رفتن به مطلب

Rx 5700 xt یا 2070 super

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام     (rx5700 xt_2070 super)

دوستان را توجه به تفاوت قیمت هایی که دارن

کدومو پیشنهاد میکنید؟

با وجود اینکه تقریبا قدرت یکسانی تو گیم دارن.

پ.ن: از خارج از کشور هم میخوام تهیه کنم.

ویرایش شده توسط _.mehranhz1
لینک به دیدگاه

سلام عزیز مسلما 2070 سوپر گزینه بهتری هست چون هم پرفمورمنس بیشتری داره و هم اینکه کلا انویدیا مشکل درایور کمتری نسبت به AMD  داره 

لینک به دیدگاه

سلام

بهتره مثل این تاپیک :

از قابلیت نظر سنجی استفاده کنید .

در مورد جوابتون هم با توجه به افزایش چشمگیر قدرت RT در کارتهای سری 3000 انویدیا و عرضه کنسولها با ساپورت این قابلیت در آینده به نظر نمیرسه که از این به بعد بتونیم روی قابلیت RT کارتهای سری 2000 چندان حساب کنیم . کارتهای زیر 2070 سوپر که عملا دیگه RTX نیستند و GTX هستند . باز به 2070 سوپر کمی بیشتر میشه امید داشت .

لینک به دیدگاه

در 21 دقیقه قبل، big VULTURE گفته است :

سلام

بهتره مثل این تاپیک :

از قابلیت نظر سنجی استفاده کنید .

در مورد جوابتون هم با توجه به افزایش چشمگیر قدرت RT در کارتهای سری 3000 انویدیا و عرضه کنسولها با ساپورت این قابلیت در آینده به نظر نمیرسه که از این به بعد بتونیم روی قابلیت RT کارتهای سری 2000 چندان حساب کنیم . کارتهای زیر 2070 سوپر که عملا دیگه RTX نیستند و GTX هستند . باز به 2070 سوپر کمی بیشتر میشه امید داشت .

الان یعنی rx 5700 xt بهتره برای خرید؟

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، _.mehranhz1 گفته است :

قدرت یکسانی تو گیم دارن

هرکدوم ارزون تره

اینم سوال داره اخه

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، _.mehranhz1 گفته است :

نه منظورش اینه که زیر 2070 سوپر دیگه کارت به درد نخور حساب میاد.البته اگر میخواهید برای 5 سال بازی کنید بله این درست است که نباید کارتی زیر 2070 سوپر بخرید.البته 5700 هم ارزونتره و اختلاف اون حدود 100 دلار است.اگر بودجه دارید ، میتوانید کارت 2070 سوپر بخرید.

کنسول جدید از معماری RDNA2 نسل دوم استفاده میکنه که به گفته شرکت AMD ، اختلاف چشمگیری نسبت به معماری RDNA نسل اول است ( یعنی همین کارتهای 5700XT و 5600 ).حالا اگر ادعای اون درست در بیاد دیگه یک انقلاب عظیم در بازی کنسول به وجود میاد و بازی هایی که عرضه میشن دیگه حتی کارت های زیر 2070 سوپر شاید نتوانن به خوبی بازی اجرا کنن ( البته به صورتی که اگر میخواهید نهایت لذت بازی ببرید خب مجبور هستید تنظیم بازی روی بالا قرار دهید ) بنابراین بهتر است مدل بالاتر بخرید.البته یک نکته مهم اگر رزولوشن مونیتور شما بالاتر از 1920 در 1080 باشه ، تاثیر اون خیلی مشهودتر می شود.

نظر من این است که تا زمان آمدن نسل جدید کارتهای سری 6000 از شرکت AMD و سری 3000 از شرکت Nvidia  صبر کنید.

لینک به دیدگاه

در 10 ساعت قبل، _.mehranhz1 گفته است :

قابلیت RT در کارت 2070 یکی از برتری های این کارت به 5700 هستش . اما این برتری به نظر نمیرسه که در آینده باقی بمونه . همین الان با روشن کردن RT در بازی مترو فریم 2060 به قدری کاهش پیدا می کنه که اجرای صحیح بازی سخت میشه این در حالیه که مترو باید حداقل با 2080 و 2080Ti فریم مناسبی بده . حالا در نظر بگیرید نسل بعدی 3070 بتونه در ساپورت RT به خوبی 2080Ti رفتار کنه و 3080Ti یا 3090 در همین شرایط 2 تا 4 برابر 2080Ti قدرت داشته باشه . خیلی واضحه که دست سازنده بازی برای ساپورت بیشتر و بهتر RT حسابی باز میشه . از طرف دیگه هم 3080 و 3080Ti و 3090 باید ارزش خرید داشته باشن . خب بازیی که برای اجرای کامل RT به کارتی مثل 3080 نیاز داشته باشه شاید به سختی روی 2080Ti و 2080 سوپر فریم بده اما روی 2070 و .... نه . به عبارت دیگه شما مجبور میشید RT رو خاموش کنید و کارت RTX 2060 و RTX 2070 شما عملا تبدیل میشه به GTX 2060 و GTX 2070 ! با فرض عدم ساپورت RT کارتهای ناوی انتخاب های بهتری هستند . چون شما در خرید RTX 2070 برای قابلیت RT هم هزینه می کنید اما ازش استفاده نمی کنید .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اگه مشکل بودجه ندارید 2070 سوپر

قیمت اگه مهمه هر گدوم ارزونتر بود بگیرید

صبر اینا هم بیخیال بشید پس فردا همینم نمیتونید بگیرید

قبل عید میخواستم باندل عوض کردم صبر کردم همونم الان نمیتونم بخرم !

لینک به دیدگاه

در 28 دقیقه قبل، big VULTURE گفته است :

برای قابلیت RT هم هزینه می کنید اما ازش استفاده نمی کنید .

هرچند موافقم ولی قابلیت dlss2 رو دیدی؟ برو یه نگاه بنداز عالیه در یک کلام 

لینک به دیدگاه

با توجه به انقلابی که قابلیت dlss ایجاد کرده و اینکه قیمت ها شدیدا رو به افزایشه به نظرم سریع تر 2070 سوپر  بخر. صبر کنی مثل من کلی ضرر میکنی. منم فکر کردم صبر کنم حله ولی با این قیمت ها شاید هرگز دیگه نتونی چیزی بخری که می خوای. از نظر درایور هم واقعا amd ضعیف عمل میکنه و کند.

ویرایش شده توسط pedi9004
لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، _Ga̴͇̒ḿ̷͈e̶_ò̸̞v̶̫̂e̵̠͒r_ گفته است :

هرچند موافقم ولی قابلیت dlss2 رو دیدی؟ برو یه نگاه بنداز عالیه در یک کلام 

در 43 دقیقه قبل، pedi9004 گفته است :

با توجه به انقلابب که قابلیت dlss ایجاد کرده و اینکه قیمت ها شدیدا رو به افزایشه به نظرم سریع تر 2070 سوپر  بخر. صبر کنی مثل من کلی ضرر میکنی. منم فکر کردم صبر کنم حله ولی با این قیمت ها شاید هرگز دیگه نتونی چیزی بخری که می خوای. از نظر درایور هم واقعا amd ضعیف عمل میکنه و کند.

نسخه 2 این ماتم رو ندیدم . اما نسخه اولیش که فاجعه بود :

اساس کار این فناوری موجب کاهش کیفیت میشه . هرچی RT خوبه و کار انویدیا برای عرضه اون با وجود همه نقص ها موجب تحسین آدم میشه اون DLSS حال بهم زنه .

ضمن این که کلیت بحث تغییری نمی کنه . انویدیا در نسل بعدی قرار کارتهای جدید رو از نظر ساپورت فناوری های جدیدش به شدت قویتر کنه . یعنی همون DLSS هم اگر باقی بمونه در سری 3000 خیلی بهتر از سری 2000 اجرا میشه . کلیت حرف اینه که سری 2000 عملا ناقصه ( و طبیعی هم هست ) . یک فناوری بسیار سنگین برای اولین بار عرضه شده برای رسیدن به حداکثر بهینگی حداقل باید یکی دو نسل بگذره .

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، big VULTURE گفته است :

اساس کار این فناوری موجب کاهش کیفیت میشه . هرچی RT خوبه و کار انویدیا برای عرضه اون با وجود همه نقص ها موجب تحسین آدم میشه اون DLSS حال بهم زنه .

لعنتی اول نسخه 2 رو ببین بعد بگو کلا این فناوری مزخرفه

البته نسخه 1 حال بهم زنه

نسخه 2 این ماتم رو ندیدم

حتمااااا ببین چون کاملا نظرت عوض میشه فاجعه اولیه دیگه تکرار نشده

ضمن این که کلیت بحث تغییری نمی کنه

درسته ولی باز باعث شده به همین راحتی این نسل کنار نره...

Control: Award Winning Game Updates To NVIDIA DLSS 2.0 and Releases First DLC

control-3840x2160-ray-tracing-nvidia-dlss-2.0-performance-mode-performance.png

In the example below, grating on the right side of the screen, and the pipes on the building in the center, are more defined and detailed with DLSS 2.0 enabled, compared to Wolfenstein: Youngblood’s highest-quality TAA mode:

NVIDIA DLSS OFF vs NVIDIA DLSS ON

لینک به دیدگاه

در 18 ساعت قبل، _Ga̴͇̒ḿ̷͈e̶_ò̸̞v̶̫̂e̵̠͒r_ گفته است :

لعنتی اول نسخه 2 رو ببین بعد بگو کلا این فناوری مزخرفه

البته نسخه 1 حال بهم زنه

حتمااااا ببین چون کاملا نظرت عوض میشه فاجعه اولیه دیگه تکرار نشده

درسته ولی باز باعث شده به همین راحتی این نسل کنار نره...

توی همین عکس ها هم کاهش کیفیت وجود داره . اساس DLSS موجب کاهش کیفیت میشه .

اساسا برتری PC گیمینگ به کنسول کیفیت حداکثری هستش وگرنه کدوم سخت افزاری با کدوم مقدار قیمتی میتونه با کنسول ها ( مخصوصا اول نسلشون ) رقابت کنه ؟ الان میگن PS5 قیمتی حدود 600 دلاری داره . یه 2080 خیلی گرونتره . وقتی RT عرضه شد PC رو یه پله دیگه به پیش برد و ارزش خریدش رو بیشتر کرد اما DLSS یه قدم آوردش عقب . اگه قرار با کاهش کیفیت فریم بیشتر بگیریم گزینه های دیگه ای هم هست .

استفاده از هوش مصنوعی و ... که مبتنی بر سخت افزار هستش موجب میشه هرچی نسل به جلو میره نتیجه کار بهتر و بهتر میشه . این موضوع بین نسل مثلا 24م و 25م خیلی اهمیتی نداره چون عملا به بلوغ رسیده اما بین نسل اول و دوم خیلی متفاوته . اگر تا فردا صبح هم بنچمارک قرار بدی تاثیری در این که نسل 2000 یه نسل ناقصه و خیلی زود بازنشسته میشه نداره .

وقتی نتونی با کارت RTX 2060 فناوری RT رو در بازی مورد استفاده قرار بدی یعنی با GTX 2060 سر و کار داری نه RTX 2060 .

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، big VULTURE گفته است :

توی همین عکس ها هم کاهش کیفیت وجود داره .

:-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) ....

کجا کاهش کیفیت دیدی؟ dlss original=1 dlss update=2

اساس DLSS موجب کاهش کیفیت میشه

خوب درسته چون داره upscale میکنه از لحاظ تئوری شما وقتی رزولوشن رندر رو کم کنی جزیات تصویرت به همون تعداد پیکسل کم میشه و وقتی میخوای اپ اسکیل کنی باید جزیات رو خودت بسازی وگرنه با تکرار پیکسل تصویر به اون رزولوشن میرسه این که حرفی توش نیست ولی خدایی تو نسخه دوم در حین بازی حس نمیکنی کیفیت مثل نسخه اول داغون و مزخرفه و افزایش فریم قابل توجه باعث میشه بتونی با rt هم حال کنی و اینکه تصاویر شارپ هم هستن هرطور مقایسه کنی تفاوت کیفیت زیر 10 درصده و این 10 درصد در اشیای فاصله دور به چشم میان نه فاصله نزدیک 

به نظرم واقعا نامردیه بگیم نسخه دوم این فناوری بدرد نمیخوره 

اساسا برتری PC گیمینگ به کنسول کیفیت حداکثری هستش

درسته ولی وقتی گرافیکت از پس 30 فریم هم برنمیاد باید حقه بزنی دیگه ! مگه خود کنسول نمیزنه؟ خود کنسول هم از قابلیت  vrs استفاده نمیکنه؟ از upscale استفاده نمیکنه؟ کیفیت حدااکثری بودجه بسیار زیاد میخواد و اینکه کیفیت با فریم داغون بدرد نمیخوره البته این تصاویرم همشون رو ultra بودن و این برای یه 2060 واقعا عالیه یه میان رده با کارایی بالاتر و نهایت 10درصد کیفیت پایینتر 

اون چیزی که شما میخوای فکر کنم هنوز ساخته نشده همه ی این غول های پردازشی که الان داریم اگه یذره محدوده شعاع رندر رو زیاد تر کنن و یذره high poly تر کار کنن اینقدر افت فریم و لگ میگیرن که فکر میکنی اینا مثل تایتانیک یه ابهت پوشالی دارن

نسل 2000 یه نسل ناقصه و خیلی زود بازنشسته میشه نداره

اره درسته چون تو نسل جدید ما شاهد کارایی بیشتر در rt هستیم و اینکه در بنچمارک ها هم تفاوت انچنانی در عملکرد هسته های cuda ندیدیم و این یعنی قرار با rt قویتر رو به رو بشیم

اینکه همون روز اول عرضه شد گفتم این نسل جنبه موش ازمایشگاهیو داره  ولی این فناوری dlss2 واقعا خیلی خوب عملکرده که باعث بشه حداقل کارت ضعیفی مثل 2060 بتونی 1-2سال بیشتر حساب باز کنی که بتونه 30 فریمی بهت بده و این فناوری در نسل بعدی که میاد خیلی امیدوارتر میکنه که در 4k بتونی 60 فریم پایدار با ray trace بگیری در کیفیت ultra (برای کارت بالارده) و این عالی نیست؟

وقتی نتونی با کارت RTX 2060 فناوری RT رو در بازی مورد استفاده قرار بدی یعنی با GTX 2060 سر و کار داری نه RTX 2060 .

متاسفانه درسته دقیقا مثل یارانه ما شده یارانه برامون گذاشتن ولی باهاش فقط میشه 3پاکت سیگار گرفت :-))))

من فقط با dlss2 موافقت کردم وگرنه از دید من rtx های الان فقط بدرد کارای طراحی و رندر میخورن

لینک به دیدگاه

سلام. با اجازه استارتر محترم.

دوستان با توضیحاتی که دادین تو بازار الان با این قیمتهای فضایی خرید 1080ti تمیز به صرفه تره یا 2070 یا 2070 سوپر نو ؟

کدوم مدت زمان بیشتری میتونه 60 فریم با تنظیمات گرافیکی بالا بده.؟

لینک به دیدگاه

در 26 دقیقه قبل، _Ga̴͇̒ḿ̷͈e̶_ò̸̞v̶̫̂e̵̠͒r_ گفته است :

:-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) ....

کجا کاهش کیفیت دیدی؟ dlss original=1 dlss update=2

خوب درسته چون داره upscale میکنه از لحاظ تئوری شما وقتی رزولوشن رندر رو کم کنی جزیات تصویرت به همون تعداد پیکسل کم میشه و وقتی میخوای اپ اسکیل کنی باید جزیات رو خودت بسازی وگرنه با تکرار پیکسل تصویر به اون رزولوشن میرسه این که حرفی توش نیست ولی خدایی تو نسخه دوم در حین بازی حس نمیکنی کیفیت مثل نسخه اول داغون و مزخرفه و افزایش فریم قابل توجه باعث میشه بتونی با rt هم حال کنی و اینکه تصاویر شارپ هم هستن هرطور مقایسه کنی تفاوت کیفیت زیر 10 درصده و این 10 درصد در اشیای فاصله دور به چشم میان نه فاصله نزدیک 

به نظرم واقعا نامردیه بگیم نسخه دوم این فناوری بدرد نمیخوره 

درسته ولی وقتی گرافیکت از پس 30 فریم هم برنمیاد باید حقه بزنی دیگه ! مگه خود کنسول نمیزنه؟ خود کنسول هم از قابلیت  vrs استفاده نمیکنه؟ از upscale استفاده نمیکنه؟ کیفیت حدااکثری بودجه بسیار زیاد میخواد و اینکه کیفیت با فریم داغون بدرد نمیخوره البته این تصاویرم همشون رو ultra بودن و این برای یه 2060 واقعا عالیه یه میان رده با کارایی بالاتر و نهایت 10درصد کیفیت پایینتر 

اون چیزی که شما میخوای فکر کنم هنوز ساخته نشده همه ی این غول های پردازشی که الان داریم اگه یذره محدوده شعاع رندر رو زیاد تر کنن و یذره high poly تر کار کنن اینقدر افت فریم و لگ میگیرن که فکر میکنی اینا مثل تایتانیک یه ابهت پوشالی دارن

اره درسته چون تو نسل جدید ما شاهد کارایی بیشتر در rt هستیم و اینکه در بنچمارک ها هم تفاوت انچنانی در عملکرد هسته های cuda ندیدیم و این یعنی قرار با rt قویتر رو به رو بشیم

اینکه همون روز اول عرضه شد گفتم این نسل جنبه موش ازمایشگاهیو داره  ولی این فناوری dlss2 واقعا خیلی خوب عملکرده که باعث بشه حداقل کارت ضعیفی مثل 2060 بتونی 1-2سال بیشتر حساب باز کنی که بتونه 30 فریمی بهت بده و این فناوری در نسل بعدی که میاد خیلی امیدوارتر میکنه که در 4k بتونی 60 فریم پایدار با ray trace بگیری در کیفیت ultra (برای کارت بالارده) و این عالی نیست؟

متاسفانه درسته دقیقا مثل یارانه ما شده یارانه برامون گذاشتن ولی باهاش فقط میشه 3پاکت سیگار گرفت :-))))

من فقط با dlss2 موافقت کردم وگرنه از دید من rtx های الان فقط بدرد کارای طراحی و رندر میخورن

کارت 2080Ti میتونست خیلی قویتر از این باشه اگر این دو سه قابلیت اضافی رو نداشت .

به اینجا نگاه کنید :

چیپست تورینگ بزرگ به 3 بخش تقسیم شده بخش معمولش ابعاد بزرگی نداره و نصف چیپست رو اشغال کرده سایه زن های RT و اون T core ها هستند که نصفه دیگه رو گرفتن . به شخصه با RT مشکلی ندارم و خیلی هم خوشحالم که میتونیم توی PC گیمینگ داشته باشیمش اما با این همه هزینه نتیجه اصلا دلخواه نبود . همون DLSS هم برای PC گیمینگ هزینه داشته . انویدیا با عرضه این فناوری درواقع هرچی با RT رشته بود رو پنبه کرد . اگه به جای DLSS میرفت و RT رو قویتر می کرد یا حتی کلا بی خیال این دو فناوری می شد و RT رو میزاشت برای نسل بعد بهتر بود / کار انویدیا مثل ورزشکاریه که توی 3 تا رشته شرکت می کنه و توی همشون تا نصفه راه رو میره اما تهش کم میاره . حالا برای نسل بعدی یه دورخیز اساسی برای قهرمانی در هر 3 رشته داره . همین تفاوت موجب میشه نسل قبلی در برابر نسل جدید هیچ حرفی برای گفتن نداشته باشه .

فناوری DLSS موجب از دست رفتن مقداری از کیفیت میشه فقط برای نمونه

On

1466890839_wolfensteinon.png.c4f1f0fc1836a179352e2548017d4361.png

off

811196018_wolfensteinoff.png.2220b731803e1436a8e696c1bf4d46aa.png

on

on.thumb.png.a70c6ec33e9d6833ea2e03398e894b2d.png

off

off.thumb.png.e5e01dafe1d4e5dbd4b6682de69a430d.png

( البته اگر خودتون روی عکس اصلی زوم کنید بهتر متوجه میشید این شکلی خیلی مشخص نیست )

در حالی که RT افزایش کیفیت داره . اصلا معنی نداره RT و DLSS همزمان استفاده بشن . به عبارت دیگه مشکل DLSS به دو نکته بر می گرده . 1_ بدون هزینه نبوده که صرفا وجودش مناسب باشه و اگر نخواستیم غیر فعالش کنیم  2_ با فناوری جدید اصلی ( RT ) سر ناسازگاری داره .

......................................

نسل 2000 از این جهت که 3 قسمت متفاوت رو در قالب یه چیپست عرضه کرده بسیار قابل توجه . و دقیق در همینجا هم نیاز به پیشرفت بیشتر و بیشتر داره .

لینک به دیدگاه

در 11 دقیقه قبل، Mu3tang گفته است :

دوستان با توضیحاتی که دادین تو بازار الان با این قیمتهای فضایی خرید 1080ti تمیز به صرفه تره یا 2070 یا 2070 سوپر نو ؟

سلام

ببینید مقایسه دسته 2 و آک چندان جالب نیست .

اما به طور کلی . اگر براتون RT مهم نباشه احتمالا 1080Ti بیشتر بدردتون بخوره .

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Mu3tang گفته است :

یه سر یوتوب بزن بدون تنظیمات rt کارت هارو بررسی کن

به شخصه 5700xt رو بیشتر میپسندم

لینک به دیدگاه

سلام

ببینید مقایسه دسته 2 و آک چندان جالب نیست .

اما به طور کلی . اگر براتون RT مهم نباشه احتمالا 1080Ti بیشتر بدردتون بخوره .

بله حرف شما کاملا درسته ولی بازار فعلی نمیذاره به قطعه نو فکر کنیم وگرنه من خودم دوست دارم قطعه نو بگیرم .

الان 2070 سوپر 24 میلیونه ولی 1080 تی آی تمیزش ( که به گفته فروشنده ها ماین نشدس)  با 15 یا 16 تومن پیدا میشه و تفاوت 9 - 10 میلیونی خب زیاده. 😀

در 31 دقیقه قبل، _Ga̴͇̒ḿ̷͈e̶_ò̸̞v̶̫̂e̵̠͒r_ گفته است :

یه سر یوتوب بزن بدون تنظیمات rt کارت هارو بررسی کن

به شخصه 5700xt رو بیشتر میپسندم

من فقط میخوام تا حداقل 2 3 سال آینده بازیهارو با حداقل 60 فریم و تنظیمات بالا بهم بده. حالا آر تی هم نبود مهم نیست 😀

این نکته رو هم بگم در حال حاضر 1070ti دارم که به فکر افتادم عوضش کنم که قیمتها با سرعت نور رفت بالا. 🙄

حالا با این وضعیت نمیدونم تعویضش معقول هست یا نه ، یا صبر کنم سری 3000 بیاد بازار بعد تعویضش کنم.🧐

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، Mu3tang گفته است :

حالا با این وضعیت نمیدونم تعویضش معقول هست یا نه ، یا صبر کنم سری 3000 بیاد بازار بعد تعویضش کنم.🧐

1070ti کارت ضعیفی نیست 

با همین سر کن

تنظیمات های مرتبط با msaa رو off کن و detail های الکی هم کمترش کن مثل سایه ها که در تنظیمات max تفاوتی با تنظیمات high ندارن و تنظیماتی مثل long shadow 

اینارو با 2080 هم اجرا کنی خوب معلومه نمیکشه مخصوصا msaa

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 4 دقیقه قبل، Mu3tang گفته است :

بله حرف شما کاملا درسته ولی بازار فعلی نمیذاره به قطعه نو فکر کنیم وگرنه من خودم دوست دارم قطعه نو بگیرم .

الان 2070 سوپر 24 میلیونه ولی 1080 تی آی تمیزش ( که به گفته فروشنده ها ماین نشدس)  با 15 یا 16 تومن پیدا میشه و تفاوت 9 - 10 میلیونی خب زیاده. 😀

من فقط میخوام تا حداقل 2 3 سال آینده بازیهارو با حداقل 60 فریم و تنظیمات بالا بهم بده. حالا آر تی هم نبود مهم نیست 😀

این نکته رو هم بگم در حال حاضر 1070ti دارم که به فکر افتادم عوضش کنم که قیمتها با سرعت نور رفت بالا. 🙄

صبر اصلا جایز نیست ، مگر اینکه توافقی چیزی بشه تا ثبات ایجاد بشه

1080ti توصیه میشه ، سال بعد سری جدید اومد میتونی تعویض کنی البته به نظر خودم براحتی 60 فریم توی فول اچ دی 2-3 سالی ساپورت میکنه 

1070ti هم کارت خوبیه یکمی قویتر از 1660ti ، اگه اختلف قیمت تعویضش با مدل بالاتر کمه عوض کن وگرنه همین هم یک سالی برات براحتی کار میکنه سال بعد هم با نسل جدید عوض میکنی یا دست دو سری 2000

لینک به دیدگاه

2070 سوپر کی وقت کرد بشه 24 تومن!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ینی 10 میلیون تو 1 ماه!!!!!!

خدایا ناموسا بسه

لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، lordinvo1380 گفته است :

2070 سوپر کی وقت کرد بشه 24 تومن!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ینی 10 میلیون تو 1 ماه!!!!!!

خدایا ناموسا بسه

https://malltina.com/product/mlt-4061247

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، _Ga̴͇̒ḿ̷͈e̶_ò̸̞v̶̫̂e̵̠͒r_ گفته است :

واقعا جای تاسفه که از اون سر دنیا برات بیارن 6 میلیون ارزون تر از خاک خودت آب بخوره......

لینک به دیدگاه

دوست خوبم. بعضی از دوستان تجربه این گرافیک ها رو ندارند. بنده تا الان 3 تا 1080ti داشتم و به تازگی هم 2070super گرفتم. از نظر قدرت در dx11 با هم برابر هستند. در dx12 و vulkan کلا 2070 سوپر قوی تر هستش حالا اگر dlss هم اضافه کنی که کلا دیگه شانسی برای 1080ti نمیمونه. کلا 1080ti برای بازی های نسل dx11 مناسب بود.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...