رفتن به مطلب

چیکار کنم 😥😕😕

Recommended Posts

سلام به همه 

من میخام یه سیستم گیمینگ جمع کنم و یه سوال داشتم البته قبلش باید یه چند مورد رو بگم و لطفا از اون ها کمک کنید

خوب،اول از همه من برنامهداشتم که فقط یه hhd 1T بخرم و ssd نخرم چون خیلی گرونه و با قیمت مشابه hhd حجم 128 بیشتر بهم نمیده پس انتخاب اول اینه

بعد انتخاب دوم من اینه که یه لپتاب قدیمی دارم که مال 8 سال پیشه(ولی برای 4 ساله تو کمد داره خاک میخوره ) و 500G حجم داره   به فکرم رسید که به جای hhd 1T یه ssd 128g بخرم و با این hhd قدیمی ببندم ولی میترسم چون hhd قدیمی هستش و امکان پریدن  داره به نظر شما به ریسکش میرزه؟

ممنون

لینک به دیدگاه

با سلام

خوب کاش بودجتون رو میفرمودین که میتونستیم بهتر راهنمایی کنیم

قدیمی هم باشه بازم مستقیما باعث نمیشه که حتما اطلاعات بپره، الان من یه هارد دارم تقریبا برای 10 سال پیش رو سیستم دومم بدون مشکل دارم استفاده میکنم

منتها مشکل اینه که هارد ظرفیتش 500 گیگه و اینکه هارد لپ تاپیه یعنی مناسب استفاده 24 ساعته نیست، جوری که هاردایه PC هستن. ضمن اینکه به دلیل اینکه خیلی قدیمیه پس احتمالا SATA 2 باشه پس سرعت خیلی عالیی نداره

لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، ALi VereTHragna گفته است :

سلام به همه 

من میخام یه سیستم گیمینگ جمع کنم و یه سوال داشتم البته قبلش باید یه چند مورد رو بگم و لطفا از اون ها کمک کنید

خوب،اول از همه من برنامهداشتم که فقط یه hhd 1T بخرم و ssd نخرم چون خیلی گرونه و با قیمت مشابه hhd حجم 128 بیشتر بهم نمیده پس انتخاب اول اینه

بعد انتخاب دوم من اینه که یه لپتاب قدیمی دارم که مال 8 سال پیشه(ولی برای 4 ساله تو کمد داره خاک میخوره ) و 500G حجم داره   به فکرم رسید که به جای hhd 1T یه ssd 128g بخرم و با این hhd قدیمی ببندم ولی میترسم چون hhd قدیمی هستش و امکان پریدن  داره به نظر شما به ریسکش میرزه؟

ممنون

بهتر لپتاپتو بفروشی..کلا یه مقدار پول خوب دستت میاد بعدش استفاده کنی

لینک به دیدگاه

با سلام و تشکر از جواب ها تون بودجه من دورو بر 700 هزار تومان برای خرید یه هارد hhd1T هستش ولی خوب اگه اون 500gb رو استفاده کنم میتونم یه ssd 128 بخرم  

در کل چون سیستم برای گیم قرآره بسته بشه و کل بودجه 12تا 13 ملیون هستش بیشتر سعی کردم مادر بورد و gpu خوب بخرم

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، ALi VereTHragna گفته است :

با سلام و تشکر از جواب ها تون بودجه من دورو بر 700 هزار تومان برای خرید یه هارد hhd1T هستش ولی خوب اگه اون 500gb رو استفاده کنم میتونم یه ssd 128 بخرم  

در کل چون سیستم برای گیم قرآره بسته بشه و کل بودجه 12تا 13 ملیون هستش بیشتر سعی کردم مادر بورد و gpu خوب بخرم

آقا مادربرد خیلی خیلی تاثیر کم هست در گیمینگ یه بورد ساده تر هم بردارید مشکلی نیست هزینه اضافی رو خرج سیپیو کنید

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، ALi VereTHragna گفته است :

فکر خوبیه. میشه این کارو کرد.حتما از هارد 500 خودتون و یک ssd خوب برند مثل سامسونگ یا کینگ استون یا ADATA XPG تهیه کنید.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...