رفتن به مطلب

درخواست راهنمای برای بازی Call of Duty Modern Warfare

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان عزیز 

من تازه تونستم بازی Call of Duty Modern Warfare رو نصب کنم البته یک هفته تمام در حال دانلودش بودم 

اما حالا که باید از اجرا شدنش لذت میبردم 

بازی شدیدا برای لگ داره و کرش میکنه نمیدونم مشکل از کجاست کسی میتونه راهنماییم کنه 

مشخصات سیستمم i3 9100 رم 8 گیگ گرافیک RX 580

تو بازیهای دیگه اینجور مشکل تا به حال نداشتم فکر کردم از نت هست اما تو بازیهای دیگه لگ ندارم در این حد - تنظیمات گرافیکی رو در پایین ترین حالت ممکن گذاشتم بازم تاثیری نداشت میزارن مصرف رم رو هم چک کردم کمتر از 90 درصد رم استفاده میشه 

البته موقع بیرون اومدن از بازی انگار کل سیستمم هنگ میکنه به نظرم هاردم 100 در صد میشه نمیدونم چرا

دوستان لطفا راهنماییم کنید 120 گیگ دانلود کردم اصلا نمیتونم بازی کنم

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

دوستان میخوام حافظه مجازی  (Virtual Memory) افزایش بدم اما نمیدونم روی چند تنظیم کنم کسی میدونه برای 8 گیگ رم باید روی چند تنظیم کرد ؟

ویرایش شده توسط Abolfazl.Ganji
لینک به دیدگاه

درود عزیز 

۲نکته هست 

اول اینکه کلا warzone برای ایران سرورااش جالب نیست و پکت لاز بالایی داره که باعث میشه لگ داشته باشید 

نکته دوم اینکه cpu شما برای این بازی ضعیف هست و خب fps دراپ پیدا میکنید دلیل اینکه زمان خارج شدن گیر میکنه هم همینه 

حالا این دو مورد باهم باعث ایجاد لگ شدید میشه براتون مخصوصا تو وارزون که ۱۵۰ تا بازیکن داره 

لینک به دیدگاه

در 21 دقیقه قبل، mitternacht گفته است :

درود عزیز 

۲نکته هست 

اول اینکه کلا warzone برای ایران سرورااش جالب نیست و پکت لاز بالایی داره که باعث میشه لگ داشته باشید 

نکته دوم اینکه cpu شما برای این بازی ضعیف هست و خب fps دراپ پیدا میکنید دلیل اینکه زمان خارج شدن گیر میکنه هم همینه 

حالا این دو مورد باهم باعث ایجاد لگ شدید میشه براتون مخصوصا تو وارزون که ۱۵۰ تا بازیکن داره 

مورد اول که گفتین بله خیلی تاثیر گذاره.

مورد دوم cpuشون مشکلی نداره یکی از دوستان بنده با همین سی پیو راحت بازی می کنه.بیشترین احتمال که برای خودم هم پیش اومد و تقریبا رفع شد رمه. رم رو به 16 ارتقا بدن احتمال زیاد درست میشه.البته از هاردهم می تونه باشه.

لینک به دیدگاه

در 22 دقیقه قبل، mitternacht گفته است :

درود عزیز 

۲نکته هست 

دوست عزیز موضوع اینجاست سی پیو حداقل پیشنهادی برای بازی 4 هسته ای هست https://www.dlfox.com/call-of-duty-warzone/  یا https://www.shahrsakhtafzar.com/fa/news/console-game/25074-call-of-duty-modern-warfare-s-pc-system-requirements منم به همین حساب دانلودش کردم

تو بازی خیلی کم 4 یا 5 بار سی پیوم 100 درصد شد بیشتر زمانها از 95 درصد بیشتر نمیشه 

حتی ثابت هم بخوام یکجا ایست کنم لگ شدید دارم

لینک به دیدگاه

این بازی حداقل به 8 ترد نیاز داره و رم 16. در غیر اینصورت موارد بازی لگ و اعصاب خوردکن خواهد بود و بهتر هستش حذف شود.

لینک به دیدگاه

دوستان میخوام حافظه مجازی  (Virtual Memory) افزایش بدم اما نمیدونم روی چند تنظیم کنم کسی میدونه برای 8 گیگ رم باید روی چند تنظیم کرد ؟

لینک به دیدگاه

سلام دوست گرامی باسه تا سیستم تست کردم فقط در سیستمپهای با رم 16 به بالا و پردازنده 8 هسته ای راحت و روان اجرا شد

بیشتر نظر بنده رو رم هست رم رو ارتقاء بدید به 16 گیگ 80 درصد مشکل حل میشه

با تشکر

ویرایش شده توسط woooo639
لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Abolfazl.Ganji گفته است :

دوست عزیز موضوع اینجاست سی پیو حداقل پیشنهادی برای بازی 4 هسته ای هست https://www.dlfox.com/call-of-duty-warzone/  یا https://www.shahrsakhtafzar.com/fa/news/console-game/25074-call-of-duty-modern-warfare-s-pc-system-requirements منم به همین حساب دانلودش کردم

تو بازی خیلی کم 4 یا 5 بار سی پیوم 100 درصد شد بیشتر زمانها از 95 درصد بیشتر نمیشه 

حتی ثابت هم بخوام یکجا ایست کنم لگ شدید دارم

کلا حداقل سیستم پیشنهادی برای تمام بازی ها یعنی بازی فقط اجرا بشه و لگ و fps دیگه مدنظر نیست 

بنده خودم سیستم های گیمنتم 8100 هست پردازندش ولی بازی fps دراپ میده fps بالا میده ولی خب دراپ زیاد داره و نمیشه راحت بازی کرد 

تازه گرافیک شما قوی تر از سیستم های بنده هست 

البته رم هم کمه اگر بالاتر باشه تاثیرش زیاده ولی شما اگر دقت کنید زمان نصب shaders که تو منوی بازی هم هستین سیستم کند میشه که از CPU هست

لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، mitternacht گفته است :

نکته دوم اینکه cpu شما برای این بازی ضعیف هست

بنده با 6500 بازی میکنم و مشکلی هم ندارم. 60fps استیبل، 1600*900، رم 12، گرافیک 1060

چطور میفرمائید که ضعیفه؟

-----------------------------------------------------------------------

عزیز احتمالا رمه. من رمم 12 هست و مشکلی ندارم.

راستی، درایو چیه؟ هارد با دور 5200 که نیست؟

لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، mitternacht گفته است :

درود عزیز 

۲نکته هست 

پس چرا سی پی یو بنده که 7700 هست بدون هیچ مشکلی کاملا بازی رو ران میکنه؟

لینک به دیدگاه

در 59 دقیقه قبل، ali_8114 گفته است :

بنده با 6500 بازی میکنم و مشکلی هم ندارم. 60fps استیبل، 1600*900، رم 12، گرافیک 1060

چطور میفرمائید که ضعیفه؟

سلام 

هارد WD Blue 1TB 7200Rpm 64MB Buffer HDD  هست البته ویندوز هم روش نصب هست ssd ندارم 

-----------------------

عجب اشتباهی کردم قبل عید که رفتم این سیستم بخرم پول داشتم که سی پیو 9400 بردارم و ssd و رم 16 هم بخرم اما چون دلم میخواست یه مانیتور بهتر بخرم پول خرج نکردم الان 4 میلیون دستم مونده هیچ کاری نمیتونم بکنم با این گرونی 😭

لینک به دیدگاه

در 21 دقیقه قبل، Abolfazl.Ganji گفته است :

سی پیو 9400 بردارم و ssd و رم 16 هم بخرم

من هیچ کدوم از اینارو ندارم، 6500 دارم، رمم 12 و درایوم مثل شماست

وارزون بازی میکنم بدون مشکل روی 1600*900.

رزولیشن شما چیه راستی؟

لینک به دیدگاه

در 15 دقیقه قبل، ali_8114 گفته است :

من هیچ کدوم از اینارو ندارم، 6500 دارم، رمم 12 و درایوم مثل شماست

وارزون بازی میکنم بدون مشکل روی 1600*900.

رزولیشن شما چیه راستی؟

مشکل اینجاست روی پایین ترین رزولیشن و تنظیمات  وهم لگ شدید دارم

البته موقع دانلود بازی چندبار برق رفت ممکنه فایلهای بازی مشکل پیدا کرده باشن ؟!!

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، Abolfazl.Ganji گفته است :

مشکل اینجاست روی پایین ترین رزولیشن و تنظیمات  وهم لگ شدید دارم

البته موقع دانلود بازی چندبار برق رفت ممکنه فایلهای بازی مشکل پیدا کرده باشن ؟!!

والا عزیز نمیدونم

علی القائده نباید مشکلی داشته باشه ...

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، ali_8114 گفته است :

چطور میفرمائید که ضعیفه؟

در 1 ساعت قبل، Alirezatha گفته است :

پس چرا سی پی یو بنده که 7700 هست بدون هیچ مشکلی کاملا بازی رو ران میکنه؟

دوستان اصلا خوندین ایشون پردازندشون چیه من دارم میگم i3 9100 ضغیفه شما میاین میگین 7700 و 6500 دارین خب معلومه پردازنده شما قوی تره یجور میگین انگار دارین با ضعیف تر بدون مشکل اجرا میکنین

لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، mitternacht گفته است :

پردازنده شما قوی تره

نیست :))))

هردو 4 هسته و 4 ترد هستن ولی 9100f فرکانس پایه 3.6 داره (3.2 برای 6500) و بوستش میشه 4.1 (که 3.6 هست برای 6500)

https://cpu.userbenchmark.com/Compare/Intel-Core-i5-6500-vs-Intel-Core-i3-9100F/3513vs4054

ویرایش شده توسط ali_8114
لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، mitternacht گفته است :

دوستان اصلا خوندین ایشون پردازندشون چیه من دارم میگم i3 9100 ضغیفه شما میاین میگین 7700 و 6500 دارین خب معلومه پردازنده شما قوی تره یجور میگین انگار دارین با ضعیف تر بدون مشکل اجرا میکنین

https://www.gpucheck.com/compare-game-cpu/call-of-duty-modern-warfare-2019/intel-core-i3-9100f-3-60ghz-vs-intel-core-i5-6500-3-20ghz

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، Abolfazl.Ganji گفته است :

عزیز داستان شما از رمه، 8 گیگ مینیمم بازیه

برای رم حرکت خاصی نمیتونید بزنید. هرچقدر هم از هارد فضا بدید چون hdd دارید جواب نمیده. باز اگه ssd داشتید یه چیزی ...

راه اینه که رم اضافه کنید، ترجیحا یه 8 گیگ دیگه، اگه راه نداشت یه 4 دیگه

لینک به دیدگاه

در 11 ساعت قبل، Abolfazl.Ganji گفته است :

سلام دوستان عزیز 

من تازه تونستم بازی Call of Duty Modern Warfare رو نصب کنم البته یک هفته تمام در حال دانلودش بودم 

اما حالا که باید از اجرا شدنش لذت میبردم 

بازی شدیدا برای لگ داره و کرش میکنه نمیدونم مشکل از کجاست کسی میتونه راهنماییم کنه 

مشخصات سیستمم i3 9100 رم 8 گیگ گرافیک RX 580

تو بازیهای دیگه اینجور مشکل تا به حال نداشتم فکر کردم از نت هست اما تو بازیهای دیگه لگ ندارم در این حد - تنظیمات گرافیکی رو در پایین ترین حالت ممکن گذاشتم بازم تاثیری نداشت میزارن مصرف رم رو هم چک کردم کمتر از 90 درصد رم استفاده میشه 

البته موقع بیرون اومدن از بازی انگار کل سیستمم هنگ میکنه به نظرم هاردم 100 در صد میشه نمیدونم چرا

دوستان لطفا راهنماییم کنید 120 گیگ دانلود کردم اصلا نمیتونم بازی کنم

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

سلام برار خوبی؟ مشکل شما از رمه سی پی یو هم عالیه مشکلی نداری میتونی با یه سرچ کوچیک تو یوتیوب بزنی میبینی 9100 به خوبی اف پی اس میده

دلیل اینکه رمت 90 درصد میشه چون سیستم نمیزاره بیشتر استفاده کنه رمتو 16 کنی راحت 12 گیگ میکشه

واسه اینکه مطمعن شی از رمه چون یه لگ خاصی داره یویتوب بزن call of warzon ram 8 vs 16 ببین لگت همینجوریه یا نه

بازی هم اگه بیرون میپره وقتی رفتی تو بازی تو لابی  مینی مایز کن بعد اسم فایل بازیتو عوض کن پسوندشو برداد کلا بشه فایل بی استفاده بعد اوکی میشه دیگه نمیپره بیرون بازیت تموم شد به حالت اول برگردون هردفعه باید انجام بدی

سی اس گو اگه داشتی بیا پی وی :D

موفق باشی برار

لینک به دیدگاه

بازم در تایید حرف دوستان و تجربم تو بازی

عزیز این بازی رم رو استفاده نمیکنه .بلکه میخوره

8گیگ چیزی نیست خود بازی 12 گیگ رم پرمیکنه .حتما یه 8 گیگ رم دیگه یا کلا یه رم دوال 16گیگ فرکانس 2666یا3000بخر

چون ssdهم نداری بیشتر فشار روهارد هست وتاثیر داره لگ بازی...یا یه ssdجدا تهیه کنید یا هارد بهتر تهیه کنید چون wd blue شما smrهست بعد از مدت بسیار کوتاهی تو همچین بازی پرفرمنسش به شدت میاد پایین و اینکارو از پیش سخت تر میکنه ....اگرم نمیتونید ssdبخرید یه wd black تهیه کنید

............

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...