رفتن به مطلب

تجربیات کاربران درباره محصولات PCMOD

Recommended Posts

در 15 دقیقه قبل، cyberpolice گفته است :

تاثیری رو دما اینا که نداشته نه؟ کلا فقط ظاهره؟

نه اصلا ربطی به دما نداره

مادربردای قدیمی PCI-E پلاستیکی داشتن که ممکن بود بعضی از کارتای بزرگ و سنگین باعث خرابی و کنده شدن سوکت بشه ولی الان اکثرا شرکت های سازنده مادربرد قسمتی فلزی بهش اضافه میکنن که قدرت نگهداری بهتری داره و زیاد نیازی به براکت نگهدارنده نیست

iil-195670-636886.thumb.png.a49a6df4ffae42f903fcf80957903f44.png

لینک به دیدگاه

• 4 هفته بعد...
  • ارسال 89
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

سلام دوستان

من یه اشتباهی کردم از pcmod سه تا کابل اسلیو خریدم

متاسفانه کابل 24 پین ذوب شد(داستانشو تو یه تایپیک دیگه نوشتم)

خلاصه که الان 9ماه منو منتظر نگه داشتن و بهم گفتن که متریال خوب گیر نیاوردن برام یکی دیگه بسازن و بفرستن که دروغه,قیمتا رفته بالا نمیخان ظرر کنن

منم صبرم تموم شد و گفتم پول رو برگشت بدین شاماره کارت دادم

5 روز گذشت هیچی به حسابم واریز نشد,ازدوباره زنگ زدم با بیحوصلگی جوابمو دادن و ازدوباره شماره حساب ازم گرفتن و گفتن که به حسابدارشون میگه همین امروز برام واریز کنن3 روز دیگه گذشته وهیچی به حسابم واریز نشده و الان اصلا جواب تلفتمو نمیدن

کسی راهنمایی میتونه بکنه که چطوری پولمو پس بگیرم؟

چرا اینقدر بیخیالن؟خداییش200 تومن پوله که اینطوری دارن مشتریشونو مسخره میکنن؟؟😶

این هم عکس های کابل های ذوب شدم 

20201212_122827.jpg

20201212_122837.jpg

لینک به دیدگاه

همینه دیگه هرکی از ننه باباش قهر کرد یه پیج اینستا زد خودشو متخصص یه کاری نشون داد

حالا بماند که یوتیوبر های معروف هم که تو کار اسمبل و مود این کاران گند کاری هاشون در میاد

در کل هیچ موقع به این افراد اعتماد نکنید

تخصصی ندارن و فقط ادعا

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، ali-X گفته است :

سلام دوستان

خلاصه که الان 9ماه منو منتظر نگه داشتن و بهم گفتن که متریال خوب گیر نیاوردن برام یکی دیگه بسازن و بفرستن که دروغه,قیمتا رفته بالا نمیخان ظرر کنن

5 روز گذشت هیچی به حسابم واریز نشد,ازدوباره زنگ زدم با بیحوصلگی جوابمو دادن و ازدوباره شماره حساب ازم گرفتن و گفتن که به حسابدارشون میگه همین امروز برام واریز کنن3 روز دیگه گذشته وهیچی به حسابم واریز نشده و الان اصلا جواب تلفتمو نمیدن

کلا برخوردشون با مشتری همینجوره وقتی مشکلی پیش بیاد

موندم کدوم احمقی می‌ره سیستم از اینا می‌خره

لینک به دیدگاه

در 11 ساعت قبل، hosin گفته است :

همینه دیگه هرکی از ننه باباش قهر کرد یه پیج اینستا زد خودشو متخصص یه کاری نشون داد

حالا بماند که یوتیوبر های معروف هم که تو کار اسمبل و مود این کاران گند کاری هاشون در میاد

در کل هیچ موقع به این افراد اعتماد نکنید

تخصصی ندارن و فقط ادعا

😂😂😂

هیچوقت اینقدر از خریدم پشیمون نشده بودم

کلا یوتوب به دو قسمت تقسیم میشه:یا به قول سوریلند همه مث ازمایش شیمی دارن واکنش نشون میدن یا پر شده ادمای بی کفایت مثل همینا

به نظرتون چطوری میتونم پولمو پس بگیرم؟؟؟

در 10 ساعت قبل، MasoudK96 گفته است :

کلا برخوردشون با مشتری همینجوره وقتی مشکلی پیش بیاد

موندم کدوم احمقی می‌ره سیستم از اینا می‌خره

خب اخرش چی؟؟با دوست و رفیقاشونم همینطوری رفتار میکنن؟کسی اگه میلیونی خرید کرده باشه بره شکایت کنه چونشون اسفالت میشه.اینطوری میخان به به جایی برسن؟

مثلا خود من یه جوون 22 سالم که تو ایران زندگی میکنه چیزیم برای ازدست دادن ندارم,اگه خریدم گرون بود تاحالا شکایت کرده بودم

ویرایش شده توسط ali-X
لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، ali-X گفته است :

خب اخرش چی؟؟با دوست و رفیقاشونم همینطوری رفتار میکنن؟کسی اگه میلیونی خرید کرده باشه بره شکایت کنه چونشون اسفالت میشه.اینطوری میخان به به جایی برسن؟

مثلا خود من یه جوون 22 سالم که تو ایران زندگی میکنه چیزیم برای ازدست دادن ندارم,اگه خریدم گرون بود تاحالا شکایت کرده بودم

مشتری‌هاشون یه مشت بچه زیر 17 سالن احتمالا. نحوه برخوردشون هم متناسب با همون قشره

لینک به دیدگاه

با شماره ی یکی از دوستام بهشون زنگ زدم فورا با خوشرویی جواب دادن

ایندفه یه نفر دیگه گوشیو ورداشت,تا مشکلو گفتم ساکت شد و شروع کرد به معذرت خواهی کردن,گفت که پیگیری میکنه و همن امشب بهم زنگ میزنه ولی الان ساعت کاریشون تموم شده و نه پولی ب حسابم واریز شده و نه بهم زنگی زده شده حتی پیام هم بهم ندادن😶

نتیجه میگیریم خرید از این کمپانی دون پایه اشتباه محضه

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، ali-X گفته است :

با شماره ی یکی از دوستام بهشون زنگ زدم فورا با خوشرویی جواب دادن

ایندفه یه نفر دیگه گوشیو ورداشت,تا مشکلو گفتم ساکت شد و شروع کرد به معذرت خواهی کردن,گفت که پیگیری میکنه و همن امشب بهم زنگ میزنه ولی الان ساعت کاریشون تموم شده و نه پولی ب حسابم واریز شده و نه بهم زنگی زده شده حتی پیام هم بهم ندادن😶

نتیجه میگیریم خرید از این کمپانی دون پایه اشتباه محضه

من سایتش زیر بالا کردم

چیزی که دستگیرم شد: کلماتی مثل اولین بار در ایران (انگار چیر غول شکوندن) و بزرگنمایی کارهایی که کردن. بابا یه برش لیزر رو پلکسی و چارتو دونه سیم روکش کردن که اینهمه هوار هوار نداره.

بیشتر اغراق برای کسانی که اولین بار با واژه کامپیوتر اشنا میشن و سرچ تو گوگل میرنن ، برا این قماش خوبه.

من کلا مخالف استفاده از سوکتهای متفرقه برای پاور هستم، سر سوکتهای فابریک حداقل 5 میکرون روکش طلا داره. و جنس سیم تایید شده و مقاومت پایینی در مقابل جریان داره. و از همه مهمتر خود قسمت فلزی کانکتور از فنریت خاصی برخورداره که خوب به نری جذب بشه و همچنین قسمت پلاستیک کانکتور هم خوب فیت میشه. و قسمت پرس سرسیم هم بسیار دقیق است. اینا چیزهایی که تولید کننده پاور در نظر میگیره. ....  ولی تو ایران یه چند نفر میان یه چیزی قشنگی درست میکنن(البته به ظاهر) بعد مینویسن اولین بار در ایران. دیگه فکر این نمیکنن که این تزشون شاید سیستم یه بنده خدا رو به قاک بده. فقط فکر جیب خودشون هستن. شما هم اعتراض کنی هزارتا ایه حدیث میارن که کارشون درسته.

لینک به دیدگاه

اگر کابل اسلیو میخواید من تاپیک زیر رو پیشنهاد میکنم که برای جناب آقای @alizanganeden هستش

قیمت و کیفیت کارشون واقعا خوبه

لینک به دیدگاه

در 14 ساعت قبل، ali-X گفته است :

سلام دوستان

این هم عکس های کابل های ذوب شدم 

20201212_122827.jpg

20201212_122837.jpg

از طریق اتحادیه اقدام کنید 

لینک به دیدگاه

در 20 ساعت قبل، ali-0098 گفته است :

من سایتش زیر بالا کردم

چیزی که دستگیرم شد: کلماتی مثل اولین بار در ایران (انگار چیر غول شکوندن) و بزرگنمایی کارهایی که کردن. بابا یه برش لیزر رو پلکسی و چارتو دونه سیم روکش کردن که اینهمه هوار هوار نداره.

بیشتر اغراق برای کسانی که اولین بار با واژه کامپیوتر اشنا میشن و سرچ تو گوگل میرنن ، برا این قماش خوبه.

اره اون موقع زیاد فالور نداشتن یه ذره اهمیت میدادن منم خر شدم خریدم,الان با استریمر های معروف اومدن بالا و کم کم دارن اسم در میکنن,دیگه خریدای کوچک براشون مهم نیست,واقعا بعضی ها عُرضه قدرت و معروف بودن رو ندارن و اخرشم مثل خیلی از اینستاگرامر ها با خز بازی به یه جایی میخان برسن

پارسال همین موقع ها بود اولین بار بهشون زنگ زدم که کابل رو براشون بفرستم ازشون اسم و شماره خواستم بهم گفت:عه منو نمیشناسی؟؟من ژنرالم دیگه(سقف خونه ترگ خورد😂)اخرشم وضعیت کرونایی شد و تا اردیبهشت براششون ارسال کردم

در 20 ساعت قبل، ali-0098 گفته است :

من کلا مخالف استفاده از سوکتهای متفرقه برای پاور هستم، سر سوکتهای فابریک حداقل 5 میکرون روکش طلا داره. و جنس سیم تایید شده و مقاومت پایینی در مقابل جریان داره. و از همه مهمتر خود قسمت فلزی کانکتور از فنریت خاصی برخورداره که خوب به نری جذب بشه و همچنین قسمت پلاستیک کانکتور هم خوب فیت میشه. و قسمت پرس سرسیم هم بسیار دقیق است. اینا چیزهایی که تولید کننده پاور در نظر میگیره. ....  ولی تو ایران یه چند نفر میان یه چیزی قشنگی درست میکنن(البته به ظاهر) بعد مینویسن اولین بار در ایران. دیگه فکر این نمیکنن که این تزشون شاید سیستم یه بنده خدا رو به قاک بده. فقط فکر جیب خودشون هستن. شما هم اعتراض کنی هزارتا ایه حدیث میارن که کارشون درسته.

اره,یه دلیلی داره کابل های cablemod بیشتر از 100 دلار قیمتشونه.اونوقت کابل های بنجلشونو با cablemod مقایسه میکنن(the cringe)

به قول رفقا کارو باید داست دست کاردون نه دست چهارتا میمون

در 19 ساعت قبل، Paxton گفته است :

اگر کابل اسلیو میخواید من تاپیک زیر رو پیشنهاد میکنم که برای جناب آقای @alizanganeden هستش

قیمت و کیفیت کارشون واقعا خوبه

فعلا دنبال یه مانیتورم بعدش مزاهمشون خواهم شد

من از همین فورم لیون خرید زیاد داشتم,واقعا راضیم

ازینجا فن گریل با طرح دلخواهم خرید داستم,بک پلیت ار جی بی کارت گرافیک,کاور اس اس دی ار جی بی و نوار یک متری و 50 سانتی ار جی بی و یک پرینت سه بعدی rog و dead spase marker و چند تا کابل Y ار جی بی ازشون خرید کردم و کلی چیز های دیگه و ارزون تر از هرجای دیگه

بک پلیت کارت گرافیکم:       https://www.aparat.com/v/nCith 

واقعا دمش گرم,اپشن کاستومایز کامل رو در اختیارتون قرار میده,مشتری مداریشون حرف نداره

الان بیشتر از یک ساله از خرید هام میگذره و همچنان راضیم

از یه فروم دیگه 3 تا فن خریدم دست دوم بود اما یه خط هم روشون نبود حتی خاک هم نداشتن

از جای دیگه خرید کردن اشتباهه

در 17 ساعت قبل، 🅰️🅼🅸🅽 گفته است :

از طریق اتحادیه اقدام کنید 

لطفا بیشتر توضیه بدین؟

دوستان امروز ازدوباره زنگ زدم

بعد کلی جروبحث گفتن که پس میدن

10 دقیقه گذشت و اس ام اسش برام اومد

خداییش زشته برای 200 ادمو بپیچونن و داد بیداد راه بندازیم

خلاصه از من به شما نصیحت(خودم یکیو احتیاج دارم منو نصیحت کنه😂)اگه فک میکنی شانس داری و سیستمت خراب نمیشه با کالاهاشون اوکی هستین و اعصاب و صبر ایوب دارین برا سروکله زدن باهاشون که بسم الله اگه نه همونطوری سیستمتون رو بپذیرین و لذتشو ببرین یا خیلی مثل من ماد کردن دوست دارین به قسمت های دیگه کیس یا کل سیستم برسین اما اصلا سمت پاور یا سیم ها نرین که احتمال ترکیدن و ذوب شدن بالاس یا از جنس و برند مطمعن استفاده کنین

ویرایش شده توسط ali-X
لینک به دیدگاه

دوستان امروز ازدوباره زنگ زدم

بعد کلی جروبحث گفتن که پس میدن

10 دقیقه گذشت و اس ام اسش برام اومد

خداییش زشته برای 200 ادمو بپیچونن و داد بیداد راه بندازیم

خلاصه از من به شما نصیحت(خودم یکیو احتیاج دارم منو نصیحت کنه😂)اگه فک میکنی شانس داری و سیستمت خراب نمیشه با کالاهاشون اوکی هستین و اعصاب و صبر ایوب دارین برا سروکله زدن باهاشون که بسم الله اگه نه همونطوری سیستمتون رو بپذیرین و لذتشو ببرین یا خیلی مثل من ماد کردن دوست دارین به قسمت های دیگه کیس یا کل سیستم برسین اما اصلا سمت پاور یا سیم ها نرین که احتمال ترکیدن و ذوب شدن بالاس یا از جنس و برند مطمعن استفاده کنین

200 تومن پولی نیست ولی بعضی موقعه ها ارزش داره برا 200تومن 2میلیون خرج کنی پوز طرف به خاک بمالی.

برای ماد کردن راه های اصولی و یهتری وجود داره هم قشنگتر هم با کلاس تر. مثلا کیس کولرمستر جوری طراحی شده که همه سیم کشی پنهان میشه . اصلا سیمی جلو  چش نمونه که بخواد ماد کنی. این سیستم منه اگه نگاه کنی هیچ سیمی تو دست پا نمیبینی.

1.jpg

ویرایش شده توسط ali-0098
لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، ali-0098 گفته است :

200 تومن پولی نیست ولی بعضی موقعه ها ارزش داره برا 200تومن 2میلیون خرج کنی پوز طرف به خاک بمالی.

اره,واقعا جیگرم حال اومد

در 2 ساعت قبل، ali-0098 گفته است :

برای ماد کردن راه های اصولی و یهتری وجود داره هم قشنگتر هم با کلاس تر. مثلا کیس کولرمستر جوری طراحی شده که همه سیم کشی پنهان میشه . اصلا سیمی جلو  چش نمونه که بخواد ماد کنی. این سیستم منه اگه نگاه کنی هیچ سیمی تو دست پا نمیبینی.

خب سیم های اضافه که پشت کیس پنهانه و پاور شما کابل هاش سیاهه زیاد مشخص نیست,برای من قرمز و زده(به قول معروف ketchup and mustard)خیلی تو چشمه,درحال حاظر مجبور شدم پلکسی بخرم بزارم کنارش ک تا جای ممکن کابل هارو بپوشونه

ماشالا,کولر مستر همیشه شاهکاره,کیس کولرمستر یکی از اشنایان رو با کیس خودم مقایسه کردم خداییش پشیمون شدم از خریدم,بدنه کیسش مثل تانک بود درست نمیشد بلندش کرد مخصوصا شیشه کناریش خیلی با کیفیت بود

الان تقریبا 2 ساله کیس گرین رو خریدم طلق بقلش پر از خط و خشه 

درمورد ماد کردن😈:

اینسری زدم سیم اخر کیسم یه تیکشو رنگ کردم,کولر سی پی یو رو رنگ کردم(البته فقط تیکه روبروشو برای همین تغییری تو عملکرد نداشتم)فن فابریکشو کنار گذاشتم و فن واتر کولر گرین رو ورداشتم دورش رو اصلاح کردم با سمباده و چهار تا سوراخ جدید براش گذاشتم برای سوار کردنش رو کولر بعدش ال ای دی قرمزشو کندم(قبلا دوست داشتم کیسم سیاه و قرمز باشه اما الان طوسی سیاهش کردم که بتونم ازادانه رنگ ال ای دی هامو تغییر بدم)اسلات درایو سی دی رو با دریل کندم برای نصب سومین فن(با این حال فن درست وصل نمیشد مجبور شدم یه تیکه دیگشو با اهن بر ببرم تا درست وصل شه و کلی تغییر های دیگه تو راهه,متاسفانه میزم شکست الان میز جدید خودم دارم میسازم بعدا عکس میگیرم و تو فروم میزارم

ما رویای سیستم شمارو داریم😍,فقط چرا ال ای دی هارو خاموش کردی؟

ماشالا داداش جای همه ما شما رم داری😂😂

پیشنهاد میدم کارت گرافیک رو یه اسلات بالا تر بیاری ولی ازونجایی که مادربوردت x99 پس جفت اسلات های کارت گرافیک باید x16 باشه فک نکنم مشکلی پیش بیاد

لینک به دیدگاه

اره,واقعا جیگرم حال اومد

خب سیم های اضافه که پشت کیس پنهانه و پاور شما کابل هاش سیاهه زیاد مشخص نیست,برای من قرمز و زده(به قول معروف ketchup and mustard)خیلی تو چشمه,درحال حاظر مجبور شدم پلکسی بخرم بزارم کنارش ک تا جای ممکن کابل هارو بپوشونه

ماشالا,کولر مستر همیشه شاهکاره,کیس کولرمستر یکی از اشنایان رو با کیس خودم مقایسه کردم خداییش پشیمون شدم از خریدم,بدنه کیسش مثل تانک بود درست نمیشد بلندش کرد مخصوصا شیشه کناریش خیلی با کیفیت بود

الان تقریبا 2 ساله کیس گرین رو خریدم طلق بقلش پر از خط و خشه 

درمورد ماد کردن😈:

اینسری زدم سیم اخر کیسم یه تیکشو رنگ کردم,کولر سی پی یو رو رنگ کردم(البته فقط تیکه روبروشو برای همین تغییری تو عملکرد نداشتم)فن فابریکشو کنار گذاشتم و فن واتر کولر گرین رو ورداشتم دورش رو اصلاح کردم با سمباده و چهار تا سوراخ جدید براش گذاشتم برای سوار کردنش رو کولر بعدش ال ای دی قرمزشو کندم(قبلا دوست داشتم کیسم سیاه و قرمز باشه اما الان طوسی سیاهش کردم که بتونم ازادانه رنگ ال ای دی هامو تغییر بدم)اسلات درایو سی دی رو با دریل کندم برای نصب سومین فن(با این حال فن درست وصل نمیشد مجبور شدم یه تیکه دیگشو با اهن بر ببرم تا درست وصل شه و کلی تغییر های دیگه تو راهه,متاسفانه میزم شکست الان میز جدید خودم دارم میسازم بعدا عکس میگیرم و تو فروم میزارم

ما رویای سیستم شمارو داریم😍,فقط چرا ال ای دی هارو خاموش کردی؟

ماشالا داداش جای همه ما شما رم داری😂😂

پیشنهاد میدم کارت گرافیک رو یه اسلات بالا تر بیاری ولی ازونجایی که مادربوردت x99 پس جفت اسلات های کارت گرافیک باید x16 باشه فک نکنم مشکلی پیش بیاد

من بهترین پرینتر سه بعدی FDM تو محل کارم دارم.

اگه چیزی خواستی برا ماد کردن سیستمت (البته فایل طراحی سه بعدی خودت باید زحمتش بکشی) من برات رایگان انجام میدم. البته اگه زیر 100گرم فیلامنت ببره.

الان دیگه ارتقا دادن شده یه رویا دیگه به ارتقا فکر نمیکنم ، قبل از گرونیا دوست داشتم ارتقاش بدم ، الان سه تا فن argb با یه براکت عمودی حداقل 6تومن میشه. فعلا نمیتونم هضم کنم که همچین پولی برا سه تا قطعه کم اهمیت خرج کنم.

نورپردازی قطعات خاموش کردم که بشه عکس گرفت . وقتی روشنه میشه مثل امام زاده😄

این هشت رم خودش حکایت تلخ داره (4تا 8گیگ رم کورسیر ونجس باس 3000 پارسال گم کردم از داغ دلم رفتم اینا رو گرفتم که اونا یادم بره، نپرس چطور گمش کردی 😐 )

سه تا اسلات بالایی 16 ایکس است. گذاشتم رو دومی که فضا بهتر بشه.

لینک به دیدگاه

در 13 ساعت قبل، ali-0098 گفته است :

من بهترین پرینتر سه بعدی FDM تو محل کارم دارم.

اگه چیزی خواستی برا ماد کردن سیستمت (البته فایل طراحی سه بعدی خودت باید زحمتش بکشی) من برات رایگان انجام میدم. البته اگه زیر 100گرم فیلامنت ببره.

الان دیگه ارتقا دادن شده یه رویا دیگه به ارتقا فکر نمیکنم ، قبل از گرونیا دوست داشتم ارتقاش بدم ، الان سه تا فن argb با یه براکت عمودی حداقل 6تومن میشه. فعلا نمیتونم هضم کنم که همچین پولی برا سه تا قطعه کم اهمیت خرج کنم.

نورپردازی قطعات خاموش کردم که بشه عکس گرفت . وقتی روشنه میشه مثل امام زاده😄

این هشت رم خودش حکایت تلخ داره (4تا 8گیگ رم کورسیر ونجس باس 3000 پارسال گم کردم از داغ دلم رفتم اینا رو گرفتم که اونا یادم بره، نپرس چطور گمش کردی 😐 )

سه تا اسلات بالایی 16 ایکس است. گذاشتم رو دومی که فضا بهتر بشه.

تو خصوصی پیامتون رو جواب دادم از موضوع تاپیک جدا نشیم😅

ویرایش شده توسط ali-X
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...