رفتن به مطلب

خریدار لپ تاپ گیمینگ core i7

Recommended Posts

سلام خدمت دوستان عزیز و گرامی.خریدار لپ تاپ گیمینگ core i7 با قیمت مناسب هستم
بزرگواران محبت کنن مدل دقیق همراه با قیمت پیشنهادی خودشون ارسال فرمایند باتشکر از همگی🌹

لینک به دیدگاه

من چند روزه دارم قیمت ها چک میکنم (چون خودمم لپ تاپ میخوام) کم کم قیمت ها داره میاد پایین.

الان خریدن لپتاپ ریختن چهار پنچ میل سود خالص تو حلق مغازه دار و دلال های حروم زاده است.

لینک به دیدگاه

در در 27 خرداد 1399 در 16:54، micpet گفته است :

من چند روزه دارم قیمت ها چک میکنم (چون خودمم لپ تاپ میخوام) کم کم قیمت ها داره میاد پایین.

الان خریدن لپتاپ ریختن چهار پنچ میل سود خالص تو حلق مغازه دار و دلال های حروم زاده است.

واردات لپتاپ و گوشی و سی پی یو و مادربورد و مودم ممنوع شده بهش ارز نمی دن اگه از بازار ازاد هم بخری بازم فرقی نداره چون گمرک ترخیص نمی کنه

بخواطر همین کمبود شدید تو بازار اومده اینایی هم که تو بازار موجودن با خر و ته لنجی و کولبر و مسافری میان که کفاف بازار رو نمیده

برای همین قیمت ها داره با دلار 40-50 هزار تومنی حساب میشه

تا وقتی که ترامپ بره و جو بایدن بیاد و تحریم هارو برداره کشور باید فقط دست و پا بزنه که تو مواد غذایی و دارو به مشکل نخوره مثل بلایی که سر ونزولا اومده

لینک به دیدگاه

در 12 ساعت قبل، HESAM OVERCLOCK HERO گفته است :

واردات لپتاپ و گوشی و سی پی یو و مادربورد و مودم ممنوع شده بهش ارز نمی دن اگه از بازار ازاد هم بخری بازم فرقی نداره چون گمرک ترخیص نمی کنه

بخواطر همین کمبود شدید تو بازار اومده اینایی هم که تو بازار موجودن با خر و ته لنجی و کولبر و مسافری میان که کفاف بازار رو نمیده

برای همین قیمت ها داره با دلار 40-50 هزار تومنی حساب میشه

تا وقتی که ترامپ بره و جو بایدن بیاد و تحریم هارو برداره کشور باید فقط دست و پا بزنه که تو مواد غذایی و دارو به مشکل نخوره مثل بلایی که سر ونزولا اومده

بایدم تو مملکتی مثل ما که جز فساد و دزدی مردمش کاری بلد نیستن همین بلا سرمون بیاد و کالای قبلا خرید دلار 15 تومنی و منو شما به دلار 40 تا 50 تومن بخریم.

ترامپ و بایدن و اسد و پوتین و..... فقط توجیهی برای فساد .همین

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...