رفتن به مطلب

بوق مادربرد و خطای گرافیک

voRtexBoy
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام

من امروز یه فن cpu و یه رم به سیستمم اضافه کردم ( cool master hyper T20/hyperX 8gig ddr4)

موقعی که خواستم سیستمم رو روشن کنم اول مانیتور پیام saving power  داد، چند بار خاموش و روشن کردم و کار های مختلف ، درست نشد.

بعد رم هارو در اوردم و باد گرفتم ، وقتی روشن کردم صدای بوق بایوس رو شنیدم یه بوق بلند دوتا بوق کوتاه که تو اینترنت نوشته خطای کارت گرافیک.

البته باید بگم که فن های گرافیک شروع به کار کردن می کنند.

به نظر شما چیکار میشه کرد؟؟!؟؟

ویرایش شده توسط voRtexBoy
لینک به دیدگاه

در 39 دقیقه قبل، voRtexBoy گفته است :

سلام

من امروز یه فن cpu و یه رم به سیستمم اضافه کردم ( cool master hyper T20/hyperX 8gig ddr4)

موقعی که خواستم سیستمم رو روشن کنم اول مانیتور پیام saving power  داد، چند بار خاموش و روشن کردم و کار های مختلف ، درست نشد.

بعد رم هارو در اوردم و باد گرفتم ، وقتی روشن کردم صدای بوق بایوس رو شنیدم یه بوق بلند دوتا بوق کوتاه که تو اینترنت نوشته خطای کارت گرافیک.

سلام مدل مادربرد؟ 

لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، Black Boy گفته است :

سلام مدل مادربرد؟ 

Asus H310m-c R2

در 5 ساعت قبل، _Ga̴͇̒ḿ̷͈e̶_ò̸̞v̶̫̂e̵̠͒r_ گفته است :

رمی که اضافه کردید حذف کنید تست کنید

فرقی نداره.

ممکنه هنگام نصب و تعویض قطعه ها یا خاموش رو روشن کردن سیستم ، الکتریسیته ساکن به گرافیک صدمه زده باشه؟!؟

لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، voRtexBoy گفته است :

Asus H310m-c R2

فرقی نداره.

ممکنه هنگام نصب و تعویض قطعه ها یا خاموش رو روشن کردن سیستم ، الکتریسیته ساکن به گرافیک صدمه زده باشه؟!؟

خودم هم همین فکر رو میکنم، ولی مشکل اینه که من کیس رو کامل از برق جدا کردم و بعد قطعات رو عوض کردم.

لینک به دیدگاه

در 8 ساعت قبل، voRtexBoy گفته است :

مدل پردازنده چیه، آیا سری F هست؟

لینک به دیدگاه

در 9 ساعت قبل، voRtexBoy گفته است :

سلام

اون صدای خطا مربوط به رم هست نه گرافیک. سیستم رمتون رو شناسایی نمیکنه. شما با همون رم اولی که قبلا کار میکرد داخل اسلات های مختلف تست کنید.

احتمالش هم هست که موقع نصب کولر سی پی یو رو بد جا زده باشید یا در بدترین حالت پین از برد کج شده باشه

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، ali_8114 گفته است :

مدل پردازنده چیه، آیا سری F هست؟

Intel core i3 9100f

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز به احتمال زیاد موقع نصب فن سی پی یو یکی از پین ها کج شده

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...