رفتن به مطلب

مشاوره برای خرید کش بدنسازی

digital_2015
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان خسته نباشید

یک کش بدنسازی دوستان پیشنهاد بدید که بشه حرکاتی مثل زیربغل و بقیه رو باهاش رفت

کش خوب و مقاوم باشه

https://www.digikala.com/search/category-stretching-tools/

گفتم شاید کسی بدونه و بتونه راهنمایم کنه

تشکر🌹

ویرایش شده توسط digital_2015
لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز

من شخصا تا حالا از کش استفاده نکردم 

(طبق ویدیوهای تبلیغاتی این دستگاها دیدم به نظرم زیاد فشار کافی رو به عضلات نمیشه اورد البته در کل برای انجام خیلی از تمرینات متنوع عالی هستن)

با دمبل هم میشه حرکتهای خیلی خوبی برای فشار اوردن به زیربغل یا سایر عضلات انجام داد. شخصا دنبل بیشتر قبول دارم

ویرایش شده توسط Abolfazl.Ganji
لینک به دیدگاه

https://www.digikala.com/product/dkp-1577772/کش-سی-ایکس-تن-زیب-مدل-yl200-طول-۲-متر

سلام.من قدم ۱۹۱سانتی متره.این کش جنسش عالیه و فشار خوبی به عضلات وارد می‌کنه.کاملا مناسب منه.تو برخی حرکات مثل جلو بازو خودت میتونی با گزاشتن پات رو دو طرف کش طولش رو کمتر کنی تا فشارش بیشتر بشه.البته تو اندازه های کوچیکتر هم داره.حرکات خیلی متنوعی رو میتونی باهاش انجام بدین.پنج ماهه که دارم ازش استفاده میکنم و اکثر اوقات رو فشار حداکثریش بوده شایدم بیشتر آخ نگفته.میتونی با پیچوندنش دور میله یا هرجای مناسب دیگه تو خونه حرکاتت رو انجام بدی.از نظر من ارزش قیمتش رو داره.

طرف اون تی آر ایکس ها نرو. باید محل مناسبی برای قرار دادن گیره اش بسازی که تو خونه عملا غیر ممکنه.

ویرایش شده توسط Peyman.S
لینک به دیدگاه

در 15 ساعت قبل، Peyman.S گفته است :

https://www.digikala.com/product/dkp-1577772/کش-سی-ایکس-تن-زیب-مدل-yl200-طول-۲-متر

سلام.من قدم ۱۹۱سانتی متره.این کش جنسش عالیه و فشار خوبی به عضلات وارد می‌کنه.کاملا مناسب منه.تو برخی حرکات مثل جلو بازو خودت میتونی با گزاشتن پات رو دو طرف کش طولش رو کمتر کنی تا فشارش بیشتر بشه.البته تو اندازه های کوچیکتر هم داره.حرکات خیلی متنوعی رو میتونی باهاش انجام بدین.پنج ماهه که دارم ازش استفاده میکنم و اکثر اوقات رو فشار حداکثریش بوده شایدم بیشتر آخ نگفته.میتونی با پیچوندنش دور میله یا هرجای مناسب دیگه تو خونه حرکاتت رو انجام بدی.از نظر من ارزش قیمتش رو داره.

طرف اون تی آر ایکس ها نرو. باید محل مناسبی برای قرار دادن گیره اش بسازی که تو خونه عملا غیر ممکنه.

ممنونم از شما

مونده بودم کدوم بخرم

پس باهاش حرکات زیر بغلم میشه رفت

لینک به دیدگاه

در 18 ساعت قبل، Abolfazl.Ganji گفته است :

سلام دوست عزیز

من شخصا تا حالا از کش استفاده نکردم 

(طبق ویدیوهای تبلیغاتی این دستگاها دیدم به نظرم زیاد فشار کافی رو به عضلات نمیشه اورد البته در کل برای انجام خیلی از تمرینات متنوع عالی هستن)

با دمبل هم میشه حرکتهای خیلی خوبی برای فشار اوردن به زیربغل یا سایر عضلات انجام داد. شخصا دنبل بیشتر قبول دارم

دمبلم خدا رو شکر اون موقع خریدم

ممنون دادا

یک سرچ میزنم حرکاتو پیدا میکنم

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...