رفتن به مطلب

مشاوره برای بستن سیکل باز!

Recommended Posts

سلام خدمت دوستان محترم

من در حد اسمبل و تمیز کردن سیم‌کشی کیس! 😂 و استفاده از هدرهای مادربورد آشنایی دارم با داخل کیس و صفر کیلومتر نیستم

لازمه برای بستن اولین سیکل باز از کسی کمک بگیرم یا می‌شه بدون ابزار خاصی انجامش داد؟

ویرایش شده توسط Masoudk96
لینک به دیدگاه

سلام عزیز

سیکل باز هارد تیوب یا سافت تیوب؟ خیلی فرق دارن باهم :))))

لینک به دیدگاه

در 46 دقیقه قبل، ali_8114 گفته است :

سلام عزیز

سیکل باز هارد تیوب یا سافت تیوب؟ خیلی فرق دارن باهم :))))

سلام. هارد تیوب ترجیحا

برای مثال خمیدگی‌های لوله رو چجوری ایجاد می‌کنن؟

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Masoudk96 گفته است :

سلام. هارد تیوب ترجیحا

برای مثال خمیدگی‌های لوله رو چجوری ایجاد می‌کنن؟

هارد تیوب رو خم نمیکنن

از زانویی های 90 و 120 استفاده میکنن تا سر و ته سیکل رو برسونن به هم

برای همین، هزینه بردار تره، دشوار تره، یه قطعه رو هم عوض بکنید کل شلنگ کشی های اون قطعه رو باید عوض کنید. مثلا اگه کیس عوض کنید کلا باید تیوب جدید بخرید

اما هارد تیوب این داستانا رو نداره

اینکه، یه سری قطعات مثل رادیاتور و پمپ و بلاکها که پای ثابت هزینه های لوپ باز هستن، توصیه میکنم دفعه اولی رو با سافت تیوب کار کنید و انشاالله سری بعدی برید سراغ هارد تیوب

و اینکه، هارد تیوب رو با فیکس ترین سری قطعات ممکن انجام بدید که داستان پیدا نکنید

در مورد اینکه خودتون انجام بدید یا در کنار کس دیگه ای، بالاخره هر کاری یه سری فوت کوزه گری داره که تجربه ست. به نظر من، از دوستان فروم که لوپ باز کار کردن مشورت های لازم رو بگیرید و اسمبل لوپ رو خودتون انجام بدید. لذت خاصی داره که از هیچ طریق دیگه ای حاصل نمیشه.

ویرایش شده توسط ali_8114
لینک به دیدگاه

در 12 ساعت قبل، ali_8114 گفته است :

هارد تیوب رو خم نمیکنن

از زانویی های 90 و 120 استفاده میکنن تا سر و ته سیکل رو برسونن به هم

برای همین، هزینه بردار تره، دشوار تره، یه قطعه رو هم عوض بکنید کل شلنگ کشی های اون قطعه رو باید عوض کنید. مثلا اگه کیس عوض کنید کلا باید تیوب جدید بخرید

اما هارد تیوب این داستانا رو نداره

اینکه، یه سری قطعات مثل رادیاتور و پمپ و بلاکها که پای ثابت هزینه های لوپ باز هستن، توصیه میکنم دفعه اولی رو با سافت تیوب کار کنید و انشاالله سری بعدی برید سراغ هارد تیوب

و اینکه، هارد تیوب رو با فیکس ترین سری قطعات ممکن انجام بدید که داستان پیدا نکنید

در مورد اینکه خودتون انجام بدید یا در کنار کس دیگه ای، بالاخره هر کاری یه سری فوت کوزه گری داره که تجربه ست. به نظر من، از دوستان فروم که لوپ باز کار کردن مشورت های لازم رو بگیرید و اسمبل لوپ رو خودتون انجام بدید. لذت خاصی داره که از هیچ طریق دیگه ای حاصل نمیشه.

ممنون

می‌شه موقتا سافت تیوب بست و بعدا با همون رادیات و بلاک و پمپ و  .... تبدیل به هارد کرد؟

لینک به دیدگاه

در 14 دقیقه قبل، Masoudk96 گفته است :

می‌شه موقتا سافت تیوب بست و بعدا با همون رادیات و بلاک و پمپ و  .... تبدیل به هارد کرد؟

بله، میشه

رادیاتور و پمپ و بلاک که قطعات یونیورسال اوپن لوپ هستن، ربطی به جنس تیوب نداره

ولی نمیدونم که فیتینگ هاش تفاوت دارن یا نه ...

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...