رفتن به مطلب

راهنمایی در مورد نوع هارد

S.HAMID.M
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام

سال نو تمام دوستان مبارک

من یک هارد سیگیت گرفتم میخوام ببینم این هارد که گرفتم نوع خوبی هست و از این پر سرعت ها است

خودم فکر میکنم از این سریها باشد که برای آرشیو هست

لطفا من رو راهنمایی کنید ببینم این هاردی که گرفتم خوبه یا نه؟

مدل سیگیت بارکودا  در دل مشخصات رو این نوشته ST500 DM002-1BD142 500.1GB

روی خود هاردبالا سمت راست هم زده 500 barracudaبا تشکر از همه دوستان

ویرایش شده توسط S.HAMID.M
لینک به دیدگاه

هارد شما ساتا 3 هست که سرعت 7200 دور در دقیقه داره و 16 مگ بافر . جزو هارد های پر سعت محسوب میشه که برای نصب سیستم عامل و نرم افزار مناسب هستن . هاردهایی که برای آرشیو بهتره استفاده بشن ، بیشتر از نوع سرعت پایین هستن . مثل هاردهای سری گرین . البته از این هارد هم میتونی به عنوان آرشیو استفاده کنی . ولی برای سیستم عامل هم خیلی خوبه .

لینک به دیدگاه

خیلی ممنون از راهنمایی شما

فقط یک سوال دیگر من 2 تا رم 4 گیگ 1333 خریداری کردم با گارانتی آواژنگ اسمش هست rendition از نظر شما این رم چطوریه؟

به نظر شما کینگ استون یا مارک های دیگر تفاوت سرعت با رم های متفرقه مثل این رم دارند؟

من وقتی با این رم داخل هاردم اطلاعات جابحا میکنم سرعتش رو در اول 80mb second میزنه وبعد از چند ثانیه به 44 میرسه برای رم 8 گیگ این سرعت مناسب هست ؟

از نظر شما من این رم ها رو پس بدم مارک معتبر بگیرم یا همین ها خوب هست؟

اگر سریع تر راهنمایی کنید ممنون میشم

با تشکر از شما دوست عزیز

ویرایش شده توسط S.HAMID.M
لینک به دیدگاه

ببین رمهای عادی که ارزون قیمت هستن ، زیاد با هم تفاوتی نمیکنن . شما اگر بخوای الان این رو عوض کنی ضرر میکنی . به نظر من استفاده کن . گارانتی مادام العمر داره دیگه ؟

معمولا سرعت انتقال داده ها تو لحظه اول خیلی بالاست . بعد افت میکنه و کم کم ثابت میشه . این ها عادیه . اون سرعت انتقال ولی خیلی به رم ارتباط نداره . بیشتر مربوط به خود هارده .

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

با سلام مجدد من قصد خرید هارد 1 ترا رو دارم اگر روی هارد نزند از کجا میشه بافر و سرعت هارد را تشخیص داد

هاردی که من میخوام خریداری کنم مدل زده ST1000DM003

PN : 9YN162-302

F.W: CC4C

DATE : 12285

لطفا راهنمایی کنید تا ببینم این هاد پر سرعت و خوب هست یا خیر

لطفا سریع تر پاسخ دهید

با تشکر

لینک به دیدگاه

کلا هر وقت خواستی در مورد یک مدل از هارد اطلاعات بدست بیاری، کدش رو تو گوگل سرچ کن. این طوری بهترن روش کسب اطلاعات هست.

اما در جواب سوال شما:

این هارد هم ساتا 3 و 7200 دور هست. بافرش هم 64مگ هست. مثل هارد قبلی خیلی خوبه و سرعت بالایی هم داره.

ایت هم امتیاز هارد دیسک به نقل از سایت passmark

post-7143-0-06994000-1333559621_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...