رفتن به مطلب

یه مشکلی دارم که نمیدونم از چی هست

EPSON
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام

یه مشکلی دارم وقتی سیستم رو خاموش میکنم بعد دوباره روشن میکنم کیبورد و موس کار نمی کنه وقتی کلید پاور رو قطع و وصل می کنم درست میشه اگه لازمه مشخصات سیستم به شرح زیر است.

Asus Maximus IV Extreme

Asus ATI 6970

Green GP1035B

Green X9

Corsair 8GB 1600 cl9

Hdd 500 GB

Pioneer dvd-rw fx serise

I5 2500K

ویرایش شده توسط EPSON
لینک به دیدگاه

کیبورد و ماوس کلا کار نمیکنه یا تو ویندوز کار نمیکنه ؟

اگر کلا کار نمیکنه ممکنه ایراد از پورتهای USB باشه . البته اگر USB هستن . اگر تو ویندوز کار نمیکنه ، بهتره ویمدوز رو عوض کنی . اگر میتونی به پورت دیگه ای وصل کن . مثلا پورت جلوی کیس .

لینک به دیدگاه

این مشکل برای من هم به نوعی پیش میومد

وقتی سیستم رو خاموش میکردم،و کلید پاورو میزدم،و بعد روشن میکردم کارت شبکه از کار میوفتاد!!!!

باید باز کیلید پشت پاورو میزدم،بعد کلید رو کیس رو بهد باز وسل میکردم برقو که درست میشد!

این مشکلم با بورد های 1155 خیلی دیدم که برمیگرده بیشتر به کیبرود ps2

اونم با اپدیت بایوس حل میشه اکسرا(اگه مشکل از خود usb ya keybordo mous نباشه(کلا موس کیبورد های قدیمی جواب نمیدن رو بورد های این سری)

لینک به دیدگاه

بورد رو shut down میکنید یا sleep؟ چون دکمه پاور روی sleep میبره. و ممکنه بعد روشن شدن یو اس بی ها از کار بیفتن.

لینک به دیدگاه

کیبورد و ماوس کلا کار نمیکنه یا تو ویندوز کار نمیکنه ؟

اگر کلا کار نمیکنه ممکنه ایراد از پورتهای USB باشه . البته اگر USB هستن . اگر تو ویندوز کار نمیکنه ، بهتره ویمدوز رو عوض کنی . اگر میتونی به پورت دیگه ای وصل کن . مثلا پورت جلوی کیس .

کلاً کار نمی کنه پورت های جلوی کیس هم وصل کردم ولی نتیجه ای نداد پورت هاش USB3 هست فقط یدونه USB داره

لینک به دیدگاه

بورد رو shut down میکنید یا sleep؟ چون دکمه پاور روی sleep میبره. و ممکنه بعد روشن شدن یو اس بی ها از کار بیفتن.

قطعات داخل کیس هست از ویندوز خاموش میکنم

لینک به دیدگاه

همونطور که امیر گفت بایوس رو آپدیت کن شاید حل بشه .

ممکنه اتصال بدنه داشته باشه . ولی احتمالش کمه . برای اطمینان میتونی بورد رو از کیس در بیاری و امتحان کنی . ولی معمولا اگر اتصال داشته باشه سیستم بالا نمیاد .

لینک به دیدگاه

سلام

بنده این مشکل رو داشتم. دلیلش هم ، استفاده از gamepad از نوع usb بود که تمام پرت های usb رو از کار می انداخت . وقتی هم که پرت های usb از کار می افته ، مادر برد برای محافظت از مدار ،تغذیه 5 ولت قطع میکنه و معمولا تازمانی که برق ورودی پاور رو قطع و وصل نکنید درست نمیشه.

لینک به دیدگاه

سلام

بنده این مشکل رو داشتم. دلیلش هم ، استفاده از gamepad از نوع usb بود که تمام پرت های usb رو از کار می انداخت . وقتی هم که پرت های usb از کار می افته ، مادر برد برای محافظت از مدار ،تغذیه 5 ولت قطع میکنه و معمولا تازمانی که برق ورودی پاور رو قطع و وصل نکنید درست نمیشه.

دوست عزیز سلام تشکر از راهنماییتون ولی من از گیم پد استفاده نمی کنم

لینک به دیدگاه

این قضیه رو مثال زدم که در جریان باشید که این مورد ممکنه به خاطر خراب شدن و یا ایردا در یکی از سخت افزار هایی باشه که از پرت usb استفاده میکنند. ;) ;)

لینک به دیدگاه

این قضیه رو مثال زدم که در جریان باشید که این مورد ممکنه به خاطر خراب شدن و یا ایردا در یکی از سخت افزار هایی باشه که از پرت usb استفاده میکنند. ;) ;)

کیبورد فراسو هست زیر کلیدهاش LED داره موس هم آکرون سری گیم...!!!

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...