رفتن به مطلب

کسی مشکل یبوست ناشی از پشت میز نشینی داشته؟

mohammad7966
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام.دوستان من قبلا لبتاب داشتم و روی زمین می نشستم ولی الان پی سی خریدم و 6 ماهی هست که روی صندلی مینشینم.الان 3ماهه که مشکل یبوست گرفتم.حتی شقاق گرفتم.چند سانت بالای مقعدم زخم شده.نه یبوست حل میشه نه شقاق.

نزدیک 1 فلاکس یک لیتری هم آب گرم میخورم ولی انگار نه انگار.زیرنشیمن طبی هم خریدم ولی فایده ای نداره.

پماد ام جی هم استفاده میکنم ولی ظاهرا تاثیر زیادی نداشته.خلاصه اگر راهکاری دارید بگید.

آیا نوع صندلی هم تاثیر داره توی یبوست؟یا ربطی نداره؟

من این صندلی رو خریدم.

https://www.digikala.com/product/dkp-1410899/صندلی-مدیریتی-مدل-asa

لینک به دیدگاه

سلام عزیز

از طریق طب اسلامی میتونی مشکلت رو حل کنی

منم همین مشکل رو گرفتم

شقاق هم دارم به حمد الله خیلی بهتر شدم

برای درمان یبوست هم خیلی راحت راه حل داره

داخل اینستاگرام روغن سلامتی رو سرچ کن به انگلیسی البته

roghane.salamati

مشکلت رو دایرکت بگو واست داروهاشو میفرسته

کارش درسته

لینک به دیدگاه

در 23 دقیقه قبل، 3ilEN3er گفته است :

سلام عزیز

از طریق طب اسلامی میتونی مشکلت رو حل کنی

منم همین مشکل رو گرفتم

شقاق هم دارم به حمد الله خیلی بهتر شدم

برای درمان یبوست هم خیلی راحت راه حل داره

داخل اینستاگرام روغن سلامتی رو سرچ کن به انگلیسی البته

roghane.salamati

مشکلت رو دایرکت بگو واست داروهاشو میفرسته

کارش درسته

What LOL

.......

دوست عزیز این قضیه بیشتر مربوطه به تغذیه ،سعی کنید آب بیشتر بخورید و غذا های ابکی تر بخورید

لینک به دیدگاه

به طب اسلامی به هیچ وجه اعتماد نکن! اگر سلامتیت برات مهمه!

کمی تحرک داشته باش.پیاده روی یا ورزش سبک مخصوصا صبح ها خیلی مفیده.کلا آب بیشتر مصرف کن.حبوبات که منبع غنی فیبر هستن بیشتر استفاده کن.صبح بعد از اینکه از خواب پا شدی سعی کن قبل از هر چیز یه لیوان آب ولرم بخوری.مصرف سبزیجات رو هم فراموش نکن.یبوست بیشتر اوقات با تغییر تغذیه و عادات زندگی بهتر میشه.من خودم مدتها این مشکل رو داشتم و خیلی شدید بود.شکر خدا الان خیلی بهترم.

در مورد اون صندلی به خصوص نشیمنگاهش نمیتونم نظری بدم ولی به نظرم ارتفاع پشتیش کمه و گردنت رو ساپورت نمیکنه.

ویرایش شده توسط Peyman.S
  • لایک 6
  • ممنونم 4
  • چرا؟! 1
  • قلبم گرفت 1
لینک به دیدگاه

در 7 ساعت قبل، mohammad7966 گفته است :

سلام.دوستان من قبلا لبتاب داشتم و روی زمین می نشستم ولی الان پی سی خریدم و 6 ماهی هست که روی صندلی مینشینم.الان 3ماهه که مشکل یبوست گرفتم.حتی شقاق گرفتم.چند سانت بالای مقعدم زخم شده.نه یبوست حل میشه نه شقاق.

نزدیک 1 فلاکس یک لیتری هم آب گرم میخورم ولی انگار نه انگار.زیرنشیمن طبی هم خریدم ولی فایده ای نداره.

پماد ام جی هم استفاده میکنم ولی ظاهرا تاثیر زیادی نداشته.خلاصه اگر راهکاری دارید بگید.

من این صندلی رو خریدم.

سلام دوست عزیز 

منم خیلی زمانها همین مشکل دارم 

بخشیش مربوط به زیاد نشستن پشت میز هست که باید حداقل هر ساعت یک بار از پشت میز بلند بشی کمی تحرک داشته باشی بعد دوباره بشینی 

بخشش دیگش هم مربوط به دستشویی هست که اگه خیلی سفت باشه زخم میشه موقع دست شویی کردن پس سعی کن غذاهایی بخوری که روون کنه . مثلا من انجیل خشک خریدم دارم مصرف میکنم فعلا که جواب داده 

اما در کل طرز درست نشستن روی صندلی و اینکه صندلی هم استاندار باشه خیلی مهمه

لینک به دیدگاه

دوست عزیز طبی به اسم طب اسلامی تو جهان وجود نداره اینها از گوشه کنار کتابهای قدیمی طب چینی و طب باستانی ایرانی مطالب رو جمع میکنن با هم قاطی میکنن چیزی من درآوردی به اسم طب اسلامی میدن بیرون که اکثرا هم کشته میده یا در بهترین حالت کبد و کلیه طرف از کار میوفته. این یک

درمورد یبوست الان فصل زردالو هست . استفاده کن مشکلت حل میشه ولی خوب موقته . باید دلیل اصلی یبوست مشخص بشه . هم میتونه ارثی باشه هم وجود باکتری (اسمش خاطرم نیست) در روده - اگه مشکل حاده صد درصد باید آزمایش بدی. یبوست طولانی مدت احتمال سرطان روده رو خیلی بالا میبره

لینک به دیدگاه

طب اسلامی درحقیقت از احادیث انبیاء هست محض اطلاع دوستان .گرچه کتاب هایی نابود شده از انبیاء ولی خب سعی شده که جمع آوری بشه بخشیش..بخاطر همین نواقصی درش هست ..پس بهترین کار رجوع به طب سنتی هست برای درمان. که البته بهتر هست به متخصص این رشته رجوع کنید 

(طب سنتی هم بخش هایی بسیاری برگرفته از طب اسلامی هست و به همین دلیل در بسیاری از مساعل باهم این دو طب هم عقیده هستن)

اما از باب کلیت (یعنی مواردی که کلا برای سلامتی مناسب هستن)با نظر دوستان موافقم 

اگر در روز کمتر از دوباره اجابت مزاج صورت میگیره حتما پزشک طب سنتی یا عادی رجوع کنید(گرچه طب سنتی بهتر هست)

عوامل اصلی یبوست .کم تحرکی و غذاهاو برخی نوشیدنی ها هستن مثل قهوه که عامل این مشکل هست 

اگر فست فود میخورید ..بهتر هست دیگه نخورید یا کمتر بخورید..

همراه با غذایی که میخورید زیاد سبزیجات مصرف کنید به هضم غذا به شدت کمک میکنه

و...

اینها نکات کلی هستن و بهترم هست به متخصص طب سنتی مراجع کنید 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوستان بنده نه کسی رو تایید میکنم نه تکذیب اما مادر بنده آتروز پا دارن و کلی دوا دکتر کردیم (دکرتهای گرون همراه داروهای خارجی گرون قیمت) افاقه ای نکرد و چون تصادف کرده بودن وضعیت پاشون به حدی بد شده بود که حتی توان راه رفتن نداشتن

برادرم دو نسخه از همینن طب اسلامی براشون تهیه کردن گوش شیطون کر وضعیتشون خیلی خوب شد الانم با عسل طبیعی و جدیدا قطره کلاژن ساز روزگار میگذرونن

اگه تجربه ای راجب چیزی ندارید بیخودی نکوبیدش 

مطلب کلی عرض میکنم حرف یکی دکترهای مورد اعتماده : دارو فقط نقش کمکی داره خود بدن باید با بیماری مقابله کنه و بهتره با تغذیه و رژیم مناسب به بیماری عکس العمل بدیم در شرایط بحرانی دکتر توصیه میشه ، 90 درصد دکترهای الان هم با سهمیه یا پول مدرک گرفتن و هیچی حالیشون نیست فقط اونقدر میچرخوننت که جیبت خالی بشه و در این بین فقط با مسکن گولت میزنن

ویرایش شده توسط Hassan.SK
لینک به دیدگاه

برای یبوست میتونین شربت انجیر از داروخانه ها تهیه کنید مصرف کنید.

تمبر هندی، گلاب،آلو بخارا،گلابی  هم تاثیر بسزایی داره ولی نباید زیاده روی کنید چون دیگه خیلی روون میشه:D

لینک به دیدگاه

در 33 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است :

دوستان بنده نه کسی رو تایید میکنم نه تکذیب اما مادر بنده آتروز پا دارن و کلی دوا دکتر کردیم (دکرتهای گرون همراه داروهای خارجی گرون قیمت) افاقه ای نکرد و چون تصادف کرده بودن وضعیت پاشون به حدی بد شده بود که حتی توان راه رفتن نداشتن

برادرم دو نسخه از همینن طب اسلامی براشون تهیه کردن گوش شیطون کر وضعیتشون خیلی خوب شد الانم با عسل طبیعی و جدیدا قطره کلاژن ساز روزگار میگذرونن

اگه تجربه ای راجب چیزی ندارید بیخودی نکوبیدش 

مطلب کلی عرض میکنم حرف یکی دکترهای مورد اعتماده : دارو فقط نقش کمکی داره خود بدن باید با بیماری مقابله کنه و بهتره با تغذیه و رژیم مناسب به بیماری عکس العمل بدیم در شرایط بحرانی دکتر توصیه میشه ، 90 درصد دکترهای الان هم با سهمیه یا پول مدرک گرفتن و هیچی حالیشون نیست فقط اونقدر میچرخوننت که جیبت خالی بشه و در این بین فقط با مسکن گولت میزنن

سلام داداش اون طب سنتیه که عطاری ها پیشنهاد میکنن اسمشو گذاشتن طب اسلامی. اتفاقا خیلی خوبه من پیشنهاد میکنم چون تجربش هم داشتم.

راستی مادرم آرتروز گردن داشت با طب سنتی خوب شد ولی باز برگشت . تنها درمان قطعی آرتروز عمل جراحیه. مادرم بعد از عمل حدود هفت ساله آرتروز ندارهو خوب شده

لینک به دیدگاه

راه کار طب سنتی و اسلامی پیشگیری هست یعنی شما تاثیر اصلیشو زمانی میبینی که در طول زمان عمر به دستورات طب عمل کرده باشی نه یک شبه معجزه رخ بده (گرچه در برخی از موارد از جمله سرطلان به شدت خوب عمل میکنه طب سنتی و معجزه هم رخ میده ولی خب مثلا کسی که تصادف شدید کرده یا واقعا مهره کمرش آسیب شدید درطول زمان بهش وارد شده نمیشه تو همون ساعات یا روز اول درمانش کرد با طب سنتی)

(بنده در کودکی عمل آپاندیس انجام دادم ولی چند سال بعد فهمیدم که به راحتی از طریق طب سنتی می شد درمان شه و این پزشک های امروزی احمق هیچی نمیدوننیا میدونن و بخاطر پول نمیگن..دیگه گذشت زمانی که کسایی علاقه به رشته تجربی داشتن چون چنین افرادی عمدشون درکشور نیستن و اینهایی هم که هستن افراد رو فقط پول میبینن)

ویرایش شده توسط yasin1380
لینک به دیدگاه

در 9 دقیقه قبل، yasin1380 گفته است :

بنده در کودکی عمل آپاندیس انجام دادم ولی چند سال بعد فهمیدم که به راحتی از طریق طب سنتی می شد درمان شه

o.O

آپاندیس اگه در حفره شکمی اصطلاحا بترکه اون موقع عفونت وارد حفره شکم و منجر به پریتونیت و درد زیاد غیر قابل تحمل میشه و تنها راه درمان باز کردن شکم و شستشوی حفره شکمی و برداشتن آپاندیس هستش.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

به پشت میز نشستن فکر نکنم باشه بیشتر استرس و ناراحتی و تند تند غذا خوردن و وسط غذا آب خورده هست

ما تمام وقتمون پشت میز هست موقع غذا همه چیز رو با هم میخوریم که دوباره زودتر بر گردیم پشت میز

به نظرم اگر کنار دستت دمنوش بگذاری یا شربت طبی بر خودت درست کنی خیلی بهتر هست عزیزم

این ترکیب خاکشیر و تخم شربتی خیلی خوبه

شب آلوبخارا خیس کن صبح ناشتا بخور انقلاب میکنه 😁

طب سنتی یا اسلامی فوق العادست اما مثل باقی طب ها بسته به دکترش داره میتونه بکشه یا شفا بده

در ضمن روی یبوست به شدت حساس باش چون فوق العاده خطرناک هست

پیاده روی رو هم فراموش نکن / غذاهای سرخ شده کمتر استفاده کن / اگر میتونی یه مدت روغن حیوانی مصرف کن / نمک یه کوچولو قبل غذا برای گرم شده معده / نمک رو اگر نمک دریا بگیری عالیه

بعد غذا حدود 50 قدم راه بری فوق العادست  / انجیر هم خیلی عالیه 

اینا تجربیات شخصی من هست

انشالله سلامتی کامل به دست بیاری

لینک به دیدگاه

در در 23 خرداد 1399 در 11:38، mohammad7966 گفته است :

من این صندلی رو خریدم.

من حدود 4 ساله که روزی حداقل 4 ساعت نشستم.

یعنی منم توی خطرم؟ برای پیشگیری چی کار کنم؟

لینک به دیدگاه

استفاده فراوان از آب . و سعی کنید از غذاهای دارای فیبر بالا استفاده کنید . مثال . خوراک لوبیا چیتی یکی از گزینه هاست 

ورزش کردن . برای دوستانی که وضعیت خوبی ندارن سعی کنن از روغن زیتون در غذاهاشون استفاده کنن به جای روغن جامد و مایع 

سبزیجات بسیار خوبه . مخصوصا ترکیب سالاد و روغن زیتون ( البته منظورم روغن زیتون اصل هست نه اینایی که میکنن تو پاچمون به اسم روغن زیتون ) 

یبوست رو جدی بگیرید . باعث خیلی بیماریهایی میشه که خدانکنه آدم گرفتارش بشه . درسته که تو این وضعیت خیلی سخته و هزینه برداره ولی هیچ چیزی نمیتونه جای سلامتی آدم رو بگیره . پس تو بدترین شرایط هم ارزشش رو داره هزینه هاش 

آرزوی سلامتی برای تمام لیونی های عزیز رو دارم 🌷

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Snake fan گفته است :

من حدود 4 ساله که روزی حداقل 4 ساعت نشستم.

یعنی منم توی خطرم؟ برای پیشگیری چی کار کنم؟

نه اینجوری هم نیست.دوستمون توی پست قبل از شما هم، نوشت که خودشون چندین ساعت پشت میز می نشینن ولی یبوست نگرفتند.خیلی از کارمندای بانک،راننده تاکسی ها هم بیشتر از شما روی صندلی نشستن ولی اینطوری نیست که همه یبوست گرفته باشند.مثل اینکه بستگی به سیستم بدنی افراد هم داره.

نگرانی نداره تا وقتی که یبوست نگرفتید.برای پیشگیری هم تحرک و خوردن مایعات کافیه

لینک به دیدگاه

در 17 ساعت قبل، mohammad7966 گفته است :

من این صندلی رو خریدم.

سلام.صندلی استاندارد بگیرید صندلی من غیر استاندارد بود حدود دوسالی روش مینشستم باعث شد فیستول پری آنال به وجود بیاد تنها چاره اش هم عمل جراحی هست که دوران نقاهتش خیلی سخت و درد آور هست.یک ماه بد جوری عذاب کشیدم

به صورت منظم هر روز یک ساعت ورزش می کردم تغذیه اصولی و صحیح هم داشتم.mri و کولونوسکوپی هم شدم تا دکتر دلیل به وجود امدن فیستول رو پیدا کنه که در روده هام مشکلی وجود نداشت با بررسی سبک زندگیم هم گفت مشکلی نیست اخرش متوجه شدیم که روی همین صندلی های پلاستکی سخت نشستن باعث به وجود امدنش شده 

اگه زیاد پشت سیستم هستید صندلی گیمینگ بگیرید تا راحت باشید.البته خریدنش هم سخت شد قیمتش روز به روز میره بالا که هنوزم من نتونستم بخرم

لینک به دیدگاه

در 7 ساعت قبل، Hassan.SK گفته است :

90 درصد دکترهای الان هم با سهمیه یا پول مدرک گرفتن و هیچی حالیشون نیست فقط اونقدر میچرخوننت که جیبت خالی بشه و در این بین فقط با مسکن گولت میزنن

آخ بحث سهمیه پیش اومد منم تجربمو بگم بد نیست!

برا حدود یه سالی عصب اولنار من (یه عصبیه که اگه مشکل پیدا کنه انگشت کوچیک و نصف انگشت کنار انگشت کوچیک رو بی حس میکنه و باعث میشه حدود نصف قدرت دستتو از دست بدی) اختلال پیدا کرده بود بعد ۱ ماه دیدم مشکل جدیه رفتم پیش دکتر متخصص 

لامصب تو یه روز ۶۰۰ تومن ازم کشید و گفت یه ماه دیگه بیا طوری هم منو ترسوند گفتم کارم تموم دستمو از دست دادم 

بنا بر مشکلات و اون چیزایی که خودم تو کتاب درسی خونده بودم دیگه پیش دکتر نرفتم و میدونستم عصب آسیب دیده ترمیم میشه اما دیر ترمیم میشه

الان خوشبختانه دستم مثل روز اول شده و نتیجه گرفتم هیچی مثل روحیه خوب و زندگی سالم کارساز نیست

--------------------------------

در ادامه حرف دوستمون حسن جان بگم که من رشتم پرستاریه و بالاخره با پزشکیا هم ارتباط داریم، اینقد تو دانشگاه از رشته های پزشکی و پیراپزشکی سهمیه دار میبینم که میگم خدایا این کشور چطور میخواد با همچین آدمایی پیشرفت کنه!!!

در کل هیچ وقت اعتماد ۱۰۰درصد به هیچ کس نداشته باشید البته منکر اینم نمیشم که پزشکایی هم وجود دارن که واقعا لایق پزشک بودن هستن

لینک به دیدگاه

در 16 دقیقه قبل، Miad007 گفته است :

اینقد تو دانشگاه از رشته های پزشکی و پیراپزشکی سهمیه دار میبینم که میگم خدایا این کشور چطور میخواد با همچین آدمایی پیشرفت کنه!!!

کسایی که با سهمیه رفتن اگه لیاقت و عرضه نداشته باشن تو پزشکی همون ترم های اول انصراف میدن اگرم تموم کنن نهایت یه جی پی تو درمانگاه های داغون هستن و حتی اگر هم به هر نحوی تخصص بگیرن بیماران کمی بهشون مراجعه می کنن.

در مورد پرستاری ولی کسایی که با سهمیه رفتن براحتی با هر معدلی فارغ التحصیل میشن و بعد اون هم براحتی استخدام بیمارستان های دولتی میشن.

ویرایش شده توسط masooyan
لینک به دیدگاه

در 13 دقیقه قبل، masooyan گفته است :

کسایی که با سهمیه رفتن اگه لیاقت و عرضه نداشته باشن تو پزشکی همون ترم های اول انصراف میدن اگرم تموم کنن نهایت یه جی پی تو درمانگاه های داغون هستن و حتی اگر هم به هر نحوی تخصص بگیرن بیماران کمی بهشون مراجعه می کنن.

در مورد پرستاری ولی کسایی که با سهمیه رفتن براحتی با هر معدلی فارغ التحصیل میشن و بعد اون هم براحتی استخدام بیمارستان های دولتی میشن.

دوست عزیز قصد بحث کردن ندارم ولی همیشه اگه چیزی ندیدیم یا نمیدونیم بحث نکنیم بهتره

دکترای بعد ان.قلاب رو که همه میدونن چطورین، خودم با خیلیاشون به عنوان مریض دیدار داشتم و حرفتون رو تاکید میکنم که اکثرا تو همون دکتری عمومی میمونن(البته متخصص هم خیلی پیدا میشه)

یکی از اقوام ما با سهمیه نه بلکه با تقلب به کمک همین مافیا های کنکور قبول شد الان تموم کرده در حد یه پرستار دانشگاه شهید بهشتی نمیدونه(پارسال یکی از رفیقام با همین مافیا داروسازی ملی قبول شد که مثل اینکه خبرایی اومد که طرف فرار کرده اما مطمئن باشید از این مافیا ها خیلیه وگرنه اینقد بازار این رشته ها گرم نبود)

حتما به چشمتون هم خورده که خیلی از پزشکا بچه هاشون هم پزشک میشن. تو دانشگاه ما یه پزشک مشهور هست که عضو هیئت علمیه پسرشم پزشکی میخونه راحت با کمک پدرش همه درسا رو پاس میکنه

هرکسی تو دانشگاه میتونه پاس کنه ممکن چند ترم عقب بیافته اما اکثرا پاس میکنن پزشکی سخته درسته اما در حد رشته های مهندسی مثل شیمی، مکانیک و... نیست فقط کافیه یه کتابشون رو ببینید(دانشگاه ملی منظورمه) اکثرا هم پاس میشن

با عرض پوزش از صاحب تاپیک

لینک به دیدگاه

همه بحث های مفید رو دوستان گفتن. فقط صبح با شکم خالی آب تقریبا ولرم بخور. اوایل یک لیوان بخور بعدا دو لیوانش کن. و اینکه کره بخور. کره طبیعی.
و این مشکل تا جایی که می دونم اصلا ربطی به صندلی نداره. من حدود ده دوازده ساله هر روز حدود هشت ساعت پشت سیستم و رو صندلی می شینم تا حالا همچین موردی نداشتم. 
مهمترین مساله غذا و سبک زندگی هست. غذاهای گیاهی بیشتر بخوری کلا خیلی مسائلت حل میشه. سعی کن گوشت کمتر بخوری.

ویرایش شده توسط Negrasombra
لینک به دیدگاه

سبزی،میوه جات،ورزش،تعذیه ی درست، راه حلش،وگرنه در آینده جدا از یبوست هموروئید هم نصیبت میشه

ویرایش شده توسط Coffee Addicted
لینک به دیدگاه

نقل قول

این دوستمون عنوان کردند که شقاق گرفتند

چرا وقتی اطلاعی از چیزی ندارید بیخودی نظر میدید

اصلا میفهمید طب اسلامی یعنی چی ؟ تحقیق کردید در موردش ؟ چرا ما تو چیزهایی که حالیمون نیست نظر میدیم ؟

بنده اگر اومدم ایشون رو راهنمایی کردم چون خودمم مبتلا بودم و مشکلم حل شد

شقاق در علم پزشکی تنها با عمل جراحی برطرف میشه

اما تنها و تنها در طب اسلامی درمان داره حتی طب سنتی هم تحقیق نکردم اما درمانی واسش نیست

کسی شقاق گرفته باشه نه با آب خوردن نه با زرد آلو خوردن نه با هزار و یک چیز خوردن برطرف نمیشه

علمشو ندارید بسپارید به کسی که داره و یا تجربه درمان داشته

از نظرات کارشناسانه شما که فرد رو به پرتگاه هلاکت میبره کمال تشکر رو داریم اما نه مرسی

لینک به دیدگاه

برای مشکل یبوست (گلابی همراه با شیر بخور . یا انجیر با شیر . یا زردآلو با شیر)

در رابطه با شقاق اینو تو اینترنت پیدا کردم (برای درمان شقاق روش‌های گوناگونی وجود دارد. در مراحل اولیه معمولا از درمان های خانگی و دارویی استفاده می‌شود اما در صورت عدم موفقیت با توجه به نوع و حاد بودن بیماری، روش جراحی و یا درمان شقاق با لیزر پیشنهاد می‌شود)

این طب مبارو ول کن . فقط پزشک متخصص

خلاص💙

لینک به دیدگاه

در در 24 خرداد 1399 در 23:48، 3ilEN3er گفته است :

این دوستمون عنوان کردند که شقاق گرفتند

چرا وقتی اطلاعی از چیزی ندارید بیخودی نظر میدید

اصلا میفهمید طب اسلامی یعنی چی ؟ تحقیق کردید در موردش ؟ چرا ما تو چیزهایی که حالیمون نیست نظر میدیم ؟

بنده اگر اومدم ایشون رو راهنمایی کردم چون خودمم مبتلا بودم و مشکلم حل شد

شقاق در علم پزشکی تنها با عمل جراحی برطرف میشه

اما تنها و تنها در طب اسلامی درمان داره حتی طب سنتی هم تحقیق نکردم اما درمانی واسش نیست

کسی شقاق گرفته باشه نه با آب خوردن نه با زرد آلو خوردن نه با هزار و یک چیز خوردن برطرف نمیشه

علمشو ندارید بسپارید به کسی که داره و یا تجربه درمان داشته

از نظرات کارشناسانه شما که فرد رو به پرتگاه هلاکت میبره کمال تشکر رو داریم اما نه مرسی

طب های شرقی جوکی بیش نیستند نه منبع درستی دارند نه نتیجه درستی وگرنه از نظر اون حضرات طب اسلامی سرطان هم درمان میکنه تمام پزشکان و متخصصان آمریکا و آلمان و فرانسه تو سرطان موندن ولی حاج اقا طبی درمانشو پیدا کرد🤐

هسته آلو رو با زنجبیل له کرده در آب بجوشانید آب جوشیده شده رو با پشم گربه قاطی کرده روزی دو بار سر بکشید

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...