رو انتخاب کردم.سیستم رو بستم و ویندوز رو ریختم.موقع بالا آمدن سیستم عامل چنان صدای ویز ویزی از پاور بیرون میزد که ترسیدم منفجر بشه.با تکان دادن ماوس هم این صدا بگوش میرسید.همانطور که دوستان در بالا اشاره کرده بودند.البته برای مدل دیگری از گرین.خودم هم قبلا در وب دیده بودم شخصی اعلان کرده بود به هنگام بازی این صدا از پاور در میاد.گفتم شاید این یکی مشکل داره.نصف روز مرخصی و اتلاف وقت و هزینه و رفتن به بازار و تعویض با یه پاور دیگه ولی اون هم دقیقا همینطور بود.با خدمات پس از فروش شرکت آینده سیما صحبت کردم ایشان پس از پرسیدن قطعات به محاسبه توان مصرفی به قول خودشان با برنامه مختص شرکت پرداخته و پس از اینکه همه چیز را تقریبا دو برابر در نظر گرفتند به این نتیجه رسیدند که پاور کافی است و احتمالا مشکل مربوط به اتصالی یا لحیم کاری نامناسب است و پیشنهاد دادند پاور را ببرم گارانتی.

من 2 سوال دارم :

1- این مشکل به فرموده دوستان و تجربه اینجانب لااقل در این چند مدل وجود دارد.آیا مسوول گارانتی از این مساله بی اطلاع است؟ من که فکر نمیکنم.

2- از آنجا که 2 دستگاه را به عینه دیدم که اینطور است و هر دو تولید امسال است با توجه به مدلهای دیگر که دوستان فرمودند به هر حال این مساله وجود دارد.آیا همه اینها مشکل لحیم کاری یا قلع مردگی یا ... دارند.

از مطلب فوق بگذریم.قید این مدل را زدم و مدل gp885b را خریدم.به لطف سازنده ویز ویز نمیکرد.منتها پس از یک روز که دستگاه خاموش بود و زیر کولر کمی سرد شده بود ، دستگاه را که روشن کردم دیدم برق میدهد ولی فن بزرگ پاور گیر کرده مجبور شدم با وسیله ای آن را حرکت دهم تا شروع به چرخش کند.آیا فن یک پاور با قیمت 145 هزار تومان باید اینقدر بی کیفیت باشد که مشگل گیرپاچ پیدا کند.این واقعا خجالت آور نیست؟

خواهشمندم جناب عمرانی و سایر دست اندرکاران اگر صلاح میدانید توضیح دهید.

چون به تدریج با چنین مواردی شاهد بازگشت گرین به وضعیت چندین سال قبل خواهیم بود که پس از چنین کسب اعتباری واقعا حیف است.

با تشکر

من همین مشکل ویز ویز رو با پاور 680 وات گرین دارم می خواستم بدونم آیا نیازی هست پاور رو ببرم گارانتی؟

ممنون.

لینک به دیدگاه

به نام آنکه جانشین همه نداشتن هاست

دوستان عزیز؛

سلام،

ابتدا بابت تاخیر در پاسخگویی به دلیل گرفتاری های کاری ، صمیمانه از همه دوستان خوبم عذرخواهی می کنم و امیدوارم دوستان خوبم از این کوتاهی بنده ناراحت و دلگیر نشوند.

به صورت کلی صدای وز وز مربوط به پاور، دو عامل اصلی دارد:

- افزایش میزان دامنه هارمونیک های موجود در برق شهری (خصوصا در ایام تابستان به دلیل کارکرد کولرهای آبی، گازی و...) که موجب موی شود این افزایش دامنه هارمونیکی فراتر از دامنه تعریف شده برای سلف های مدار PFC پاور باشد. این موضوع فقط برای پاورهای با مدار Active PFC به وجود می آید و یکی از نقاط ضعف مدارات Active PFC (البته در گذشته) به شمار می رفت. (جالب است که در این شرایط پاورهای معمولی فاقد PFC هیچگونه علائمی در ظاهر از خود بروز نمی دهند). در این حالت هسته سلف خاص PFC با لرزش شدیدی روبرو شده و موجب تولید صدای ناهنجار می گردد. لازم به ذکر است این حالت در تمامی پاورهایی که دارای تک سلف PFC (طراحی قدیمی) هستند به وجود می آید. ولی با گزارش این موضوعات به تولیدکنندگان، در طراحی های جدید ایشان از دو سلف برای این مدار استفاده می گردد که موجب شکسته شدن ضریب نفوذ هارمونیکی می شود و پیامد آن این لرزش هسته در مرکز سلف تا حد قابل قبولی کاهش می یابد. پاورهایی مانند GP580B, GP680B, GP780B و بسیاری از پاورهای موجود برندهای خوشنام در بازار داخلی-خارجی (که دارای طراحی تک سلفی در مدار PFC خود می باشند) در این ایام (به ویژه در فصول خاص) دارای مشکلاتی نظیر آنکه دوستان فرمودند، می شوند ولی این موضوع در کارکرد این پاورها خللی ایجاد نمی کند. (یعنی تاثیر منفی بر خروجی و کارکرد کلی پاور نخواهد گذاشت). جالب است که معمولا در این حالات، صدای وز وز پاور در طول شبانه روز و بسته به میزان هارمونیک های شبکه، کم و زیاد می شوند و این مسئله کاملا محسوس است.

- افزایش میزان بار ، خارج از دامنه کاری هر شاخه. این موضوع نیز در پاورهای نسلی وجود دارد که مطابق استاندارد ATX12V و EPS12V (در زمان خودش یعنی سه الی چهار سال پیش) علی رغم توانهای بالای خروجی ، دارای محدودیت استفاده از جریان کمتر از 18 آمپر بر روی هر یک از خروجی های 12 ولت خود بودند. مثلا پاور GP680B دارای چهار لاین 16 آمپری برای شاخه های 12 ولت خود می باشد که این موضوع موجب می شود علی رغم اینکه برخی سیستمهای امروزی (با مصرف کمتر از 400 وات در حالت نرمال خود) مصرف کمی از کل این پاور دارند، ولی بیشتر مصرف انها متمرکز برروی لاین خاصی از خروجی 12 پاور باشد که فراتر از 16 امپر باشد و در این حالت نیز سلف های خروجی پاور تحت فشار قرار می گیرند و... به همین دلیل در پاورهای نسل جدید گرین (مانند GP585B, GP685B) علی رغم افزایش توان شاخه 12 ، شاهد کاهش تعداد لاین های خروجی 12 ولت تا مرز 2 لاین هستیم که این محدودیت ها را از بین می برد.

با این تفاسیر رفع تمامی مشکلات مورد اشاره، در طراحی پاورهای جدید GP585B, GP685B, GP785B, GP885B, GP1035B, GP1235B که برخی عرضه شده و برخی نیز به زودی عرضه می شوند، در نظر گرفته شده و تا کاربر با مشکلی از این نظر مواجه نشود.

حتما این سوال برای شما پیش خواهد امد که چرا گرین در این موضوع دیر اقدام نموده است؟ که لازم است خدمتتان عرض نمایم که یکی از معدود کمپانی هایی که نسبت به رفع این مشکل تا کنون اقدام نموده است، Seventeam است که مصرف کنندگان محترم گرین نیز از این به روزرسانی سریع، بهره مند شده و یاخواهند شد. مشکل بزرگ گرین این است که چون تعداد محصولات عرضه شده اش در ایران ، بیش از سایر رقبای محترمش است، اینگونه مشکلات خاص ، بیشتر نمایان می شوند و خود را بروز می دهند و خدای ناکرده این تصور به وجود می آید که مشکل صرفا مربوط به پاور گرین است. بنده با کمال میل آماده ام تا در صورت نیاز هر یک از کاربران محترم، این حالات خاص را برای تمامی برندهای موجود در بازار داخلی، در محیط آزمایشگاهی ایجاد نمایم تا شاهد بروز این حالات در آنها نیز باشید. البته آنها نیز مقصر نیستند بلکه مقصران اصلی ، هارمونیک های بیش از حد مجاز در شبکه برق شهری و عدم به روز رسانی سریع استاندارد های جهانی در زمینه تولید پاور می باشند. متاسفانه هنوز هم بسیاری از برندهای خوشنام (بدون اطلاع و توجه به این موضوع محدودیت جریان لاین های 12) اقدام به طراحی و تولید پاورهایی در محدوده 600 الی 800 با سه تا چهار لاین مجزای 12 می باشند که قطعا مشکلات انها ، گریبان گیر کاربران محترمشان خواهد شد.

اما در مورد دوستی که نسبت به فن پاور 885 سوال و مشکل داشتند نیز عرض کنم که اینچنین مشکلاتی متاسفانه در پروسه حمل و نقل به وجود می آید و اگر شما یک بار از نزدیک نحوه حمل و نقل کارتن پاورها در مراکز کامپیوتری را از نزدیک ملاحظه فرمایید، متوجه منظور بنده خواهید شد. متاسفانه بارها شاهد بوده ام که به دلیل سنگینی کارتن اصلی پاورها (10 عدد پاور حدودا 3 کیلویی) ، کارمند محترم فروشگاه، این کارتن را از پله های طبقه دوم پرتاب می کند و... موجب اینگونه مشکلات ناخواسته می گردد. برای رفع این مشکل شما، لطفا با جناب آقای حسنی نسبت به تعویض پاور خود و یا ارسال آن برای بنده جهت تعویض، هماهنگ فرمایید.

مجددا از همه دوستان نازنینم، بابت تاخبر در پاسخگویی عذرخواهی می کنم و امیدوارم از دست بنده، بابت عدم پاسخگویی و یا تاخیر، دلگیر و آزرده خاطر نشوند و خواهشمندم اگر سوال یا مشکلی داشتید که نیاز به پاسخ سریع داشت، لطفا با شماره تلفن 88911378 داخلی 134 (عمرانی) تماس حاصل فرمایید تا در حد توان و بضاعت محدودم در خدمت شما عزیزان باشم.

با تقدیم احترام

لینک به دیدگاه

درود

توضیحات فنی رو جناب عمرانی زحمتشو کشیدن ولی من نمیخوام از مارک یا برندی دفاع کنم یک نظر کلی دارم .

بهترین کالاهای دنیا با بالاترین قیمت هم امکان خرابی وجود داره و فقط درصد خرابیها بینشون متفاوته . و کاملا منطقیه این قضیه .

لینک به دیدگاه

از آقاي عمراني يك سوال فني داشتم.

امروز يك پاور 430 خريدم.

دو تا از خازن هاش قسمت پايينشون پوستشون بر آمده هست.

عكسش رو ميذارم.

07.19.2009-13.30.20.png

ميخواستم ببينم مشكلي كه نيست ؟

الان البته وصل كردم و خدا رو شكر داره كار ميكنه.

لینک به دیدگاه

اما در مورد دوستی که نسبت به فن پاور 885 سوال و مشکل داشتند

با سلام و تشکر از جناب آقای عمرانی و سایر عزیزان که التفات نمودند.

جناب آقای عمرانی بسیار از حسن نظر شما در مورد تعویض پاور اینجانب ممنونم.همانطور که عرض کردم همواره دانش و ادب شما الگوی اینجانب بوده است.به صداقت و حسن رفتارشرکت آینده سیما هم در چند برخوردی که داشتم کاملا آگاهم.

در مورد پاور اینجانب 2 بار برای تعویض به بازار مراجعه کردم.در مورد همان مساله ویز ویز که شما فرمودید مربوط به چه مسایلی است و در کارکرد کلی پاور تاثیری ندارد.با 2 باری که به دلیل مشکل mainboard مراجعه کردم دیگر تعویض قطعات و این سیستم برایم بصورت یک کابوس درامده.فعلا هم در اکثر مواقع فن پاور بدون مشکل شروع به حرکت میکند و حقیقتا میترسم با تعویض آن مشکل دیگری ظاهر شود که دیگر تحمل آنرا ندارم.بنابراین با تشکر از شما فعلا با آن سر میکنم.

از مواردی که فرمودید قائدتا مربوط به افزایش بار نمیباشد چون اینجانب قطعات را ذکر کردم توان مربوطه را هم محاسبه کردم لینک مربوطه هم موجود است و در حین کار سنگین هم نبودم.پس مساله را مربوط به هارمونیکها بدانیم و بحث را ختم کنیم.درست است که به فرمایش شما در کارکرد پاور تاثیری ندارد ولی تاثیر روانی بعضی مسایل گاهی به اندازه تاثیر فنی آن اهمیت دارد.

در مورد فن مربوط به پاور جدید به فرمایش شما درست است در حمل و نقل قطعات دقت نمیشود چون با احترام به تمام فروشندگان "به نظر اینجانب" عمدتا فاقد دانش فنی لازم بوده و صرفا فروشنده هستند.از باربر ها هم که فرقی بین گونی سیب زمینی و کارتن mainboard نمیبینند نمیتوان انتظاری داشت.علاوه بر این در تولید و بسته بندی چنین قطعاتی مسایلی نظیر حمل و نقل نیز در نظر گرفته میشود و چنین تستهایی اصولا لازمه اخذ استاندارد و گواهینامه های کیفیت است.بنظر این حقیر نیز با بسته بندی مناسبی که این پاور دارد فن مربوطه کمتر میتواند تحت تاثیر ضربه ناشی از حمل و نقل به این روز افتاده باشد و اینجانب آنرا مربوط به کیفیت نامناسب خود فن میبینم.

سوال دیگری دارم.آیا فن مربوطه دارای مدار کنترل سرعت بر اساس دما میباشد؟ در اینصورت آیا امکان دارد سرد شدن بیش از حد آن بدلیل قرار گرفتن در مقابل کولر گازی سبب شود در شروع استفاده مدار کنترل جریان کمتر از حد لازم برای راه اندازی فن را اعمال نماید؟ که در اینصورت آنهم مربوط به نقص طراحی است.

سوال دیگرم مربوط به همین فن های بزرگ زیر پاور است.من 2 پاور دیگر دارای چنین فن هایی را هم بررسی کردم.یکی پاور acbell و دیگری coolermaster. در هر دو مورد جریان هوایی که تولید میکردند با وجود صدای کم بسیار بیشتر از مورد مشابه در پاور green بود.بخصوص در مورد acbell تا فاصله قابل توجهی در پشت case که روی میز قرار داشت این جریان احساس میشد.در حالیکه در green در پشت case هم به زور متوجه میشوی که فن کار میکند.آیا این مربوط به طراحی مسیر جریان هوا در داخل پاور و کیفیت فن مورد استفاده نمیباشد؟

با تشکر از توجه شما

لینک به دیدگاه

جناب عمرانی با عرض سلام و احترام و خسته نباشید .

با سوال های زیادی اومدم مزاحمتون بشم و جواب هم میخوام واسه همشون o:-)

با توجه به اینکه پاور های گرین ساخت Seven Team هستند ، چرا باید مشخصات مندرج در سایت Seven Team برای پاور های 585 685 785 885 گرین با مشخصات همین مدل ها که با مدل های 550 650 750 850 در سایت Seven Team موجوده متفاوت باشه ؟

برای مثال پاور 885 دقیقا با این لیبل Seven Team مشخصات رو اعلام کرده :

i16792_15.JPG

ولی شما با این لیبل :

023.jpg

برد این مدل st-850z-af هست ولی شما در مجله عصر شبکه که عکس گزاشتند روی اون زدید st-900paf-01 که اصلا چنین بردی وجود نداره !!!!

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

وقتی داخل سایت گرین برای پاور 685 زدید که میتونه 2 تا 4870 رو در کراس فایر پشتیانی کنه بر چه سخت افزار پایه ای محاسبه شده ؟

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

وات مصرفی 8 پین های PCI-E از کدام Rail تامین میشه و CPU از کدام ؟

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

چرا اکثرا زمان شروع گارانتی پاور های گرین 2 الی 3 ماه گزشته است در زمان خرید ؟

چرا دفترچه همراه پاور ها اصلا آپدیت نمیشه ؟ و هیچ کلمه از مدل پاور ای که این دفترچه داخل جعبه اش بوده نیست ؟ یعنی هیچ توضیحاتی در مورد پاور داخل جعبه نیست !

چرا وقتی اینتل برای CPU مدل Q9650 گفته 95 وات در حداکثر فشار کار ، شما در سایت خودتون برای همین CPU درج کردید 150 وات ؟ ( مثال )

برای همه قطعات هم یه 50%ای راه هوا گزاشتید :confused: ! که بالایی یک نمونه بود .

فرق بین 8 پین پاور 585 تا 885 که به قول معروف فابریکی هست با تبدیل های 6 به 8 چه فرقی داره ؟

با تشکر .

ویرایش شده توسط EVGA_EVGA
لینک به دیدگاه

آقای عمرانی امروز توی سایت گرین نگاه کردم مدل 1035 رو دیدم که معرفی شده و coming soon خورده . این مدل کی وارد بازار میشه و تقریبن توی چه قیمتی؟

همچنین فرق این پاور جدید 1235 با مدل 1230 چی هست؟

لینک به دیدگاه

تو سایت شرکت آینده سیما خبر از ورود کیس جدید اینفینیتی بود می خواستم بدونم کی وارد بازار میشه ؟ قیمتش چنده ؟

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...
از آقاي عمراني يك سوال فني داشتم.

امروز يك پاور 430 خريدم.

دو تا از خازن هاش قسمت پايينشون پوستشون بر آمده هست...

با سلام خدمت دوستان

امید است جناب عمرانی زودتر تشریف بیاورند و با توضیحات خوب و علمی خود راهنمایی فرمایند.

اینجانب از پروسه تولید این پاورها اطلاع ندارم ولی مسلما با اخذ این گواهی ها باید استانداردهای لازم را دارا باشد.

در مورد خازنها جناب عمرانی که اطلاع دارند حتما توضیح خواهند داد گرچه به نظر اینجانب پارگی پوشش رویی خازن در کارکرد آن کوچکترین تاثیری ندارد و به هر دلیل از مشکل در خود قطعه ، حمل و نقل ، مونتاژ و ... میتواند بوجود آید و همانطور که عرض کردم به نظر اینجانب چندان اهمیت ندارد و فکر نمیکنم استانداردی هم در این زمینه حساسیت داشته باشد.

ولی چیزی که نظر اینجانب را در عکس فوق جلب کرد و تقاضا دارم جناب عمرانی التفات فرموده ، توضیح دهند ، عدم عایقکاری مدار کوچکی است که در عکس مشخص است.با توجه به نزدیکی آن به بدنه فلزی دستگاه و امکان اتصال ، هیچگونه پوشش محافظ نظیر آنچه در سایر پاورها دیدم برای آن درنظر گرفته نشده است.با توجه به مواردی که در مورد حمل و نقل گفته شد و اصول ایمنی و استانداردها گمان نمیکنم این مورد صحیح باشد.

با تشکر

لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...

:)من مدتها دنبال یک کیس میگردم که دارای خصوصیات زیر باشد:

حتما در راه های ورود و خروج هوا فیلتر ضد گرد و خاک داشته باشه

و حداقل یک فن در جلوی کیس ویکی در عقب و یکی در بغل کیس وجود داشته باشد

اگر همچین مشخصاتی در مدل یا مدل هایی از شما هستند بگین ابلته قیمت اون هم پایین باشه لطفآ

لینک به دیدگاه

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...