رفتن به مطلب

درخواست معرفی سیستم گیمینگ اقتصادی + استریم

اشتراک گذاری

Recommended Posts

با سلام خدمت دوستان لیونی 😍

یه سیستم میخوام که قیمتش مناسب در بیاد دنبال این نیستم که سیستم حتما های اند باشه و 200 فریم باشه  بازی های Dota2 و Warcraft رو میخوام استریم کنم با فریم مناسب و برای شروع با کیفیت فول اچ دی حالا اگر برخی قطعات دست دوم هم باشه مشکلی نداره . نبودن اس اس دی در شروع کارم هم اجباری نیست. بودجم محدود هست و باید لپتاپم هم که ASUS VIVOBOOK R54uR-DM448 هست رو بفروشم ( اگر کسی میدونه چند میشه فروخت بهم بگه ) 

+ مانیتور و هدست مناسب استریم هم نیاز دارم 

لینک به دیدگاه

داداش همه اینارو گفتی بجز بودجت 😂 دیگه باید حدود ۱۰‌ به بالا فکر‌ کنی

ویرایش شده توسط Behrouz Molaei
لینک به دیدگاه

سلام

دیگه ما سیستم گیمینگ اقتصادی نداریم،فقط یه مدل سیستم گیمینگ هست اونم لاکچریه ،حالا فرق سیستم ها بین لاکچری و لاکچری تر بودنشونه

وگرنه با این درآمد های دولتی ،۱۰ملیون دادن جا سیستم ۹۱۰۰ و 1050 ti اقتصادی نیست(با اینکه این سیستمم مالی نیست)

بودجه رو بگید اصل بودجست

لینک به دیدگاه

در 7 ساعت قبل، eli-ss گفته است :

یه سیستم میخوام که قیمتش مناسب در بیاد دنبال این نیستم که سیستم حتما های اند باشه و 200 فریم باشه  بازی های Dota2 و Warcraft رو میخوام استریم کنم با فریم مناسب و برای شروع با کیفیت فول اچ دی حالا اگر برخی قطعات دست دوم هم باشه مشکلی نداره . نبودن اس اس دی در شروع کارم هم اجباری نیست. بودجم محدود هست و باید لپتاپم هم که ASUS VIVOBOOK R54uR-DM448 هست رو بفروشم ( اگر کسی میدونه چند میشه فروخت بهم بگه ) 

i3 9100f\1300t
rx 580 used/2500t

asus b365/2400

adata 4*2/1200t

toshiba p300 1tb/600t
green gp530 eud /815t

کلا میشه حدود 8میلیون 700/800 اینا
امیدوارم خود کیس و مانیتور و موس کیبورد داشته باشی 🤣 وگرنه 1تومن دیگه ام بزار روش
اگه همه رو دست دو ببندی میشه حدود 8 تومن،بجز هارد،چون هارد حتما باید صفر باشه استهلاکش بالاس

ک منم نظرم دست 2 ترو تمیز هست
مجموعا 600/700 تومن بودجه ذخیره میشه

لینک به دیدگاه

در 8 ساعت قبل، eli-ss گفته است :

200 فریم باشه

در 8 ساعت قبل، eli-ss گفته است :

مانیتور

اگه 60 هرتزی باشه که شما 1ملیارد فریمم بگیری اثری نداره 

سیستم اکبند مناسب شما:

board: PRIME B365M-A ~2.500

cpu: i5 9400f ~3.560

gpu: SAPPHIRE NITRO+ RX 5500 XT ~4.690 or ASUS PH GTX 1650 SUPER ~4.150

case: TESSERACT BF ~830

hdd: blue western 7200rpm ~850

power: Raidmax Scorpio RX-635AP-S ~1.020

ram: Crucial 8GB 2666MHz *2 ~1.350

monitor: ASUS VP228HE Monitor ~2.750

cooling: ThermalRight True Spirit 120M ~590

headset: A4Tech Bloody G501 ~900

sum~17.500

ویرایش شده توسط _Ga̴͇̒ḿ̷͈e̶_ò̸̞v̶̫̂e̵̠͒r_
لینک به دیدگاه

در 8 ساعت قبل، Silvermanhhh گفته است :

سلام

دیگه ما سیستم گیمینگ اقتصادی نداریم،فقط یه مدل سیستم گیمینگ هست اونم لاکچریه ،حالا فرق سیستم ها بین لاکچری و لاکچری تر بودنشونه

وگرنه با این درآمد های دولتی ،۱۰ملیون دادن جا سیستم ۹۱۰۰ و 1050 ti اقتصادی نیست(با اینکه این سیستمم مالی نیست)

بودجه رو بگید اصل بودجست

بودجه حدود 15 ملیون البته بستگی داره اون لپتاپ چقدر بفروشم شاید بیشترم شد پولم اما الان رو 15 تومن هست.

در 1 ساعت قبل، _Ga̴͇̒ḿ̷͈e̶_ò̸̞v̶̫̂e̵̠͒r_ گفته است :

سیستم اکبند مناسب شما:

sum~17.500

مانیتور 60 هرتزی پس نباید بگیرم ؟ با این سیستمی که معرفی کردین بازی های 2020 رو روی چ فریمی اجرا میشه کرد ؟

لینک به دیدگاه

در 34 دقیقه قبل، eli-ss گفته است :

بودجه حدود 15 ملیون البته بستگی داره اون لپتاپ چقدر بفروشم شاید بیشترم شد پولم اما الان رو 15 تومن هست.

مانیتور 60 هرتزی پس نباید بگیرم ؟ با این سیستمی که معرفی کردین بازی های 2020 رو روی چ فریمی اجرا میشه کرد ؟

رو بازی های که میگی 60hz کافیه

لینک به دیدگاه

در 10 ساعت قبل، eli-ss گفته است :

عزیز تلگرام پیام بدید  لپ تاپ را هم خریدارم. برای سیستم شما را راهنمایی میکنم. 

09198832566 

لینک به دیدگاه

سلام خدمت شما 

این سیستم که خدمتتون ارسال می کنم برای کاره شما کافی هست 

Cpu intel core i5 9400f box  

M.b H310 DDR4 

ram ddr4 16gb

msi gaming x 1060 6gbCase

green ava

hard 1tb

monitor led full HD 24mk430

power green 600w 

به جز گرافیک و پاور همه اکبند هستند 

کل سیستم 

۱۴۸۵۰ تومان 

در مورد لپ تاپ هم دقیق مشخصاتش رو برام پیام شخصی کنید 

اون رو هم بر می دارم از خدمتتون 

ویرایش شده توسط ramin_delphi
لینک به دیدگاه

درود

مانیتور و هدست / به قیمت مناسب / برای استریم دوتا 2  ... موجوده خواستین در خدمت ام.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، _Ga̴͇̒ḿ̷͈e̶_ò̸̞v̶̫̂e̵̠͒r_ گفته است :

شاید باورتون نشه،ولی تاثیر داره
شاید ب نظرتون
60HZ & 60FPS و 60HZ & 300FPS یکی باشه
ولی نیست،فریم بالاتر حتی تو رفرش ریت پایین تر قابل احساس هست
اینو من یا 4تا سایت 2زاری نمیگن
کاملا شرایط ازمایشگاهی،و کارشناسان انودیا،وپلی های محبوب و یوتیوبر ها،اومدن تو ی برنامه ،قشنگ 5حالت رو تست کردن
فریم بالا هرتز پایین
برعکسش
و بقیه حالت ها
متاسفانه اینکه باید هرتز و فریم لیمت شن ی باور غلط هست،و اینپات لگ رو بیشتر میکنه

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، eli-ss گفته است :

اگه 200 فریم میخوای نه با این سیستم و بودجه نمیتونی با تنظیمات بالا 200 فریم بگیری و مانیتورم 60 فریم بیشتر نمایش نمیده

بازی های 2020 با 60 فریم تقریبا اجرا میکنه با کیفیت بالا 

لینک به دیدگاه

در 35 دقیقه قبل، game over گفته است :

شاید باورتون نشه،ولی تاثیر داره

من به عقیده شما کاری ندارم 60هرتز بیشتر از 60 فریم نمایش بده میشه پارگی تصویر و کاملا تجربه داغونی میزاره

درضمن از اینپوت لگ و... آگاهم با فری سینک و g sync قابل حله 

هیچ دیوانه ای با مانیتور 60 هرتزی دنبال بازی های esport و دیگر بازی های با 120 فریم و بالاتر نیست چون بدون همگام سازی دچار پارگی تصویر میشه :-)))))) با همگام سازی نرم افزاری هم دچار اینپوت لگ میشه پس بهتره جوری سیستم ببنده که فریمش با رفرش ریتش متناسب باشه

حرفی از لیمیت زدم؟ یادم نمیاد گفته باشم لیمیت کنن.

لینک به دیدگاه

در 12 ساعت قبل، eli-ss گفته است :

دوست عزیز بازی هایی که میخواین استریم کنید بیشتر سی پی یو محور هتسند

پیشنهاد میدم از پردازنده استفاده کنید که هسته پردازشی زیادی داشته باشه

1700x - 2700- کزینه های خوبیه اگه بتونید پیدا کنید چون در کنارش میخوان استریم کنید

و در کل بهتون پیشنهاد میدم رم - پاور - مین  اینارو دست دو تهیه کنید بازار الان اصلا قیمتا به صرفه نیست

حتما حتما اس اس دی تهیه کنید به هیچ عنوان از این مورد نگذرین !

حتی من پیشنهاد میدم یه 240 گیگ دست دو تهیه کنید بازی هاتونم روش بریزین و یه m.2 هم برای ویندوز و نرم افزار ها به شدت حیاتیه

لینک به دیدگاه

در 8 دقیقه قبل، hosin گفته است :

در کنارش میخوان استریم کنید

استریمش با nvenc قابل حله و افت فریمش درحد 1تا 5 فریمه دیگه استریم با سیپیو برای رزولوشن های بالاست که تو ایران همون fhd استانداردشه

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، _Ga̴͇̒ḿ̷͈e̶_ò̸̞v̶̫̂e̵̠͒r_ گفته است :

من به عقیده شما کاری ندارم 60هرتز بیشتر از 60 فریم نمایش بده میشه پارگی تصویر و کاملا تجربه داغونی میزاره

درضمن از اینپوت لگ و... آگاهم با فری سینک و g sync قابل حله 

هیچ دیوانه ای با مانیتور 60 هرتزی دنبال بازی های esport و دیگر بازی های با 120 فریم و بالاتر نیست چون بدون همگام سازی دچار پارگی تصویر میشه :-)))))) با همگام سازی نرم افزاری هم دچار اینپوت لگ میشه پس بهتره جوری سیستم ببنده که فریمش با رفرش ریتش متناسب باشه

حرفی از لیمیت زدم؟ یادم نمیاد گفته باشم لیمیت کنن.

داش حالا عصبانی نشو چیزی نشده ک😂
میگم خود انویدیا اسپانسر شده،شرایط آزمایشگاهی و اصولی و کارشناسی هست
شما وقتی 300 تا فریم داری،مانیتور فریم های تازه تری برای رفرش داره به نسبت 60تا دونه
بیا
https://www.youtube.com/watch?v=OX31kZbAXsA&feature=youtu.be

لینک به دیدگاه

در 16 دقیقه قبل، game over گفته است :

شما وقتی 300 تا فریم داری،مانیتور فریم های تازه تری برای رفرش داره به نسبت 60تا دونه

درسته میدونم ولی اول اخر شما 60 فریمو ازش برمیداری و بقیش میسوزه و چون هر صحنه منحصر به فرده هیچ صحنه یکسان و معیاری برای مقایسه اینکه در 300 فریم به شما 60 فریم تازه میرسه نسبت به خود 60 فریم وجود نداره پس نیاز به ازمایش نداره به طور کلی از کجا معلوم اون فریمی که تازه تره به شما برسه؟ شایدحذف بشه!

ببین خیلی سادست شما 300 فریم در ثانیه داری میشه 0.003 ثانیه تولید 1 فریم و در 60 فریم هم 0.016 ثانیه برای تولید 1فریم(البته رند کردمش وگرنه تناوب دارن) تا اینجاش درست 300 فریمه سرحال تر و تازه تره ولی موقع نمایش به مانیتور بر فرض اینکه پارگی هم رخ نده شما 300 تقسیم بر 60 کنی که میشه 5 یعنی باید 4تا فریم رو رد کنه و فریم 5 رو نمایش بده و الی اخر حالا اگر فریم تایم 0.003  ضرب در 5 کنی به تایم ساخت 60 فریم میرسی یعنی عدد 0.016 ثانیه(گفتم خورده داره با اون عدد خورده دار ضرب کنی میرسی به همین عدد) پس فریم تایم شما اول اخر 0.016 ثانیست حالا اینکه فریم تازه تر به شما داده بشه یا نشه زمانی قابل بررسیه که شما 1صحنه کاملا تکراری داشته باشی تا بررسی کنی موقع استارت رندر تصاویر کدوم فریم ها حذف و کدومش به مانیتور داده میشه ولی در صحنه های متفاوت و منحصر به فرد شما نمیتونی مقایسه کنی

خوب حالا با پارگی تصویر میخوای چیکارکنی؟ 

من اون فیلمو دیدم 

اسپانسر بودن انویدیا نشان تایید علمی مطلب نیست 

لینک به دیدگاه

در 22 دقیقه قبل، _Ga̴͇̒ḿ̷͈e̶_ò̸̞v̶̫̂e̵̠͒r_ گفته است :

درسته میدونم ولی اول اخر شما 60 ازش برمیداری و بقیش میسوزه 

با پارگی تصویر میخوای چیکارکنی؟

من اون فیلمو دیدم 

داش من با بریده شدن تصویر کاری ندارم ک،شما حرفت این بود اگه مانیتور 1 هرتز هست 2 فریم بگیری متوجه نمیشی
این از اساس غلطه
تو صفحه نمایش فرضی ما با 1 هرتز تفاوت 1 فریم،10 فریم،100 فریم کاملا قابل درکه
شاید منه گیمر تو ی بازی fps دریافت سریع تر اطلاعات جدید بیشتر ب کارم بیاد تا دیدن ی تصویر نرم انفجار وقتی دیوونه وار موس رو تکون میدم تا بریدگی تصویر ببینم!
هرچند این مورد به ریسپانس تایم مانیتور هم ربط داره،اگه مانیتورتون این آپشن رو داره،بک گراند مشکی کنین، و تو ریسپانس تایم های مختلف تکون دادن موس رو امتحان کنین
من خودمم همیشه رو 60 لیمیت میکنم،برا کنترل دما و موارد دیگه،ولی بحث سر تشخیص تصویر توسط چشم ما بود

تو گذشته های نچندان دور ک میگفتن چشم انسان بیشتر از 29 فریم متوجه نمیشه
🌹❤️

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، game over گفته است :

شما حرفت این بود اگه مانیتور 1 هرتز هست 2 فریم بگیری متوجه نمیشی

معلومه که متوجه نمیشی چون پارگی رخ میده و تصویرت بهم میریزه پارگی هم رخ نده مابقیش حذفه و عملا شما باز همون 1فریم رو میگیری و سخت افزارت داره الکی فریم بیشتر تولید میکنه

در 5 دقیقه قبل، game over گفته است :

شاید منه گیمر تو ی بازی fps دریافت سریع تر اطلاعات جدید بیشتر ب کارم بیاد

موضوع اینه شما هیچ تضمینی نداری که فریم سرحال تری رو دریافت کنی هیچ احدی این تضمین رو نمیتونه بده با پارگی تصویر هم عملا تا تصویر درست بشه در صحنه اکشن شمارو کشتن :-)))))))))

در 7 دقیقه قبل، game over گفته است :

این مورد به ریسپانس تایم مانیتور هم ربط داره

ریسپانس تایم یه طرف latency مانیتور هم هست اونم شما باید در نظر بگیری ریسپانس تایم برای حاله نیوفتادنه و تصویر در حالت motion به صورت clear باشه ولی latency مربوط به input lag میشه و معیاریه که کسی توجه نمیکنه البته input lag مربوط به قسمت مانیتور نه قسمت سیستم 

لینک به دیدگاه

در در 16 خرداد 1399 در 10:57، _Ga̴͇̒ḿ̷͈e̶_ò̸̞v̶̫̂e̵̠͒r_ گفته است :

سیستم اکبند مناسب شما:

sum~17.500

روی رنج قیمت 15 ملیون یکی از کاربران این سیستم رو پیشنهاد دادن نظر شما و دیگر دوستان چیه ؟

مانیتورش مناسب گیم هست ؟ از کجا بفهمم گرافیک مایننیگ نکرده ؟ به جای هارد 2 ترا یه ترا بگیرم و اس اس دی   

i59400f

B365 hd3

16 gb ram

vga 1070

case green

hdd 2tr

power 650w coolder 

monitor 23 2313 hf dell stock

در لیست بالا رم و گرافیک دست دوم گفتن  هم چنین پاور  و مانیتور

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، eli-ss گفته است :

روی رنج قیمت 15 ملیون یکی از کاربران این سیستم رو پیشنهاد دادن نظر شما و دیگر دوستان چیه ؟

مانیتورش مناسب گیم هست ؟ از کجا بفهمم گرافیک مایننیگ نکرده ؟ به جای هارد 2 ترا یه ترا بگیرم و اس اس دی   

i59400f

B365 hd3

16 gb ram

vga 1070

case green

hdd 2tr

power 650w coolder 

monitor 23 2313 hf dell stock

در لیست بالا رم و گرافیک دست دوم گفتن  هم چنین پاور  و مانیتور

مانیتورش بد نیس فقط hdmi نمیخوره،ولی dvi میخوره
1070خیلی خوبه ،ترو تمیزش زیاده ،درحد 2060 هست،گرافیک ماین شده و نشده زمانی فرق میکنه ک یارو 2سال 24/7 ماین کرده باشه با شرایط بد،اونم کارتای انویدیا کسی ماین نمیکنه،یعنی میکنن ها،ولی ن بصورت حرفه ایی،این 1070/1080  هایی هم ک تو بازار هست تهش 2ماه ماین شده باشن،شما خودتم ی سرچ تو یوتیوب کنی متوجه میشین عملا کارتی ک زیر 6 ماه ماین شده اصلا بد نیس معمولا
اس اس دی رو موافقم
🌹

لینک به دیدگاه

سیستم اقتصادی ...

چند وقتیه با کابوس خراب شدن سیستم از خواب میپرم :))))))

هرزگاهی باندل نسل 9 استوک تمیز ظهور میکنه و روی هوا هم زده میشه، اگه بتونید پیدا کنید خوبه

رایزن هم اپشن خوبیه، دیگه مثل سابق نیست وضعیت الان که بازیها متکی به هسته بیشتر نباشن. هم هسته اهمیت داره و هم فرکانس، به طوریکه تا نسل های 6 و 7 و مدلهای همرده مثل c2q قشنگ شدن حداقل. رایزن نسل 1 و 2، هسته های زیاد رو داره ولی شاید فرکانسش اونقدر بالا نشه (پاشنه اشیل amd در بحث گیمینگ مقابل 4 هسته ای های اینتل)، که اونم با یه کم ولتاژ بازی و کولر بهتر، مرتفع میشه کاملا

دوستان، رایزن 5 نسل 3 برای ایشون چطوره؟

لینک به دیدگاه

در 13 ساعت قبل، game over گفته است :

رحد 2060 هست

در حدش نیست 

1070 در حد 1660 عه یذره بهتر البته

لینک به دیدگاه

در 15 ساعت قبل، eli-ss گفته است :

روی رنج قیمت 15 ملیون یکی از کاربران این سیستم رو پیشنهاد دادن نظر شما و دیگر دوستان چیه

من اجزای دست دوم شخصیو تایید تکذیب نمیکنم مشخصاتی که بهتون دادن خیلی کلیه من 16 گیگ رم میتونم بزارم 3ملیون میتونم یه مدل بزارم 1.400 

اصلا مشخصاتش  دقیق نیست

1070 کارت خوبیه ارزشش از 1650 سوپر بیشتره به شرطی که قیمت مناسب باشه نه تخیلی و کارت خنکی هم باشه 

راجب هارد هم اصلا 2 ترا نیاز نیست به نظرم

بستگی به خودتون داره و اینکه ssd نیازه حداقل برای ویندوز و برنامه های کاربردی 

کلا به جز گرافیک و مانیتور پیشنهاد من اینه بقیه رو آک بخرید 

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...