رفتن به مطلب

راهنمایی خرید رم

Recommended Posts

سلام دوستان 

من میخوام عملکرد سیستمم رو از طریق ارتقا رم افزایش بدم 

مشخصات:

GTX 1060

Ryzen 5 1600

16G ram DDR4 2400

بنظرتون خرید یه رم با فرکانس بالاتر و DDR4 چقدر عملکرد رو بهتر میکنه و پیشنهادتون چیه

ضمناً من دانش خاصی راجب اورکلارک ندارم ولی شاید بتونم با اموزش هایی که توی نت هست رم فعلیم رو اورکلارک کنم.

ویرایش شده توسط SinaCh
لینک به دیدگاه

در در 2 خرداد 1399 در 21:31، SinaCh گفته است :

سلام دوستان 

مشخصات:

GTX 1060

Ryzen 5 1600

16G ram DDR4 2400

بنظرتون خرید یه رم با فرکانس بالاتر و DDR4 چقدر عملکرد رو بهتر میکنه و پیشنهادتون چیه

ضمناً من دانش خاصی راجب اورکلارک ندارم ولی شاید بتونم با اموزش هایی که توی نت هست رم فعلیم رو اورکلارک کنم.

افزایش فرکانس رم به ۳۲۰۰ شاید درحد ۱۰ اف پی اس بهتون کمک کنه و به هزینش نمی ارزه چون باید رم های فعلی رو با قیمت پاییین بفروشید و اون ها رو گرون تر بخرید. در مورد اورکلاک هم نظری ندارم.

امیدوارم که کمکتون کرده باشم. تا بقیه نظرشون رو بگن. ذکر اسم رم میتونه کمک کنه.

ویرایش شده توسط PCG
لینک به دیدگاه

در در 2 خرداد 1399 در 21:31، SinaCh گفته است :

سلام دوستان 

مشخصات:

GTX 1060

Ryzen 5 1600

16G ram DDR4 2400

سلام

بستگی به بازی و تنظیماتی که استفاده میکنید/رزولوشن مانیتور داره ولی تقریباً هیچی . رم با فرکانس بالاتر فقط تو موقعیت cpu bound به کار میاد و شما با Gtx 1060 تقریباً همیشه gpu bound هستید تو بازیهای جدید . حداقل یه گرافیک در حد 5700xt نیاز هست تا تفاوت درست حسابی حس بشه با رزولوشن 1080p.

برای اورکلاک هم میتونید thaiphoon burner رو نصب کنید و از اطلاعاتی که میده مثل رنک مموری و نوع چیپ تو ryzen dram calculator استفاده کنید.

000.thumb.PNG.96693d1596b3dcca65804390e2035da0.PNG

لینک به دیدگاه

سلام .من یه رم geil 4gb pc3-12800 باس 1600 دارم .میخاستم یه رم دیگه بندازم همین مقدار اما مثل رم خودم پیدا نمیشه .راهنمایی میکنید که چه رمی میتونم سفارش بدم که 4گیگ باشه و با رم قبلیم مچ بشه

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...