رفتن به مطلب

مشکل عجیب مانیتور HP w2207h

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام 👋

یه مانیتور قدیمی HP w2207h دارم که چند روزیه متاسفانه مشکل پیدا کرده.

مشکل اینه که بعد از چند ساعت خاموش بودن، احتمال داره که دیگه روشن نشه. یعنی اینکه وقتی داره کار میکنه اصلا مشکل نداره و خاموش نمیشه، ولی مثلا شب که سیستم رو خاموش کنم، صبح ممکنه روشن نشه.

احتمال دادم که خازناش مشکل پیدا کرده باشه، چون تو یوتیوب چنتا ویدیو دیدم که این مانیتور این مشکل واسش پیش اومده بود.

ولی چیز عجیبی که داره اینه که وقتی مانیتور روشن نمیشه، اگه کابلشو از برق دربیارم و حدود 48ساعت بعد بزنم تو برق، دوباره روشن میشه و برای تقریبا 48 ساعت میتونه کار کنه!! ولی بعد دوباره بعد 2 روز کار کردن، همین داستان...

الانم چون متاسفانه تعمیرکار آشنا این حوالی نمیشناسم، دنبال اینم که مشکل احتمالیشو حدس بزنم بعد ببرم واسه تعمیر.

اگه راهنمایی کنید خیلی ممنون میشم

لینک به دیدگاه

سلام

به احتمال زیاد خازن های قسمت تغذیه مانیتور باید تعویض بشن،کلا این سری مانیتور ها که آداپتور ندارن بعد از چندین سال  این ایراد شایع هستش. 

لینک به دیدگاه

در 22 ساعت قبل، masooyan گفته است :

سلام

به احتمال زیاد خازن های قسمت تغذیه مانیتور باید تعویض بشن،کلا این سری مانیتور ها که آداپتور ندارن بعد از چندین سال  این ایراد شایع هستش. 

ممنون. منم همچین حدسی میزنم، میخواستم نظر بقیه رو هم بدونم که تقریبا مطمئن بشم.

دوستان اگه تعمیرکار مطمئن مانیتور میشناسن سمت غرب تهران اگه معرفی کنن ممنون میشم. البته البته اگه اشتباه نکنم اینجا نمیشه معرفی کرد، تو پیام خصوصی

لینک به دیدگاه

• 4 هفته بعد...

مانیتور رو دادم تعمیر، گفتم اینجا اعلام کنم شاید کسی به کارش بیاد

تعمیرکار گفت خازن‌ها مشکلی ندارن و مشکل از چیپ تصویر مانیتوره. و گفت که کلا این مشکل چیپ، توی مانیتورها و نمایشگر لپ‌تاپ‌های hp چیز رایجیه..

حالا اینکه واقعا چنین چیپ مشکل‌سازی تو دستگاه‌های HP وجود داره یا خدایی نکرده یه مشکل کوچیک بوده، من اعتماد کردم

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...