رفتن به مطلب

تجربیات کاربران درباره محصولات PCMOD

Recommended Posts

سلام خدمت دوستان گرامی

از اونجایی که کابل اسلیو و کلا محصولات مادینگ از علایق کاربران high-end کامپیوتر هست، تصمیم گرفتم تاپیک فعلی رو ایجاد کنم.

داخل تاپیک‌های این فروم نظرات ضد و نقیضی درباره pcmod وجود داره. عده‌ای شدیدا مخالف این شرکت و عده‌ای شدیدا موافق اون هستن و بنابراین خریدار نهایتا سردرگم می‌شه و در موارد زیادی دیدم که نهایتا کابل‌های خارجی مثل cooler master رو انتخاب می‌کنه.

نظرات رو می‌تونید سرچ کنید، از کیفیت بالا گزارش شده تا آتش گرفتن. بنابراین من برای مشخص شدن وضعیت محصولات pcmod یک بار برای همیشه این تاپیک رو ایجاد می‌کنم و مراحل خرید تا تحویل محصول و بررسیشون رو باهاتون به اشتراک می‌ذارم.

سعی کردم بدون جهت‌گیری فقط روندی که طی شده رو توضیح بدم و نکات خوب و بد رو در کنار هم ذکر کنم

داستان از اونجایی شروع می‌شه که بنده ۲۰ خرداد یک دست کابل اسلیو، یک جعبه شانه و یک براکت گرافیک ROG رو سفارش دادم.

قبل از سفارش زنگ زدم و تلفنی پرسیدم آیا امکان سفارش براکت به رنگی به جز رنگ‌های سایت وجود داره؟

گفتند بله، داخل فوتوشاپ کد رنگی که می‌خواید رو بفرستید تا با اون رنگ بسازیم.

۱. مراحل سفارش

آماده شدن سفارش حدود ۲۰ روز طول کشید، با اینکه اواخر خرداد بهشون تلفن زدم و گفتند کابل‌هاتون حاضره و فقط باید سوکت‌زنی بشه. 

چند بار دیگه تلفن کردم و همین رو گفتند، یک بارش هم گفتند مشکل از تیپاکس بوده و شنبه (فکر می‌کنم اول تیر) همه سفارشها به تیپاکس تحویل داده می‌شه. 

همچنان رسیدی از طرف تیپاکس نیمد و نهایتا با تلفن آخر و صحبتی جدی‌تر، ۳ تیر بالاخره sms تحویل به تیپاکس اومد.

پی‌نوشت: این تاخیر در حالی هست که هر روز ده‌ها استوری و مقدار زیادی فیلم‌برداری و هزاران کار دیگهدرو داخل پیج اینستاگرامشون به نمایش می‌گذارند و خب برای خریدار این سوال پیش می‌یاد که پس چرا کسی سفارش‌های من رو پیگیری نمی‌کنه؟

۲. بررسی ظاهر محصولات

بالاخره امروز یعنی ۴ تیر محصولات به دستم رسید!

تصاویر رو مشاهده می‌کنید.

20200624_170554.jpg

20200624_170409.jpg

20200624_170520.jpg

20200624_170534.jpg

15930058193827909753454838196510.jpg

بسته‌بندی:

همونطور که از عکس‌ها پیداست، بسته‌بندی بسیار زیبا و فکر شده هست و حتی از یک برند خارجی حس بهتری رو منتقل می‌کنه، حسی که انگار خریدار ارزشمنده. البته این حس خلاف اون چیزیه که در بخش قبل حس کردم و نتیجه‌گیری رو بر عهده دوستان می‌گذارم.

براکت:

متریال استفاده شده بسیار با کیفیت هست.

هر چند اون رنگی که طبق تماس تلفنی گفتن برام می‌زنن نبود و همون چیزی که موجود داشتند رو فرستادند و داخل تلگرام گه رنگ مورد نظرم رو گفته بودم اصلا پاسخی ندادند و کلا اهمیتی به خواسته بنده ندادند گویا

البته که این رنگ هم بسیار زیباست و همونطور که گفتم کیفیت مواد و برش بسیار عالی و چشم‌نواز هست.

کابل و شانه:

کیفیت روکش کابل‌ها و شانه بسیار بالاست و رنگ زیبایی دارند. از لحاظ ظاهری شدیدا توصیه می‌شه و می‌تونم بگم در حد برندی مثل Cablemod هست، چون دوستانم استفاده کردند و از نزدیک دیدم.

۳. جمع‌بندی

مزایا

_ کیفیت روکش و متریال بسیار بالا، شاید بهتر از برندای خارجی حتی

و رنگ خاکستری داخل عکس‌های اول خوب نیفتاده. از نزدیک حتی زیباتر از عکس‌هاست و رنگ‌ها لسیار متناسب و چشم‌نوارن. داخل کیس نتیجه رو خواهید دید.

_ کیفیت بسیار بالای شانه‌ها

_ شکل‌پذیری خوب کابل‌ها

معایب

_ پشتیبانی و شخصی‌سازی بسیار ضعیف: تاخیر در تحویل و در نهایت براکت رنگی که سفارش دادم نبود.

نکته آخر:

_ در مورد عملکرد محصولات و تصویر نهایی روی سیستم شب عکس و توضیحات قرار می‌دم. قصد دارم با دماسنج دمای کابل رو حین عملکرد اندازه بگیرم تا شک کاربران سر این مسئله که داغ یا ذوب می‌شه یک بار برای همیشه برطرف شه.

امیدوارم تاپیک براتون مفید باشه

توضیح موارد مختلف خریداری شده شامل شانه، کابل و براکت تفکیک شد، کمی نامرتب بود.

ویرایش شده توسط EHSANRF
ادغام تاپیک‌ها و اصلاح عنوان
لینک به دیدگاه

• ارسال 89
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

سلام.ممنون بابت تایپک.اتفاقا یه مدت بود تو اینترنت حتی تو فرمهای خارجی می‌گشتم نظر واحدی راجبه این موضوع وجود نداشت.هرکی یه چیزی می‌گفت.دیدن تجربه دست اول یه نفر میتونه جالب باشه.  برای کسی که ویژوال کیسش اهمیت میده این کابلها عضوی جدا نشدنی  هستن.ولی از طرفی وقتی به صدمه دیدن قطعات تو این آشفته بازار فکر می‌کنی تنت میلرزه!

لینک به دیدگاه

در 32 دقیقه قبل، Peyman.S گفته است :

سلام.ممنون بابت تایپک.اتفاقا یه مدت بود تو اینترنت حتی تو فرمهای خارجی می‌گشتم نظر واحدی راجبه این موضوع وجود نداشت.هرکی یه چیزی می‌گفت.دیدن تجربه دست اول یه نفر میتونه جالب باشه.  برای کسی که ویژوال کیسش اهمیت میده این کابلها عضوی جدا نشدنی  هستن.ولی از طرفی وقتی به صدمه دیدن قطعات تو این آشفته بازار فکر می‌کنی تنت میلرزه!

بله دقیقا بخاطر اینکه جمع‌بندی کلی وجود نداشت تصمیم گرفتم اینکار رو انجام بدم. 

به زودی (دمای کابل)  رو بر حسب (جریان الکتریکی دریافتی از قطعات)، داخل تاپیک میگذارم تا همه ابعاد بررسی کامل شه.

ویرایش شده توسط Masoudk96
لینک به دیدگاه

سلام، خیلی هم عالی، انشاالله که مبارک باشه.

ولی خداوکیلی، یک ماه و 4 روز برای یه دست کابل اسلیو؟!

آدم DIY بخواد انجام بده پارت تایم نهایت دو هفته ای تمومه، حالا کار شرکتی با این همه تبلیغ و اسم و رسم، این همه مدت اصلا نیاز نیست

در ثانی، اگه شرکت ادعا کرده که ما رنگ دلخواه شما رو ارسال میکنیم، باید به این تبلیغ خودش پایبند باشه، چون در اصل معنی این حرکت اینه که pcmod محصول رو مطابق با سفارش شما ارسال نکرده و جای پیگیری داره

اینکه اگر شما حوصله و زمان و تمایلش رو دارید، این داستان رو حداقل در سطح تلفنی و پاسخ گرفتن از pcmod پیگیری کنید و مشخص بشه که آیا برای pcmoc اصلا چیزی به نام خدمات پس از فروش تعریف میشه یا نه؟! خطا رخ داده یا تعامدی در کار بوده تا شما ترغیب بشید صرفا به سفارش؟! (پاسخی که به شما پای تلفن میدن، حتی اگه شما محصول رو عودت هم ندید به این سوال پاسخ میده)

پی نوشت: بی صبرانه منتظر نتیجه بررسی عملکرد دمایی کابلها در تست های شما هستم :)))

لینک به دیدگاه

سلام؛ مبارک باشه.

براکت فلزیه؟قبلاً فلزی نبود و تقریباً از پارسال بود که گفتن "از این به بعد تمام براکت های PCMOD فلزی خواهد بود".

راستی،شونه های ۲۴ پین رو برداشتی یا ناقص فرستادن؟

لینک به دیدگاه

در 47 دقیقه قبل، Xen گفته است :

سلام؛ مبارک باشه.

براکت فلزیه؟قبلاً فلزی نبود و تقریباً از پارسال بود که گفتن "از این به بعد تمام براکت های PCMOD فلزی خواهد بود".

راستی،شونه های ۲۴ پین رو برداشتی یا ناقص فرستادن؟

شونه‌ها تکمیل و بدون نقص بودند و اونایی که داخل جعبه نیست روی کابل‌ها سواره

نه. براکت فلزی نیست. پلاستیک هست و در مورد بیشتر می‌نویسم داخل پست نهایی

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، ali_8114 گفته است :

سلام، خیلی هم عالی، انشاالله که مبارک باشه.

ولی خداوکیلی، یک ماه و 4 روز برای یه دست کابل اسلیو؟!

آدم DIY بخواد انجام بده پارت تایم نهایت دو هفته ای تمومه، حالا کار شرکتی با این همه تبلیغ و اسم و رسم، این همه مدت اصلا نیاز نیست

در ثانی، اگه شرکت ادعا کرده که ما رنگ دلخواه شما رو ارسال میکنیم، باید به این تبلیغ خودش پایبند باشه، چون در اصل معنی این حرکت اینه که pcmod محصول رو مطابق با سفارش شما ارسال نکرده و جای پیگیری داره

اینکه اگر شما حوصله و زمان و تمایلش رو دارید، این داستان رو حداقل در سطح تلفنی و پاسخ گرفتن از pcmod پیگیری کنید و مشخص بشه که آیا برای pcmoc اصلا چیزی به نام خدمات پس از فروش تعریف میشه یا نه؟! خطا رخ داده یا تعامدی در کار بوده تا شما ترغیب بشید صرفا به سفارش؟! (پاسخی که به شما پای تلفن میدن، حتی اگه شما محصول رو عودت هم ندید به این سوال پاسخ میده)

پی نوشت: بی صبرانه منتظر نتیجه بررسی عملکرد دمایی کابلها در تست های شما هستم :)))

آره خبو می‌شه گفت کیفیت ظاهری بالای کابل‌ها این رو تا حدودی جبران می‌کنه اگر بخوایم بی‌انصافی نکنیم. اما تفاوت رنگ براکت و این تاخیر توجیهی نداره. فعلا درگیر امتحانات هستم و فرصت نداشتم پیگیری کنم. اولین فرصت حالا زنگ می‌زنم.

لینک به دیدگاه

بیشترین فشاری که میاد از کابل pci هست اون کابل بیشترین امپر رو میکشه  باید اونو تست کنید 

مابقی کابل ها فشاری روشون نیست مگه اینکه سیپیو خیلی شاخی داشته باشی که معمولا اونم قدرتش باز از pci گرفته میشه 

دوسته من که تجربه خوبی از این برند نداشت و کابل pci شو حذف کرد از سیستم به خاطر بو گند گرفتن و ذوب شدگی خفیف

کلا کیفیت کابل به روکش روش نیست به سوکت سرش و سیم داخلشه :-))

لینک به دیدگاه

در 50 دقیقه قبل، _Ga̴͇̒ḿ̷͈e̶_ò̸̞v̶̫̂e̵̠͒r_ گفته است :

بیشترین فشاری که میاد از کابل pci هست اون کابل بیشترین امپر رو میکشه  باید اونو تست کنید 

مابقی کابل ها فشاری روشون نیست مگه اینکه سیپیو خیلی شاخی داشته باشی که معمولا اونم قدرتش باز از pci گرفته میشه 

دوسته من که تجربه خوبی از این برند نداشت و کابل pci شو حذف کرد از سیستم به خاطر بو گند گرفتن و ذوب شدگی خفیف

کلا کیفیت کابل به روکش روش نیست به سوکت سرش و سیم داخلشه :-))

فعلا تا اینجا یه فورمارک 4 دقیقه‌ای گرفتم که دمای کارت رو تا 60 برد ولی دمای سیم رو با دست بررسی کردم مشکلی نداشت.

دمای محل اتصال بالا رفته بود تا حدی ولی این مربوط به سیم نیست به نظرم. هیتسینک کارت بغل اتصاله و فن گرماش رو می‌ده به کاپوت و گرم می‌شه.

دماسنج مناسب اینکار ندارم ولی تا الان با دستم دور همی تست کردم مسئله نگران‌کننده‌ای وجود نداشت.

قصد دارم از تب‌سنج دیجیتال استفاده کنم که تماسی هست و دمای اطراف روش تاثیر نداره.

اما با توجه به چیزی که با همین تست ساده دیدم مشکل خاصی نباید وجود داشته باشه

لینک به دیدگاه

دوستان دیگه هر کس تجربه‌ای با این برند داشته همینجا بیاد مطرح کنه تا واقعا این شکی که کاربرا سر خریدن دارن حل شه. از این به بعد یا بخریم، یا نخریم

فعلا خود من تا اینجا غیر از مشکل تاخیر و عدم کاستوم کردن جنس جوری که می‌خواستم، مورد خاصی نبوده. البته اینا خودش مورده

منظورم موردی که در مورد سلامت سیستم باشه هست. 😁

لینک به دیدگاه

من هم یکسالی از کابل اسلیوشون (24 پین + سی پی یو + 8 پین pci) استفاده کردم و راضی بودم سیستم هم رده بالا بود پاور 750. اما به طور کلی شونه های بی خودی دارن بجاش بیان ازینایی که به صورت حلقه، کابلها توش میره استفاده کنن زیباترو یکدست تر هست یا حداقل امکان سفارش با این آپشن رو اضافه کنن توی سایتشون.

لینک به دیدگاه

تا اینجا جمع‌بندی مواردی که داخل فروم دیدم این هست:

1. خودم: کابل از لحاظ ظاهری مشکلی نداره. 4 دقیقه فورمارک گرفتم و با تست کاپوت و سیم نزدیکش رو چک کردم و گرم‌تر از هوای کارت نبود. هر چند دارم فکر می‌کنم یجوری عددی کنم این مسئله رو

2. کاربر گرامی @Sir MehDi: در تاپیک دیگه‌ای عنوان کردند 6 ماه از کابل‌های pcmod استفاده کردند و با انواع گرافیک‌ها و هیچ مشکلی نداشتند.

3. کاربر گرامی (@_Ga̴͇̒ḿ̷͈e̶_ò̸̞v̶̫̂e̵̠͒r_) ادعا دارند کابل دوستشون (نیم‌سوز 😁) شده. فقط کاش می‌شد مستندی برای این ارائه کرد. به دوستتون دسترسی دارید که بیان اینجا و تصویر کابل رو بدن؟

4. کاربر گرامی (@Buddy) عنوان کردند یک سال از کابل‌های PCMOD شامل PCIe استفاده کردند و مشکلی نداشتند.

5. کاربر گرامی @Devileytion عنوان کردند 6 سال از کابل PCMOD استفاده کردن و مشکلی نداشتن

6. کاربر گرامی (@Ali Subi) عنوان کردند که کابل PCI-E دوستشون بعد از 2 سال ذوب شده

مرجع نقل قول‌ها:

لینک به دیدگاه

خب دوستان

اینم نتیجه نهایی از وصل کردن تجهیزات داخل کیس

الف) کابل‌هارو دوست داشتم و شاید در آینده رنگ‌های دیگه‌ای هم ازشون سفارش بدم. مگه اینکه تعداد نظرات منفی که دارم داخل پست بالا جمع می‌کنم از کاربرای مختلف، زیاد بشه

ب) براکت نه آلومینیوم بود، نه رنگی که می‌خواستم، نه درست جا می‌خوره داخل کیسم!

مرجوع می‌کنم

پی‌نوشت: براکت آلومینیوم بود و اشتباه از من بود. بحاطر رنگ کوره‌ای روش تشخیص نداده بودم

20200625_020415_004.thumb.jpg.24caf0346921e83ed40fa270fa920c41.jpg

20200625_020415_088.jpg

لینک به دیدگاه

سلام.

بنده چند سال قبل اقدام ب تهیه کردم ولی ب دلیل رفتار بد مسئول فروش و پاسخگویی بسیار بد تصمیم ب نخریدن از این برند گرفتم!

فک نمیکردم شرکتی ک داره محصولی با کیفیت و های اند تولید میکنه ان قدر پاسخگویی ضعیف و بی احترامی داشته باشه.

مشخصه با این وضعیت پاسخگویی و طلبکارانه صحبت کردن قبل از خرید بعدش باید منتظر همه نوع تاخیر و جواب ندادن و .... بود.

دوست بنده خرید کرد ازشون و حدود 2 سال بعد سوکت pci گرافیک دچار سوختگی و ذوب شد و سوکت گرافیکش رو هم خراب کرد. البته احتمال بد جا زدن سوکت توسطشون بود چون ادم واردی نبودن.

موفق باشید.

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Ali Subi گفته است :

سلام.

بنده چند سال قبل اقدام ب تهیه کردم ولی ب دلیل رفتار بد مسئول فروش و پاسخگویی بسیار بد تصمیم ب نخریدن از این برند گرفتم!

فک نمیکردم شرکتی ک داره محصولی با کیفیت و های اند تولید میکنه ان قدر پاسخگویی ضعیف و بی احترامی داشته باشه.

مشخصه با این وضعیت پاسخگویی و طلبکارانه صحبت کردن قبل از خرید بعدش باید منتظر همه نوع تاخیر و جواب ندادن و .... بود.

دوست بنده خرید کرد ازشون و حدود 2 سال بعد سوکت pci گرافیک دچار سوختگی و ذوب شد و سوکت گرافیکش رو هم خراب کرد. البته احتمال بد جا زدن سوکت توسطشون بود چون ادم واردی نبودن.

موفق باشید.

ممنونم. نظرتون اضافه شد. خیلی عالی می‌شه اگر یک عکس از کابل ذوب شده ارسال کنید

به علاوه PCMOD عنوان می‌کنه که گارانتی مادام‌‍العمر داره. پیگیری نکردید برای این قضیه؟

لینک به دیدگاه

خب دوستان. قضیه عوض شد

لینک به دیدگاه

چون این تاپیک خیلی شلوغ شده، با اجازه مدیر محترم تاپید جدیدی ایجاد می‌کنم تا نتیجه‌گیری تمیز انجام شه

لینک به دیدگاه

چون تاپیک قبل خیلی شلوغ شده بود، این رو جدا ایجاد کردم تا اصلاحات لازم رو انجام بدم و مطمئن باشم مشاهده می‌شه. پ

آقای حیدرپور شخصا مسیج من رو ندیده بودند. خودشون شخصا با من تماس گرفتند و مدت زیادی صحبت داشتیم و بنده کاملا قانع شدم

=============================================================

آقای حیدرپور شخصا مسیج من رو ندیده بودند. خودشون شخصا با من تماس گرفتند و مدت زیادی صحبت داشتیم و بنده کاملا قانع شدمپ

نکته اول:

درباره متریال براکت من اشتباه کرده بودم. به دلیل رنگی که روی کار هست و صداش فکر کردم پلاستیکه. در اینجا عذرخواهی از من هست که اطلاعات اشتباه دادم، هر چند برام مهم نبود این مسئله و در قسمت اول گفتم متریال براکت عالی هست، جدا از اینکه چیه. چون یکی از دوستان سوال پرسیده بود و اشتباه جواب دادم، اصلاح و از PCMOD عذرخواهی می‌کنم.

نکته دوم به منظور اینکه کلا این بحث ذوب شدن تموم شه:

با توجه به اینکه مطابق تاپیک قبل، افراد زیادی هستند که بدون مشکل از کابل استفاده کردند، توضیحات آقای حیدرپور کاملا منطقی بود.

کابل در حالت استفاده عادی و اورکلاک نکردن زیاد سیستم ذوب نمی‌شه. همونطور که کابل من داخل تست فورمارک طی 5 دقیقه هیچ افزایش دمای چشمگیری نداشت و کاربرای معتبر دیگه‌ای هم گزارش استفاده بدون مشکل رو داده بودند

مشکل جایی هست اورکلاک غیراصولی داریم و جریان زیادی از کابل کشیده می‌شه و ایشون این مسئله رو تکذیب نکردند و البته حرفشون هم کاملا منطقی بود.

نکته سوم:

وقتی با آقای حیدرپور صحبت کردم به نظر بنده بسیار شخص محترم و دقیقی می‌اومدند و بنابراین می‌تونم به برند ساخت ایشون اعتماد کنم و کابل رو روی گرافیم 2070 خودم نگه می‌دارم چون تستی که گرفتم هم چیز خطرناکی رو برام نشون نداد.

لینک به دیدگاه

نکته چهارم:

همونطور که داخل تاپیک قبل دیدید، کسایی که ادعای ذوب شدن داشتند رو ازشون خواستم عکس بذارن یا با دوستی که این مشکل رو داشته تماس برقرار کنن بیاد داخل تاپیک چون هیچکس در مورد کابل‌های خودش این حرف رو نزده بود و همه از قول دوستانشون می‌گفتند. بنابراین به نظرم منطقی‌تره با توجه به شخصیت بسیار خوب ایشون و همچنین مثال‌هایی از عملکرد مثبت این کابل از جانب کاربران معتبر و همچنین بنده حقیر (که عددی نیستم 😁) اینطور در نظر بگیریم که اون‌ها از کابل استفاده نادرست کردند و کابل به خودی خود ایرادی نداره

نکته پنجم:

همونطور که داخل تاپیک قبل گفتم، ظاهر محصولات بسیار زیباست. در مورد براکت هم حتی با اینکه سفارش بنده نبود، مشاهده می‌شه که گزارش دادم زیباست. بنابراین سعی کردم بی‌طرفانه باشه.  مواردی که طی تماس تلفنی من با ایشون عوض شد رو در این تاپیک دیدید.

همچنین همونطور که قبلا گفته شد، کیفیت ظاهری کابل‌ها، شانه و براکت بسیار بالاست و واقعا قابل مقایسه با برندهای معمول نیست. شاید بشه گفت رقیبش cablemod سری pro هست.

در مورد عملکرد دمایی هم که روزه زیاد خوندم در نکات قبلی

نکته ششم:

با توجه به تماس آقای حیدرپور و برخورد بسیار خوب ایشون، من شخصا اولین کسی خواهم بود که از محصولات بعدی این برند خرید خواهم کرد. از جمله کابل‌هاشون که قراره کاستوم‌های بیشتری رو بهش اضافه کنند و متنوع‌تر بشه

نکته هفتم:

در مورد عدم تطابق براکت با سفارش، گفتند یک براکت جدید برای من ارسال می‌شه

همچنین عدم پاسخگویی دیشب به این دلیل بوده که درگیر کار بودند و تا صبح بیدار بودند. هر چند این یک نقص محسوب می‌شه و باعث عصبانیت من هم شد، اینجوری بهش نگاه کردم که وقتی محصولاتشون انقدر زیبا و باکیفیت هست، این نقص کوچیک رو می‌شه چشمپوشی کرد و ازشون حمایت کرد تا رفته رفته اگر موارد کوچکی از این دست وجود داره هم رفع کنند.

نکته آخر: روندشون بسیار حرفه‌ای هست. ازشون حمایت کنیم. مشکل من هم امیدوارم دیگه پیش نیاد برای کسی

این آخرین پست من در این رابطه بود. خودم راضی هستم و توصیه می‌کنم بقیه هم بدون تردید خرید کنند.

با تشکر از توجه همه دوستان

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، 🅰️🅼🅸🅽 گفته است :

هر وقت سیستم به فنا رفت تاپیک بزن😂

خب بازم همون مسئله. نظرات مخالف رو داخل تاپیک قبلی جمع کردم. الان شما تجربه بدی داشتید شخصا؟

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، Masoudk96 گفته است :

خب بازم همون مسئله. نظرات مخالف رو داخل تاپیک قبلی جمع کردم. الان شما تجربه بدی داشتید شخصا؟

فکر کنم داخل تاپیک قبل و این تاپیک مشخصه که من همه نکات رو با صداقت دارم می‌گم

پس بیاید مثل من بحث کنید.

1. تجربه شما چی بوده؟

2. ازش مدرک دارید؟

3. اگر کابل مشکل پیدا کرده با آقای حیدرپور صحبت کردید؟

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، Masoudk96 گفته است :

بله با همین کابلها رو فرکانس استوک بعد دو سه ماه سیستم کرش میکرد که با استفاده از کابل‌های خود پاور مشکل مرتفع گردید سپس کل پک کابلها در زباله‌دانی انداخته شد.

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، 🅰️🅼🅸🅽 گفته است :

بله با همین کابلها رو فرکانس استوک بعد دو سه ماه سیستم کرش میکرد که با استفاده از کابل‌های خود پاور مشکل مرتفع گردید سپس کل پک کابلها در زباله‌دانی انداخته شد.

چرا تماس نگرفتید باهاشون؟

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، Masoudk96 گفته است :

چرا تماس نگرفتید باهاشون؟

والا جنس ایرانی همینه. انتظاری نباید داشت. شما هم بهتر هستش از کابلهای خود پاور استفاده کنید یا از برندهای خارجی تهیه کنید اگر سیستم واستون براتون مهم هستش و توی این گرونی‌ها اصلا توجیه نداره ریسک کنید.

این موضوع که در حالت اورکلاک که قید کردین نباید استفاده بشه این نتیجه برداشت میشه ---> چون که پردازنده‌ها با تعداد هسته های بالا مثل 18 هسته‌ای مصرف به مراتب بیشتری از پردازنده های با هسته‌های کمتر اورکلاک شده دارن پس نباید از کابل های پی سی ماد تو سیستم های رد بالا استفاده کرد!

لینک به دیدگاه

من خودمم خسته شدم از این بحث!

کاری که از دستم بر می‌اومد عنوان کردن تجربم از صفر تا صد بود. 

دوستان هم نظراتشونو گفتن که باز هم مثل همیشه هم موافق داشتیم و هم مخالف

پس نتیجه می‌گیریم کلا این داستان ته نداره

بریم خونه‌هامون

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...