رفتن به مطلب

ساپورت کارت گرافیک

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان خسته نباشید

مدل مادربردم اینه ga h61ms2p

میخوام ببینم چقدر میتونه کارت گرافیک ساپورت کنه پول ندارم سیستم جدید بخرم میخوام یه رم هشت یا شونزده بندازم 

یه کارت گرافیک شاخ ولی اصن نمیدونم تا چه حد ساپورت میکنه چون قصد خریدم همین الان نیست نمیتونم از پشتیبانی لیون کامپیوتر عزیز بپرسم 

اگه کسی میدونه زیر همین بنویسه واسم فک کنم پاورم پونصد واته از اون بابت مشکل ندارم هر اطلاعاتی دارید بنویسید خیلی ممنون🖤

لینک به دیدگاه

سلام

کارت گرافیک تا مصرف ۱۷۰ وات مشکلی نداره

فقط مدل دقیق پاورو بگید ،چون مهم آمپر ریل ۱۲ ولته

لینک به دیدگاه

سلام . عزیز الان سوکت شما 1155 هست که اصلا هم بدنیست . بنده هم از همین سوکت استفاده میکنم و کاملا هم راضی هستم . با یه سی پی یوی i5 3470 . i5 3570 . i7 3770 . و یه کارت گرافیک درحد مثلا rx 580 تو رزولیشن 1080 میشه گفت راضی کننده هست . بنده کارتم rx 480 هست و از سیستم راضی هستم البته بنده خیلی کم گیم میزنم ولی نسبت به هزینه بسیار باصرفه هست این سوکت 

فقط باید پاور مناسب داشته باشید برای استفاده از گرافیک هایی مثل rx 580 . حداقل یه پاور 530 وات که خروجی 8 پین گرافیک داشته باشه 

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Silvermanhhh گفته است :

سلام

کارت گرافیک تا مصرف ۱۷۰ وات مشکلی نداره

فقط مدل دقیق پاورو بگید ،چون مهم آمپر ریل ۱۲ ولته

سلام

ببخشید من تاحال در این رابطه چیزی نشنیدم
میشه ی توضیحی بدید

مگه مادربرد ها حداکثر 75 وات از طریق اسلات به کارت نمیدن و بیشتر از اون توسط کابل 12 ولت پاور؟
این 170 دیگه چی هست ؟
ممنون🌹

لینک به دیدگاه

در 17 دقیقه قبل، game over گفته است :

سلام

میشه ی توضیحی بدید

مگه مادربرد ها حداکثر 75 وات از طریق اسلات به کارت نمیدن و بیشتر از اون توسط کابل 12 ولت پاور؟
این 170 دیگه چی هست ؟
ممنون🌹

سلام،

کارت rx 580 به صورت استاندارد ۱۸۵ وات مصرف میکنه.

اسلات ۷۵ وات به کارت تزریق میکنه،میمونه ۱۱۰ وات دیگه،از اونجایی که کابل ۶ پین PCIe تنها ۷۵ وات میتونه تهیه کنه از کابل ۸ پین PCIe پاور استفاده میشه که توانایی تغذیه تا ۱۵۰ وات رو داره،کارت ۱۱۰ وات از پاور به وسیله ی کابل ۸ پین PCIe تغذیه میکنه و بیشتر از حد نیاز مصرف نمیکنه.

لینک به دیدگاه

در 8 دقیقه قبل، Xen گفته است :

سلام،

کارت rx 580 به صورت استاندارد ۱۸۵ وات مصرف میکنه.

اسلات ۷۵ وات به کارت تزریق میکنه،میمونه ۱۱۰ وات دیگه،از اونجایی که کابل ۶ پین PCIe تنها ۷۵ وات میتونه تهیه کنه از کابل ۸ پین PCIe پاور استفاده میشه که توانایی تغذیه تا ۱۵۰ وات رو داره،کارت ۱۱۰ وات از پاور به وسیله ی کابل ۸ پین PCIe تغذیه میکنه و بیشتر از حد نیاز مصرف نمیکنه.

سلام ،وقت بخیر

بیشتر منظورم این بود،ک مگه نوع مادربرد میتونه باعث پاور لیمیت و محدود شدن انتخاب های کارت گرافیک بشه ؟

چون من تاحال نشنیدم بگن مثلا مادربرد msi h110 نمیتونه 2070 روش نصب شه(مثال)

میدونم ک برای برق رسانی به cpu مادربرد ها محدودیت های دارن،و خیلی مهمه ک چ مادربردی برای چ کاری متناسب با cpu انتخاب شه مثلا 4 فاز یا 6 فاز ،کاربری عادی یا oc حرفه ایی
ولی تا امروز نشنیده بودم ک مثلا فلان کارت نمیتونه رو فلان مادربرد بخاطر مصرف برقش نصب نشه!

یعنی من تا الان اینو میدونم ک تنها لیمیت اسلات pci هست،ک اونم چند ساله همه ورژن 3 حداقل دارن و x16 هستن

این مبحث برق gpu و ارتباطش ب مادربرد هنوز نفهمیدم،همه کاره تهش پاور نیست مگه ؟

❤️🌹

ویرایش شده توسط game over
لینک به دیدگاه

در 40 دقیقه قبل، game over گفته است :

سلام

میشه ی توضیحی بدید

این 170 دیگه چی هست ؟
ممنون🌹

من منظورم خوده پاور بود،روی پاور یه برچسبی درمورد آمپر زده ،چون که گرافیک و پردازنده از ریل ۱۲ولت استفاده میکنن،آمپر اون ریل مهمه

مثلا شرکتای مختلف ممکنه از نام گذاری های مختلف استفاده کنن برای پاوراشون،مثلا گرین 550uk ،روی ریل ۱۲ولتش ۵۵۰وات میشه ،اما شرکت دیگه ای ممکنه زده باشه همون ۵۵۰w ولی کل ریل های ۱۲و ۵ و۳ رو باهم جمع کرده شده ۵۵۰w,یعنی آمپر ریل ۱۲ولتشو ضربدر ۱۲ کنی کمتر مثلا ۴۵۰w دربیاد که کمتره گرینه 

البته من از محصولات گرین تعریف نمیکنم،فقط نام گذاریشون اینجوره

لینک به دیدگاه

سلام. اگه پاور ضعیفی داشتید، میتونید به جای 580 به 1060 شش گیگ هم فکر کنید، یک کانکتور 6 پین میخوره و عملکردش هم کم و بیش در حد همون 580 هست، بعضی جاها 580 و بعضی جاها 1060 بیشتر فریم میدن

لینک به دیدگاه

در 23 دقیقه قبل، Silvermanhhh گفته است :

من منظورم خوده پاور بود،روی پاور یه برچسبی درمورد آمپر زده ،چون که گرافیک و پردازنده از ریل ۱۲ولت استفاده میکنن،آمپر اون ریل مهمه

مثلا شرکتای مختلف ممکنه از نام گذاری های مختلف استفاده کنن برای پاوراشون،مثلا گرین 550uk ،روی ریل ۱۲ولتش ۵۵۰وات میشه ،اما شرکت دیگه ای ممکنه زده باشه همون ۵۵۰w ولی کل ریل های ۱۲و ۵ و۳ رو باهم جمع کرده شده ۵۵۰w,یعنی آمپر ریل ۱۲ولتشو ضربدر ۱۲ کنی کمتر مثلا ۴۵۰w دربیاد که کمتره گرینه 

البته من از محصولات گرین تعریف نمیکنم،فقط نام گذاریشون اینجوره

photo_2020-06-02_21-51-25.thumb.jpg.5dfa4b3e5f26657ab4c9dfeecf49ec4e.jpg

الان خودم کنجکاو ک شدم رفتم نگا کردم این رو نوشته بود

580هست پاورم

بعد مثلا تهش تو دفترچه ش نوشته تایتان z ساپورت میکنه!

ولی تو سایت انویدیا الان ک رفتم نگا کردم نوشته پاور 700 وات

البته داخل پرانتز اونجام نوشته بود 12ولت 42 آمپر🥺

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، babak_11 گفته است :

سلام . عزیز الان سوکت شما 1155 هست که اصلا هم بدنیست . بنده هم از همین سوکت استفاده میکنم و کاملا هم راضی هستم . با یه سی پی یوی i5 3470 . i5 3570 . i7 3770 . و یه کارت گرافیک درحد مثلا rx 580 تو رزولیشن 1080 میشه گفت راضی کننده هست . بنده کارتم rx 480 هست و از سیستم راضی هستم البته بنده خیلی کم گیم میزنم ولی نسبت به هزینه بسیار باصرفه هست این سوکت 

فقط باید پاور مناسب داشته باشید برای استفاده از گرافیک هایی مثل rx 580 . حداقل یه پاور 530 وات که خروجی 8 پین گرافیک داشته باشه 

ببخشید 1050 ti  یا1050 خالی انقد دنگ فنگ داره راحت ساپورت میکنه 

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، babak_11 گفته است :

بعد یه سوال دیگ  پولم در حد rx 550 میرسه پاور خاصی میخواد مادربردم ساپورت میکنه؟

لینک به دیدگاه

در 10 دقیقه قبل، Yngdvil گفته است :

ببخشید 1050 ti  یا1050 خالی انقد دنگ فنگ داره راحت ساپورت میکنه 

در 7 دقیقه قبل، Yngdvil گفته است :

بعد یه سوال دیگ  پولم در حد rx 550 میرسه پاور خاصی میخواد مادربردم ساپورت میکنه؟

دوست عزیز در مورد پاورتون اطلاعی ندارم فقط گفتین 500 !

بهرحال من قبلا 1050ti داشتم این کارت مصرفش 75 وات هست و کلا کابل پاور نمیخاد برقشو از مادربرد میگیره

کارت بدی نیست برای حداقل ها خوبه

اما 1050 دیگه تعطیله

از توی کارت های amd هم کارت 550 تعطیله

بنظرم 470 یا 570 بهتر از 1050ti هست

لینک به دیدگاه

در 19 دقیقه قبل، game over گفته است :

photo_2020-06-02_21-51-25.thumb.jpg.5dfa4b3e5f26657ab4c9dfeecf49ec4e.jpg

الان خودم کنجکاو ک شدم رفتم نگا کردم این رو نوشته بود

580هست پاورم

بعد مثلا تهش تو دفترچه ش نوشته تایتان z ساپورت میکنه!

ولی تو سایت انویدیا الان ک رفتم نگا کردم نوشته پاور 700 وات

البته داخل پرانتز اونجام نوشته بود 12ولت 42 آمپر🥺

احتمالا پاور روی فول کار میکنه که خوب نیست ,بعد عکسشو که دیدم روی یه سیستمی،۲تا ۸پین میخوره،اگه خوده پاور ۲تا ۸پین جدا نداشته باشه ،یعنی برا چنین چیزی ساخته نشده،پاور خودم ۵۵۰uk یدونه سیم ۲+۶ داره آمپر ریل ۱۲ فکر کنم ۴۵A باشه

لینک به دیدگاه

در 23 دقیقه قبل، game over گفته است :

دوست عزیز در مورد پاورتون اطلاعی ندارم فقط گفتین 500 !

بهرحال من قبلا 1050ti داشتم این کارت مصرفش 75 وات هست و کلا کابل پاور نمیخاد برقشو از مادربرد میگیره

کارت بدی نیست برای حداقل ها خوبه

اما 1050 دیگه تعطیله

از توی کارت های amd هم کارت 550 تعطیله

بنظرم 470 یا 570 بهتر از 1050ti هست

اخه بودجم نمیرسه و گیم خاصیم نمیخوام پلی بدم  ی گیم ساده مث زولا جی تی ای وی کار خاصی ازش نمیخوام بکشم سیپیوم i3 3240 و رم هشت اگ صد درصد بدونم مادربردم ساپورت میکنه میخرمش فقط همین الان پولش دسم نیس اگ میدونید بگید خیلی ممنون میشم مادربرد مدلش بالا زدم یه نگا بندازید بگید خیلی خوشحالم میکنید ده پنجاه تی ای 

لینک به دیدگاه

در 15 دقیقه قبل، Yngdvil گفته است :

اخه بودجم نمیرسه و گیم خاصیم نمیخوام پلی بدم  ی گیم ساده مث زولا جی تی ای وی کار خاصی ازش نمیخوام بکشم سیپیوم i3 3240 و رم هشت اگ صد درصد بدونم مادربردم ساپورت میکنه میخرمش فقط همین الان پولش دسم نیس اگ میدونید بگید خیلی ممنون میشم مادربرد مدلش بالا زدم یه نگا بندازید بگید خیلی خوشحالم میکنید ده پنجاه تی ای 

شما مشکل عدم سازگاری نداری
بین اینا 1050ti یا 560 یا حتی همون 1050 یا 470
هرکدوم اروزن تر بود بگیرین

چون اون سی پی یو همینجوریشم ی چند درصدی گلوگاه میکنه کارت قوی تر ببندی از قدرتش نمیتونی استفاده کنی

و هیچ ربطی هم به مدل مادربردتون نداره

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...