رفتن به مطلب

نصب کارت گرافیک pci 3 برروی مادربرد pci2

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام خدمت دوستان من  مادربرد الایت گروپ مدل H61H2-M13 دارم و می‌خوام کارت گرافیک بخرم برای اجرای بازی های روز 8 گیگ رم هم دارم یه سوال آیا امکان نصب کارت گرافیک pci 3 بر روی مادربرد من که pci2 امکانش هست؟؟

نظرتون هم برای خرید کارت گرافیک که بتونه بازی های روز رو اجرا کنه چیه و چه سی پی یو رو برای مادربرد من پیشنهاد میکنید؟؟بنظرتون core i5 4570 پشتیبانی می‌کنه ؟؟ بعضیا میگن که باید bios بالاتر از ۲۰۱۳ باشه لطفاً کمک کنید راجع این سوالات مرسی

لینک به دیدگاه

در 15 ساعت قبل، nima_eisania گفته است :

سلام خدمت دوستان من  مادربرد الایت گروپ مدل H61H2-M13 دارم و می‌خوام کارت گرافیک بخرم برای اجرای بازی های روز 8 گیگ رم هم دارم یه سوال آیا امکان نصب کارت گرافیک pci 3 بر روی مادربرد من که pci2 امکانش هست؟؟

نظرتون هم برای خرید کارت گرافیک که بتونه بازی های روز رو اجرا کنه چیه و چه سی پی یو رو برای مادربرد من پیشنهاد میکنید؟؟بنظرتون core i5 4570 پشتیبانی می‌کنه ؟؟ بعضیا میگن که باید bios بالاتر از ۲۰۱۳ باشه لطفاً کمک کنید راجع این سوالات مرسی

سلام دوست عزیز

سوکت مادربرد شما 1155 هستش و فقط از CPU های هم سوکت خودش پشتیبانی میکنه ولی 4570 سوکتش 1150 هست و پشتیبانی نمی کنه.

و ارتقا بایوس هیچ تاثیری برای شما نداره.

شما میتونید هر کارت گرافیک PCI Express با هر ورژنی رو روی مادربردتون نصب کنید .

مدل CPU که الان دارید و  مدل و میزان رمتون مدل دقیق پاورتون و کیستون و بودجه خودتون رو بفرمایید تا بشه بهتر راهنمایی کرد.

لینک به دیدگاه

در 7 ساعت قبل، nemisis6 گفته است :

سلام دوست عزیز

سوکت مادربرد شما 1155 هستش و فقط از CPU های هم سوکت خودش پشتیبانی میکنه ولی 4570 سوکتش 1150 هست و پشتیبانی نمی کنه.

و ارتقا بایوس هیچ تاثیری برای شما نداره.

شما میتونید هر کارت گرافیک PCI Express با هر ورژنی رو روی مادربردتون نصب کنید .

مدل CPU که الان دارید و  مدل و میزان رمتون مدل دقیق پاورتون و کیستون و بودجه خودتون رو بفرمایید تا بشه بهتر راهنمایی کرد.

سلام خسته نباشید اشتباه شد منظورم سی پی یو Intel core i5 3570 بود من میتونم تا تقریبا 3 تومن هزینه کنم دوتا پاور دارم یکیش برق ضعیفی می‌رسونه دادم تعمیر 330 وات گرین هست یکی دیگه الان دارم 250 وات هست سی پی یو الان core i3 2120 هست رم هم قصد خرید کینگستون ۸ گیگ با فرکانس ۱۶۰۰ دارم ddr3 رم الانم رو از دوستم قرض گرفتم رم اپیسر ۴ گیگ ddr3 با فرکانس ۱۳۳۳

ویرایش شده توسط nima_eisania
لینک به دیدگاه

در 20 ساعت قبل، nima_eisania گفته است :

دوستان یه سوال دیگه پیشنهاد شما چیه بنطرتون کلا سیستم رو عوض کردم با مادربرد خوبه؟؟؟ با ۴ تومن میشه یه سیستم (کارت گرافیک سی پی یو رم ) بخرم که توانایی اجرای بازی های روز رو داشته باشه؟؟ یا مادربرد رو نگه دارم و یه سی پی یو از نسل قدیمی سندی بریج اینتل بخرم؟؟

در 7 ساعت قبل، _Ga̴͇̒ḿ̷͈e̶_ò̸̞v̶̫̂e̵̠͒r_ گفته است :

مشکلی با گرافیک ندارید

گرافیک پیشنهادی شما زیر 1.5 میلیون چیست؟

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، nima_eisania گفته است :

دوستان یه سوال دیگه پیشنهاد شما چیه بنطرتون کلا سیستم رو عوض کردم با مادربرد خوبه؟؟؟ با ۴ تومن میشه یه سیستم (کارت گرافیک سی پی یو رم ) بخرم که توانایی اجرای بازی های روز رو داشته باشه؟؟ یا مادربرد رو نگه دارم و یه سی پی یو از نسل قدیمی سندی بریج اینتل بخرم؟؟

گرافیک پیشنهادی شما زیر 1.5 میلیون چیست؟

rx460 دست دو

لینک به دیدگاه

لطفا سایز مانیتور و رزولوشن و بودجه خودتون رو بفرمایید.

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، nemisis6 گفته است :

لطفا سایز مانیتور و رزولوشن و بودجه خودتون رو بفرمایید.

مانیتورم خیلی خوب نیس مهم نیس چون کیفیت خیلی بالایی نمی‌خوام 1440 800بابد باشه اگه نشد وصل میکنم به تلویزیون 42 اینچ فول اچ دی بودجه هم حدود 3 میلیون

ویرایش شده توسط nima_eisania
لینک به دیدگاه

در در 31 خرداد 1399 در 00:39، nima_eisania گفته است :

گرافیک  pci2 روی pci3  به راحتی جواب میده و فرقی نداره به اونصورت از نظر پرفورمنس. مادربردتون سی پی یو نسل چهار ساپورت نمیکنه نهایت نسل سه ساپورت میکنه.

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، Black Boy گفته است :

گرافیک  pci2 روی pci3  به راحتی جواب میده و فرقی نداره به اونصورت از نظر پرفورمنس. مادربردتون سی پی یو نسل چهار ساپورت نمیکنه نهایت نسل سه ساپورت میکنه.

چند تا پیشنهاد سی پی یو میدید

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، nima_eisania گفته است :

چند تا پیشنهاد سی پی یو میدید

i5 3570

i5 3470

i5 3450

از بالا به پایین قیمت کمتر میشه 

لینک به دیدگاه

در 15 دقیقه قبل، Black Boy گفته است :

i5 3570

i5 3470

i5 3450

از بالا به پایین قیمت کمتر میشه 

انتخاب رو کردم core i5 3570 می‌خوام بگیرم جست و جو هم کردم فهمیدم مادربرد پشتیبانی می‌کنه مرسی

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...