رفتن به مطلب

Recommended Posts

به نظرم آدم خودش یه طرح بچینه و ببره پیش یه اهل فن و یه کیس کاستومایزی شده‌ی عالی بسازه، بهتره تا 4 میلیون بده برای Z6 artemis

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Goorani گفته است :

وضعیت جامعه رو که می بینم با خودم میگم  خدارو شکر 

مسئولین ما واقعا از بهترین آدم های این سرزمین انتخاب شدن

کسایی رو که میشناسم از کارگر و کارمند گرفته تا تمام اونایی که تو صنف های مختلف تو بازار کار میکنن رو ادم یه چیزایی ازشون میبینه که با خودش میگه خدایا این الان اینه!اگه یه قدرتی داشت کاری میکرد نصف مردم کارتن خواب بشن و با نون خشک تغذیه کنن

اینکه میگم شوخی نیست و واقعا فکر میکنم مسئولین ما از عامه مردم  انصاف و رحم و مروت بیشتری دارن و یه جورایی گلچین شدن و اومدن بالا

یه مثال بزنم!دیروز متوجه شدم یه لوازم ورزشی بزرگ و معتبر با فروش بسیار بالا در شهرمون سه تا کارگر انبار داره که هر روز حدود 12 ساعت ازشون کار میکشه و حتی بیمشونم نکرده و هیچ مزایایی هم ندارن و حقوقشون تازه امسال شده 1400!!!ادم چقدر میتونه پست و بی شرف باشه که با اون درامد بالا چنین حقوقی برای کارگراش در نظر بگیره

خدا روزی رو نیاره که چنین رذل هایی به قدرت برسن

البته نه اینکه جای دیگم گل و بلبل باشه!مثلا تو همین جریان کرونا یا تظاهرات اخیر آمریکا دیدیم یه سری وحشی چه کارایی که نکردن ولی خب در کل و در شرایط عادی به نظرم خرده شیشه ما ایرانی ها بدجور زیاده!یجوری که تقریبا همش خرده شیشس و یکم...

چند دهه قبل هم که نگاه می کنیم متوجه میشیم  همین بازاری ها چه بلاهایی سرمون آوردن  و ......(که نمیشه اینجا بازش کرد)

فامیل درجه ی ما که همیشه میبینمش ماما هست حقوقش امسال شده 2 میلیون  اونم دکتر پول میداد(طرح پزشک خانواده) بعد چک حقوقیش تو شبکه بهداشت سه میلیون چهارصد نود هزار تومن ! از ماه بعد هم بهش حقوق نمیدن گفتن بیمه و دانشگاه خودشون باید بدن

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Goorani گفته است :

مسئولین ما واقعا از بهترین آدم های این سرزمین انتخاب شدن

تو شهر ما که هیچ کسیو از روی تواناییش و عرضش انتخاب نمیکنن!
تمامه انتخاب های انتصابیه و نظیر یک شخصه یا چند نفره!
عمده انتصاب ها توسط نماینده مجلس و با مشاوره اون صورت میگیره - حداقل در شهر ما!
چرا این حرف رو میزنم چون با چشم دیدم و به عنوان نمونه رئیس تربیت بدنی، اداره برق و...
شهر ما به همین شکل انتخاب شدن! 

لینک به دیدگاه

در 11 دقیقه قبل، Silvermanhhh گفته است :

آخر نتیجه چی شد کی مقصره؟:)

Everybody

لینک به دیدگاه

دوستان توجه کنن وقتی میگم مسئولین ما از بهترین ادم های این سرزمین انتخاب شدن منظورم این نیست که اینا خیلی خوبن

دارم میگم نسبت به مردم عادی با این حجم از... و...و... تازه بهتر هم هستن و مثال زدم که مثلا فلانی اینطوری حق کارگرو میخوره و اگه همچین ادمی مسئولیت و پست و مقام مهمی داشت معلوم نبود چه بلایی سر مردم میاورد!استثنا هم نیست و الان چک می کنم یه سری آگهی کارهارو میبینم بخصوص در مورد پرسنل خانم حتی دستمزد زیر یک میلیون هم هست که واقعا وحشتناکه

وگرنه که اینا جایی برا دفاع نذاشتن

در 23 دقیقه قبل، Silvermanhhh گفته است :

آخر نتیجه چی شد کی مقصره؟:)

مردم

مردم باید اصلاح بشن!

یعنی باید به جایی برسن که حالشون بهم بخوره از اینی که هستن!بفهمن تو چه منجلابی گیر افتادن!تا بعدش شروع کنن به اصلاح خودشون و جامعه

از نظر تاریخی هم معمولا این مدل اصلاح خیلی بهتر جواب داده که نمونش همین ژاپن هست

ویرایش شده توسط Goorani
لینک به دیدگاه

در 6 دقیقه قبل، Goorani گفته است :

مردم باید اصلاح بشن!

یعنی باید به جایی برسن که حالشون بهم بخوره از اینی که هستن!بفهمن تو چه منجلابی گیر افتادن!تا بعدش شروع کنن به اصلاح خودشون و جامعه

از نظر تاریخی هم معمولا این مدل اصلاح خیلی بهتر جواب داده که نمونش همین ژاپن هست

دقیقا

این موضوع دقیقا شبیه چیزیه که تو بازار خودرو به چشم تو گروه های مختلف خودرویی دیدم

مالکان هر خودرویی سعی داشتن با هزار ترفند مختلف قیمت ماشین خودشون رو زیاد کنن

خودشون خیلی خوشحال بودن ولی احتمالا هیچ کدوم نمیدونن اون کسی که 206 داره چه 50 تومن باشه چه 100 تومن چه 200 تومن ماشینش همون ماشینه و فقط همونقدر ارزش داره و این وسط فقط تورم ایجاد شده

• لایک 1
لینک به دیدگاه

در 9 ساعت قبل، ATER گفته است :

یه مقداری پول جمع کردم بودم میخواستم مادربورد سی پی یو ، خنک کننده سی پی یو رو ارتقاع بدم

الان قیمت رایزن های نسل 3 رو دیدم شاخ درآوردم

Ryzen 3600x که قیمتش تو Newegg هست 205 دلار  قیمت داخل 8150 هست یعنی با دلار 39 تومن حساب شده ، تازه فقط هم با مادربورد ایسوس فروخته میشه

I7 9700k باکس که قیمتش توی Newegg هست 373 دلار قیمت داخل 8000 هست یعنی با دلار 21 تومن حساب شده

چرااااااااااااااااااا؟

اصلا دم صبحی مو به تن آدم سیخ میشه

---

پ.ن  سی پی یو Ryzen 3600X رو بخوای از سایت های وارد کننده از آمازون سفارش بدی درمیاد بین 6500 تا 7 تومن :|

حسن این اشتباهو نکنیااا

اون 6ترد اصلا ارزش ندارهههه

پولتو بزار رو خنک کننده یا گرافیک

خنک کننده بهت پیشنهاد میدم بادی بگیری مدلشم خواستی بگو بگم

گرافیکم که 2060 داری ولی اگه خواستی میتونی به 2070 هم فکر کنی یا وایسی سری جدید بیاد

• ممنونم 1
لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Goorani گفته است :

نظر تاریخی هم معمولا این مدل اصلاح خیلی بهتر جواب داده که نمونش همین ژاپن هست

البته ژاپن با بمب اتم آدم شد

اینو یادت نره

لینک به دیدگاه

این روزها اگر جنسی دیدید بسیار افزایش قیمت کرده و وحشت کردید. بر شما نماز وحشت واجب میباشد. در ازای ان متوانید کفاره بپردازید، احوط ان است که کفاره به دلار پرداخت شود. چون ارزش پول میلی به هر روز به از گوز به چس تر تبدیل میشود.

سخنان شهید بزرگوار حاج سید جورج فلوید

ویرایش شده توسط ali-0098
اسم شهید بزرررررگواررر اشتب نوشتم.
  • لایک 1
  • ممنونم 1
  • حالم خوب شد 7
  • چرا؟! 1
لینک به دیدگاه

در 20 ساعت قبل، _Ga̴͇̒ḿ̷͈e̶_ò̸̞v̶̫̂e̵̠͒r_ گفته است :

https://www.lioncomputer.com/computer/computer-peripherals/fans-and-heatsinks-and-coolers/case-fan/green-gf120-rgb-case-fan-24.html

160 بود چند روز پیش یهو شد 270 قیمت دلارم 1000 فرقش بود

من 3 عدد از این فن با قیمت 165 که تخفیف خورده بود خریداری کردم.
فرداش رفتم دیدم زده 270

گفتم خب من که خریدم با اون قیمت دیگه تمومه.
پس فرداش که میشد شنبه با من تماس گرفتند یک جمله عجیب!!!!

موجودی فروش ویژمون تموم شده بوده! سایت اشتباهی موجود زده و خرید شما ثبت شده!
پولتون رو براتون پس میدیم!

من واقعا نمیدونستم چی باید بگم! اخه از لیون بعیده با یه مشتری قدیمی سر گرون کردن اینطور دروغ بگه! به فرض که سایت مشکل پیدا کرده! اما مشکل من نیست.
4 روز پولمونم تو حساب لیون بود.

هنوز هم توی پروفایلم وجود داره

Untitled.thumb.png.ee10446fb621969e192f2c7f28998e60.png

من که اخرین خریدم از لیون بود.

علی برکت الله

ویرایش شده توسط xXxHO3EiNxXx
  • لایک 3
  • ممنونم 2
  • قلبم گرفت 1
لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، xXxHO3EiNxXx گفته است :

فرداش رفتم دیدم زده 270

فرداش که میشد شنبه با من تماس گرفتند یک جمله عجیب!!!!

من واقعا نمیدونستم چی باید بگم! اخه از لیون بعیده با یه مشتری قدیمی سر گرون کردن اینطور دروغ بگه! به فرض که سایت مشکل پیدا کرده! اما مشکل من نیست.
اینم علی برکت الله

@CRM 

• ممنونم 1
لینک به دیدگاه

یادش بخیر سال 84 قوطی کیس 30 - 40 تومان بود- موس اپتیک تازه اومده بود 5 تومان - به خدا موس 5 تومانیه پوکیده ولی هنوز روی اون یکی سیستم دارم ازش استفاده میکنم فقط چند بار کلیکهاشو عوض کردم

• لایک 3
لینک به دیدگاه

در 20 ساعت قبل، xXxHO3EiNxXx گفته است :

فرداش رفتم دیدم زده 270

پس فرداش که میشد شنبه با من تماس گرفتند یک جمله عجیب!!!!

هنوز هم توی پروفایلم وجود داره

Untitled.thumb.png.ee10446fb621969e192f2c7f28998e60.png

من که اخرین خریدم از لیون بود.

علی برکت الله

بهترین کار همینه...نخریدن

وقتی دلال باشی نتیجه ش میشه همین!

لینک به دیدگاه

در 13 دقیقه قبل، amir m گفته است :

کسایی که کوچیکترین درکی از اقتصاد ایران ندارن میگن نخرید .

نخرید نخرید شاید جاهای دیگه جواب بده اینجا نه. تا ده سال دیگه نخر بازم قیمتها فضایی میره بالا

لینک به دیدگاه

در 37 دقیقه قبل، Hype گفته است :

نخرید نخرید شاید جاهای دیگه جواب بده اینجا نه. تا ده سال دیگه نخر بازم قیمتها فضایی میره بالا

منظور دوستمون نخریدن از شخص یا مجموعه ای که برای مشتری ارزش قائل نیست و خرید از شخص یا مجموعه ای که منصف تر باشه.

• لایک 2
لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، amir m گفته است :

شما نخری اون کسی که باید بخره میخره(دلال) بعد خود شما بعدا باید ازون بخرید. ازین تئوری ها اینجا جواب نمیده.

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، xXxHO3EiNxXx گفته است :

منظور دوستمون نخریدن از شخص یا مجموعه ای که برای مشتری ارزش قائل نیست و خرید از شخص یا مجموعه ای که منصف تر باشه.

اخه ... نمیشه، قانون جنگله

نخوری خورده میشی

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در در 1 تیر 1399 در 19:15، Alirezatha گفته است :

دلار 18 تومنی اون زمانی که من میگفتم واقعا حباب بود

کما که دیدیم بعدا به حدود 11 تومن هم برگشت

ولی شخصا اصلا و ابدا فکر نمیکردم اینا اینقدر بی برنامه باشن که بعد از اون جهش شدیدی که داشتیم دوباره ارز جهش پیدا کنه

در باب حباب بودن هم بخوام توضیح بدم طبق نمودار زیر میتونین منظورمو متوجه بشین

خط قرمز ارزش واقعی دلار هست و خط مشکی قیمت دلار در بازار

منظور اینه که هر بار که افزایش قیمت داریم در یک مقطع زمانی به خاطر جو به وجود اومده قیمت ها از ارزشش واقعیشون هم بالاتر میرن

ولی نکته عجیبی که وجود داره اینه که قیمت کالا ها بعد از اینکه به اون حد بالا میرسن حتی با برگشت قیمت دلار به قیمت واقعی هم بر نمیگردن و همونجا باقی میمونن

1109999147_.thumb.png.532b17fe24277feed7b82198edcf8261.png

والا این نمودار رو می بینم وبا پیش بینی اودلار 23 تومنی و جا دادنش در این نمودار
باز هم چیز ترسناکی هست که البته باید بهش عادت کنیم
همون اودلار 20 تومنی یا نهایت برای خوشحالیمون 18 تومنی

ویرایش شده توسط mInI_ClockEr
لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Buddy گفته است :

شما نخری اون کسی که باید بخره میخره(دلال) بعد خود شما بعدا باید ازون بخرید. ازین تئوری ها اینجا جواب نمیده.

نگفتم کلن نخری، از دلال و فروشگاهی که یه قطعه ش تا 1تومن با بازار اختلاف داره نباید خرید! چنتا قطعه میخای مثال بزنم که لیون داره گرون تر میده و بعضی براش یقه جر میدن؟!!

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Hype گفته است :

جناب مقتصد منظور کلی نبود! حتما شما قطعه x که بین دوتا فروشنده 500 تومن اختلاف قیمت داشته باشه رو میری از اونی که 500 گرون تر میده میخری!!

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، amir m گفته است :

نگفتم کلن نخری، از دلال و فروشگاهی که یه قطعه ش تا 1تومن با بازار اختلاف داره نباید خرید! چنتا قطعه میخای مثال بزنم که لیون داره گرون تر میده و بعضی براش یقه جر میدن؟!!

مشکل اینه که تو یه بازه های خاص و کوتاه این اختلاف قیمتا پیش میاد و خیلی زود هم کل بازار قیمتش میشه همونی که شما میگی نخرین. لیون هم متاسفانه جدیدا زودتر از همه میکشه رو قیمتاش.

لینک به دیدگاه

سلام. این قیمت درسته آیا ؟ مشکل تایپی ، و یا .......

https://www.lioncomputer.com/computer/computer-components/solid-state-drive/samsung/samsung-970-evo-plus-nvme-m2-ssd-500gb-555430.html

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...