رفتن به مطلب

Recommended Posts

سلام

یک عدد نوت بوک ایسوز ، مدل N55SF ، کاملاً نو و سالم و تمیز (حتی پلاستیکای روی سیستم کنده نشده) به بالاترین پیشنهاد به فروش میرسد .

مدت کارکرد : 1 ماه /// دلیل فروش : احتیاج به پول و سرمایه گذاری در کاری دیگر /// گارانتی ویستا رایانه

------------------------------------------------------------------------------------------------------

مشخصات سخت افزاری نوت بوک :

CPU: INTEL i7-2630QM 2.00 Ghz

CACHE: 6.0 MB

موقع خرید ، 4 گیگ رو کردم 8 گیگ <<< RAM: 4GB DDR3

HDD: 750 GB SATA

LCD: 15.6" Diagonal High Definition - LED

DRIVE: DVD+RW DoubleLayer

VGA: GEFORCE GT555 1GB

PORTS: LAN + WiFi + CARD READER + WebCam + Bluetooth + HDMI + USB3 + HD camera + subwoofer / 2.6 Kg

ویرایش شده توسط mr.rezayousefi
لینک به دیدگاه

با سلام . ورود شما رو به فروم تبریک میگم . لپ تاپ خوبی دارید . به نظر من یک قیمت پایه براش معین کنید تا مشکلی پیش نیاد . ممنون.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

شرمنده اما اگه میشه یه عکس بذارید ازش و این مشخصاتی که شما نوشتید مزبوط به ورژن n55S هست نه n55SF !

و اگر قیمت حداقل مقدورتون رو هم ذکر کنید عالی میشه!

لینک به دیدگاه

با سلام . ورود شما رو به فروم تبریک میگم . لپ تاپ خوبی دارید . به نظر من یک قیمت پایه براش معین کنید تا مشکلی پیش نیاد . ممنون.

ممنون از لطفتون (البته تو سايت و فروم ها عضو بودم قبلا و حالا که اومدم مجدد وارد حساب کاربريم شم ، ديدم مثل اينکه غير فعال شده اکانتم و مجبور شدم از دوباره ثبت نام کنم) و راستش تا حالا پيش نيومده که قطعه اي رو گرفته باشم و حالا احتياج بشه که بفروشمش و زیاد آشنایی ندارم چقدر قیمتش میاد پایین واسه فروش / اما خودم 1700 خریدم

لینک به دیدگاه

درود

شرمنده اما اگه میشه یه عکس بذارید ازش و این مشخصاتی که شما نوشتید مزبوط به ورژن n55S هست نه n55SF !

و اگر قیمت حداقل مقدورتون رو هم ذکر کنید عالی میشه!

بله چشم ، الان محل کارم هستم و سیستم خونست ، در اولین فرصت عکسشم میذارم و اگه در مدل سیستم اشتباهی کردم ، من رو ببخشید و همون مشخصات سیستم رو ملاک قرار بدید و در مورد قیمت هم ، نظر خودم رو 1600 هست ( نظر خودم ! ) چون هیچ مشکلی نداره و دلیل فروش رو هم بالاتر گفتم

لینک به دیدگاه

اگه قیمت خاصی مد نظرتونه اعلام کنید وگرنه برای شروع 1100 هستم

بالاتر جواب دادم دوست خوبم

لینک به دیدگاه

fd09c5f59a8f.jpg

-----------------------------------------

40393ae7f8b7.jpg

---------------------------------------------------------

8ed1c0657194.jpg

-----------------------------------------------

3067d687ee39.jpg

-----------------------------------------------------

d317bdcf4aaf.jpg

--------------------------------------------------

2937f3a1b3a1.jpg

------------------------------------------------

de7cf2043693.jpg

لینک به دیدگاه

سلام داداش سال نو مبارک هنوز موجوده؟قیمت نهایی رو واسم بفرست.ممنونم

لینک به دیدگاه

دوستان ، من با نوت بوک هیچ مشکلی ندارم و همه چیش عالیه و الان هم کلا سیستم اصلیم همین سیستمه و دلیل فروش رو هم همون اول گفتم که یوقت اینطوری برداشت نشه که سیستم حتماً مشکلی داره که دارم میفروشمش ! >>>> و لطفاً پیشنهادای زیادی از حد پایین پیام خصوصی نذارید چون زیر قیمتی که بالا گفته شد ، فروشش برام مقدور نیست / باز هم ممنون

لینک به دیدگاه

ببخشین اسپم حساب میشه! 70 در صد 1700 میشه 1190! من 1250 میخرم حضوری! واسه خودم میخام

لینک به دیدگاه

ببخشین اسپم حساب میشه! 70 در صد 1700 میشه 1190! من 1250 میخرم حضوری! واسه خودم میخام

خواهش میکنم دوست من ، مشکلی نیست ،،، راستش من از این قضیه 70% ای که گفته میشه ، خبر نداشتم و با این اوصاف و پیشنهادایی که دوستان میدن ، ترجیح میدم که نفروشمش / باز هم ممنون از همرائیتون

لینک به دیدگاه

خواهش میکنم دوست من ، مشکلی نیست ،،، راستش من از این قضیه 70% ای که گفته میشه ، خبر نداشتم و با این اوصاف و پیشنهادایی که دوستان میدن ، ترجیح میدم که نفروشمش / باز هم ممنون از همرائیتون

قربان شما!!! اینجوری گفتی خجالت کشیدم!!!

سر پیشنهادم هستم در ضمن بلوری نداره لب تاپ شما!! فک نکنم کسی بیشتر پیشنهاد بده!

حضوری خریدارم

ویرایش شده توسط حسین
لینک به دیدگاه

قربان شما!!! اینجوری گفتی خجالت کشیدم!!!

سر پیشنهادم هستم در ضمن بلوری نداره لب تاپ شما!! فک نکنم کسی بیشتر پیشنهاد بده!

حضوری خریدارم

بله دوستم ، بلوری نداره اما قیمت آکبند با بلوری این سیستم ، بالای 1900 همه جا واسه فروش گذاشتن و پایین تر پیدا نمیکنید

و بدون بلوری ، مثل این سیستم و رم 8 گیگ ، بالای 1700 هست و زیر این قیمت هم پیدا نمیکنید و بخاطر یکماه استفاده ازش ، 200 کم کردم

و معذرت که زیره این قیمت ، فروشش مقدور نیست

لینک به دیدگاه

• 3 ماه بعد...

سلام. داداش من تو سایت ایسام هم اگهی رو دیدم و پیغام گذاشتم.شمارتو واسم پخ کن یا با 09366482587 تماس بگیر تا هماهنگ بشیم. ممنون.

لینک به دیدگاه

• 4 هفته بعد...
مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...