رفتن به مطلب

Ryzen 3700X سوخته و گارانتی ماتریس ( ماتریکس )

Abraham
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان یه مورد پردزانده ی AMD Ryzen 3700X دارم که روی مادربرد Gigabyte X570 Gaming x تصویر نداره، اول فکر کردم مادربرد مشکل پیدا کرده ولی این برد رو با پردازنده های سایر دوستان مثل 2600X و 3700X دیگری تست کردم اما تصویر داشتم ولی همون 3700X سوخته رو با برد های اونها تست کردم و تصویر نداشت، کمتر از 2 ماه از خرید این پردازنده میگذره، پردازنده تا اواسط 1400 هم گارانتی داره، دوستان بنظرتون با این گارانتی به مشکل بر میخورم؟، الان هم که تا شنبه تعطیل هست قطعاً پاسخ نمیدن، ایمیل هم دادم پاسخ ندادند.

لینک به دیدگاه

در 46 دقیقه قبل، Abraham گفته است :

دوستان بنظرتون با این گارانتی به مشکل بر میخورم؟

والا ... عزیز ... dead-end طوره

شما الان پردازنده ندارید. احیای پردازنده هم که حداقل من تا حالا ندیدم، اصلا قابل احیا نیست.

انتخاب دیگه ای هم به جز گارانتی ندارید. یا گارانتی قبول میکنه و یه پردازنده بهتون میده، یا قبول نمیکنه و شما یه هزینه ای برای خرید پردازنده/باندل جدید باید پرداخت کنید

اینتل بود که باید مجلس عزا میگرفتید همون لحظه اول ... باز حداقل یه گارانتی طور هست روی پردازنده. شانستون رو به نظر من امتحان کنید

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام

خیال بد به دلت راه نده

من میگم صد در صد واست تعویض میکنن

سی پی یو هم مثل باقی قطعات نیست که بشه روش ایراد بزاری

من با گارانتی ماتریکس برخورد داشتم کارم رو راه انداختن

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Abraham گفته است :

بنظرتون با این گارانتی به مشکل بر میخورم؟

سلام

پردازنده رو براتون تعویض میکنن.

لینک به دیدگاه

احتمال اذیت کردن گارانتی هست

از این شرکت های گارانتی هر چی بگی برمیاد

ممکنه بهانه بیارن که مثلأ ولتاژ برق مادربرد مشکل داشته و سی پی یو رو سوزونده یا اینکه ممکنه بگن که اورکلاک کردید و دما از حد مجاز بالا رفته و سی پی یو رو سوزونده !

بهرحال سی پی یو رو ببرید  و بدید گارانتی و نتیجه رو هم جهت اطلاع دوستان همینجا اعلام کنید

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، mahddi گفته است :

سلام

باهاش چی کار کردید که سوخت؟

استفاده

در 24 دقیقه قبل، saeedx گفته است :

احتمال اذیت کردن گارانتی هست

از این شرکت های گارانتی هر چی بگی برمیاد

ممکنه بهانه بیارن که مثلأ ولتاژ برق مادربرد مشکل داشته و سی پی یو رو سوزونده یا اینکه ممکنه بگن که اورکلاک کردید و دما از حد مجاز بالا رفته و سی پی یو رو سوزونده !

بهرحال سی پی یو رو ببرید  و بدید گارانتی و نتیجه رو هم جهت اطلاع دوستان همینجا اعلام کنید

Over نکردم، نیازی نداشتم به اور، بعد از گیم سیستم رو خاموش کردم صبح روشن نشد به همین سادگی، والا نه تغییر رنگی داره و نه خط و خشی ( طبق نوشته ی شرایط کارت گارانتی و نه شامل سیل و زلزله میشه )

لینک به دیدگاه

در 8 دقیقه قبل، Abraham گفته است :

Over نکردم، نیازی نداشتم به اور، بعد از گیم سیستم رو خاموش کردم صبح روشن نشد به همین سادگی، والا نه تغییر رنگی داره و نه خط و خشی ( طبق نوشته ی شرایط کارت گارانتی و نه شامل سیل و زلزله میشه )

به نظر من این تاپیک رو حتما به عنوان مدرک برای اثبات گفته هاتون ارائه کنین بهشون که بهانه ای نیارن.

غیر از این مشکلی نیست عوض میکنن براتون.

لینک به دیدگاه

احتمالا عوض کنن ولی طولش بدن ، 8350 داشتم که سوخت تا پردازنده جدید بدن 2 ماه طول کشید البته گارانتی ایستا بود !

لینک به دیدگاه

کولر و پاور شما چی هست؟ تنظیمات PBO یا Vcore رو دست نزده بودین؟

(یادمه یک FX داشتم همینطوری شده بود بردم ماتریکس بعد از تست برام تعویض کردن. البته این مال خیلی وقت پیش بود.)

لینک به دیدگاه

داداش گلم باید بهت پردازنده بدن ولی خواستی ببری گارانتی فقط خود سی پی یو رو اول نبر با بوردش ببر نشون بده ولی شرایط رو بهشون شرح بده که بورد با پردازنده های دیگه کار میکنه ولی با این نه!

در ضمن خودشون سی پی یو رو بر میدارن ولی اگر مادربورد هم همین گارانتی هست حتما و حتما بصورت باندل بارمها ببر تست بزنن!

لینک به دیدگاه

در 22 ساعت قبل، Hamed.Madadi گفته است :

احتمالا عوض کنن ولی طولش بدن ، 8350 داشتم که سوخت تا پردازنده جدید بدن 2 ماه طول کشید البته گارانتی ایستا بود !

امیدوارم

در 19 ساعت قبل، Battlefield3 گفته است :

کولر و پاور شما چی هست؟ تنظیمات PBO یا Vcore رو دست نزده بودین؟

(یادمه یک FX داشتم همینطوری شده بود بردم ماتریکس بعد از تست برام تعویض کردن. البته این مال خیلی وقت پیش بود.)

خیر نه PBO و نه Vcore دستکاری نشده بود، همه چی دیفالت بود از لحظه ی اسمبل سیستم.

در 15 ساعت قبل، tsd137 گفته است :

داداش گلم باید بهت پردازنده بدن ولی خواستی ببری گارانتی فقط خود سی پی یو رو اول نبر با بوردش ببر نشون بده ولی شرایط رو بهشون شرح بده که بورد با پردازنده های دیگه کار میکنه ولی با این نه!

در ضمن خودشون سی پی یو رو بر میدارن ولی اگر مادربورد هم همین گارانتی هست حتما و حتما بصورت باندل بارمها ببر تست بزنن!

باید فردا صبح تماس بگیرم ببینم چه میشود

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...