رفتن به مطلب

خریدار مانیتور ۲۷ اینچ 144HZ

Hunk_Dead
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

درود دوستان خریدار مانیتور کارکرده گیمینگ ۲۷ اینج (۲K)‌ با رفرش هرتز ۱۴۴ هستم  

گارانتی مهم نیست فقط سلامت مانیتور مهم هستش 

اگر موردی دارین لطفا درج کنید یا به شماره ۰۹۱۹۱۲۷9692 از طریق واتس آپ یا تلگرام بفرستین ممنون 

لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...
  • 2 ماه بعد...
در در 15 خرداد 1399 در 12:27، Hunk_Dead گفته است :

درود دوستان خریدار مانیتور کارکرده گیمینگ ۲۷ اینج (۲K)‌ با رفرش هرتز ۱۴۴ هستم  

گارانتی مهم نیست فقط سلامت مانیتور مهم هستش 

اگر موردی دارین لطفا درج کنید یا به شماره ۰۹۱۹۱۲۷9692 از طریق واتس آپ یا تلگرام بفرستین ممنون 

تو بار جدید بنده هست حدود 40 روز دیگه میرسه 

Aoc 

Q27g2

2k

Av

144hz

1ms

Hdr

sRGB

قیمت 13 تومن. از ایگرد بخوای بخری باید نزدیک16 تومن پول بدی. 

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، zen گفته است :

Aoc 

Q27g2

2k

Av

144hz

1ms

Hdr

sRGB

ممنون درسته قیمت های وارد کننده ها خیلی بیشتره این قیمت هم برام زیاده متاسفانه بیشتر دنبال دسته دوم بودم البته 144hz که 27 اینج باشه فکر نکنم اصلا زیره 12 13 حتی دسته دومش پیدا بشه 

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Hunk_Dead گفته است :

ممنون درسته قیمت های وارد کننده ها خیلی بیشتره این قیمت هم برام زیاده متاسفانه بیشتر دنبال دسته دوم بودم البته 144hz که 27 اینج باشه فکر نکنم اصلا زیره 12 13 حتی دسته دومش پیدا بشه 

خوب این 27 هست و نو. 

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، zen گفته است :

خوب این 27 هست و نو. 

متوجهم دوست عزیز گفتم این قیمت برام مقدور نیست 

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Hunk_Dead گفته است :

متوجهم دوست عزیز گفتم این قیمت برام مقدور نیست 

چون با این مشخصاتی که میخوای تو ایران قیمتش تو رنج 20 میلیون هست کسی کارکردش را زیر 12 تا 11 نمیده. 

لینک به دیدگاه

در در 9 شهریور 1399 در 22:16، zen گفته است :

Aoc 

Q27g2

2k

Av

144hz

1ms

Hdr

sRGB

دوستان یه سوال ذهن من رو مشغول کرده!!

از ایگرد و مالتینا که بخوای بگیری قیمتها خنده دار درمیاد.....یعنی مثلا میزنه قیمت مانیتور 6 میلیون ولی هزینه حمل ونقل و کارمزد و امثالهم 8 میلیون که اصلا منطقی نیست اینجور قیمت مانیتور برای مصرف کننده به دلار 60-50 تومن درمیاد!!

اون وقت یعنی الان ما یه وارد کننده عمده نداریم که به صورت عمده وارد کنه(مثل قدیم) که قیمت مانیتور با قیمت جهانیش خیلی اختلاف پیدا نکنه!!...قضیه چیه؟؟

ممنون.

ویرایش شده توسط mehdy
لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، mehdy گفته است :

دوستان یه سوال ذهن من رو مشغول کرده!!

از ایگرد و مالتینا که بخوای بگیری قیمتها خنده دار درمیاد.....یعنی مثلا میزنه قیمت مانیتور 6 میلیون ولی هزینه حمل ونقل و کارمزد و امثالهم 8 میلیون که اصلا منطقی نیست اینجور قیمت مانیتور برای مصرف کننده به دلار 60-50 تومن درمیاد!!

اون وقت یعنی الان ما یه وارد کننده عمده نداریم که به صورت عمده وارد کنه(مثل قدیم) که قیمت مانیتور با قیمت جهانیش خیلی اختلاف پیدا نکنه!!...قضیه چیه؟؟

ممنون.

وارد کننده داریم خوبشم داریم ولیتعداد پایین میارن و رو هوا فروش میره یا قیمت تخیلی میدن ، امروز یه سری مانیتور تاف گیمینگ با قیمت خوب تو لیون موجود شده ولی اینکه تا چن روز با این قیمت بمونه معلوم نیست ! البته همیناشم زیر 12-13 تومن نیستن بدبختانه! خداییش زوره اینقد پولو بدی بابت مانیتوری که قیمت دلاریش 200 دلاره :( فعلا کسی به فکر مانیتورایه با قیمت متوسط 6-7 تومن نیست که وارد کنه از وارد کننده ها . 

ویرایش شده توسط fatide
لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، fatide گفته است :

وارد کننده داریم خوبشم داریم ولیتعداد پایین میارن و رو هوا فروش میره یا قیمت تخیلی میدن ، امروز یه سری مانیتور تاف گیمینگ با قیمت خوب تو لیون موجود شده ولی اینکه تا چن روز با این قیمت بمونه معلوم نیست ! البته همیناشم زیر 12-13 تومن نیستن بدبختانه! خداییش زوره اینقد پولو بدی بابت مانیتوری که قیمت دلاریش 200 دلاره :( فعلا کسی به فکر مانیتورایه با قیمت متوسط 6-7 تومن نیست که وارد کنه از وارد کننده ها . 

عزیز بنده دارم به قیمت عمده تقریبا وارد میکنم با کشتی. یکی از اشنا بنده تا دو هفته دیگه با قیمت خیلی کمتر دارم وارد میکنم ولی پول گمرک و هزینه حمل نقل را نمیشه نداد. ولی پول واسطه عملا کم میشه و هزینه حمل بسیار کمتر میشه. 

کسی خواست بگه مثلا 

این مانیتور msi 341cqr

قیمت دلاریش حدود 800 دلار هست. یعنی حدود 20 میلیون حدود 3 تا 4 میلیون هم هزینه حملش درمیاد. اگه شما بخوای از ایگرد بخری کمتر 35 میلیون در نمیاد. کسی چیزی خواست فقط تا امروز. خبر بده. 09198832566

لینک به دیدگاه

در 7 ساعت قبل، fatide گفته است :

نه عزیز این همین مانیتور 12-10تومنی هم در اصل همون مانیتورهای 200 دلاری هستند ولی چرا به این قیمت ها فروش میره معلوم نیست که جایی هم نتونستم جواب درستی براش پیدا کنم...فعلا هم من به شخصه صبر کردم تا دو سه ماه دیگه شاید یه ذره حساب کتاب توی مملکت بیادکه حدس هم میزنم این قیمت ها اینجور هم نمی مونه!!... وگرنه با این قیمت‌ها عملا پول خون در میاد یه مانیتور یا هر قطعه الکترونیک...! 

فقط یه سوال بود که ذهنم رو مشغول کرده بود پرسیدم.... بحث هم بیشتر کش ندیم بهتره چون هم نظم تاپیک هم میخوره و هم معمولا این بحث ها به نتیجه خاصی نمیرسه توی این اوضاع... 

با تشکر.. 

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...