رفتن به مطلب

انجمن محصولات گرین Green شرکت پردیس صنعت سیاره سبز

Recommended Posts

این کیسها نسبت به قیمتشون فضای خوبی دارن شما از نزدیک دید ؟ سعی کنید به بازار برید و اینها رو از نزدیک ببنید سایز بهتر دستتون میادش

بله اقای حسینی من از نزدیک اینها رو دیدم ولی فضای داخلی اش به نظر من یکم کوچک هست

اگر عمق این کیسها 5Cm بیشتر بود برای من عالی بود

سلام

عزیز نهایت هزینه ای که میتونید بکنید چقدره ؟

حدود 100 تومان میتونم هزینه کنم دوست عزیز

البته خودم این مدل کیس Cooler master 690 CM رو مدنظر دارم هم فکر کنم این مشخصات رو داشته باشه

به نظر شما تو این رده کیس دیگه ای هم هست ؟

لینک به دیدگاه

• ارسال 175
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

تصاویر ارسال شده

Cooler master 690 CM واقعا عالی هست و بهترین انتخاب .. شک نکن ..

لینک به دیدگاه

cooler master 690 cm واقعا عالی هست و بهترین انتخاب .. شک نکن ..
توی رده 100 بهترین فعلا اینفینیتی هست از همین گرین

اینفینیتی یا کولر مستر 690cm ؟

کدوم یکی ؟

لینک به دیدگاه

اینفینیتی یا کولر مستر 690cm ؟

کدوم یکی ؟

کولر مستر 690cm به هیچ وجه در خریدش شک نکن :eek:

لینک به دیدگاه

البته اگه نخوایم طبق تعصب روی cooler master حرف بزنیم باید بگم اینفینتی گرین فوق العادست

لینک به دیدگاه

البته اگه نخوایم طبق تعصب روی cooler master حرف بزنیم باید بگم اینفینتی گرین فوق العادست

جان ؟؟؟

تعصب ؟؟؟؟ cm 690 چی از این کیس گرین کم داره ؟؟؟

دوست من این کیس با قیمت خیلی خوبی که داره امکانات خیلی خوبی هم داره ... قابلیت نصب دو فن 12 سانتی یا 14 سانتی در بالای کیس و یک فن 8 سانتی در پشت سینی مادربرد که دقیقا از پشت به مادربرد و محل قرار گیری cpu رو خنک میکنه از پشت مادربرد و همچنین یک فن 12 سانتی جلوی کیس که وظیفه دمیدن هوا به داخل کیس رو بر عهده داره و همچنین یک فن 12 هم در پشت کیس و یه فن هم در کف کیس که هوا رو از زیر کیس به داخل هدایت میکنه ...

خوب آیا این تعصب داشتن روی کولر مستره ؟؟؟؟؟

کولر مستر بحثش از روی تعصب نیست چون یه برند کوچیک نیست که من بخوام از روی تعصب ازش صحبت کنم ... و پیشنهاد میکنم کمی در مورد کیسهای کولرمسترتحقیق کنید :eek:

6sb94ui0mc5gg6uvlw.jpg

it1h61matccmnl5levu.jpg

yo5gc60lsvn91ka8juiw.jpg

ویرایش شده توسط DOMINATOR
لینک به دیدگاه

با عرض سلام

من قبلا یک سوال در مورد ویز ویز پاور 680b گرین کرده بودم که مهندس عمرانی جواب بالا رو دادن

چون اون موقع تو تابستون بود من گفتم اشکال از برق و مشکلاتش تو تابستونه ولی متاسفانه هنوز این مشکل برا من تو بازی ها وجود داره وقتی وارد اکثر بازی ها می شم پاورم شروع به ویز ویز می کنه.(فکر کنم مشکل مورد دوم باشه که مهندس عمرانی اون بالا مطرح کردن.)

این ویز ویز از نظر من مشکلی نداره( خوب اگه نبود بهتر بود:eek:) ولی می خواستم بدونم آیا برا قطعات هم مشکلی نداره؟باعث صدمه به قطعات من و پاورم نمی شه؟

مشخصات سیستم من هم اینه:

Mb: Asus m4a78-e

cpu:amd phenom 2 x3 720

ram:2*2 gig patriot

vga: Ati radeon 4890

hard: Wd 500 gig

ممنون

مثل اینکه آقای مهندس عمرانی به دلیل مشغله کاری به اینجا سر نمی زنن

کسی از دوستان جواب سوال من رو نمی دونن؟

ممنون

لینک به دیدگاه

جان ؟؟؟

تعصب ؟؟؟؟ cm 690 چی از این کیس گرین کم داره ؟؟؟

دوست من این کیس با قیمت خیلی خوبی که داره امکانات خیلی خوبی هم داره ... قابلیت نصب دو فن 12 سانتی یا 14 سانتی در بالای کیس و یک فن 8 سانتی در پشت سینی مادربرد که دقیقا از پشت به مادربرد و محل قرار گیری cpu رو خنک میکنه از پشت مادربرد و همچنین یک فن 12 سانتی جلوی کیس که وظیفه دمیدن هوا به داخل کیس رو بر عهده داره و همچنین یک فن 12 هم در پشت کیس و یه فن هم در کف کیس که هوا رو از زیر کیس به داخل هدایت میکنه ...

خوب آیا این تعصب داشتن روی کولر مستره ؟؟؟؟؟

کولر مستر بحثش از روی تعصب نیست چون یه برند کوچیک نیست که من بخوام از روی تعصب ازش صحبت کنم ... و پیشنهاد میکنم کمی در مورد کیسهای کولرمسترتحقیق کنید

سلام .

ببینید اولآ که من نگفتم کدوم بهترآ و در مورد تعصب هم منظور شما نبودی . درسته ؟ خودتون پست من رو یه بار دیگه بخونید

چون خودم بعضی وقتا از روی تعصب هم حرف می زنم (مثلآ حالم از ati به هم میخوره) گفتم که اگه از روی تعصب نگیم !!

در مورد کیس های کولر مستر هم که هیچ حرفی نیست . خودم HAF 932 دارم که واسه سیستم i7م ازش استفاده می کنم

در مورد این 2 کیس هم اگه منظقی فکر کنیم خوب cm خیلی بهتره ولی من گفتم گرین هم انصافآ کیس فوق العاده ای هست . نگفتم کدوم بهتره درسته ؟

موفق هم باشی :eek:

ویرایش شده توسط MehranN
لینک به دیدگاه

سلام .

ببینید اولآ که من نگفتم کدوم بهترآ و در مورد تعصب هم منظور شما نبودی . درسته ؟ خودتون پست من رو یه بار دیگه بخونید

چون خودم بعضی وقتا از روی تعصب هم حرف می زنم (مثلآ حالم از ati به هم میخوره) گفتم که اگه از روی تعصب نگیم !!

در مورد کیس های کولر مستر هم که هیچ حرفی نیست . خودم haf 932 دارم که واسه سیستم i7م ازش استفاده می کنم

در مورد این 2 کیس هم اگه منظقی فکر کنیم خوب cm خیلی بهتره ولی من گفتم گرین هم انصافآ کیس فوق العاده ای هست . نگفتم کدوم بهتره درسته ؟

موفق هم باشی :)

سلام

عزیز منم منظوری نداشتم .. خوب دیگه پس خودتون با طراحی کیس های کولر مستر آشنا هستید دیگه و واقعا حرف اول رو میزنن .. ماشاا.. خودتون هم که haf دارید :eek:

در کل منظوری نداشتم و قصدم انتخاب درست این دوستمون بود ..

موفق باشید.

لینک به دیدگاه

کولر مستر 690cm به هیچ وجه در خریدش شک نکن :eek:
سلام .

در مورد کیس های کولر مستر هم که هیچ حرفی نیست . خودم HAF 932 دارم که واسه سیستم i7م ازش استفاده می کنم

موفق هم باشی :)

با سلام و تشکر از راهنمایی شما

رفتم بازار و این کیسها رو از نزدیک دیدم واقعا کیس های کولر مستر از لحاظ زیبایی و طراحی حرف ندارند اینفینیتی هم واقعا عالیه ولی فکر میکنم کولر مستر خیلی بهتر باشه

البته یه کیس دیگه هم چشمم رو گرفت

Cooler master 690 CM nvidia edition

فکر کنم این یکی خیلی قشنگتر و بهتر باشه

البته قیمتش رو نمیدونم . قیمت این کیس چه حدودی هست ؟

به نظر تون نسبت به 690 CM بهتر نیست ؟

ویرایش شده توسط yaser2006gh
لینک به دیدگاه

با سلام

رضا جان توی انجمن گرین یه چیز دیگه داری تبلیغ میکنی این رو مد نظر داشته باش

2 . اینفینیتی خودش 3 فن 14 سانت داره که شما اگر بخواهید در بازار تهیه کنید حداقل باید 45 هزار تومان پیاده بشید در صورتی که کیس معرفی شده از کولر مستر فاقد آن است به همراه یه فن 12 با 1500rpm ولی کولر مستر تنها یک فن 12 حداق در تصاویری که شما گزاشتین شاهد یک عدد هستیم که اگر فنهای کیس اینفینیتی رو اضافه کنید بهش قیمتی بسیار بالا پیدا میکنه .

کیس اینفینیتی کلی ابراز برای کاهش صدا داره ولی کولر مستر چی

و کلی امکانات دگر حداقل میدانید دارید پول کیس رو میدهید که سرش به تنش می ارزد .

در ضمن رضا جان داری بی انصافی هم میکنی

به عنوان یک CASE MODDER به شما اینفینیتی رو پیشنهاد میدم

موفق باشید

لینک به دیدگاه

سلام علی جان ...

.. در کل سقف کیس فقط فن نداره که ما اگر 10 تومن هم برای فن سقفی در نظر بگیریم میشه همون 105 تومن قیمت کیس ایفینیتی :) ولی در عوض کولینگ خیلی بهتری داره .

والا من قصد تبلیغ ندارم ولی چیز جالبی توی این کیس گرین غیر یه در شیشه ای ندیدم ... انصافا اگر ما cm 690 رو کل فنهاش رو نصب کنیم معرکه میشه ولی ایفینیتی زیاد کولینگ مناسبی نداره :eek:

و در مورد قیمت فن 14 سانتی هم تو بازار زیاده و خیلی خیلی پایین تر از 15 تومن میشه پیدا کرد ...

---------------------------------------------------------

یاسر جان Cooler master 690 nvidia edition حدودا 130 تومان هست عزیز و واقعا این هم حرف نداره.

در ضمن این رو هم در نظر داشته باش ...

دو فن 12 جلوی کیس و دو فن 14 سانتی سقف کیس و یه فن 12 درب کیس و 1 فن 12 هم پشت کیس :D

m8cou6znd1mdepedaf.jpg

ydor64okz4cpybpg1r.jpg

موفق باشی ...

لینک به دیدگاه

والا من قصد تبلیغ ندارم ولی چیز جالبی توی این کیس گرین غیر یه در شیشه ای ندیدم ... انصافا اگر ما cm 690 رو کل فنهاش رو نصب کنیم معرکه میشه ولی ایفینیتی زیاد کولینگ مناسبی نداره

و در مورد قیمت فن 14 سانتی هم تو بازار زیاده و خیلی خیلی پایین تر از 15 تومن میشه پیدا کرد ...

سلام رضا جان

شما این کیس رو امتحان کردید که میگید کولینگ بهتری نداره . اینفینیتی 3 تا فن 14 داره و شما میگی با نصب اون چند تا فن 12 از این کولینگش بهتر میشه من که شک دارم

والا ما که اصلا گیر نیاوردیم و قرار شد آقای حسینی برای ما با قیمت تقریبا 16 وارد کنه

موفق باشید

لینک به دیدگاه

سلام رضا جان

شما این کیس رو امتحان کردید که میگید کولینگ بهتری نداره . اینفینیتی 3 تا فن 14 داره و شما میگی با نصب اون چند تا فن 12 از این کولینگش بهتر میشه من که شک دارم

والا ما که اصلا گیر نیاوردیم و قرار شد آقای حسینی برای ما با قیمت تقریبا 16 وارد کنه

موفق باشید

سلام علی جان ...

بابا شما خودت که این کاره ای برادر من... علی جان شما به این کیس یه نگاهی بکنید البته یه نگاه کلی و انصافا بگید که کولینگ بهتری داره یا خیر .. :eek:

علی جان cm 690 حتی امکان نصب دو فن 12 یا 14 سانتی رو هم داره روی درب بغلش :)

http://lioncomputer.ir/index.php?product_id=1483

حتی با نگاه به این کیس هم میشه متوجه برتری کولینگ این کیس نسبت به اینفینیتی شد.

لینک به دیدگاه

نمیدونم رضا جان چرا گیر دادی به این کیس

بابا شما 96 هزار تومان پول کیس میدهید اون وقت یه عدد فن 12 سانت داره :eek:

والا ما که خودمون با اینفینیتی کار کردیم و حتی mod هم کردیم ازش راضی بودیم ولی چیزی که من میبینم این cm690 نسبت به قیمتش راضی کننده نیست این کیس باید قیمتش زیر 60 باشه از نظر من

موفق باشید

لینک به دیدگاه

بابا شما 96 هزار تومان پول کیس میدهید اون وقت یه عدد فن 12 سانت داره :eek:

والا ما که خودمون با اینفینیتی کار کردیم و حتی mod هم کردیم ازش راضی بودیم ولی چیزی که من میبینم این cm690 نسبت به قیمتش راضی کننده نیست این کیس باید قیمتش زیر 60 باشه از نظر من

موفق باشید

این کیس تا اونجایی که من دیدم سه تا فی روش نصب بود

یعنی شما میگید فقط یه فن همراه کیس هست ؟

یه سوال دیگه هم داشتم میخواستم بدونم فرق این دوتا چیه ؟

Cooler Master 690CM و Cooler Master CM 690 Nvidia Edition

لینک به دیدگاه

بابا شما 96 هزار تومان پول کیس میدهید اون وقت یه عدد فن 12 سانت داره :D

موفق باشید

علی جان این اینفینیتی هم پس باید مفت بود دیگه :) والا من چیز خاصی توش ندیدم .:eek:

لینک به دیدگاه

این کیس تا اونجایی که من دیدم سه تا فی روش نصب بود

یعنی شما میگید فقط یه فن همراه کیس هست ؟

یه سوال دیگه هم داشتم میخواستم بدونم فرق این دوتا چیه ؟

Cooler Master 690CM و Cooler Master CM 690 Nvidia Edition

یاسر جان باید دقیق برید اینوببینید چند تا فن داره ولی این رو در نظر داشته باشید ... cm690 حدود 8 تا فن روش نصب میشه ولی اینفینیتی فقط 4 تا بیشتر فن نداره .... تصمیم نهایی رو دیگه خودت بگیر من تا جایی که تونستم راهنمایی کردم :eek:

Cooler Master CM 690 Nvidia Edition یه جورایی میشه گفت که مود شده به انویدیا و Cooler Master 690CM هم که ظاهر ساده ای داره ولی خیلی شیک هست و زیبا :)

لینک به دیدگاه

ایییییییی خدا از دست این رضا

بابا جان من که کلی توی مسنجر برات توضیح دادم امان از دست تو رضا

بابا جان نصب میشه با اینی که روی خودش داره تازه فنهاش 14 هم هست رو شما یکی میکنی بابا جان مطمئن باش کولینگ اینفینیتی بهتره حالا ما توی امتحانات وقت نداریم با شکل توضیح بدیم شما حالا هی گیر بده

بهتره یه سر به لینک زیر بزنی که خود مهندس عمرانی گزاشتن

معرفی کیس جدید گرین مدل infinity

در ضمن مهندس فکر کنم الان نمایشگاه مشهد باشن که جواب نمیدن

موفق باشید

ویرایش شده توسط AL! REZA
لینک به دیدگاه

سلام علی جان ..

ببینید علی جان خودتون هم خیلی خوب میدونید که کولر مستر شرکت کوچیکی نیست که بیاد و روی در کیس بیخود جا برای نصب فن بزاره و یا در کف کیس قسمتی برای نصب فن بزاره که جریان هوا رو از کف کیس با داخل کیس وارد کنه و ... و در کل میخوام اینو بگم که بیخود این شرکت نمیاد که طوفان توی کیس به راه بندازه ...:eek:

علی جان نیازی به کشیدن شکل و ... نیست چیزی که واضحه برادر من نیازی به این کارا نیست .. من سر حرفم هستم علی جان این کیس خیلی کولینگ بهتری نسبت به اینفینیتی داره ...

--------------------------------------------------------------

نصب دو فن 12 یا 14 سانتی در سقفی کیس - نصب دو فن 12 یا 14 سانتی بر روی درب کیس - یک فن 12 سانتی جلوی کیس که وظیفه دمیدن جریان هوا به داخل کیس رو داره - نصب یک فن 12 سانتی در کف کیس که وظیفه وارد کردن جریان هوا از کف کیس رو داره - یک فن 12 هم پشت کیس هست که اون هم جریان هوا رو خارج میکنه + یک فن 8 سانتی هم که پشت مادربرد دقیقا در محل قرار گیری سی پی یو نصب میشه ...

zsqumql49egh03l63ewx.jpg

4l4izumc2lsxootx9f98.jpg

لینک به دیدگاه

یاسر جان باید دقیق برید اینوببینید چند تا فن داره ولی این رو در نظر داشته باشید ... Cm690 حدود 8 تا فن روش نصب میشه ولی اینفینیتی فقط 4 تا بیشتر فن نداره .... تصمیم نهایی رو دیگه خودت بگیر من تا جایی که تونستم راهنمایی کردم :eek:

cooler master cm 690 nvidia edition یه جورایی میشه گفت که مود شده به انویدیا و cooler master 690cm هم که ظاهر ساده ای داره ولی خیلی شیک هست و زیبا :)

ایییییییی خدا از دست این رضا

بابا جان من که کلی توی مسنجر برات توضیح دادم امان از دست تو رضا

بابا جان نصب میشه با اینی که روی خودش داره تازه فنهاش 14 هم هست رو شما یکی میکنی بابا جان مطمئن باش کولینگ اینفینیتی بهتره حالا ما توی امتحانات وقت نداریم با شکل توضیح بدیم شما حالا هی گیر بده

بهتره یه سر به لینک زیر بزنی که خود مهندس عمرانی گزاشتن

معرفی کیس جدید گرین مدل infinity

در ضمن مهندس فکر کنم الان نمایشگاه مشهد باشن که جواب نمیدن

موفق باشید

ممنون از راهنمایی

این کیس های 690cm کولر مستر با توجه به اینکه قسمت جلوی کیس حالت توری فلزی هست فیلتر هم برای جلوگیری از ورود گرد و غبار داره ؟

و ایا قابل شستشو هستند ؟

لینک به دیدگاه

ممنون از راهنمایی

این کیس های 690cm کولر مستر با توجه به اینکه قسمت جلوی کیس حالت توری فلزی هست فیلتر هم برای جلوگیری از ورود گرد و غبار داره ؟

و ایا قابل شستشو هستند ؟

بله داره ..

قابل شستشو نیست ولی راحت تمیز میشه و به صورت توری هستش کیس خودم هم فیلترش اینطوری هست خیلی خوب جلوی گرد و خاک رو میگیره و در ضمن باعث هم نمیشه که جریان هوا رو کم کنه .... فیلتر های قابل شستشو خیلی جلوی جریان هوا رو میگیره :eek:

i16402_IMG0199.JPG

لینک به دیدگاه

به نام آنکه جانشین همه نداشتن هاست

دوستان عزیز؛

سلام،

ابتدا از بابت بحث های فنی خوبی که مطرح شد، از تمامی دوستان عزیز سپاسگزارم. بنده نیز سعی می کنم بدون تعصب (اگر بشود!) نسبت به پاسخگویی اقدام نمایم.

- به صورت کلی هر دو مدل کیس CM690 کولر مستر و Infinity گرین (لیان لی) جزو کیس های خوب و حرفه ای به شمار می روند. پس مقایسه این دو می بایست از منظر کاملا فنی و مستند صورت پذیرد.

به همین منظور و به جهت اینکه حقی از کیس خوب CM690 ضایع نشود (اطلاعات کاملا موثق باشند) امروز نسبت به تهیه این مدل کیس اقدام خواهم کرد و انشاا.. تا فردا ظهر، یک گزارش کامل از مقایسه این دو مدل کیس برایتان قرار خواهم داد.

با تقدیم احترام

لینک به دیدگاه

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...