رفتن به مطلب

خریدار کارت گرافیک 1070 حتما با بیش از 1 سال گارانتی

اشتراک گذاری

Recommended Posts

با سلام

لطفا مدل ها و میزان گارانتی باقی مانده کارت و قیمت رو پیام خصوصی کنید.

متشکر

لینک به دیدگاه

x Msi gaming خونگی مثل آک و تمیز ،با پنج شش ماه گاران،5600 تقدیم میشه،هنوز تایپیک نزدم براش وگرنه بالاتر قیمت میدم ،دلیل خرید کارت 1080 هست برای فروشش،اگر صد درصد دنبال کارت تمیز و غیر ماینی و داستان هستید برای استفاده بی دردسر این عالیه.

لینک به دیدگاه

با سلام...دوست گرامي منم همين سري گرافيكو دارم  كاملا تميز و فقط سيستم خونگي ...تا مهر 1400 هم گارنتي داره ولي نهايت 5000 بخرن...قيمت تند بدي كسي نميخره...اگه واقعا ميخواي بفروشي...اينجا همه اينكاره انD:

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Kamran71 گفته است :

با سلام...دوست گرامي منم همين سري گرافيكو دارم  كاملا تميز و فقط سيستم خونگي ...تا مهر 1400 هم گارنتي داره ولي نهايت 5000 بخرن...قيمت تند بدي كسي نميخره...اگه واقعا ميخواي بفروشي...اينجا همه اينكاره انD:

درسته ولی هر کارت قیمت خودشو داره ،کمتر هم شاید بدم یکمی ،ولی این کارت ماین نشده ،و با خیال راحت دست مشتری ک این موضوع براش اهمیت داره میرسه ،چیزی که نود درصد کارتای این فروم این مدل ،همه ماین شده هستن ،و راهی هم البته جز ظاهر کارت نداره ک بفهمی ،

لینک به دیدگاه

,ولی جدا رو چه حساب کارت 1070 ای رو که تا 6 ماه پیش  نهایت قیمتش 3500 بود الان شده اینقدر؟؟ من شخصا آرمور با یکسال گارانتی تمیز رو برای دوستم 3 گرفتم حتی 8 ماه پیش.

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، milad.azn گفته است :

,ولی جدا رو چه حساب کارت 1070 ای رو که تا 6 ماه پیش  نهایت قیمتش 3500 بود الان شده اینقدر؟؟ من شخصا آرمور با یکسال گارانتی تمیز رو برای دوستم 3 گرفتم حتی 8 ماه پیش.

تازه نصبت به قیمت نوش فقط کارت گرافیکه الان از همه قطعات افتش بیشتر وکارت 9 تمنی دسته دوش باید باش 7 تومن نه 5 تومن!

لینک به دیدگاه

با عرض پوزش از استارتر محترم ....فرمايش شما صحيح ...منم كارتم از اول دست خودم بوده و متوجه ام چي ميگي..ولي خيلي كارتام هستن كه ماين شدن ولي ظاهر خيلي تميزي دارن و مشكلي هم ندارن...متاسفانه راه قطعي واس فهميدن اين قضيه نيس در كل گفتم كه ميخاي بفروشي قيمت مناسب بده زودتر فروش بره...

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...