رفتن به مطلب

کولر بادی بوفالو توانایی cpu fx8370 را دارد؟

mankan_rs
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

با عرض سلام و خسته نباشید

یه سوالی که فکر منو درگیر کرده اینه که کولر بادی بوفالو گرین توانایی حرارت و یا سرد کردن سی پی یو fx8370 رو داره ممنون میشم من را در این مورد راهنمایی بکنید

Screenshot_20200627-165711.png

Screenshot_20200627-165945.png

لینک به دیدگاه

درود قطعا نه، بوفالو یکی از محصولات بسیار بی کیفیت گرین هست از نظر من!
چون خریداران زیادی دیدم که مثل فن این کولر دچار شکستگی شده.

لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، Nsm1000 گفته است :

درود قطعا نه، بوفالو یکی از محصولات بسیار بی کیفیت گرین هست از نظر من!
چون خریداران زیادی دیدم که مثل فن این کولر دچار شکستگی شده.

الان بدون مشکل داره کار میکنه از کجا میشه فهمید که temp در حالت بیکاری 47درجه نشون میده ولی تو بایوس داخل ویندوز یه مقدار کمه ولی تو حالت لود تا ۷۰ هم میره به نظر شما مشکلی داره این فن سی پی یو آخه من زیاد سر در نمیارم ممنون میشم از راهنماییت

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، mankan_rs گفته است :

الان بدون مشکل داره کار میکنه از کجا میشه فهمید که temp در حالت بیکاری 47درجه نشون میده ولی تو بایوس داخل ویندوز یه مقدار کمه ولی تو حالت لود تا ۷۰ هم میره به نظر شما مشکلی داره این فن سی پی یو آخه من زیاد سر در نمیارم ممنون میشم از راهنماییت

70 عدد خوبیه برای لود پردازنده شما، زیر فول لود با همچین کولری

لینک به دیدگاه

در 14 ساعت قبل، mankan_rs گفته است :

با عرض سلام و خسته نباشید

یه سوالی که فکر منو درگیر کرده اینه که کولر بادی بوفالو گرین توانایی حرارت و یا سرد کردن سی پی یو fx8370 رو داره ممنون میشم من را در این مورد راهنمایی بکنید

Screenshot_20200627-165711.png

Screenshot_20200627-165945.png

دوست عزیز اینطور که من فهمیدم ، انگار شما کولر بوفالو رو دارید و می خواهید بدانید این کولر برای این cpu مناسبه یا نه؟

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، Snake fan گفته است :

دوست عزیز اینطور که من فهمیدم ، انگار شما کولر بوفالو رو دارید و می خواهید بدانید این کولر برای این cpu مناسبه یا نه؟

بله دوست عزیز .به نظر اساتید مناسبه  یا کولر دیگه ای باید بخرم

لینک به دیدگاه

اتفاقا حد اکثر دمای استاندارد این مدل 70 درجست یعنی بالاتر بخواد بره خود پردازنده اونو محدود میکنه تا دما بالاتر نره.یعنی در اصل ممکنه محدودیت پردازنده وجود نداشته باشه دمای پردازنده شما از اینم که هست بالاتر بره.من خودم همین پردازنده رو دارم.ولی دماش بالای 60 تو فول لود نمیره و تو حالت بی کاری هم حدود 32 درجست.دلیلشم اینه کولر لوسیفر ورژن 2 که بزرگترین کولر بادیه رو انداختم روش که خود سایتش نوشته تا 350 وات رو میتونه خنک کنه. بعدش فناشو درآوردم فن های ترمال رایت مدل 143 (همون نارنجی ها) که قوی ترین فن های 15 سانتی هستن(فن های 15 سانتی 2500 دور) عملا تا 450 واتو راحت خنک میکنه.و حتی تا 5 گیگا تمام هسته ها اورکلاک کردم برای تست حدود 250 وات مصرف کرد ولی دما بالای 68 نرفت.عملا کولر بادی شده قدرتش به اندازه خنک کننده های مایع اونم از قوی ترین ها.

یه عکس دارم قدیمیه که یکی از فن هاشو ترمال کرده بودم البته فن خروجی کیس هم 12 سانتی دور 2500 هست که مال کولر گرین بود.

photo_2019-08-19_21-01-08.jpg

ویرایش شده توسط need to fight
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...