رفتن به مطلب

سوال در رابطه با پکیج سی پی یو ها در ایران (همه قلابی هستن یا اصل)

اشتراک گذاری

Recommended Posts

در در 9 تیر 1399 در 19:57، Master گفته است :

از فافا ایتی سی پی یو تری خریدم 9100 به اعتبار حرف شما سی پی یو دسته دوم برام فرستاد!!!! خمیر سیلیکون روی سی پی یو کاملا مشخصه

پیام دادم هنوز کسی بهم جواب نداده .من اصلا فکر نمیکردم با این همه تعریف اینطور تو زرد از آب در بیاد .

دی جی کالا هم مصیبت واسه ما درست کرد سه چهار روز ما رو الاف کرد که امروز میام فردا میام پس فردا میام که مثلا تحویل بگیرن

معلوم نیست چه خبره ! بنداز برو شده همه جا؟ چجوریه؟!!! تجربه اینطور داشتید؟ اشتباهه یا ملا سیستم تری ها اینطوریه دست دوم میدن؟

احتمالااین مسله دلیل داره.

حتما جواب میدن. نگران نباش اگه جواب هم ندادن من شخصا میرم پیششون . پانصد متر باهشون فاصله دارم.

من حدود 15 سال که میشناسمشون و الان هم مثل قبل هستن. 

چون ترای بوده احتمالا چک کردن بعد ارسال کردن. 

لینک به دیدگاه

در در 10 تیر 1399 در 23:40، ali-0098 گفته است :

احتمالااین مسله دلیل داره.

حتما جواب میدن. نگران نباش اگه جواب هم ندادن من شخصا میرم پیششون . پانصد متر باهشون فاصله دارم.

من حدود 15 سال که میشناسمشون و الان هم مثل قبل هستن. 

چون ترای بوده احتمالا چک کردن بعد ارسال کردن. 

سلام

اره زنگ زدن دقیقا همین حرف شما رو گفتن . منم وصل کردم سیستم بوت شد

فق این تری داستانش چیه که نیاز به تست داره ؟ دست دومه مگه؟

لینک به دیدگاه

در در 6 تیر 1399 در 18:17، amir m گفته است :

با سلام

اگه تهران خاستی بگیری پاساژ ایران طبقه اول چنتا مغازه هستن که باکس اورجینال میفروشن

شما سریال نامبر و Batch Number تو سایت اینتل چک کن، اگه گارانتی داشت باکس اورجینال

https://supporttickets.intel.com/warrantyinfo

اینم لینکش

دستت درد نگنه

اره دیدم تری هست سی پی یو. خیلی کمک کرد داداش دمت همه تون گرم

The ATPO entered indicates a tray processor. Tray processors sold by resellers or system manufacturers are not covered under Intel warranty. Contact place of purchase for warranty options. If you have an Intel® Data Center Block system from Intel, you may be eligible for a warranty, please contact Intel Customer Support to determine eligibility.

سریال و بچ نامبرم از اینجا گرفتم : https://www.intel.com/content/www/us/en/support/articles/000005609/processors.html  شاید بدرد خیلی ها بخوره موقع خرید

باز هم از همتون ممنونم

در پنااه خدا همیشه شاد و موفق و سلامت باشید

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...